وبگردی از لژیون درمان سیگار(لژیون 21)
پنجشنبه 12 بهمن 1396 ساعت 13:11 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد حیدری | ( نظرات )
زمستان فصل محکم کردن ریشه هاست و خوشا به حال شما که در راه درمان هستید و الان ریشه های خودتان را قوی میکنید. و بکوشیم این حال خوش را به محصول عالی و درجه یک تبدیل کنیم و با خوردن هر آدامس نیکوتین دار صد هزار مرتبه خدارا شکر کنیم که خدایا شکرت که من سه و چهار ماه پیش چه بودم و حالا چه شده ام!

با یاد الله قدرت مطلق کارگاه و لژیون درمان سیگار(نیکوتین) را آغاز می کنیم .و هزاران بار شکر به درگاه الله که با توفیق حضور در این لژیون را داریم و می کوشیم که کسب معرفت نماییم و تا به عمل سالم برسیم و در زندگی خودمان با عدالت به تمام مخلوقات رفتار کنیم و مفهوم یک فرد کنگره ای را به معرض نمایش بگذاریم و به امید حق بنده و شما آموزش بگیریم و این آموزشهای ناب کنگره 60 را در خودمان و سپس در خانواده کاربردی نماییم.

توسط انجمن ریه آمریکا  و انجمن قلب بریتا نیا(انگلیس) ،یک  تحقیقی صورت گرفته است که:

هر پُک سیگار چه تاثیری در بدن انسان دارد؟

1-افزایش بیماری قلبی و عروقی وسکته مغزی و افزایش فشار خون و فشار و بار بیشتر روی قلب

2- کاهش قابل توجه اکسیژن خون

3-یک قدم به سرطان ریه نزدیک میشود

4-درخانم ها زایمان زود رس و نارس و کم وزنی نوزاد و مشکل رفتاری در کودک

5-مانع استخوان سازی و از بین رفتن توده استخوانی بدن و مانع شدید جذب کلسیم

6-افزایش خطر سرطان کبد و روده بزرگ

این تحقیق نشان میدهد که افراد سیگاری حدود ده سال زود تر از دیگران افراد غیر سیگاری جان خود را از دست میدهند! و زمانی که سیگار می سوزد بیش از 7000 ماده شیمیایی منتشر می کند! که 69 عدد از این مواد کاملا" شیمیایی و سرطان زا هستند!! و از هر سه نفری که سیگار می کشند دو نفر از آنها با بیماری مستقیما" مرتبط با سیگار از بین می روند!

خطرات زیاد و خطرناک سیگار را در این تحقیق می بینید! تنها با یک پُک به سیگار این اتفاقات می افتد!!

متاسفانه در آمار ها آمده است که بین 2 تا2/5 میلیون جوان معتاد درکشور وجود دارد و ایران ارزان ترین مالیات را بر دخانیات را دارد و متاسفانه کمترین مالیات را بر واردات مواد دخانی و سیگار را داریم!هم تفاضا دارد و97% سیگار کشور در داخل تولید میشود! قبلا"6 کارخانه تولید سیگار داشتیم و الان 18 کارخانه تولید سیگار داریم!

در کشور ما بین 55 هزار تا60 هزار نفر به علت مستقیم کشیدن سیگار و دیگر مواد دخانی جان خودشان را از دست میدهند! و 10% این افراد کسانی هستند که در معرض دود قرار دارند یعنی همسر و فرزندان و خانواده فرد سیگاری!!! واین افراد سیگاری نیستند و فقط بخاطر مجاورت با فرد سیگاری مرگ را تجربه میکنند!

قبلا"گفته ایم که مواد سمی و شیمیایی  وناخالصی های داخل سیگار منجر به از بین رفتن کلّیه میشود و تجمع این مواد سمی تبدیل به توده شده و مسیر های کلیه را مسدود میکند و باعث فساد و خرابکاری در عضو حیاتی ما " کلیه" میشود و برای دفع سموم زائد بدن دچار مشکل میشویم. وخیلی از مشکلات جسمی بخاطر سیگار است مثلا" ناباروری در مردان

درمان نیکوتین و سیگار و هرگونه ماده دخانی در کنگره 60 به روش NRT و با آدامس نیکوتین دار که حقا" یکی از اعجاز کنگره60 و شخص جناب آقای مهندس عزیز دژاکام هست و به تمام این موارد پایان میدهد و پس از درمان خواهید توانست بوی گل رهایی و لذت رهایی را خوب استشمام نمائید.

سیگار یک پرده و حجاب بین فرد و جهان بیرون ایجاد میکند و درمان سیگار باعث از بین رفتن این پرده و حجاب میگردد. کسانی که خواستار واقعی درمان خودشان هستند از برف و از طبیعت لذّت کامل میبرند و نیاز نیست که با سیگار خود و طبیبعت را آلوده کنند و خود را به ضد ارزش و مظهر کفر آلوده کنند.درمان سیگار برای تقویت نفس بسیار مهم است و باعث میشود به خاطر مشکلات روزمره به سمت دود و ضد ارزش نرویم و مشکل را بدوا" حل کنیم. و با قوی شدن در تفکرو جهان بینی دارای نفس قوی و محکم خواهیم شد و با درمان هم اعتماد به نفس و هم خودباوری خواهیم رسید.

لذت برف،برف و برف بازی و درست کردن آدم برفی با همسر و خانواده و کودکانمان است،لذت باران و نعمت الهی هم استفاده و لذّت از همان باران است. باید قدر نعمت الهی را خوب بدانیم و هنوز بشر متوجه صور پنهان نعمات الله را درک نکرده است و با آمدن برف هم سفره های زیر زمینی آب تامین میشود و هم باعث پاکی زمین و هوا می شود و بسیاری از بیماری ها از بین میرود و باکتری ها و ویروس ها منجمد شده و از بین میروند و اگر قدر دان باشیم و سپاسگزار حضرت حق باشیم خدا باز نعمت را افزایش میدهد و ان شاءالله

زمستان فصل محکم کردن ریشه هاست و خوشا به حال شما که در راه درمان هستید و الان ریشه های خودتان را قوی میکنید. و بکوشیم این حال خوش را به محصول عالی و درجه یک تبدیل کنیم و با خوردن هر آدامس نیکوتین دار صد هزار مرتبه خدارا شکر کنیم که خدایا شکرت که من سه و چهار ماه پیش چه بودم و حالا چه شده ام!

درآخر از خداوند میخواهیم که از سمت قهر به مهر مارا سوق دهد و همیشه این نعمت را داشته باشیم که با شرکت در این لژیون آموزش بگیریم و در مسیر تکامل گام برداریم. موفق و پیروز و سربلند باشید.

 

تهیه و تنظیم: مسافر توحید رهجوی لژیون 21 شادآباد

 


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر زهرا چهارشنبه 18 بهمن 1396 16:19
سلام
گزارش فوق عالی و مفید و کاربردی بیان شده است و از راهنمای توانمند آقای ایرج ورمزیار تشکر می نمایم. خداقوت
امیر دوشنبه 16 بهمن 1396 20:29
سلام
ممنونم واقعا این مطلب ها در بنده امید درمان سیگار را زنده نموده است.ممنونم از شما
شنبه 14 بهمن 1396 18:32
سلام
بسیار عالی و با آموزش بسیار. خداقوت
مسافر امیر شنبه 14 بهمن 1396 18:25
سلام.عالی.خداقوت
مسافر علی شنبه 14 بهمن 1396 11:35
سلام
خداقوت،عال بود و استفاده نمودم.از همه عزیزان ممنونم
همسفر مینا جمعه 13 بهمن 1396 20:52
سلام
چه مباحث عالی و به روز و مفیدی در این جلسات ویلیام وایت بیان میشود و از کمک راهنمای گرانقدر آقای ورمزیار سپاسگزارم و از مسافر پژوهشگر آقا توحید هم برای این اطلاع رسانی کمال تشکر را دارم. و به همه تبریک می گوییم
همسفر الهام جمعه 13 بهمن 1396 17:47
سلام.خداقوت
نکات بسیار عالی و خوبی در این مطلب بود و آموزش گرفتم.
فریدون جنابی جمعه 13 بهمن 1396 14:57
بااحترام...ایرج عزیز و گرامی بسیار تا بسیار لؤیون متفاوتی جهت اثر گذاری روی مخاطب با مطالب مهم و علمی که وسیله توحید عزیز نگارش شده بگذارد شاد و سربلند باشید ...یاعلی
مسافر توحیدرهجوی لژیون(21) پنجشنبه 12 بهمن 1396 15:48
سلام
سپاسگزارم
پنجشنبه 12 بهمن 1396 15:06
بسیار عالی و مفید
دست مریزاد دوستان
مسافر علی پنجشنبه 12 بهمن 1396 14:57
سلام
عالی و مفید
مهدخت پنجشنبه 12 بهمن 1396 13:31
سلام
فقط چند روزه وبلاگم رو راه اندازی کردم ، موضوع وبلاگ من یکم اختصاصیه ، یعنی فقط با وبلاگ های پر محتوا مثل وبلاگ تو تبادل لینک می کنم . اینجوری هم بازدید تو زیاد میشه و هم بازدید من.

ممنون میشم یه سر بزنی و باهام تبادل لینک کنی
مسافر محمد پنجشنبه 12 بهمن 1396 13:06
سلام
خداقوت.عالی
پنجشنبه 12 بهمن 1396 12:49
سلام خداقوت بسیار عالی و با آموزش از راهنمای گرانقدراقای ایرج ورمزیار بابت بیان این آموزشها کمال تشکر و قدردانی را دارم. و خداقوت به مسافرگرامی آقا توحید که درک نموده اند که قدم در چه راهی گذاشته اند.
خداقوت به وبلاگ نویسان محترم
همسفر مریم پنجشنبه 12 بهمن 1396 12:31
سلام
ممنونم از شما برای نکات بسیار مهم و جامع که در این نوشتار آمده است. خداقوت به همه خدمتگزاران
مسافر رضا پنجشنبه 12 بهمن 1396 12:20
سلام.خداقوت. بسیار عالی و پر از محتوای خوب و آموزش بود.خداقوت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: