شناخت خویشتنِ خویش
سه شنبه 3 مرداد 1396 ساعت 20:00 | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )
باتوجه به شرایط جامعه کار کردن در هر انسانی باعث می‌شود که فرد از زندانِ افسردگی خارج شود و اعتمادِ به نفس پیدا کند و بیشتر در جامعه مفید واقع شود و این اعتماد به نفس و کار نیاز به یک نردبانی دارد که انسان را در کار موفق کند ، البته علاوه بر تجربه ، آن نردبان ، تحصیل است.


به نام قدرت مطلق الله


آموخته ام زندگی همیشه عالی وکامل نیست
اما همیشه همانی است که تو می‌سازی ، 
همانطور که لازمه یک زندگی خوب و موفق ،  عشق  ، محبت و صداقت است و پایه های زندگی را محکم تر می‌کند و باعث می‌شود که انسان به راحتی زندگی کند و در آمد هم یکی دیگر از این پایه‌ها می‌باشد.

درآمد از طریق کارکردن به دست می‌آید که امروزِ روز ،کار لازمه هر زندگی می‌باشد ، بدون کار و درآمد شاید انسان زندگی خیلی خوبی نداشته باشد.
باتوجه به شرایط جامعه کار کردن در هر انسانی باعث می‌شود که فرد از زندانِ افسردگی خارج شود و اعتمادِ به نفس پیدا کند و بیشتر در جامعه مفید واقع شود و این اعتماد به نفس و کار نیاز به یک نردبانی دارد که انسان را در کار موفق کند ، البته علاوه بر تجربه ، آن نردبان ، تحصیل است.
تحصیل علاوه بر این که در هر مقطعی در زندگی باعث می‌شود سطح علم   ، آگاهی و دانایی هر فردی بالا برود،باعثِ پیشرفت انسان درهر تخصص ،  و حرفه ی خودش نیز می شود.

تحصیل کمک بسزایی در کار(شغل) دارد که یک فرد در اجتماع می‌تواند با کمکِ تحصیل راحت تر به کار و شغلِ مورد نظر خود دست یابد که با توجه به تحصیل در کارش موفق و مثمرِ ثمر واقع خواهد شد.

انسان با توجه به این دو پارامتر (کار وتحصیل) طبیعتاً قدرت پیدا خواهد کرد که زندگی را استوارتر سازد و باعث می‌شود فرد قدرتِ تصمیم گیری بهتری داشته باشد ، و در هر شرایطی به راحتی تصمیم بگیرد.

قدرت در زندگی هر شخصی باعث می‌شود که شخص راحت زندگی کند بدون هیچ هراسی ،  که البته این قدرت در راهِ ارزشها جایگاه خودش را حفظ می کند نه اینکه انسان با توجه به قدرتی که بدست می‌آورد دیگران را ضعیف تر از خود بداند و قدرتِ خود را در راه ضد ارزشها به کار گیرد.

باتوجه به این ۳پارامتر(کار،تحصیل،قدرت) می‌توان به راحتی زندگی کرد و از پسِ این مشکلات به راحتی بر آمد.

ارتباطی که می‌توانم پیدا کنم در مورد کار،تحصیل،قدرت این است که ما در کنگره می‌توانیم خدمت را به کار تشبیه کنیم ، تحصیل را به آموزش‌هایی که از کنگره می‌گیریم توسط تجربه ی راهنماها، جزوات ، کتابها و سی دی ها که کمک می‌کند انسان اول خویشتنِ خویش را بشناسد بعد جهان بیرون را تشبیه کرد و قدرت را می‌توان  به رهایی تشبیه کرد.
امیدوارم هر شخصی این سه پارامتر ،کار،تحصیل،قدرت را در زندگی داشته باشد.

نگارنده : همسفر خانم ملیحه لژیون پنجم ، رهجوی راهنما خانم سمیرا

عکس: همسفر خانم فریده
تایپ: همسفر خانم حوریه
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
صنم یکشنبه 8 مرداد 1396 08:36
ملیحه عزیز خداقوت.مثل همیشه عالی هستی
محمدمحمودی یکشنبه 8 مرداد 1396 08:27
ملیحه عزیز حداقوت.مثل همیشه عالی هستی.
یکشنبه 8 مرداد 1396 00:05
بسیار عالی خانم ملیحه امیدوارم این قدرت را در بهترین زمان ممکن بدست بیاورید
الهام قدیری شنبه 7 مرداد 1396 12:37
خانم ملیحه عزیز بسیار عالی بود و چقدر خوب کار و تحصیل و قدرت را به کنگره تعمیم دادید . موفق باشید
گروه وبلاگ تشکر از زحماتتون
سولماز فداکار جمعه 6 مرداد 1396 21:16
خواهر عزیزم بسیار عالی بود.به نکات ارزشمندی اشاره کردید که برایم قابل تامل بود.امیدوارم شما هم با پشت سر گذاشتن مراحل کار و تحصیل به قدرت(رهایی)واقعی برسید.
همسفر مهدیسا جمعه 6 مرداد 1396 19:21
خانم ملیحه عزیز خدا قوت و دست مریزاد، آرزو میکنم در راه رسیدن به قدرت همانطور که خودت گفتی زیباترین قدرتها را تجربه کنی.
همسفر صفورا جمعه 6 مرداد 1396 10:01
سرکار خانم ملیهه بسیار عالی بود خداقوت اجرتان پاداش الهی ویلاگ نویسان محترم خداوقوت
فریده پنجشنبه 5 مرداد 1396 12:08
بسیار لذت بردم!
سپاس و خدا قوت
سهراب خراسانی چهارشنبه 4 مرداد 1396 22:18
بسیار عالی سرکار خانم
خدا قوت و موفق باشید
همسفر شمسیان چهارشنبه 4 مرداد 1396 15:50
خانم ملیحه عزیز ، قلم خوبی دارید ، امیدوارم به نوشتن ادامه دهید تشبیهات تان در آخر مقاله تان نیز گواه آن است که در آموزش های کنگره نیز موفق هستید . به امید موفقیت بیشتر شما .
خدا قوت خدمت عزیزان گروه وبلاگ
همسفر ملیحه چهارشنبه 4 مرداد 1396 14:12
سلام به همه دوستان گرامی ممنون از این که وقت گذاشتید و مطلب بنده را مطالعه کردیدسلام به همه دوستان گرامی ممنون از این که وقت گذاشتید و مطلب بنده را مطالعه کردید
همسفر سکینه چهارشنبه 4 مرداد 1396 13:34
خانم ملیحه مقاله مفیدی بود،سپاس،ان شالله به امید رهایی شما.خدا قوت خدمت خواهران عزیزم خانم حوریه و خانم فریده.
همسفر فتانه چهارشنبه 4 مرداد 1396 10:25
خانم ملیحه بسیار عالی بود خداقوت به شما ، آرزوی من برای شما حضور مسافرتان در کنگره‌ و رهاییان است
همسفر رقیه چهارشنبه 4 مرداد 1396 07:43
خدا قوت بهت میگم خواهر عزیزم ملیحه جان بسیار زیبا و عالی بیان کردی،این دستور جلسه مصداق بارز شماست که هر سه مقوله را به خوبی رعایت میکنی علاوه بر مشغله زیاد کاری که داری همیشه تکالیف لژیون را انجام میدهی و فرمانبردار هستی و آموزشهای ناب کنگره را به خوبی کاربردی میکنی امیدوارم به برکت این آموزشها خداوند مسیر کنگره را برای مسافرت هموار کند و طعم شیرین رهایی نصیبتان شود برایت بهترینها رو آرزو میکنم عزیزم موفق باشی
خداقوت به وبلاگ نویسان عزیز
همسفر فروغ چهارشنبه 4 مرداد 1396 01:59
خواهر عزیزم ملیحه جان بسیار مقاله کاملی را نوشتید که با توجه به مسائل شغلی که دارید عالی بود وهمانطور که شما وآقای مهندس گفتید 3 مثلث کار تحصیل قدرت مکمل همدیگرند .عزیزم امیدوارم با تلاش شما ودعاهای همه اعضای کنگره 60 نیروهای منفی از مسافر شما رها شده وهر چه زودتر این مسیر برایشان هموار گردد. به امید آنروز که رهایی ات راجشن بگیریم.خداقوت به شما وآموزشهای ناب سرکار خانم سمیرا کمک راهنمای دوست داشتنی مان وخداقوت به گروه وبلاگ نویسان
فاطمه فاضلی رهجوی خانم سمیرا4 چهارشنبه 4 مرداد 1396 01:30
ملیحه جان بسیار عالی دستورجلسه را باز کردید وجامع وکامل بود بهترین هارو برات از خداوند میخوام خدا قوت به شما وگروه وبلاگ نویسان
نسرین سه شنبه 3 مرداد 1396 22:20
خواهر خوبم مقاله ات زیبا بود واقعا ازخواندنش لذت بردم, برایت آرزو دارم مسافرت درمسیر کنگره قدم بردارد وشاهد رهایتان باشیم. عزیزان گروه وبلاگ خداقوت
همسفر مرضیه سه شنبه 3 مرداد 1396 21:38
خانم ملیحه عزیز تشبیحاتتان بسیار بجا و زیبا و در کل بسیار خوب نوشتید، خدا قوت و بهترین ها نصیبتان باد
خدمتگزاران وبلاگ خدا قوت
ایرج ورمزیار(21) سه شنبه 3 مرداد 1396 21:25
خواهرگرامی..خداقوت مطالب خوبی درمقاله شما چشم نوازبود که حاوی نکات عمیقی ازدرک اموزشهادرکنگره ۶۰داردانشالله باکاربردی نمودن انها به قدرتی دست یابیم که درجهت خدمت به انسانهاازان استفاده نماییم...
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: