گفتگو با همسفر سمانه( راهنمای نیکوتین)
پنجشنبه 23 دی 1395 ساعت 08:00 | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
- بعضی از همسفران که مصرف سیگار یا قلیان دارند بنا به یک سری دلایل ،ترس دارند که وارد لژیون شوند.چه پیامی براى این عزیزان دارید؟
ترس؛ یک ساختار فکری است که ما می توانیم آن را تغییر دهیم .با مثبت نگری باید به لژیون سیگار بنگریم ؛و اینکه تفکرات و اندیشه خود را به سوی حقیقت ببریم. خود من زمانی که می خواستم وارد لژیون ویلیام وایت شوم، تنها ترسی که داشتم این بود که دیگران متوجه مصرف نیکوتین من نشوند! با یک مقاومت شدید روبه رو شده بودم؛ ولی بر این ترس خود غلبه کردم تا توانستم به سلامتی و رهایی برسم.
 

یا واجد
 
با عرض سلام و ادب و احترام ؛ 
سرکار خانم سمانه از این که وقتتان را در اختیار ما قرار دادید کمال تشکر را دارم. 

شما در جایگاه كمك راهنماى ویلیام وایت در قسمت همسفران شعبه ى شادآباد مشغول به خدمت هستید. 
- لطفا یك اعلام سفر براى ما داشته باشید.
سلام دوستان سمانه هستم مسافر نیکوتین ، من با 8 سال تخریب وارد لژیون ویلیام وایت شدم ، سفرم را با 8 قطعه آدامس نیکولایف خوراکی شروع کردم ، مدت سفر اول 10 ماه و 2  روز ، به راهنمایی سرکار خانم جلالی ، رهایی؛ یک سال و چهار ماه و یک هفته
 

-لطفاً حس خود را از اینکه در جایگاه كمك راهنمایی ویلیام وایت خدمت می کنید بیان نمایید.
ابتدا خدا را شکر که توانستم در این جایگاه خدمت کنم. بعد اینکه ما جایگاه خدمتی را برای تکامل انجام می دهیم و هدف این است به حال و دانش بهتری برسیم و من در جایگاه راهنما،خودم را باید تقویت کنم و با آموزش به رهجو، خودم را مستحکم تر و قوی تر می کنم و این عین عقل است. یک راهنما خود باید الگویی بی نقص باشد.

- لطفاً نظر خود را در مورد اهمیّت نظم در لژیون بیان نمایید.
در کنگره نظم و انضباط از اهمیّت بالایی برخوردار است ؛زیرا نظم باعث می شود تا ما یک زندگی درست و سالمی را داشته باشیم.

-از نظر شما مهمترین آیتم براى خروج از تاریكى ها و برگشت از ضدارزشها چه مى باشد؟
برای خروج از تاریکی و ظلمت باید به ریسمان الهی چنگ بزنیم.یعنی قوانین الهی را اجرایی کنیم و باید دانست هرگز مسیر صراط مستقیم همواره نیست و چیزی که مهم است خواست و تفکر سالم ما می باشد.

- نظر خود را در مورد ، درمان سیگار با متد dst بفرمایید.
زمانی که انسان وارد تاریکی می شود حس او آلوده می شود. حس در وجود هر انسانی عامل حرکت است و اگر حس نباشد حرکتی هم نخواهد بود. کسی که مصرف سیگار دارد در تاریکی است و مثل کسی است که سوار چرخ و فلک شده و برایش لذّت بخش است و اگر ناگهان آن شخص را متوقف کنیم حالش بد می شود، پس باید سرعت چرخ و فلک ،آهسته آهسته کاهش پیدا کند و روش dst دقیقا همین کار را انجام می دهد و شخص را به حقیقت نزدیک می کند و نیروهای خفته اش بیدار می شود.

-نشریات کنگره چه تاثیری در درمان شما داشته است؟
نشریات کنگره برای هدایت کسانی است که می خواهند به صراط مستقیم بروند و از تاریکی دور شوند. باید بگویم نشریات کنگره تاثیر بسیار زیادی در درمان من داشته است.

- بعضی از همسفران که مصرف سیگار یا قلیان دارند بنا به یک سری دلایل ،ترس دارند که وارد لژیون شوند.چه پیامی براى این عزیزان دارید؟
ترس؛ یک ساختار فکری است که ما می توانیم آن را تغییر دهیم .با مثبت نگری باید به لژیون سیگار بنگریم ؛و اینکه تفکرات و اندیشه خود را به سوی حقیقت ببریم. خود من زمانی که می خواستم وارد لژیون ویلیام وایت شوم، تنها ترسی که داشتم این بود که دیگران متوجه مصرف نیکوتین من نشوند! با یک مقاومت شدید روبه رو شده بودم؛ ولی بر این ترس خود غلبه کردم تا توانستم به سلامتی و رهایی برسم.

 
-چه پیامی برای مسافرین سیگار دارید؟
مسافرین سیگار از یک مبدآ حرکت می کنند و به یک مقصدی می رسند و قطعاً همه آنها هدفی را دنبال می کنند؛ و چیزی که بسیار حائز اهمیّت است،انسان هدفش را در این سفر نباید فراموش کند.البته هدف باید ارزشمند باشد که همان عمل سالم است.

- نقطه نظر خود را برای رسیدن به رهایی بفرمایید؟
زمانی که بحث حرکت و درمان پیش می آید، اول باید در مرحله ی آموزش قرار بگیریم و آموخته های خود را عملی کنیم تا بتوانیم از آن مرحله عبور کنیم. به نظر من فقط بلد بودن کافی نیست، بلکه باید هر آنچه را آموزش می گیریم را در زندگی خود به مرحله ی اجرا در بیاوریم وبا حرکت ،تفکر و تعقل، نیروهای خفته خود را بیدار کنیم و در جهت اندیشه ى راستین و فرمانبرداری ورهایى از این نیروها یارى بجوییم. 

- کلام آخر:
باید از مشکلات درس بگیریم و در صراط مستقیم قرار بگیریم ،که با آموزش و کار بردی کردن آموزش ها قطعاً به آرامش می رسیم و همچنین خدا را سپاس که کنگره را در مسیر زندگی من قرار داد. از آقای مهندس بنیان کنگره ٦٠ سپاسگزارم که مکان امنی را برای آموزش ما فراهم نموده اند؛ و همچنین از راهنمای بزرگوارم سرکار خانم جلالی صمیمانه تشکر می کنم که آموزش هایشان راه گشای من برای رهاییم هست ؛و بر دستان پر مهرشان بوسه می زنم. به امید رهایی تمام مسافران نیکوتین
 
 
تهیه و تنظیم گزارش:همسفر مریم و همسفر فریده
 
عکاس:همسفر فریده

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شعبان یکشنبه 26 دی 1395 16:11
خداقوت کمک راهنمای ویلیام اجر این خدمت در زندگیتان جاری باشد وهمیشه در آسایش باشید وخداقوت به خدمت گزاران وبلاگ
رویا رضایی جمعه 24 دی 1395 21:48
خدا قوت خانم سمانه عزیزخدمتتان پر شگون و مبارک.
خدا قوت به خدمتگزاران وبلاگ.
همسفربیرانوند جمعه 24 دی 1395 18:39
سلام و درود بر راهنمایان کنگره 60،
راهنمای ارجمند خانم سمانه ی عزیز ،
خداقوت و سپاس ، ممنون از اینکه در شعبه منشأ خیر و برکت هستید و حرکتی عظیم را در جهت رسیدن به روشنایی آغاز نمودید ، و رهایی را به مسافران درمان سیگار هدیه می‌دهید.
از پاسخ های آگاهانه و زیبای شما که سراسر آموزش است ، سپاسگزارم. و این توانایی راهنمای کنگره 60 است.
سلامت، موفق و سرافراز باشید.
خدمت راهنمایان ارجمند شما خانم کماندار عزیز و خانم جلالی عزیز تبریک می‌گویم و از ایشان برای پرورشِ وجود شما که از خدمتگزاران خالص و عاشق هستید ،
سپاسگزارم.
خانمها مریم عزیز و فریده ی عزیز خداقوت و سپاس، خدمتتان پربرکت،
مصاحبه عالی بود، اجرتان پاداش الهی
همسفر فروغ جمعه 24 دی 1395 13:08
خانم سمانه خسته نباشید میگویم به شما عزیز بابت خدمت در لژیون ویلیام وایت.
محمد ملاولی جمعه 24 دی 1395 11:26
خداقوت راهنمای گرامی انشالله در مسیرزندگیتان همیشه موفق وپیروز باشید
سمیه چمانه پنجشنبه 23 دی 1395 21:59
خانم سمانه عزیز خدا قوت،شما هر هفته با وجود دوری مسیر در جلسات حضور پیدا میکنید وبا عشق خدمت میکنید،خدمتتان پر از خیر و برکت باشد وبه امید رهایی رهجویانتان
خدا قوت مریم وفریده عزیزم
ایرج ورمزیار پنجشنبه 23 دی 1395 21:34
خداقوت راهنمای گرامی...انشالله برکات این خدمت به زندگی شمابرگردد.
نسرین پنجشنبه 23 دی 1395 11:04
خانم سمانه عزیز سپاس ازراهنمایهای شما درقسمت ویلیام وایت,برایتان آرزوی سلامتی ورسیدن به جایگاهای بالاتر راآرزومندم. خانم مریم عزیز وفریده جان خدمتتان پربرکت
مرضیه رهجوی خانم نسیم پنجشنبه 23 دی 1395 08:32
خانم سمانه ی عزیز مصاحبه تان بسیار عالی بود و عالی به سوالات پاسخ گفتید، خدا قوت بابت زحماتتان در شعبه، سرشار از آرامش باشید و پایدار.
خانم ها مریم و فریده ی عزیز خدمتتان پر خیر و روزی
همسفرمعصومه عبدی پنجشنبه 23 دی 1395 08:19
خانم سمانه عزیزم بابت تمام زحماتتان از شما صمیمانه سپاسگزارم.مثال چرخ و فلک تعبیر بسیار جالبی بود.مریم و فریده عزیز خسته نباشید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic