گزارش لژیون ویلیام وایت همسفران
سه شنبه 2 آبان 1396 ساعت 07:00 | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
 هر چه قدر هم که زمین و آسمان را شب و ظلمت فرا گیرد ما باید نور را دریابیم؛ چراکه تمامی افراد موفق برای پیشرفت از کوچکترین روزنه ها هم استفاده می کنند و اکنون باید ببینیم روزنه کوچک زندگی ما کجاست؟ 


گزارش لژیون ویلیام وایت :
لژیون ویلیام وایت همسفران ؛ روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۸/۱ با دستور جلسه "پیام صفحه سوم کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر" با راهنمایی سرکار خانم سمانه راس ساعت ۱۴:۳۰ آغاز به کار کرد.
خلاصه سخنان همسفران :
پیام:
من آب می آورم؛ تو آنقدر آب بنوش که سیراب شوی؛ اما نه زیر آب؛ من بلندم؛ به بلندای قله هایی که نتوان تسخیر نمود؛ اما تو بر بام من؛ مسلح بیا؛ تا عظمت را ببینی؛ من می رویانم؛ آنقدر که زمین و آسمان را شب و ظلمت فرا گیرد؛ اما تو از میان سبزه ها؛ نور را بیاب؛ و بر آن بنشین و به سوی من پرواز کن؛ تا آنچه به باورت نمی گنجد؛ ببینی! تو می توانی همه آنچه که هست را با نیروی عقل خویش تبدیل به بهترین کنی؛ و به سوی نقطه ای بیایی که آغاز نموده ای.             

خانم فریده: این پیام یک پیامی از سمت خداوند است چون خداوند قادر است و خیلی چیزها را در درون زمین می رویاند و این قدر بلند است که غیرقابل تسخیر است و به ما اشاره هایی را می دهد و می‌فرماید: من آب؛ نعمت و رحمت هایم را به تو می‌دهم اما تو به اندازه ظرفیت خودت از آن استفاده کن؛ که در سی دی آب هم گفته شده: زیر آب؛ آب خوردن به معنای خفه شدن است. حالا ما می‌توانیم این آب را در هر مسئله ای از زندگی خود جایگزین کنیم و یا در مقام؛ محبت کردن؛ تحصیلات؛ دانایی و نادانی الگو برداریم.                                               
و به بلندای قله هایی که نتوان تسخیر کرد بلند است ولی تا جایی که بتوانی مرا حس کنی؛ می توانی بیایی! اما برای آمدن خود یک سلاح نیاز داری که اینجا سلاح تو عشق و آگاهی است؛ یعنی یک بال من آگاهی و یک بال دیگرم عشق است و اگر این دو بال را داشته باشیم تا یک مکان هایی به ما اجازه داده می شود و اگر به آنجا برسیم می توانیم عظمت را ببینیم. و اینکه زمین بر پایه اضداد بنا شده است و هم خوبی و هم بدی وجود دارد ولی با توجه به نشانه ها باید حرکت کنم و اگر دقت کنیم؛ می بینیم درخت همیشه سرش را به سمت نور خم می کند و هر جور که باشد به سمت نور هدایت می شود و ما مانند همان درخت باید به سمت نشانه ها حرکت کنیم تا به سمت قدرت مطلق هدایت شویم و روی آن امواج بنشینیم تا به سوی خداوند پرواز کنیم؛ که در وادی چهاردهم هم ما سه خطابه داریم: ۱- اضداد ۲- امواج ۳- زنجیره های عشق و دقیقا پیامی که به ما داده می شود همان است و می گوید: تو اضداد را بپذیر؛ با امواج همسو شو؛ تا تو را به زنجیره های عشق برسانم.       
تا آنچه که فکرش را هم نمی کردی را مشاهده کنی و در کنگره ما می بینیم انسان می تواند به (شو؛ شود) برسد. و در اینجا نویدی به ما می دهد و می گوید: هر چه هم در تاریکی بودی؛ نگران و تو می توانی! و این موهبت را خود خداوند به ما داده است و ما نیروی عقل داریم که با آن می توانیم همه چیز را درست کنیم و به سوی نقطه ای بیاییم که آغاز نموده ایم.                            
خانم سمانه: در کنگره دانش و آگاهی است که راهنمایان در اختیار ما قرار می‌دهند و ما باید از این همه دریای علمی که در اختیار ما است به درستی استفاده کنیم و باید با نیروی عقل که قدرت مطلق به ما داده است؛ توانایی‌های خود را باور کنیم که ایمان و باور به آنها به ما قدرت می دهد که هر چه قدر هم مسیر سفر ما دشوار باشد بتوانیم طی کنیم و هیچ گاه نباید فراموش کنم که اگر رنجی را که امروز می کشم نقطه قوت من برای هر چالشی در سفرم خواهد بود و رویارویی با سختی های زندگی قطعا برای رشد و پیشرفت من در آینده خواهد بود.         
 و برای اینکه بخواهم عظمت را ببینم با مسلح به علم و آگاهی باشم و بدانیم اگر همه چیز آسان باشد؛ ما رشد نخواهیم کرد و رشد ما زمانی اتفاق می‌افتد که با سختی ها و چالش ها مواجه شویم .
 و هر چه قدر هم که زمین و آسمان را شب و ظلمت فرا گیرد ما باید نور را دریابیم؛ چراکه تمامی افراد موفق برای پیشرفت از کوچکترین روزنه ها هم استفاده می کنند و اکنون باید ببینیم روزنه کوچک زندگی ما کجاست؟ و بر بال علم و آگاهی باید حرکت کنیم تا به سوی خداوند پرواز کنیم تا هر آنچه را که در باورت هم نیست را بتوانی ببینی؛ که درست مثل سفر خودم است و روزی بود که در باورم نمی گنجید که بتوانم روزی در سیگار و قلیان خود به درمان برسم؛ و با تفکر و اندیشه به آنچه که طالب آن هستید؛ فردای خود را خلق کنید و با نیروی عقل خود به بهترین تبدیل شویم و به سوی نقطه ای برویم که آغاز نموده ایم؛ و بدانیم که خداوند زمین را مدور آفرید تا به انسان بگوید: همان لحظه ای که فکر می کنی به آخر دنیا رسیده ای؛ درست در نقطه آغاز هستی! و گاهی زمان هایی در زندگی من فرا می رسید که تصور می کردم همه چیز به پایان رسیده است؛ اما خیلی غیر منتظره نوری در زندگی ام نمایان می شد و آنجا به این باور می رسیدم که تمامی خواسته ها و اهدافم در جایی انتظار من را می کشد و با همان نیرویی که من را تا به آنجا رسانده بود با ایمان و امید به مسیر خود ادامه دادم و یقین داشتم که اگر خداوند آرزویی را در دل من نهاده است و قدرت مطلق هم راه حلش را در وجود خودم به ودیعه نهاده و کلید رسیدن به آن فقط و فقط به تلاش خودم بستگی دارد.

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
ایرج ورمزیار(21) سه شنبه 2 آبان 1396 21:40
خداقوت خدمت راهنمای گرامی سرکارخانم سمانه واعضای لژیون ویلیام وایت گروه همسفران..پیروزو سربلندباشید.. تشکرازوبلاگ نویسان محترم گروه همسفران..
مجتبی سه شنبه 2 آبان 1396 13:46
خداقوت خدمت همه مسافران لژیون ویلیام ال وایت به امید رهایی همه مسافران از بند سیگار
مسافر مجید نامداری سه شنبه 2 آبان 1396 13:30
خدا قوت به همگی
مسافر توحید رهجوی لژیون ( 21) سه شنبه 2 آبان 1396 08:48
سلام همسفر
چقدر زیباست این متن و برداشت های شما همسفران بسیار تاثیر گذار است.خداقوت
فریده سه شنبه 2 آبان 1396 07:41
ممنونم خانم سمانه
جلسه ی بسیار خوبی بود.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic