لژیون جایگاه عشق و محبت
چهارشنبه 18 اسفند 1395 ساعت 12:00 | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )

اساس و پایه لژیون، عشق و محبت است. یک راهنما، عصاره جانش  را که همان عشق و محبت بلاعوض است، نثار رهجویانش می‌کند و دل‌سنگ و سخت آن‌ها را نرم می‌کند و آن‌ها را برای آموزش گرفتن و رودررویی مسائل زندگی آماده می‌کند.

نکتهٔ بسیار ظریف و زیبایی که وجود دارد، انتخاب راهنما از روی حس است که در هیچ کجای دنیا چنین مسئله‌ای وجود ندارد. وقتی راهنما را با حس خودت انتخاب می‌کنی، بیشتر به راهنما نزدیک می‌شوی و آموزش‌ها را بادل و جان می‌گیری.


بنام خدا


از روزهای تنهایی، غم و غصه، اضطراب و تشویش چه بگویم؟ از روزهایی که یک روزش برایم یک سال می‌گذشت! در میان نزدیکانم تنها بودم، بااینکه سفرهٔ دلم را پیش دیگران باز می‌کردم، امّا باز آرام نبودم، همیشه دلم سنگین بود.

احساس می‌کردم کسی مرا درک نمی‌کند مخصوصاً همسرم! او را قاتل می‌دانستم و خودم و پسرم را قربانی در دستان او! او را ظالم می‌دیدم و خود را مظلوم! همیشه اطرافیانم را مقصر می‌دانستم، در دلم آشوب و غوغا بود!

تا اینکه خدای مهربانم، صدای راز و نیازهای هرروز مرا شنید و دری به‌سوی بهشت به سویم باز کرد و آن کنگره 60 بود، روزی که با همسرم قدم در مکان امن و مقدس کنگره گذاشتیم، با توجه به شک و دودلی که در رابطه با روش dst و استفاده از شربت ot داشتم، نیرویی در قلبم این نوید را می‌داد که اینجا همان‌جایی است که شما به درمان می‌رسید.

ماه‌ها طول کشید، این شربت معجزه‌گر و شفابخش را باور کنم و بدانم این روش، یک روش الگویی است که به گفتهٔ آقای مهندس؛ هرکس با توجه به قد و قوارهٔ خودش، الگوی واقعی‌اش را درمی‌آورد. همسر من قبل از کنگره 60 یک معتاد بود و روش‌های مختلف ترک را آزمایش  کرده بود و از شرکت در جلسات انجیوهای دیگر احساس خوبی نداشت، هرچه بیشتر می‌رفت کمتر جواب می‌گرفت و احساس نفرت پیدا می‌کرد؛ و دوباره سراغ یارِ دیرینش که همان مواد مخدر بود، می‌آمد. 

وجود لژیون، یکی از اهداف و اقدامات بزرگ آقای مهندس است؛ که جوابگوی مشکلات همهٔ مسافران و همسفران است.

کنگره 60 پازلی بود که قطعه‌ای به نام لژیون را کم داشت که باتدبیر و تفکر آقای مهندس گنجانده شد و پازل تکمیل شد.

لژیون مکان مقدس و امنی است که همگی اعضا با عشق و محبت در کنار هم قرار می‌گیرند و به یکدیگر القائات مثبت می‌دهند و با در کنار هم بودن  و گرفتن آموزش‌ها انرژی می‌گیرند و ناراحتی‌ها و ناکامی‌هایشان را با به آغوش کشیدن مادرشان فراموش می‌کنند.

اعتیاد جنگ افکار و اندیشه است، ما با بودن در لژیون جهل و نادانی خود را به دانایی و آگاهی تبدیل می‌کنیم تا بتوانیم در این جنگ تن‌به‌تن پیروز شویم؛ و این اهریمن و شیطان را از شهر وجودی‌مان بیرون کنیم و فرمانده جسم و جان خود باشیم.

اساس و پایه لژیون، عشق و محبت است. یک راهنما، عصاره جانش  را که همان عشق و محبت بلاعوض است، نثار رهجویانش می‌کند و دل‌سنگ و سخت آن‌ها را نرم می‌کند و آن‌ها را برای آموزش گرفتن و رودررویی مسائل زندگی آماده می‌کند.

نکتهٔ بسیار ظریف و زیبایی که وجود دارد، انتخاب راهنما از روی حس است که در هیچ کجای دنیا چنین مسئله‌ای وجود ندارد. وقتی راهنما را با حس خودت انتخاب می‌کنی، بیشتر به راهنما نزدیک می‌شوی و آموزش‌ها را بادل و جان می‌گیری.

راهنما از ما، در سفر اول پرستارانی عاشق و صادق  و در سفر دوم فرماندهی لایق می‌سازد، همه بزرگان کنگره 60 به‌واسطهٔ لژیون‌ها به‌مراتب بالا رسیدند.

لژیون یک کلمه خارجی است و بنیان آن ایرانی، آقای مهندس از قبل بر این باور بوده‌اند که یک روز کنگره جهانی و بین‌المللی می‌شود، پس یک اسم خارجی انتخاب کرده‌اند که برای همه شناخته‌شده باشد

با بودن در لژیون‌ها در مسیر ارزش‌ها و صراط مستقیم قرار می‌گیریم و درنهایت از خودشناسی به خداشناسی می‌رسیم.

نگارنده: خانم سکینه، لژیون یکم، راهنمای گرامی خانم صبا

تنظیم؛ همسفر صالحی، همسفر بیرانوند

عکاس: خانم فریده

 


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مرضیه رهجوی خانم نسیم یکشنبه 22 اسفند 1395 22:12
خانم سکینه عزیز عالی بود بسیار عاااالی
خانم ها صالحی، بیرانوند و فریده ی عزیز خدمتتان پر برکت، سهمتان آرامش
مسافر مجید نامداری پنجشنبه 19 اسفند 1395 22:59
خدا قوت
سمیه چمانه چهارشنبه 18 اسفند 1395 22:45
خانم سکینه عزیز خدا را هزاران بار شکر که روزهای تنهایی و غم واندوه شما به پایان رسیده و امروز در خانه امن کنگره ودر قلب تپنده لژیون احساس آرامش و امنیت می‌کنید و این خیلی با ارزش است و باید شاکر این رزق معنوی باشیم.
عزیزان خدمتگزار خدا قوت
ایرج ورمزیار چهارشنبه 18 اسفند 1395 16:58
خواهرگرامی...خسته نباشیدبمواردخوب وکلیدی اشاره نمودیدانشالله قدراین لژیونها رابدانیم وازانهانهایت استفاده معنوی راببریم...تشکرازوبلاگ نویسان محترم.
مرجان چهارشنبه 18 اسفند 1395 14:16
خانم سکینه عزیز عالی بود موفق باشید
خداقوت به خدمتگزاران وبلاک
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic