گزارش لژیون ویلیام وایت همسفران
چهارشنبه 15 آذر 1396 ساعت 23:00 | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
 هر گاه توانایی خود را باور کردیم به ما قدرت می دهد که بدانیم بعد از سختی ها؛ قطعا آرامش در انتظار ما می باشد.

یا رحمان
گزارش ویلیام وایت همسفران
روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۹/۱۳ با راهنمایی خانم سمانه راس ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه آغاز به کار کرد.
خلاصه سخنان همسفران :
خانم سمانه: جمله ای را بیان می کنم و هر یک برداشت خود را بیان کنید!
(واقعیت اینجاست که همه ما روزهای بد داریم؛ اما چیزی که درست می باشد این هست که هیچ ابری آنقدر تیره نیست که آفتاب نتواند از بین آن بتابد)
خانم سمانه: فراموش نکنیم که زمانی همه چیز برای ما آسان باشد؛ ما هرگز رشد نخواهیم کرد چون رشد ما زمانی اتفاق می افتد که با سختی ها و چالش های زندگی رو به رو شویم و اینکه هرگز در سختی ها دو طناب ایمان و امید را رها نکنیم و نباید اجازه دهیم که ناامیدی که همچو ابرهای تیره بر روی زندگی ما افکنده شدند روح ما را مچاله کند؛ پس هر گاه توانایی خود را باور کردیم به ما قدرت می دهد که بدانیم بعد از سختی ها؛ قطعا آرامش در انتظار ما می باشد.

خانم فریده: این جمله می گوید: هیچ گاه ناامید نشو؛ به خاطر این که پایان شب سیه؛ سفید است و همان طور که خوبی ها فنا ناپذیر است؛ بدی هم همین طور است و قرار نیست اگر حال من بد بود هیچ معجزه ای رخ ندهد تا حالم خوب شود؛ چون انسان دائما در نوسان است و اتفاقات خوب و بد مکمل هم هستند و مسیر زندگی در دو خط موازی است و ما در بین این دو خط نسبت به آن خواسته درونی خود در حرکت هستیم و هر چه قدر قدرتمند تر باشیم و آگاهی ما بالاتر برود؛ ذرات وجودی ما بیشتر به صراط مستقیم نزدیک تر می شود و بیشتر به خواسته های معقول پاسخ می دهد و در اصل یک عمل سالم انجام می دهیم و با این عمل سالم به صراط مستقیم؛ صلح؛ آرامش؛ نیکی و نور نزدیک تر می شویم.

خانم مونا: این جمله یعنی که آغاز هر نقطه سرآغاز خط دیگریست؛ یعنی من در گذشته ممکن است یک سری بذرها را کاشته بودم و در ضدارزش ها بودم ولی زمانی که در آموزش قرار گرفتم به این باور رسیدم که روزهای بد می تواند پایان یابد و با تلاش و تفکر درست از تاریکی ها به سمت نور حرکت کرد که همه این ها می تواند نتیجه یک آموزش خوب در زندگی برای ما باشد.

خانم ربابه: من قبل از ورودم به کنگره با مصرف سیگار در تاریکی بودم ولی با آموزش در لژیون ویلیام وایت و حرکت خود به سمت منبع روشنایی هدایت شدم.

خانم سمانه:جمله بعدی این هست که:
(اگر زندگی اونجوری نیست که تو میخواهی عوضش کن؛ زندگی امروز تو حاصل طرز تفکر دیروز توست؛ پس امروز متفاوت تر فکر کن! تا فردا نتیجه بهتری بگیری)
خانم سمانه: هیچ گاه پیشرفت بدون تغییر امکان پذیر نیست و اگر من نتوانم تفکرات غلط و ذهن خود را تغییر دهم از زندگی ام لذت نخواهم برد و قطعا با تفکر و اندیشه درست می توانم فردای خود را خلق کنم و زندگی ام را آن طوری که دوست دارم بسازم.

خانم فریده: در این جمله به وادی اول اشاره می کند و می گوید: با تفکر ساختارها آغاز می شود. 
اگر امروز من یک ساختار معیوب در زندگی ام دارم که باعث رنج و رکود من است این نشأت از تفکر غلط من است و اگر خیلی از مسائل را باید از بیرون درست کرد ولی این موضوع باید از درون و مرکز درست شود و باید پیدا کنم که این ساختارها حاصل کدام تفکر من است و ریشه در کدام تفکرم دارد و باور خود را عوض کنم و باور تکرار یک فکر است و من ساختار ناامیدی ام بسیار بالا بود و از بدل آن استفاده کردم و هر جا ناامیدی بر من می خواست غلبه کند؛ با خود می گفتم: من به نتیجه در حال نزدیک شدن هستم و احساس جان تازه ای در من رخ می داد و اینکه من قربانی تقدیر نوشته شده نیستم بلکه من خالق زندگی هستم.

خانم مونا: این جمله به ترکیه و پالایش انسان برمی گردد؛ در ابتدای سفر مسافرم بر این باور بودم که باید مسافرم درمان شود و یا مشکلات را  تنها در مسافر خود می دیدم و هیچ گاه به مشکلات و ضدارزش های خود تفکر نمی کردم و حتی قبل از ورودم به کنگره سیگار کشیدن را در تفکر اشتباه خود؛ موضوع بدی نمی دانستم و با خواست قلبی خود باید تغییر را در خود انجام دهم تا زندگی ام تغییر کند.

خانم ربابه: قبل از آموزش های کنگره هیچ گاه تفکر درستی نمی کردم و تفکرات اشتباه من باعث رنج و سختی زندگی من شد و علت اینکه از زندگی احساس رضایتمندی نداشتم تفکرات غلط من بود ولی با حرکت و انگیزه در مسیر درمان؛‌ خدا را سپاس که نتیجه خوبی همچون: رهایی از سیگار؛ آرامش و دوری از ضدارزش ها برایم رقم خورد.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
فریدون جنابی پنجشنبه 16 آذر 1396 12:28
بااحترام...به همه مسافران سفر سیگار (نیکوتین) که خواست درمان دارند خداقوت عرض می نمایم ...یاعلی
فریده پنجشنبه 16 آذر 1396 11:59
خانم سمانه عزیز سپاس از شما
خداوند به خدمت هایتان برکت بدهد.
مسافر توحید رهجوی لژیون ( 21 ) پنجشنبه 16 آذر 1396 10:40
سلام خدمت راهنمای گرامی و مسافر محترم لژیون ویلیام ال وایت
خداقوت. راهتان پر رهجو و همچنین پر از رهایی آمین یا رب العالمین
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic