پیام تبریک به مناسبت هفته دیده بان
یکشنبه 24 بهمن 1395 ساعت 09:00 | نوشته ‌شده به دست همسفر فریده | ( نظرات )

 

دیده بانان عزیز کنگره ۶۰

به یقین می دانم برای رسیدن و خدمت در این جایگاه چشمانتان را بر خیلی از دلبستگی ها بسته اید ، بصیرتتان پاداش از خودگذشتگی های بسیاری است که در مسیر خدمت به خلق داشته اید و چه آسایشهایی که در این مسیر تجربه نکرده اید ، شما بسیار متفاوتید ، شما جور دیگر می بینید تا ما گم نشویم !یا محیط
 
 

سلام دوستان منیره هستم یك همسفر(كمك راهنما و اسیستانت)
خدایا شكرت؛ كه  آدم هاى خوب را سر راهمان مى گذارى!
حس بسیار خوبیست؛هنگامى كه در لحظه ى هجوم غم،ناامیدى یا پریشانى
بى هوا كسى سر راهت سبز بشود و كلامش،نگاهش،لبخندش یا حتى نوشته اش ،آرامش و شادى و امید بپاشد به زندگیت!
دیده بانان مانند اقیانوسى هستند كه مى گذارند ماهى ها در وسعت آنان شنا كنند و با عشق و محبت خالصانه خدمت مى كنند. 
بنده از صمیم قلبم این هفته رابه دیده بانان عزیز تبریك عرض مى كنم و برایشان آرامش و حال خوش را آرزو مى كنم. 
خدایا همه ى ما را واسطه ى خوب شدن حال دیگران قرار بده!(آمین)

سلام دوستان صبا هستم یك همسفر(کمک راهنما)
دیده بانان عزیز کنگره ۶۰
به یقین می دانم برای رسیدن و خدمت در این جایگاه چشمانتان را بر خیلی از دلبستگی ها بسته اید ، بصیرتتان پاداش از خودگذشتگی های بسیاری است که در مسیر خدمت به خلق داشته اید و چه آسایشهایی که در این مسیر تجربه نکرده اید ، شما بسیار متفاوتید ، شما جور دیگر می بینید تا ما گم نشویم !
دوستتان دارم و بابت شما شکرگزار خداوند و کنگره ۶۰ و بنیان کنگره ، مهندس دژاکام هستم ، سایه تان بر سرمان مستدام...

سلام دوستان کرمی هستم یک همسفر(کمک راهنما)
دیده بانان ؛شما قدم راست نموده اید و جوانه ها را به صف در دوردست ها خواهید دید اینان به شما نیاز دارند تا تنومند شوند؛ چون فرزندان شما؛ پس هر یک روزی درختی خواهند شد پربار، که از دانه دانه های آن درختان بی شماری سبز میشود که در هر جا بنگرید خواهید دید . 
به همه ی دیدبانان این هفته را تبریک عرض میکنم و برایشان ارزوی موفقیت و بهروزی دارم
 
 
سلام دوستان نسیم هستم یك همسفر(کمک راهنما)
سرکار خانم آنی،مادر دوست داشتنیِ همه ی همسفران
شما خود بال پروازِ همه ی ما همسفران دل شکسته و ناامید هستید.الگویی تمام عیار و سراسر از آرامش، تا بیاموزیم که در کنار مصرف کننده ای که خود غرق تاریکی هاست، می‌توان از ظلمت و نادانی خارج شد و دست در دست مسافران به ساحل امن رسید،
برای وجود نازنینتان هزاران بار شکر،مانا باشید.
استاد بزرگوارم جناب آقای خدامی
از ابتدای ورودم به کنگره به آرامشی که در چهره و کلام شما موج می‌زد غبطه می‌خوردم و آرزو داشتم آینده ی من حالِ خوشِ امروزِ شما باشد.هنوز هم سرسختانه در تلاشم تا به هدف روزهای نخستم برسم.بارها با سخنان شیوای شما در دستور جلسات هفتگی و استادی جلسات و گزارشات لژیون، از گوشه های تاریک ذهنم خارج شدم.آرزو میکنم به برکت کمک های بی دریغ شما، روشنایی و نور محض سراسر عمر پربرکت شما را روشن کن و همواره سلامت باشید.
این هفته را به همه ی دیده بانان کنگره 60 تبریک می گویم و از زحمات تک تک شما سپاسگزارم.

سلام دوستان پریناز هستم یك همسفر(کمک راهنما)
انسان زمانی می تواند سپاسگزار خداوند باشد که ابتدا سپاسگزار خلق او باشد ؛تشکر و قدردانی با زبان ، کمترین کاری است که ما می توانیم نسبت به زحمات و کوشش های بی وقفه این عزیزان انجام دهیم و انسان زمانی می تواند زندگی خود را وقف کمک و دستگیری دیگران نماید که معنی واقعی محبت را بداند و طعم حقیقی خدمت و عشق ورزیدن به دیگران را چشیده باشد.از زحمات و تلاش های بی وقفه اعضای محترم دیده بانان قدردانی وسپاسگزاری می كنم و از زحمات شما به جهت مهیا نمودن بستری مناسب برای انسانهایی که راهی برای درمان خود نیافته اند، قدردانی مینمائیم.

 
سلام دوستان اكرم هستم یك همسفر(کمک راهنما)
با عرض سلام و خداقوت خدمت همه ى عزیزان،
هفته ى دیده بان را به همه ى دیده بانان محترم تبریك عرض مى كنم و از خدمات ارزنده ى این عزیزان سپاسگزارم. 
تشكر و سپاسگزارى لازم هست اما كافى نیست!
قلم من  در بیان توصیف صفات نیكو و عملكرد سالم  این بزرگان قاصر است.من با تمام وجود دستان پر مهر این خدمتگزاران را در دستان گرم و پربركت الهى مى گذارم و از درگاه قدرت مطلق برایشان وفور رحمت الهى را خواستارم.

سلام دوستان سمیرا هستم یك همسفر(کمک راهنما)
همانطور که همه مى دانیم ركن اصلی هر سازمانی، هیئت مدیره  آن سازمان است و در راس هر دولت، هیئت وزیران هستند و هر قسمت وزیر خاص خود را دارد که امور مربوط به آن وزارت خانه را انجام می دهد. درکنگره 60 هم، گروه 14 نفری دیده بانها را داریم که نقش همان هیئت وزیران رادارند. این افراد با صلاحدید بنیان كنگره ٦٠ قوانین را وضع کرده، تصحیح می کنند و برای اجرای صحیح اهداف کنگره 60 و گسترش عدالت، معرفت وعمل سالم  تلاش می کنند.
در زمان قدیم دیده بانها  در گروههای نظامی مسئولیت برج های نگهبانی را برعهده داشتند و در این برج ها افراد را از قسمت بالاتری تحت نظر داشته و حمله های احتمالی را با دیدن دوردستها رصد می کردند وگروه را آماده نبرد می کردند.
اما اگر به یک  دیده بان چنین جایگاه رفیعی نسبت داده شده، به علت تجربه، دانایی و تدبیرشان است که باعث رشد قد معنوی شان شده و میتوانند مسایل را پیش بینی کنند و کمتر در مسیر زندگی خود،مرتکب اشتباه شده و تبدیل به ستونهای این مجموعه بزرگ شده اند.
اینکه یک فرد از تاریک ترین نقطه شروع کرده و  اینقدر اوج گرفته و به مراتب بالا در دانایی و دانایى مؤثر رسیده و دیدش وسعت یافته و اثر کلامش بالا رفته و به مرتبه اى رسیده که از قانونگذاران کنگره مى باشد ، اتفاقی نیست! 
 قطعاً این افراد ابتدا دیده بان وجود خودشان بوده اند،در مسائلشان به قوانین الهی توجه کرده اند ، نه به منافع خودشان و خود از اولین پرچم داران هستند برای اجرای قوانین و حفظ ارزشها و اهداف کنگره 60 . 
این افراد تبدیل شده اند به الگوی بی نقص برای سایرین و به علت همین فرمانبرداری از فرامین الهی و فرامین کنگره، دیده هایشان وسعت پیدا کرده و می توانند با دید 360 درجه نگاه کنند و به تفكر حل مسئله رسیده اند و  می توانند مسایل را پیش بینی و چاره اندیشی کنند و  از همه ارزشمندتر اینکه هر چقدر اوج مى گیرند، متواضع تر و رئوف تر مى شوند و همه تلاششان این است که دست افراد را بگیرند ،نه مچ آنها را! 
 در کنگره دیده بانان عقابهای کنگره 60 هستند و احترام آنها واجب است، این هفته را به همه دیده بانان تبریک عرض می کنم.
 انشاءالله خداوند یارى مان  کند همه ى ما تبدیل به دیده بانهای وجود خود شویم و با حس هاى پالایش شده ببینیم ،بشنویم و بفهمیم چه چیزهایی می تواند ما را به خود و خداوند نزدیک تر کند....
 
سلام دوستان سمیه چمانه هستم یك همسفر(کمک راهنما)
بنده هم به عنوان عضو كوچكى از كنگره ٦٠ ،از تمام دیده بانان عزیز تقدیر و تشكر مى كنم.سپاسگزارم بابت دید كامل و جامع این عزیزان كه كنگره را به خوبى راهبرى مى كنند و اگر روز به روز شاهد پیشرفت كنگره در ابعاد مختلف هستیم،نتیجه ى تفكرات و تصمیمات عالى هست كه در شوراى دیده بانان با نگهبانى آقاى مهندس به انجام مى رسانند. 
وجودتان سلامت و خدمتتان پربركت باد.


سلام دوستان سمیه هستم یك همسفر(کمک راهنما)
 به راستى سخن گفتن و تجلیل و قدردانى از مقام و جایگاهى بزرگ كه فاصله ى زیادى با آن دارى كار آسانى نیست.زبان و قلم من از سپاسگزارى و تشكر كردن از این بزرگان ناتوان است و فقط مى توانم بگویم انسانهاى بزرگ،انسان هایى هستند كه براى موفقیت دیگران تلاش مى كنند و الحق كه دیده بانان كنگره ٦٠ شبانه روز در حال تلاش و خدمت به تمامى اعضاى كنگره هستند تا تازه واردین و مسافران و همسفران به رهایى ،آرامش و حال خوش برسند. به فرموده ى بنیان و بزرگ كنگره ٦٠ جناب آقاى مهندس دژاكام:"بناى كنگره ٦٠ بر دوش دیده بانان استوار است و آنها حكم ستون و پایه هاى اصلى كنگره را دارند."
من هم به عنوان عضو كوچكى از این نهاد،این هفته را به این عزیزان تبریك مى گویم و بابت تمامى زحمات و خدماتشان از آنها سپاسگزارم به خصوص از دیده بانان حامى همسفران سركار خانم آنى و سركار خانم كماندار سپاسگزارى مى كنم و مى گویم:بابت وجود نازنینتان خدا را شاكر هستم. 
ان شاءالله  همیشه در پناه حق باشید و وجودتان سرشار از انوار الهى باشد.(آمین)

سلام دوستان حمیده هستم یك همسفر(کمک راهنما)
روزی کنگره با اولین اعضا شروع به کار نمود، حالا بیش از پانزده هزار عضو رها شده، بیش از 900 کمک راهنما و شعبات بسیار در سراسر ایران؛ نشان دهنده حرکت مثبت و رو به جلوی کنگره می باشد. 
دیده‌بان، کسی است که وظیفه پاییدن محیط اطراف و گزارش کردن آن به ناخدا دارد، در واقع دیده بان کنگره به نگهبان کنگره 60 گزارش می دهند .
در قوانین کنگره 60 پس از بنیان کنگره (مهندس دژاکام) شورای دیده بانان تصمیم گیرنده هستند. مهندس برای اینکه سیستم کنگره نیازمند یک شخص نباشد و با عدم حضور یک شخص سیستم به اشکال نخورد، ساختاری بی نقص تعیین نمودند. شورای دیده بانان متشکل از 14 عضو است که اداره این شورای به عهده نگهبان (مهندس) می باشد. مسلماً پیشرفت NGO کنگره 60 مدیون تفکر کامل آن می باشد.
اکثر ما خیلی از دیده بانان را نمی شناسیم و خدمت آنها در صور پنهان انجام می گیرد؛ در واقع این عزیزان خدمتگزارانی بی ادعا هستند که به فرموده ی مهندس: دیده بانان ستون های کنگره 60 هستند که بنای کنگره بر شانه های آنها استوار خواهد بود، بنابراین همه ما به آنها احترام می گذاریم.
در انتها از دیده بانان عزیز
مهندس دژاکام، سرکار خانم آنی، مجید سلامی، رضا ترابخانی، محسن خان، امین دژاکام، خانم راد، علی خدامی، احمد حکیمی، علی مجدیان، مهدی سهیلی، سعید سبزه ای، سرکار خانم آنی (کماندار)، علی اشکذری
بابت زحمات بی دریغشان تشکر کرده و عرض تبریک دارم .


سلام دوستان لیلا هستم یك همسفر(کمک راهنما)
دیده بان  یعنی شخصی که وسعت دید كاملتر و بهتری نسبت به مسائل دارد. دیده بانان ارتقاء بیشتری در صور پنهان خود داشته اند که توانسته اند به این جایگاه برسند و تلاش بیشتری در مسیر تزکیه وپالایش خود كرده اند. در تمام موارد منافع جمع را به منافع خودشان ترجیح می دهند!
 زمان ورود من و مسافرم به کنگره ٦٠ آقای سهیلی دیده بان ورزش بودند. من ومسافرم اصلاً حال خوبی نداشتیم و در نتیجه درک درستى از قوانین ورزش در پارک طالقانی هم نداشتیم که یک مسافر در اوایل سفرش نمی تواند ورزش کند .مسافرم از بازی نکردن حالش خیلی بد بود.
و از آنجایی که در هر مطلبى خیرى نهفته است ؛ من ومسافرم برای گله كردن به طور اتفاقی پیش آقای سهیلی رفتیم که در مقابل رفتار نادرست مسافرم ،برخوردى با ما داشتند .مسافرم نه تنها از کنگره نرفت، بلکه مشتاق ورزش در پارک طالقانی شد و از دوستداران آقای سهیلی!
 با گذشت زمان وگرفتن آموزش ها متوجه شدم اگر این قوانین وتدابیر در کنگره نبود انسان های بزرگی مانند بنیان کنگره 60 و دیده بانان کنگره و دیگر جایگاه های خدمتی نبودند؛ یک انسان درگیر مواد و  همسفری که آموزش ندیده است، می تواند در مسیر كنگره اختلال ایجاد کند.
من هم به نوبه خودم به تمام دیده بانان کنگره60 تبریک می گویم واز تمام خدمات وزحماتشان در کنگره تشکر می کنم وامیدوارم بتوانم در این هفته قدردان خدمات این عزیزان دیده بان باشم.

 
سلام دوستان معصومه هستم یك همسفر(كمك راهنما)
دیده بانهای کنگره۶٠چه خوب معنای حقیقی بودن را درک کرده اند و عشق و محبت واقعی و خدمت به انسانهای دردمند را از استادشان مهندس دژاکام فرا گرفته اند و عهد بسته اند ادامه دهنده راه ایشان باشند.بی توقع میگذرند از خودشان ,از وقتشان و از خانوادشان برای ما ,برای اینکه ما در یک بستر امن در کنار هم با آرامش بیاموزیم سواد زندگی کردن را و عاشقی را...
من هم به نوبه خودم تشکر میکنم از تمامی دیدبانهای کنگره ۶٠ علی الخصوص خانم آنی بزرگوار !
برای همه این عزیزان  صحت و سلامتی و آرامش در کنار عزیزانشان را از خداوند خواستارم...
 
 
 
تهیه و تنظیم:همسفر فریده و همسفر مریم

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر شمسیان سه شنبه 26 بهمن 1395 23:39
ضمن تشکر از فرشته های زمینی ،این هفته را به همه دیده بانان گرامی تبریک وتهنیت عرض می نمایم وب ای همه خدمتگزاران سلامتی آرزو می کنم .
سپاس از زحمتکشان وبلاگ
همسفر فروغ سه شنبه 26 بهمن 1395 12:00
هفته دیده بان را به آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان و اعضای 14 نفره دیده بانان تبریک وتهنیت عرض مینمایم خداقوت به شما عزیزان . از کمک راهنمایان شعبه خودمان هم متشکرم از صحبتهای تک تک شما عزیزان لذت بردم .خداقوت
همسفر صبا(اراک) یکشنبه 24 بهمن 1395 17:13
با سلام و درود خدمت تمامی اعضای شعبه شادآباد.از سخنان کمک راهنمایان محترم استفاده بردم.به امید موفقیت و سلامت روز افزون همگی شما عزیزان
خداقوت خدمت خانم فریده و خانم مریم
حسین رسولی یکشنبه 24 بهمن 1395 16:04
این هفته را خدمت دیده بانان محترم تبریک میگم امیدوارم همیشه سرزنده و شاد باشند.همچنین خداقوت عرض میکنم خدمت کمک راهنمای محترم سرکار خانم عبدی
لیلا محمدلو یکشنبه 24 بهمن 1395 15:11
با سلام و درود فراوان به کمک راهنماهای محترم عالی بود استفاده کردم هفته دیده بان برشما و برهمه اعضاء کنگره مبارک باد
خداقوت مریم و فریده عزیز خدمتتان پر خیر برکت
سمانه همسفر داود یکشنبه 24 بهمن 1395 09:37
درود بر همه شما کمک راهنمایان عزیز و خدا قوت و درود بر دیده بانان گرامی و تبریک خدمت این عزیزان یکی از نشانه های تعادل قدرانی است امیدوارم بتوانیم با عملکرد خود قدران این عزیزان باشیم و آرزو می کنم بتوانیم دیده بانان خوبی برای وجود خودمان باشیم و بتوانیم با پالایش حس هایمان به خود و خدا نزدیکتر شویم.
رویا رضایی یکشنبه 24 بهمن 1395 09:10
درود بر کمک راهنمایان عزیز وگرامی کنگره ۶۰ که با هر عمل خود برای ما درس های فراوان دارند ،درس سپاس گزاری از کسانی که بدون هیچ چشم داشتی در کنار دیگر خدمتگزاران صادق و خالص کنگره ۶۰ فعالیت دارند .هفته دیده بان بر همه این عزیزان مبارک باد.
خدا قوت به خدمتگزاران وبلاگ.
مریم حسینی یکشنبه 24 بهمن 1395 08:18
خدا قوت به مریم و فریده عزیز و هفته دیدبان را به همه دیدبانان کنگره تبریک می گوییم و آرزوی موفقیت تک تک این عزیزان را دارم موفق باشید .
مرضـیه رهجـوی خـانم نسیـم یکشنبه 24 بهمن 1395 08:13
خدا قوت به همه ی کمک راهنمایان گرامی، بسیار عاااااالی بود
خدمتتان پر خیر و برکت خانم مریم و فریده ی عزیزم
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic