برکت خدمت
دوشنبه 4 بهمن 1395 ساعت 11:41 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
خانم مریم:طبق یکی از روایات؛ خداوند فرموده است: بنده ی من ، من همه ی کائنات را برای تو و تو را برای خودم آفریدم که با انجام اعمال صالح و سالم به من نزدیک شوی و به خودم بپوندی.
خانم فریده:حضور پیدا كردن در كنگره ٦٠ حتى بدون میل و اشتیاق، حال انسان را خوب مى كند و لحظه ى  متفاوت و پرانرژى را براى انسان رقم مى زند؛چه برسد به اینكه با شور و عشق و با چشمانى منتظر براى دریافت حقیقت، پا به این مكان امن و مقدس بگذارى و طالب خدمت به همدردان خود هم باشى!!
خدمت كوچك من در وبلاگ ،براى من مانند كاتالیزورى عمل مى كند كه به سفر درون من سرعت داده است.سلام دوستان مریم هستم همسفر:


خداوند را به خاطر یک هفته که، لیاقت خدمت به بندگانش را نصیب من کرد تشکر می کنم.
دستور جلسه خدمتی ما، عمل سالم و عمل به ظاهر نیک بود.
طبق یکی از روایات؛ خداوند فرموده است: بنده ی من ، من همه ی کائنات را برای تو و تو را برای خودم آفریدم که با انجام اعمال صالح و سالم به من نزدیک شوی و به خودم بپوندی.
من در مرحله ی اول از عزیزانی که با گروه ما همکاری کردن و مطالب آموزنده ی خود را به نگارش در آوردند تا دیگر عزیزان از مشارکت آنها استفاده کنند کمال تشکر را دارم.من به نوبه ی خود از مشارکت تک تک عزیزان درس گرفتم.
استاد امین می فرمایند: به فکر درخشیدن خود نباشیم کمک کنیم دیگران چون ستاره بدرخشند.
به راستی همسفران کنگره 60 ، مثل ستاره هستند ولی اعتیاد نور وجودی آنها را کمرنگ کرده بود. ولی با حضور در کنگره و با اجرایی کردن آموزشها نور وجودی این عزیزان روشن تر می شود و این امر صورت نمی گیرد جز با تلاش و کوشش و صراط مستقیم
هفته ی خدمتی پر از شوق و انرژی داشتم به خصوص خدمت کردن در کنار فریده ی عزیز که موج انرژی است، عشق و علاقه ی من را دو چندان کرده بود.
هر روز صبح به نوبت مطالبی که به دستم رسیده بود را تایپ می کردم و از دیدگاه متفکرانه ی عزیزان انرژی می گرفتم.
مشارکتها همگی عالی بودند.از مصاحبه خانم سمیه خیلی درس گرفتم و یاد گرفتم که اعمال به ظاهر نیک دقیقا مثل افکار شیطانی خیلی زیبا هستند و از هر طریقی که بتوانند وارد ذهن ما می شوند تا ما را دچار تردید کنند که آیا اعمال ما واقعا سالم است یا به ظاهر نیک؟؟
ولی از فرمایشات حضرت علی (ع) که می فرماید: قبل از انجام هر کاری دستت را روی قلبت بگذار، متوجه خواهی شد که آن کار درست است یا نادرست!
از آنجایی که قلب ما هیچ وقت دروغ نمی گوید، از صمیم قلبم به خاطر یک هفته ی خدمتی سالم و پر از انرژی که حاصل آن آرامش شهر وجودیم است خداوند را هزاران بار شکر می کنم.
در آخر خدا را شکر می کنم که زندگیم را در مسیر کنگره قرار داد تا به واسطه ی راهنمای عزیزم سرکار خانم ترانه، خدمت در وبلاگ برایم مهیا گردد تا نار وجودیم و ستاره ی خاموش خودم را با استفاده از آموزشها و علم به روز کنگره به نور تبدیل کنم و این حس و حالم خوبم را مدیون بنیان گزار کنگره، مسافرم و آموزشهای ناب و متفکرانه ی راهنمایم هستند.
برای این عمل عظیم شکر شکر شکر
برداشت همسفر خانم نظری

سلام دوستان فریده هستم همسفر:
حضور پیدا كردن در كنگره ٦٠ حتى بدون میل و اشتیاق، حال انسان را خوب مى كند و لحظه ى  متفاوت و پرانرژى را براى انسان رقم مى زند؛چه برسد به اینكه با شور و عشق و با چشمانى منتظر براى دریافت حقیقت، پا به این مكان امن و مقدس بگذارى و طالب خدمت به همدردان خود هم باشى!!
خدمت كوچك من در وبلاگ ،براى من مانند كاتالیزورى عمل مى كند كه به سفر درون من سرعت داده است. 
بسیار سپاسگزارم از خداى مهربانم و نیروهاى الهى كنگره ٦٠ كه اجازه ى این خدمت را به من دادند تا بیشتر بیاموزم.به كمك همسفران و مسافران كنگره ٦٠ ،بخصوص شعبه ى شادآباد كه مطالب،مقالات،دلنوشته ها،گفتگوها و مصاحبه هاى خود را با همه ى عزیزان به اشتراك مى گذارند؛این توفیق را یافته ام كه با مطالعه و درج برخى از آنها در وبلاگ،سرزمین وجودى خود را شخم بزنم و یك خود مشاهده گرى بهترى داشته باشم.
بسیار جالب است كه یكى از آخرین دغدغه هاى من در سال ٩٥ این بود كه چگونه مى توانم در دوراهى هاى انتخاب،در هر امورى كه با آن روبرو مى شوم ،همیشه وجودم متبرك به انجام عمل سالم شود؟
به خاطر دارم در گذشته ى نه چندان دور، حتى فرق بین این دو عمل را نمى دانستم!!تا اینكه در دستور جلسات كنگره با آن مواجه شدم.بارها از كنار آن به سادگى گذشتم؛اما دو سال است كه دستور جلسات براى من رنگ و بوى دیگرى دارند.
 آموختیم ،حس اولین نیروى بكارگیرى قوه ى عقل است.من هم همیشه با حس هاى ظاهرى و محدود و آلوده ،مسائل و حل مسائل را بررسى مى كردم و خیلى عجیب نیست كه همیشه در صدور فرمان با این داده هاى ناقص و اشتباه به انجام عمل به ظاهر نیك مى پرداختم!!
همیشه انسان ظاهر بینى بودم و بیشتر به پوسته توجه مى كردم و جهان بینى من فقط صور آشكار امور را بررسى مى كرد و به سمت هر عملى كه ظاهر بهترى داشت جذب مى شدم. 
اما مدتى است كه در برخى از دوراهى ها مى توانم تشخیص دهم كه كدام عمل سالم است و كدام به ظاهر نیك؟!
و این بدین معناست كه در جهان درونم هم تغییراتى صورت گرفته و هسته و صورپنهان مطالب و مسائل براى من بسیار حائز اهمیت شده است. 
ولى باز قادر به انجام عمل سالم نیستم!!
آقاى امین در سى دى تفكر و تحلیل روشهاى غلط درمان فرموده بودند:بر سر راه ما دو مانع وجود دارد:
١-ناآگاهى ها
٢-ناخالصى ها
متوجه شدم كه من تنها با دریافت مقدار كمى شناخت و آگاهى انتظار دارم تا قدرت به انجام رساندن عمل سالم را پیدا كنم.شاید سربازان دانایى شهر وجودى من قدرت تشخیص ماهیت بعضى از خواسته ى هاى نفس مرا در هر لباس و شكلى پیدا كرده اند؛اما این كافى نیست!!
زیرا من سالها براساس توهم دانایى و داده هاى غلط خود با انجام اعمالی به ظاهر نیك، ساختار هاى ترس،ناامیدى،منیت،تایید طلبى و ....خود را كه به لباس زیباى آبرودارى و حیا و گذشت ملبس شده بودند را تغذیه كردم و سهام زیادى از اختیارات و نیروهاى خود را به آنها واگذار كرده ام و در فرماندهی خود آنها را شریک کرده ام  
و اکنون  نیروهاى تاریكى به همین راحتى سهام هاى فروخته شده به ارزانترین قیمت، كه با جهل و نادانى به آنها تقدیم كردم را پس نخواهند داد.
اما خوشحالم كه توانستم بند هاى وجودى خود را ببینم و امید دارم كه با هدایت پروردگار بخشنده و بنده نواز و انوار آموزش و تلاش براى ساختن ساختار هاى بسیار كوچك در راستاى عمل سالم كم كم و به روش dst نیروهاى خود را باز پس گیرم و دوباره فرمانروایى شهر وجودى خود را به دست عقل  بسپارم ؛تا هم خود و هم خداوند و همه ى مخلوقات عالم از وجود من راضى و در امان باشند. 
براى همه ى انسانهایى كه خواسته ى رهایى از تاریكى هاى خود را دارند توفیق انجام عمل سالم را آرزو دارم....
برداشت همسفر خانم فریده


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مرضـیه رهجـوی خـانم نسیـم پنجشنبه 7 بهمن 1395 11:38
خانم ها فریده و مریم عزیزم انشالله پاداش خدمت های فراوان و خالصانه ی شما در زندگیتان جاری باشد و همواره موفق باشید
خانم لیلای عزیز خدا قوت
همسفربیرانوند پنجشنبه 7 بهمن 1395 09:58
خانم نظری عزیز و خانم فریده عزیز عالی بود، درس آموختم . بسیار زیبا و عالی مطلب را بیان کردید.
خداقوت و سپاس برای یک هفته درخشش و بخشیدن نور به دیگران.
گرمای وجودتان یخ زدگی و سرمای ناشی از نادانی درونم را گرما بخشید و با نور آگاهی و معرفت شما از تاریکی وجودم کاسته شد.
الگو و نمونه ی خدمت هستید، خدمتتان سبز و پویا، جاری و ساری، اجرتان آرامش الهی .از فضل خداوند ، روزهایی پر از نور و رنگ و عطر خدا برایتان آرزومندم.
راهنمای گرامی لیلای عزیزم خداقوت و سپاس، خدمتتان پربرکت، موفق باشید.
همسفر فروغ سه شنبه 5 بهمن 1395 20:33
خانم فریده و خانم مریم بابت زحمات و خدمات شما در کنگره خدا قوت میگویم .خدماتتان پر برکت باد
همسفرمعصومه عبدی سه شنبه 5 بهمن 1395 17:20
فریده و مریم عزیز ..بابت تمام زحماتتان سپاس و خداقوت.لیلاجان ممنون
رعنا سه شنبه 5 بهمن 1395 16:39
فریده جان و خانم مریم عزیز از بیان مطالب ارزشمند شما استفاده کردم.همیشه استوار باشید.خانم لیلای عزیز اجرتان الهی.
همسفرشمسیان سه شنبه 5 بهمن 1395 10:06
خانم مریم و فریده عزیزم به هر دوی شما خواهرای گلم خدا قوت عرض میکنم و از زحمات شما تشکر میکنم و امیدوارم همیشه پر انرژی باشید و شادی مهمان همیشگی زمدگیتان باشد .
معصومه کرمی دوشنبه 4 بهمن 1395 22:10
خانم مریم و فریده عزیز بسیار عالی بود امیدوارم شما دو عزیز خدمتگزار کنگره ۶۰ بهتر ینها نصیبتان شود ,
مریم حسینی دوشنبه 4 بهمن 1395 13:39
خدا قوت مریم عزیز و فریده عزیز خدمتتان پر برکت و پر ثمره باد
بسیار عالی بوده نوشته تان
امیدوارم آنچه از خداوند می خواهید در مسیر صراط مستقیم به آن برسید و مثل ستاره بدرخشید .
سمیه چمانه دوشنبه 4 بهمن 1395 13:06
خدا قوت به خانم مریم وخانم فریده عزیز به خاطر هفته پر کار خدمتی که پشت سر گذاشتند.
خدمتتان پر برکت
خدا را شکر به خاطر این حال خوب و توفیق خدمت به بهترین بندگان خداوند
ایرج ورمزیار دوشنبه 4 بهمن 1395 11:11
خواهران گرامی...انشالله که اثاروبرکات خدمات صادقانه شما به زندگیتان نورروروشنایی ببخشد وازانوارالهی همیشه بهره مند گردید. خداقوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic