سال امید؛ تغییر در تفکرات
چهارشنبه 2 فروردین 1396 ساعت 20:00 | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه شمسیان | ( نظرات )
فرا رسیدن سال نو، همیشه نوید بخش افکار نو ، کردار نو ، تصمیم های نو برای آینده است ؛ آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.


یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَال
به نام نامی دوست که هر چه دارم از اوست .
سلام دوستان مهشید هستم یک همسفر( رهجوی خانم پریناز)
نامه به سال 96
سال 96 عزیزم سلام . نمی دانم چرا ؟ اما حس خوبی به تو دارم ، یک حس عالی ! یک حس ناب ! امید دارم و امیدوارم که محمدم با آغاز تو به کنگره برگردد و دوباره سفرش را شروع کند . دعا می کنم با آغاز تو ، سالی پر از اتفاق های قشنگ برای مردم کشورم آغاز گردد . سال 96 تو هم دعاگو باش ؛ دعا کن محمدم در یکی از ماه های قشنگت ، یکی از روزهای لطیفت  و ساعتی به یاد ماندنی از بند این اهریمن رها شود . دوست دارم در کنارش خانه ای بسازم مملو از عشق ، مملو از آرامش . می دانم و مطمئنم در کنگره ما به این آرامش می رسیم و امیدوارم همه عزیزانم در سالی که پیش رو داریم موفق و پیروز باشند و به حال خوش برسند . 
سال 96  رویم را زمین نگذاری ؟ لطفا مرا به آرزویم برسان ! می دانی آرزویم چیست، دیدن حال خوبه محمدم را می خواهم . منتظر ورودتم سال96.
ودر ادامه از خداوند شاکرم ...
خداوند را شاکرم که یک سال دیگر به من فرصت زندگی در کنار عزیزانم را داد و توانستم از بودن در کنارشان لذت ببرم . 
در سال 95 اتفاق های خوب و بد زیادی برایم رخ داد ؛از اتفاق های بد تجربه گرفتم  ، تجربه از تمام چیزهایی که نمی دانستم و اکنون درکشان برایم آسانتر شده است . 
خدایم را شکر می کنم در این سالی که گذشت هم از عهده همسریم بر آمدم و هم از عهده مادریم . شکر بابت داشتن فرزندی سالم که بزرگترین نعمت است و شکر از برای روزی حلال .
سپاس فراوان از معبودم که به همسرم نیرو می دهد تا با عشق برای من و فرزند دلبندمان ، که ثمره عشقمان است ، کار کند . 
وهزاران هزاران بار شکر بابت سلامتی خانواده هایمان .
امیدوارم  سال 96 که برایم سال امید است ، سال درمان کم خونی مهبد کوچولوی عزیزم نیز باشد . خداوندا به من صبری عطا فرما که تا با آرامش فرزندم را تربیت کنم . سال 96 صدای پاهایت را می شنوم و برای آمدنت لحظه شماری می کنم.


سلام دوستان طاهره هستم یک همسفر( رهجوی خانم فرحناز)
حلول سال نو و بهار پر طراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت دارم . 
فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو ، کردار نو ، تصمیم های نو برای آینده است ؛ آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد . 
و اینک با پا گذاشتن به بهاری دگر و ورود به سال 96 با آرزوی سلامتی وموفقیت و شادکامی برای تمام همنوعان خودم به چشم اندازی از خواسته های سال جاری می پردازم و برای همه دوستان عزیزم که در کنگره هستند آرزوی موفقیت و برای تمام مسافران کنگره آرزوی سلامتی و رهایی دائمی را دارم . آرزویم برای مسافرم در سال جدید این است که با موفقیت و سلامتی به رهایی دائم برسد و مسائل پیش آمده در زمینه سلامتی ، خانواده ، کار امیدوارم به درستی جبران کند . 
آرزوی سلامتی و سعادت برای بنیانگذار کنگره ، آقای مهندس و خانواده محترمشان را از خداوند متعال خواستارم . 
آرزوی سربلندی ، سلامتی و موفقیت برای همه عزیزان که در این مراحل از زندگی مرا یاری کردند بخصوص راهنمای عزیز و مهربانم و راهنمای مسافرم را از ایزد منان خواستارم و از خداوند می خواهم که به من هم توفیق خدمت در این مکان مقدس عنایت فرماید . آمین
و اما نامه ی من به سال 96
سال 95 با تمام خوبی ها و بدی هایش گذشت . اتفاق های بدی که   کمرمان را شکست و ما را تا عمق تاریکی ها برد و اتفاقات خوبی که کنگره را در مسیر زندگیمان قرار داد تا راه راست را به ما نشان دهد  . 
آشنایی با کنگره 60 از اتفاقات قشنگ زندگیم بود و من خیلی خوشحالم که کنگره فقط برای رهایی انسان ها از دام اعتیاد نیست ،بلکه رهایمان می کند از دام تمامی شیاطین و ضدارزش ها و درس می دهد به ما ، درس زندگی ، درس عشق ، درس ایمان  ، درس عمل سالم .
خدا را شاکرم که در تمام مراحل زندگیم ، در تمام سختی ها و دشواری های زندگیم تنها تکیه گاه من بود و تنهایم نگذاشت . 
خدایا سپاسگزارم   سپاسگزارم   سپاسگزارم 


سلام دوستان نیره هستم یک همسفر ( رهجوی خانم فرحناز)
به نام خالق هستی 
خوشحالم با حال خوش برا عزیزانم قلم را بر روی کاغذ میغلتانم و آرزو می کنم همه در این سال جدید به حال خوش دست یابند . آمین
تفاوت استقبال از نوروز قبل و بعد از ورود به کنگره . 
قبل از ورود به کنگره فروردین بدترین ماه سال بود برایم ؛ از روبرو شدن با اقوام احساس بدی داشتم ، حس می کردم همه به چشم تحقیر و ترحم به من نگاه می کنند . 
از خانه تکانی و خرید عید متنفر بودم ،چون نه حال و حوصله این کارها را داشتم ونه نیرویش را ، ولی بعد از ورود به کنگره حس می کنم توانایی بالایی دارم . دیگر برایم مهم نیست که خرید ویا خانه تکانی انجام ندهم ! دیگر از روبرو شدن با اقوام ابایی ندارم، حتی برعکس حس خوبی هم دارم. زیرا در کنگره آموختم مهم پیشرفت من در انسانیت است آ ن هم در انجام کارهای الهی و نزدیک شدن به قدرت مطلق . 


سلام دوستان سیما هستم یک همسفر ( رهجوی خانم پریناز)
سلام سال 96
تو می آیی و من از آمدنت خوشحالم . می دانی چرا ؟ زیرا تغییرات زیادی در تفکراتم بوجود آ مده ! 
سال 95 ما نیز زمستانی بود ، شاخ و برگ درختی که در ذهنم رویانده بودم ، خشک خشک شده بود ؛ آخر برگ های آن درخت آرزوهایم بود و من به گوش خود می شنیدم صدای ناله آرزوهایم را وقتی زیر پاهایم لگدمال می شد . شاخ ، برگهای خشکیده خبر از شکست های پی در پی زندگیم می داد ؛ نوروز برایم معنی نداشت وقتی از درون زمستانی بودمو یخ زده . بهار با آن همه تحول برای من هیچ مفهومی نداشت و من از آن همه شور و شوق مردم در شگفت بودم ؛ با خود می اندیشیدم ، این همه شور  شوق از برای چیست؟ بابت فرا رسیدن نوروز ؟ چگونه این همه شادمانند؟ مگر آمدن نوروز شادمانی دارد؟ 
با ورود به کنگره و تغییر افکار و اذهانم به روش دی اس تی ، کم کم جوانه های امید در دلم شروع به روییدن کرد و با گرفتن آموزش های کنگره و تلاش برای کسب دانایی و تبدیل دانایی به دانایی مؤثر از راه کاربردی کردن آموزش ها در زندگی خانوادگی و اجتماعی ، سعی می کنم دعای تحویل سال را دریافت کنم و از خداوند می خواهم همه ما را شامل این دعا بگرداند و  من امسال مثل همه مردم کشورم با شادی و شعف به استقبال سال نو می روم و آرزو می کنم سال رهایی باشد برای تمام سفر اولی ها . آمین


سلام دوستان افسانه هستم یک همسفر( رهجوی خانم آزاده)
نامه ای به سال 96
سلام به بهار، سلام به جوانه ها و سلام به شکوفه های بهاری.
یک بار دیگر فصل زایش طعبیت رسید،باز حال و هوای زایش و رویش همه جا را پر کرده است و برای سر زندگی و تولدی دیگر می آید. دوباره سرما جایش را به گرمای دلچسب و امید بخش آفتاب بهاری می دهد.
با این که یک سال دیگر از عمر سپری شد  ولی حس خوبی دارم و از این جنب و جوش و هیاهوهای اسفند ماه به وجد آمده ام. این تحرک و تکاپوی آدمها برای استقبال از بهار مرا خرسند می کند و به من حس زندگی و جوانی می دهد. خدا را شکر امسال حالم خیلی خوب است ،امسال یک خواسته و آرزو برای خودم دارم و خیلی دلم می خواهد به آن برسم ، دلم می خواهد محفوظ بماند شاید این طوری زودتر به آن برسم.امیدوارم در سال 96 مسافر عزیزم هم به آرزو و هدفش برسد.
من فکر می کنم امسال که در پیش داریم از سال های دیگر برای ما خیلی بهتر باشد. چون مسافرم اولین سالی است که از چنگالهای اهریمن اعتیاد آزاد و رهاست، فقط امیدوارم سفر سیگارش را هم راحت تر سپری کند و در این مبارزه هم سربلند و پیروز بیرون بیاید.
من هم برای تمام کسانی که ما را در این راه یاری کردند ، منجمله آقای مهندس و خانواده محترمشان و راهنمای عزیزم خانم آزاده و همه ی دوستان بزرگوارم ، آرزوی سالی پر از موفقیت و سلامتی و شادی می کنم و از خداوند مهربان به خاطر نعمت بزرگی که( کنگره) بر سر راهمان گذاشت سپاسگزارم.
سال نو بر همه مبارک . 
خاطرات بهاری کنگره؛
امسال اولین سالی است که من و مسافرم قراره بدون هیچ وابستگی و دغدغه ای به استقبال بهار برویم، چون او حالا به رهایی رسید و اسیر مواد نیست.حدود 7 ماه است که دیگر برای خودش با آزادی و فراقت خاطر زندگی می کند و این برای من هم خیلی خوشایند است و دیگر آن نگرانی هایی که بابت مهمانی رفتن ،مهمانی دادن پیش می آمد ، از بین رفته است .  دیگر قرار است  از مشکلات طول سفر خبری نباشد و ما هم مثل همه سفری بی دغدغه داشته باشیم .   چون همیشه حال خرابی و خماری و نرسیدن مواد به او مرا عذاب می داد که نکند کسی متوجه شود که او حالش برای چه خراب و دگرگون شده است.خدا را شکر می کنم که سفر کرد و به رهایی رسید و دیگر مثل قبل نیست و حالش خوب است.مطمئنم که ما امسال ، سال خوبی خواهیم داشت، چون او خیلی تغییر کرده است و این حال خوب او روی من و پسرم هم تاثیر گذاشته است و ما امسال با یک حال و هوای متفاوت به استقبال سال نو می رویم.
امیدوارم تمام کسانی که گرفتار اعتیاد هستند بیایند و سفر کنند و تمام سفر اولی ها این حال و خوب را تجربه کنند.برای دعایم با تمام وجودم آمین می گویم .

تهیه و تنظیم : همسفر فاطمه و همسفر مریم


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر منیره جمعه 11 فروردین 1396 16:10
خانم ها مهشید وطاهره ونیره وسیما وافسانه خداقوت بسیار عالی بود
همسفرحوریه دوشنبه 7 فروردین 1396 15:55
وهمچنین همه عزیزان
همسفرحوریه دوشنبه 7 فروردین 1396 15:54
سلام وخداقوت سیمای عزیز امیدوارم بهترین روزیها نصیبتان شود.
همسفر فاطمه لژیون خانم سمیرا پنجشنبه 3 فروردین 1396 14:54
سلآم عزیزان،از نوشته های زیباتون لذت بردم،و امیدوار سال 96سالی سرشار از اتفاقهای خوب برای همه ی شما عزیزان باشه،آمین
مرجان چهارشنبه 2 فروردین 1396 21:31
با سلام به عزیزانم موفق و پیروز باشید و به یاری خداوند به تمامی خواسته هایتان برسید
ایرج ورمزیار چهارشنبه 2 فروردین 1396 20:59
خواهران گرامی...ضمن تبریک سال نوامیدوارم سال پیش روسال محقق شدن ارمانهای مثبت شما درتمامی مراحل زندگی باشد.تشکرازوبلاگ نویسان محترم.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic