وبگردی از لژیون مسافر امیرحسین باقری (کار تحصیل قدرت)
پنجشنبه 29 تیر 1396 ساعت 15:26 | نوشته ‌شده به دست همسفر فریده | ( نظرات )

در نظام طبیعت ضعیف پایمال است و از نقطه شکل گیری هر موجودی و در هر مکتبی این قضیه بوده و هست که موجود ضعیف شکست می خورد و قوی پیشرو است چگونه می شود قوی بود یا قوی شد؟ با تحصیل و کار حال (هر تحصیلی) مثلاً تحصیل علم یا تحصیل کار مثل تحصیل بنایی یا تحصیل قالیبافی یا تحصیل مکانیکی، حتی دانشجویی که تحصیل درس می کند کاری دارد و بیکار نیست تمام اعضای کنگره هم تحصیل و کار می کنند و با تحصیل و کار هست که می توان قوی شد و به شو شود نزدیک شد.

به نام خدا


متن سی دی کار ، تحصیل ، قدرت {مهندس دژاکام }

زمان جلسه : جلسه سیزدهم از دوره بیست و نهم در تاریخ 30/4/94 راس ساعت 9 صبح موضوع سی دی مربوط به تاریخ 5/10/75 و صحبت بین شاگرد و استاد میباشد.

بزرگترین معلم ما هستی است و ما بزرگترین درسها را از هستی می آموزیم و اصولاً متد دی اس تی نیز از روی هستی الگوبرداری شده است اینکه در هستی می بینیم هر چیزی باید زمان خاص خود را سپری کند تا به نتیجه برسد مثل اینکه بذری می کاریم و طی گذشت مدت زمان خاصی رشد میکند.
در هستی هر چیزی وظیفه و خاصیت مخصوصی دارد جامدات دارای خاصیت مخصوص به خود هستند مثلا فلزاتی هستند که نرم هستند مثل مس و برخی مثل فولاد محکم و سخت حتی گازها هم خواص مخصوص به خود را دارند برخی از آنها برای هستی لازم و ضروری هستند مثل اکسیژن و گیاهان هم برای هستی لازم هستند و هسته هر گیاه مخصوص همان گیاه است و از هسته زردآلو درخت و میوه زردآلو و از هسته خرما درخت نخل بوجود میاید حیوانات هم هر کدام خاصیت و وظیفه مخصوصی دارند به طور مثال کوسه در دریا وظیفه اش تمیز کردن دریاست و اگر نبود دریا به شدت آلوده میشد.

 پس هر موجودی در هستی وظیفه ای دارد تا این کارخانه هستی بتواند به چرخش خود ادامه دهد . کنگره 60 هم نمونه ای کوچک از هستی است و در آن هر شخصی وظیفه مخصوصی دارد و نیازی به افراد بیرون از آن برای هیچ کاری ندارد و از نیروهای خود استفاده میکند هر کسی در کنگره روزی آموزش می گیرد و روزی خودش آموزش می دهد .

در نظام طبیعت ضعیف پایمال است و از نقطه شکل گیری هر موجودی و در هر مکتبی این قضیه بوده و هست که موجود ضعیف شکست می خورد و قوی پیشرو است چگونه می شود قوی بود یا قوی شد؟ با تحصیل و کار حال (هر تحصیلی) مثلاً تحصیل علم یا تحصیل کار مثل تحصیل بنایی یا تحصیل قالیبافی یا تحصیل مکانیکی، حتی دانشجویی که تحصیل درس می کند کاری دارد و بیکار نیست تمام اعضای کنگره هم تحصیل و کار می کنند و با تحصیل و کار هست که می توان قوی شد و به شو شود نزدیک شد.

شاید تحصیل برای انسان دانایی نیاورد ولی آگاهی می آورد و توانایی او را افزایش میدهد و انسانی که تحصیل میکند مسائل را آنالیز کرده و تجزیه و تحلیل میکند و میتواند پیش بینی کند و بهترین را در زندگی اش برگزیند.

نگهبان می گوید : قصد سفر دارم برای انجام کارهای عقب افتاده و استاد می گوید: از این که به سفر میروید خوشحال باشید سفر همیشه خوب است برای کسب تجربه، یکی از چیزهایی که انسان باید تجربه کند خاصیت است مثل تلخی که اسم است ولی انسان باید تجربه اش کند یا اعتیاد که اسم است ولی معتاد تجربه اش کرده است .

 ما باید قهر را تجربه کنیم تا مفهوم مهر را درک کنیم یا باید ترس را تجربه کنیم تا مفهوم شجاعت را بفهمیم، از اینکه سفر می روید خوشحال باشید سفر همیشه خوب است و برای کسب تجربه بهترین راه میباشد مانند سفری که در عرض زمین باشد یا در سماء ... انسان همیشه در طول تکامل در سفر است.

 مسافر هم مقصدی دارد بعضی مقصد را رها میکنند و به آب و علف مسیر سرگرم میشوند و سفر را فراموش میکنند ولی شما اکنون میدانید زندگی و حیات در طول سفر اتفاق میافتد .

 رکود بر هیچ موجودی جایز نیست زیرا در هستی هر کسی وظیفه ای دارد و همه این موجودات در این هستی کار می کنند تا هستی به این شکل که هست موجود باشد.

کسانی که به طبیعت آسیب می رسانند و قوانین هستی را زیر پا میگذارند دچار نابودی می شوند سیلی که اخیراً  آمد و خانه های اطراف رودخانه را با خود برد به این دلیل بود که افراد حریم رودخانه را رعایت نکردند و آن فاصله قانونی را رعایت نکردند بنابراین محکوم به نابودی بودند. کسی که برخلاف هستی حرکت کند نابود می شود.

 کسی که همسر است زن یا مرد یک سری وظایف برعهده دارد آیا وظیفه یک همسر این است که از شب تا صبح یک مصرف کننده مواد مخدر باشد و کل روز را بخوابد؟ یا وظیفه دختر و پسر جوان این است که مواد مخدر مصرف کند؟

در هر قسمتی که باشید اگر به وظایف خود عمل نکنید محکوم به نابودی هستید زیرا رکور بر هیچ موجودی جایز نیست.

 درختانی که اکسیژن تولید می کنند و دمای زمین را ثابت نگه میدارند اگر به وظیفه خود عمل نکنند ما دچار مشکل می شویم کسانی که حریم ها را رعایت نکنند جزای کارهای زشت خود را خواهند دید به صورت بیماریهای مختلف .

 امروز بالاترین مقام مملکتی هستی اگر به وظیفه ات عمل نکنی فردا می افتی زندان. سیستم کار خودش را انجام میدهد باید حرکت کرد حرکت برای تحصیل و کار و کسب توانایی و قدرت،قدرت نه به معنای زورگویی به معنای توانایی انجام کار یا قدرتی که در اثر تحصیل کسب کرده ای یا حتی قدرت مالی چون پول هم قدرت می آورد و می توانی از آن درست استفاده کنی.

 آنچه ما انجام می دهیم یا نمی دهیم در سیستم تغییری ایجاد نمی کند اگر در کنگره کسی روی برنامه باشد یا نباشد در کنگره تغییر ایجاد نمی شود بلکه در خودش

تخریب صورت می گیرد در حرکت بودن یا نبودن ما در چرخش سماوی تغییری حاصل نمی کند ولی در بالا رفتن ارتقاها بی تأثیر نیست .

حرکت از فرامین و قوانین الهی است و با حرکت خیلی از مسائل را در طول حیات خویش به انجام می رسانیم باید تلاش کنیم و خداوند هم برکت می دهد و آن چیزی هم که در تقدیر و سرنوشت ماست می آید و شکل می گیرد و امیدواریم آن چیزی که در تقدیرتان است به انجام برسد.

در سفرها آرامش را تقویت کنید در پرتو آرامش می توانیم مطالب را ببینیم کسی که آرامش دارد در سکون و ثابت است و همه چیز را درست می بیند ولی کسی که آرامش ندارد انگار بر چرخ و فلکی سوار است دائماً به بالا و پایین در حرکت است و چیزهای اطراف را بدرستی نمی بیند گاهی در نقطه بالاست و گاه در نقطه پایین.

کسی که آرامش دارد می تواند نیکی را از بدی تشخیص دهد آنچه در سفر لازم است اتکا یا اعتماد به نفس است و داشتن همسفر خوب .

 کسی که شما را دعوت به مصرف مواد مخدر می کند شیطانی است در قالب انسان . قبل از هر چیزی به تقویت حس خود توجه نمایید زیرا حس معمولاً کمتر اشتباه می کند . البته در سفر اول شخص در شرایط قوی نیست چون در شرایط مصرف است و نیروهای منفی در او اثر می گذارند وقتی ضعیف باشی نیروهای منفی قوی میشوند.

 برای بیان حقایق مطلبی می بایست آنها در کنار هم قرار بگیرند تا کامل شوند مثل حروف الفبا برای ساختن کلمات و دوم دیدن مناظر و شکل های دیگر که در بیان بسیار موثر است یعنی یک سفر اولی که سفرش را شروع کرده باید صبر کند و یواش یواش مطالب را یاد بگیرید و ذره ذره به نتیجه برسد و ممکن است در ابتدای امر همه چیز برایش عجیب باشد و استرس بگیرد ولی با قرار گرفتن مطالب در کنار هم و دیدن مناظر مانند مشارکت کردن ها و رهایی ها و غیره.

 تصاویر مجازی یا حقیقی قابل لمس یا غیر قابل لمس خطوط هم باید ترکیب شوند مثل خطوطی که یک لوزی یا مربع را تشکیل میدهند و چه زیباست که با کشیدن زیباترین تصویر از حیات خویش آن را در دفتر طبیعت به امانت بگذاریم.

 پس در طول سفر وظایف اصلی ما این است که اول آموزش ببینیم و بعد آموزش بدهیم .

فرمانروایان زمان کسانی اند که سازندگی می کنند و کسانی که تخریب می کنند فاضلاب منزل خود را با لوله به محیط وارد می کنند یا در حریم رودخانه ساخت و ساز می کنند فرمانروایان زمان نیستند و یا آنها مصرف کننده بی مصرف هستند

 باید تلاش کنیم صفات خداوند را حتی به میزان کم در خود ایجاد کنیم اگر خداوند رحیم و کریم و توانا و دانا و مهربان است ما هم می توانیم صفات خداوند را در خود پرورش دهیم و این کاری است که ما باید در طول این سفر دوره اش را ببینیم امیدوارم همگی بتوانیم در زمینه کار و تحصیل و توانایی به درجه لازم برسیم.

 


منبع: لژیون مسافر امیرحسین باقرى


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
لیلا محمدلو یکشنبه 1 مرداد 1396 16:26
روحش شاد و یادش گرامی
محمد حیدری( شادآباد ) شنبه 31 تیر 1396 07:59
یاد و نامش گرامی باد راهنمای عزیزم امیدوارم بتوانیم راهت را ادامه دهیم.
سعید آبیار جمعه 30 تیر 1396 22:06
روحش شاد ویادش گرامی
رقیه جمعه 30 تیر 1396 06:54
یا سلام.ممنون برادر عزیز .بسیار استفاده کردم.خیلی عالی و دقیق مطالب را آوردید.خدا شما را حفظ کند انشاالله
ایرج ورمزیار پنجشنبه 29 تیر 1396 23:54
سپاس فراوان ازعزیزان وبلاگ نویس..
فریدون جنابی پنجشنبه 29 تیر 1396 17:49
بااحترام...بسیار تا بسیار شادو سرمست شدم که نام امیرحسین و بیانات مهندس در قالب لژیون ایشان را ملاحظه نمودم ...یاعلی
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic