کارگاه آموزشی روز یکشنبه 96/5/8
یکشنبه 8 مرداد 1396 ساعت 17:37 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی اسکندری | ( نظرات )
این جلسه سیزدهمین جلسه از دوره شصت و سوم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی شادآباد روز یک شنبه مورخ 1396/05/8 با استادی آقای محمد حیدری و نگهبانی آقای حسن کریمی و دبیری آقای یوسف مافی با دستور جلسه (از سایت کنگره 60 چگونه استفاده می کنم؟ مقاله نویسی)راس ساعت ۱۷:00 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

سلام دوستان محمد هستم یک مسافر

دروحله اول خداوند را سپاسگزارم که این توفیق را به من داد تا بتوانم در این جایگاه در کنار شما دوستان من هم آموزش بگیرم واز نگهبان جلسه سپاسگزارم که استادی جلسه را به من واگذار کردند در مورددستورجلسه امروزکه ار سایت کنگره شصت چگونه استفاده می کنم،استفاده می کنم یعنی خود شخص ،حالاخودسایت بر میگرده به هر کدام ازما که چگونه داریم ار سایت استفاده میکنیم چون به هر حال هر انجیو، هر سازمانی که یکسری تحقیقاتی در رابطه با یکسری از علوم انجام می دهند یا درمان، یا در رابطه با علم پزشکی یا هر چه که هست نیاز به یکسری اطلاع رسانی دارد.

اطلاع رسانی در کنگره شصت که به ما مربوط می شود در رابطه با مصرف مواد برای من مصرف کننده، در سالهای اولی که بود آقای مهندس تحقیقات خودشون را بصورت مقاله و جزوه هایی که تهیه نموده بودند در اختیار مصرف کنندگان قرار می دادند تا شاید به دست یکسری از افراد برسد که متوجه شوند که برایشان راه درمانی هم وجود دارد و میشود که اعتیاد را هم درمان کرد با روشی که آقای مهندس ابداع کردند که روش دی اس تی میباشد بعد از مقاله و جزوه ها یواش یواش آمد رسید به کاست که الان بصورت سی دی ما مشاهده میکنیم قبلا بصورت کاست در مورد هر موضوعی که تحقیق کرده بودند بصورت رایگان در اختیار من مسافر یا من مصرف کننده  قرار میدادند تا اینکه تبدیل به سی دی شد و در کنار این آقای مهندس صلاح دیدند که این علم جهانی بشود وقتی به دنبال جهانی شدن بودند خوب نیازمند یکسری زحمات و تلاش می باشد و برای اینکار سایت کنگره 60  راه اندازی شد، بنظرمن سایت پایگاه اصلی کنگره می باشد  که تمام مطالب آموزشی، وادی ها، سی دی ها و ... در سایت موجود می باشد و منبع اطلاعاتی کنگره در زمینه درمان اعتیاد می باشد.

جهت اطلاع یکسری از افراد که در مناطق دور از شعب کنگره 60 می باشند و  نیازمند راهنمایی و آگاهی می باشند در دسترس همگان قرار می دهد،  به تمامی خدمتگزاران سایت کنگره 60 و خدمتگزاران وبلاگ ها چه در شعب و چه در لژیون ها هستند تبریک و عرض خسته نباشید را دارم متشکرم.

حال من چگونه باید از سایت استفاده کنم؟ همیشه جناب آقای مهندس تاکید می کنند برای بهتر شدن حال خودمان مقاله نویسی را فرا بگیریم و این میسر نمی شود مگر اینکه ما شروع به نوشتن بکنیم، با نوشتن دلنوشته و تجربیات ما از سفرمان هم باعث می شود که حال خودمان بهتر شود و انرژی بیشتری را کسب بکنیم و هم اینکه شاید برای دوستان دیگر مفید باشد و بتوانند از تجربیات ما استفاده بکنند و جرقه ای در آنها بوجود بیاید و برای درمان خودشان اقدام نمایند. خیلی از دوستان هستند که از طریق سایت با کنگره 60 آشنا شدند و سفرشان را شروع کردند و به درمان رسیدند.

شاید خیلی از ما بهانه این را بیاوریم که سرکار می رویم و وقت نوشتن مقاله یا دلنوشته را نداریم ولی شک نکنید با ارائه یک مقاله در مورد دستورجلسات هفتگی یا دلنوشته خودمان بیشتر انرژی را کسب می کنیم و این قطعاً به یک شخص تازه وارد کمک خواهد کرد. خیلی ار ما هستیم که متاسفانه ساعتها وقت خودمان را در فضای مجازی می گذرانیم ولی حاضر نیستیم وقت بگذاریم و از سایت کنگره استفاده بکنیم، ما باید قدردان این محبت باشیم و حداقل کاری که می توانیم انجام دهیم این است که پس از مطالعه حتما نظر بدهیم و یک خداقوت به نگارنده مطلب بگوییم، باور کنید با این نظر به شخصی که مطلب را نوشته است انرژی انتقال می هیم. امیدوارم همه ما بتوانیم از مطالب سایت و وبلاگ ها به درستی استفاده نماییم. در آخر این هفته را به تمام وبلاگ نویسان و خدمتگزاران سایت تبریک می گویم و آرزوی بهترینها را برای این دوستان دارم.   


مرزبان کشیک: مسافر بهرام اسمی
تهیه گزارش و تایپ: مسافر رضا جدیدی
عکس: مسافر مجتبی اسکندری

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مهدی مرادی رهجوی آبیار سه شنبه 10 مرداد 1396 15:52
سلام خداقوت آقای حیدری خسته نباشی وتشکرمیکنم از تمام زحماتی که برای وبلاگ میکشید وبراتون آرزوی موفقیت میکنم.
همسفر فروغ سه شنبه 10 مرداد 1396 00:07
خداقوت آقای محمد تبریک به شما بابت این سخنان زیبا وپرمعنا استفاده نمودم این هفته رابه خدمتگزاران سایت شعبه شادآباد تبریک میگویم
همسفرزندی دوشنبه 9 مرداد 1396 22:52
خداقوت به همه وبلاگنویسان
رضارهجوی اقاسعید دوشنبه 9 مرداد 1396 17:25
اقامحمد بسیار جلسه خوبی برگزار کردید امیدوارم همیشه حضور پررنگ شمارا در جایگاههای خدمتی شاهد باشیم.
مهدی صافی (21) دوشنبه 9 مرداد 1396 13:05
سلام.آقای محمد حیدری عزیز جلسه خیلی خوبی بود و از فرمایشات شما بهره بردم.این هفته را خدمت جنابعالی و آقای مجتبی اسکندری عزیز و سایر خدمتگزاران تبریک عرض مینمایم. ☆دَرپَناه‌ِحَق‌باشید اِن‌شاءَالله☆
فریدون جنابی دوشنبه 9 مرداد 1396 12:24
بااحترام...به شما آقای حیدری و همه تلاش گران در مقوله سایت را تبریک و جلیسه خوبی برگذار گردید شاد و سرافراز باشید ...یاعلی
همسفر سکینه دوشنبه 9 مرداد 1396 10:27
سپاس از صحبتهای استاد گرامی
خدا قوت خدمت وبلاگ نویس و عکاس محترم.
مجتبی.لژیون 23 دوشنبه 9 مرداد 1396 10:16
درود بر خدمتگزاران کنگره خصوصا سایت و وبلاگ. خدا قوت
مجتبی دوشنبه 9 مرداد 1396 09:37
خداقوت خدمت هر سه عزیز
محمد جان جلسه عالی و پرانرژی بود ممنون. این هفته رو خدمت همه دوستان خدمتگزار در بخش وبلاگ و سایت تبریک عرض می کنم.
همسفر فتانه دوشنبه 9 مرداد 1396 08:51
خداقوت
همسفر رقیه دوشنبه 9 مرداد 1396 08:05
استاد گرانقدر آقای حیدری خداقوت بسیار عالی و پراز آموزش بود
خداقوت به وبلاگ نویسان عزیز
همسفر مرضیه دوشنبه 9 مرداد 1396 07:52
خدا قوت
بسیار عالی
ایرج ورمزیار(21) دوشنبه 9 مرداد 1396 01:02
جناب اقای حیدری عزیز...ضمن تبریک هفته سایت بشماوسایرخدمتگزاران ازتلاشهای بی وقفه شمادرقسمت سایت نمایندگی کمال تشکررادارم..‌پیروزوسربلندباشید..
سعید آبیار یکشنبه 8 مرداد 1396 23:45
محمد جان خدا قوت.این هفته را خدمت شما وتمام خدمتگزان سایت شعبه شادآباد تبریک میگویم
فاطمه صالحی یکشنبه 8 مرداد 1396 23:31
خداقوت
نسرین یکشنبه 8 مرداد 1396 22:28
استاد گرامی مطالب عااالی بود, ممنون وسپاس بابت فعالیت بی دریغ تان درسایت شادآباد. عزیزان خدمتگزار درقسمت وبلاگ نمایندگی خداقوووووت
Saeed یکشنبه 8 مرداد 1396 21:50
سلام و خدا قوت خدمت,تمام خدمتگذاران کنگره,واقعا دستور جلسه خوبی بود و خیلی لذت بردم.امیدوارم بتونم این سخنان و راهنمایی دوستان رو در زندگیم کاربردی کنم و انشاالله شما هم همیشه موفق و پویا باشید,بدرود.
Saeed یکشنبه 8 مرداد 1396 21:47
سلام
الهام قدیری یکشنبه 8 مرداد 1396 21:13
خداقوت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: