وبگردی؛ شکرگزاری از اوتی
شنبه 14 بهمن 1396 ساعت 13:31 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا محمد لو | ( نظرات )
شربت معجزه‌آسا اپیوم، یکی از بزرگ‌ترین نعمت خداوند بود که در کنگره به مسافر کمک می‌کند تا علاوه بر ریکاوری جسم و روان، مسافر می‌تواند در حین درمان با آموزش‌ها به تفکر سالمی برسد تا مبدأ را جدی بگیرد و موفقیت خود را درک کند تا کمبود توان و انرژی نکند و به درمان برسد.

و

فتح قله  چندان اهمیتی ندارد. نشانی از خویش در آن مکان، گذاشتن مهم است نه برای تفاخر به نوع خویش بلکه نشانی است ازآنچه بی‌نشان است.

کشف درمان اعتیاد، کمتر از کشف یک میکروب نیست؛ سفری از دام اهریمن به‌طرف الله از بی‌خودی به خود و از آتش ویرانگر به‌طرف نور رسیدن و پیروزی هدف اصلی نیست، هدف اوج عمل است. در مورد اوتی با تمام محاسن بسیارش، اگر در کنار آموزش صحیح نباشد، تخریب ایجاد می‌کند و تنها قطعه‌ای از پازل درمان را تشکیل می‌دهد و به‌تنهایی مفهومی را تداعی نمی‌کند، اما قطعه لازم و مهم است.

شربت معجزه‌آسا اپیوم، یکی از بزرگ‌ترین نعمت خداوند بود که در کنگره به مسافر کمک می‌کند تا علاوه بر ریکاوری جسم و روان، مسافر می‌تواند در حین درمان با آموزش‌ها به تفکر سالمی برسد تا مبدأ را جدی بگیرد و موفقیت خود را درک کند تا کمبود توان و انرژی نکند و به درمان برسد؛ تا سیستم شبه افیونی او بازسازی شود و مجدداً به حالت طبیعی اول برگردد. حتی بهتر از دوران گذشته! باید به تفکر لازم برسد و دیدگاه و زاویه نگاهش نسبت به این دارو عوض بشود و دیگر به چشم واژه تریاک به آن نگاه نکند. بلکه به‌عنوان داروی درمانش بپذیرد و اگر برای حال خوش‌سفر می‌کنند باید حرکت و تلاش داشته باشند تا ظرفیت در آن‌ها ایجاد گردد.

هر پله‌ای که عوض می‌کند با آموزش رشد خواهد کرد و جهان‌بینی او تغییر می‌کند، اما اگر به کشف این داروی ارزشمند تمرکز کنیم، جناب مهندس با تلاش و زحمت بسیار توانستند اوتی را به سیستم دارویی کشور معرفی کند و باعث شد که انقلاب بزرگی در درمان مواد مخدر رخ بدهد و تریاک با فرمول صحیح به دست بیاید. از یک گرم تریاک هفت سی‌سی آب و بیست سی‌سی الکل که تولیدش طبق یک فرآیند خاص است.

اگر بخواهیم به زبان ساده‌تر بیان کنیم، این شربت همان تریاک است؛ اما افرادی که با اپیوم سفر کردند، راه دشوار و سختی را طی نمودند، چون از جهان‌بینی بالای برخوردار بودند و به علم کنگره که بیان لسان و قلم است رسیده بودند، می‌دانستند که تریاک اگر در دست حکیم حاذق باشد مایع حیات است، ولی اگر در دست مردم عادی باشد زهری است شیرین ولی هلاک‌کننده و کشنده.

اما در کنگره ۶۰ افرادی که به درمان رسیدند با این داروی شفابخش مثل این است که اگر در پادگان پر از اسلحه و باروت باشد، هیچ اتفاقی نمی‌افتد. تفاوت آن در این است که در پادگان آموزش داده می‌شود. در کنگره ۶۰ هم شربت اوتی و هم پروتکل و هم جهان‌بینی نظم می‌دهد و باعث اثربخشی و شفابخشی است؛ بنابراین شربت اوتی برای انسان‌ها مقدس است، نه به این منظور که به آن سجده کنیم، بلکه مانند آب‌وخاک و سرزمین از آن محافظت کنیم و درست نگهداری کنیم.

چراکه به انسان‌ها سلامتی و امنیت بخشیده و معجزه‌ای است، طبق متد دی. اس.تی و آنچه راهنما معین می‌کند، مصرف شود؛ سر ساعت، میزان درست و رفتار و عملکرد ما است که جایگاه این دارو را مشخص می‌کند؛ زیرا ما باید سندی باشیم بدون نقص و نقطه‌ای روشن در دل ظلمت و رسیدن به روشنایی و نور.

بنابراین انسان باید تابع قوانین الهی باشد تا روش دی. اس.تی و داروی اوتی را بشناسد، ما هر چه می‌کشیم از دانایان نادان هستند.

به‌عنوان‌مثال روش یو. آر. دی با سم‌زدایی و کنگره می‌گوید: این درست نیست و سیستم شبه افیونی باید بازسازی بشود، باید روان که همان خلق‌وخوی درمان شود و باید جهان‌بینی تغییر بکند و با داروی مناسب، زمان لازم و روش مناسب در اختیار جسم قرار گیرد تا درمان با داروی اوتی، درمان کامل می‌شود.

روش دی. اس.تی یک روش کاملاً علمی است و ارائه‌شده و واقعیت است. فرد مصرف‌کننده باید خواسته داشته باشد و باید مانند تشنه‌ای که در صحرای برهوت بدون آب و خوراک هستند تا رفع گرسنگی و تشنگی کنند در اینجا باید شکر گذاری کند؛ بنابراین باید به این عظمت باشکوه اوتی شکر گذاری کرد و قطعاً شناخت آگاهی و معرفت نیاز داریم. شکر گذاری از خداوند، از کنگره و از جناب مهندس دژاکام، تشکر و قدردانی نمود. مثلثی را رسم کنیم و شکر قلبی، شکر زبانی و شکر علمی که از فعل به عمل درآید و برای این معجزه تاریخ شکرانه عملی و نماز شکر به‌جا بیاوریم.

این دستور جلسه اهدافش، درمانش و احیا کردن انسان‌هایی که درگیر این کرکس اعتیاد بودند و جناب مهندس با زحمت و تلاش توانستند، این دارو را توسعه بدهند و جهانی کند. همان‌طور که دانشمندان میکروب و الکل و غیره را کشف کردند، جناب مهندس هم روش دی. اس.تی و داروی درمان شربت اوتی را کشف نمودند؛ و درمان اعتیاد، مثلث آن کامل شد. طبق نظریه جناب مهندس این شربت، یک داروی کامل است که حاوی 50 نوع آلکالوئیدهای منحصر دارد که با بدن فرد مصرف‌کننده سازگار است. چون این مواد در بدن انسان هم تولید می‌شود و فاقد هرگونه مواد شیمیایی است. شربت اوتی تهیه‌شده از تریاک و آب مقطر و الکل که حلال است، برای نگه‌دارنده آن‌که بو نگیرد و خراب نشود.

هیچ دارویی برای سلامتی و ازکارافتادن شبه افیونی بدن قوی‌تر، سالم‌تر و شفابخش‌تر و ارزان‌تر از شربت اوتی نبوده و نخواهد بود و روی ضلع درمان جسم و روان و یا سفر کردن امکان‌پذیر است و هیچ‌کدام به‌تنهایی نتیجه درمانی ندارد و همه مانند بازی پازل در کنار هم می‌تواند کار درمان را آسان‌تر کند و مهر تأییدی است برای بهترین دارو بودن اوتی می‌گذارد. مقوله دوم تشکر جلوهٔ ذات انسانی است و انسان را از موجودات دیگر متفاوت می‌کند و مثلثی را تشکیل می‌دهد که شامل 1. شخصیت احساس امنیت کردن 2. احساس شایستگی 3. معصومیت و انسان بودن را

باید شکر گذار و قدردان کاری باشید که فرد دیگری برای انجام این معجزه الهی در این مکان مقدس که افراد به درمان می‌رسند و خدمت می‌کنند؛ و برای معجزه تاریخ بشریت و درمان اعتیاد با داروی اوتی و درراهی قرار گرفتن که آن راه، راه صراط مستقیم و رسیدن به ایمان عشق و عقل سالم، در خدمت انسان‌ها قرار گرفتن و احیا کردن انسان‌هایی که در سرمای 60 درجه زیر صفر منجمد بودند و گرمایی وجود نداشت که آن‌ها را بتوانند احیا کنند.

بنابراین روش درمان دی. اس.تی و مخدرهای طبیعی بدن مثل انکفالین، اندورفین‌ها، دینورفین، سروتونین و سیستم ایکس کاملاً با این داروی معجزه‌آسا کاملاً به درمان اعتیاد خواهند رسید. سیستم با فرآیند زمان مشخص و راه‌اندازی خواهد شد. اوتی نقش بسیار مهمی دارد، بعد از تشخیص بیماری اعتیاد مهم و حائز اهمیت است. برای شناخت بیماری اعتیاد و درمان آن سه اصل و پارامتر مهم مبدأ، مقصد، هدف که مبدأ شناخت بیماری اعتیاد و مقصد دارویی به نام اوتی و هدف راه‌اندازی سیستم شبه افیونی و به درمان رسیدن کامل و پیش‌گیری از عودهای مجدد و سیستم جسم با اوتی کاملاً به تعادل می‌رسند. از جناب مهندس برای کشف این مهم (اوتی) تشکر می‌کنیم و همچنین از همه‌کسانی که در این راه زحمت و تلاش نمودند سپاس گذار هستیم و برای این عمل عظیم شکر ... شکر


منبع: همسفران نمایندگی ابن سینا


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مهدی مرادی رهجوی آقای آبیار یکشنبه 15 بهمن 1396 11:38
سلام خداقوت بسیار زیبا و عالی بیان نموده اید و آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی را برای شما آرزومندم
مسافر توحیدرهجوی لژیون(21) شنبه 14 بهمن 1396 17:07
سلام
هرروز به پایان سفرم نزدیک میشوم به عظمت این مایه حیات آدمی بیش و بیش تر پی میبرم و این شربت شفا بخش با لطف پروردگار و جهد و تلاش آقای مهندس عزیز به بار نشسته است...
عالی و کامل بو. خداقوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic