وادی یازدهم و تاثیر آن روی من
یکشنبه 25 تیر 1396 ساعت 14:17 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی اسکندری | ( نظرات )
وادی یازدهم آموخت که تعادل، قانون است و افراط و تفریط، ابزار و خواسته لوسیفر و یارانش در جهت گمراهی است و هوشیار شدم تا در مقابل تحریف و مخدوش نمودن قوانین الهی، توسط اهریمن، باید دانایی خود را بالا ببرم و از جهل بگریزم، نیک می دانم عواقب نافرمانی، خیانت، کینه، فساد و دشمنی خواهد بود و دربهای رحمت و الهامات الهی را خواهد بست...

 بنام خداوند جان و خرد

وادی یازدهم و تاثیر آن روی من

سلام دوستان رضا هستم یک مسافر

همیشه نقطه شروع نگارش و بیان در خصوص هر موضوعی، همانند مبدأ حرکت و استارت کار، دشوارترین مرحله بنظر می اید ولی در کنگره فرا گرفته ام که در مقابل تری، چاره کار رویارویی و حمله به آن است و من این امتحان را با حمله به اعتیاد با روش دی اس تی پس داده ام و نیز می دانم طولانی ترین سفرها با قدم اول شروع می شود.

                                              هر آنچه تو گویی که آنی          به بالاتر نگر بالای آنی

اول اینکه در مورد وادی ها باید بگویم، قلمرو و مفهموم و تصاویر به زبان ساده و روان هستند و هر کدام از آنها جوشش خاصی در خون و تفکر عمیقی در ذهن و عقل را بوجود می آورند مه من از توصیف آن عاجزم، با گذر از هر وادی، شدت باران عشق افزایش می یابد و تن آدمی را هرکدام به نوبه خود سیراب می نمایند و رنگین کمانی از هزاران رنگ پدیدار می گردد که هر رنگ می تواند زندگیت را جلای خاصی بدهد.

اما در خصوص وادی یازدهم و تاثیر آن روی من، فقط می توانم چند مورد را که تاکنون دریافته ام بگویم تا خود قضاوت نمائید که چه تاثیراتی بر من گذاشته است، بنظر من وادی یازدهم غبار از دریا بر می انگیزد و گویی بر پیکر خواب آلوده انسان ضربات مهلک وارد و خواب را گردن می زند و جایش نوید آشنایی با عشق و بیداری را می دهد.

وادی یازدهم نوعی خودشناسی به همراه درک مفاهیم حق و حقیقت را در وجودم پدید آورده و با هر بار مطالعه، مختصات جدیدی در خصوص یافتن گنج درونم در اختیارم می گذارد تا بتوانم زندگی ام را متحول نمایم و هدایت شوم، این وادی زاویه دید هر انسانی را بسوی خداوند، خلقت، هستی و کائنات، گسترش می دهد و نقاط تاریک وجود او را معلوم می کند تا بتواند آنها را اصلاح نماید.

نه تنها من بلکه هیچ کس نمی داند چه صحبت هایی فی مابین پادشاه و لوسیفر رد و بدل شد و من نمی خواهم که بدانم، زیرا در کنگره 60 هدف از خلقت را فهمیده ام و می دانم من فقط برای آموزش و خدمت پای به این مهد گذاشته ام و باید به نحو احسن به وظیفه ام عمل نمایم تا تبدیل به چشمه جوشان بشوم، خصوصاً الان که درمان شده ام باید اعمالم به سمت ارزش ها باشد تا مهر تأئیدی بر انتخاب خلیفگی خدا بر روی زمین بزنم و اهریمن را از عدم سجده بر ادموند شرمسار گردانم.

من اکنون می دانم لوسیفر با یاران در لامکان چه پیمانی بستند و هدفشان چیست، لذا سعی خواهم نمود تا نگذارم الهام و القای آنها، از سیر صعودیم جلوگیری نماید و به سمت ضدارزشها سوق بدهد و فکر می کنم با قطره ای دانش و آگاهی که از اقیانوس بیکران کنگره یافته ام بتوانم نبردم را با اهریمن شروع کنم.

در این وادی یاد گرفتم تا از ویژگی خوبی و بدی، خوبی را برگزینم و حریص و زیانکار، ناسپاس و پنهان کننده رب و مربی خود نباشم و نگذارم مادیات بر من سوار و کار اهریمن را سهل و آسان بنماید، برای پیاده شدن از اسب به اندازه سوار شدن ارزش میدهم تا بتوانم نیمی از قدرت شیطان بکاهم.

وادی یازدهم آموخت که تعادل، قانون است و افراط و تفریط، ابزار و خواسته لوسیفر و یارانش در جها گمراهی است و هوشیار شدم تا در مقابل تحریف و مخدوش نمودن قوانین الهی، توسط اهریمن، باید دانایی خود را بالا ببرم و از جهل بگریزم، نیک می دانم عواقب نافرمانی، خیانت، کینه، فساد و دشمنی خواهد بود و دربهای رحمت و الهامات الهی را خواهد بست.

در خصوص نگهداری از تمام چیزهایی که به دست اوردم باید سعی و تلاش لازم را بنمایم و جزء شورشیان در قلمرو الله نباشم و مهمتر اینکه هدف از ترویج جادوی هفت رنگ خمر را دانستم، که جز پوشش و حجاب بر افکار و اندیشه ام، چیز دیگری برایم به ارمغان ندارد و با حذف نمودن و کنار زدن پرده اعتیاد از زندگیم، اکنون تا حدودی قدرت تشخیص، خوب از بد و زشت از زیبا را بدست آورده ام و این موفقیت بزرگی برای من که سالها ره را گم کرده بودم، می باشد.

از اینکه دانستم مفیدترین و شفابخش ترین دارو را تبدیل به زهرآگین ترین و مخرب ترین نمودند و زندگیم را تباه کردند، اگاه شدم و دیگر گول عصاره تریاک و مواد مخدر خمر صنعتی مثل اکستازی و شیشه به جهت عوارض غیرقابل جبرانش، نخواهم خورد.

در نهایت به واسطه این آموخته ها، سعی خواهم نمود فرامین الهی را اجرا و بر ریسمانش چنگ بزنم و از نیروهای تخریبی به عنوان مکمل در جهت ترقی سود جویم و به تزکیه و پالایش خود ادامه بدهم تا تبدیل به چشمه جوشان و رودی خروشان بشوم و زیمنهای خشک و لم یزرع را آبیاری کنم و در انتها به بحر و اقیانوس بپیوندم و تلاش برای ذخیره منابع کافی برای جوشان بودن چشمه وجودم را از وادی یازدهم دارم و می دانم همه این دریافتهای من از وادی ها خصوصاً وادی یازدهم همان وعده الهی و موهبت قدرت مطلق است که شامل حالم شده و من از این جهت شاکر و سپاسگزارم از خداوند بخشنده مهربان و بنده ای که او آفرید تا این وادی ها را به نگارش در آورد و مرا با روشنایی و عشق آشنا گرداند.

نگارنده: مسافر رضا مرادخانی


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مجتبی دوشنبه 26 تیر 1396 11:04
خداقوت رضا جان عالی بود، امیدوارم همه ما با گرفتن آموزش های کنگره بتوانیم به گنج درونی مان پی ببریم و در زندگیمان استفاده نمائیم.
فاطمه صالحی دوشنبه 26 تیر 1396 00:44
بسیار عالی بود، خداقوت آقا رضا
همسفر سکینه یکشنبه 25 تیر 1396 18:36
آقای مراد خانی بسیار عالی بود.خداقوت و سپاس.با تشکراز وبلاگ نویسان و عکاس.
لیلا محمدلو یکشنبه 25 تیر 1396 18:25
خداقوت آقای مرادخانی عالی بیان نمودید. از خواندن مطلبتون لذت بردم بسیارآموزنده بود خداوند به قلم و آگاهیتون برکت بدهد.
خداقوت آقای اسکندری
فریدون جنابی یکشنبه 25 تیر 1396 12:39
بااحترام...مصلب شما بسیار خوب بود ایشاالله در ادامه برای خودتان خدمت گذارخوبی خواهی بود ...یاعلی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic