شکر گزاری از OT؛ گفتگو با خانم نسرین
دوشنبه 16 بهمن 1396 ساعت 23:26 | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه شمسیان | ( نظرات )
روش دی اس تی یک روش تجربه‌شده و دارای پروتکل است، پس علمی که پروتکل دارد یک حقیقت است و بر راستی و درستی دلالت می‌کند اما روش‌های دیگر نه پروتکلی دارند و نه تجربه‌ای و اکثر آن‌ها فقط دهان‌پرکن هستند مثل یو آر دی.


با عرض ادب و سلام خدمت شما همسفر گرامی.

ضمن سپاس و تشکر بابت قبول زحمت، لطفاً به رسم کنگره خودتان را برای خوانندگان عزیزمان معرفی نمایید.
سلام دوستان نسرین هستم همسفر ایرج. آنتی ایکس مصرفی مسافرم تریاک، متادون، شیشه. تخریب 18 سال. روش درمان DST داروی درمان OT راهنمای مسافرم آقای مجید باغستانی. راهنمای خودم خانم صبا. رهایی 4 سال و 8 ماه. در ضمن سفر سیگار داشتند به راهنمایی آقای رامین سعادت جو رهایی 3 سال و 4 ماه.

با توجه به این‌که دستورجلسه این هفته شربت oT هست، لطفاً در مورد این واژه توضیحاتی بفرمایید.
واژه اوپیوم به معنای تریاک : یا تینکچر به معنای شربت و OT یعنی شربت تریاک است که توسط آقای مهندس به این نام نام‌گذاری شده است.

از احساس اولیه‌تان برایمان بگویید، آن زمان که متوجه شدید در کنگره 60 با شربت OT مصرف‌کنندگان را درمان می‌نمایند.
من به خاطر عدم شناخت، خیلی از راه‌ها را برای درمان مسافرم، رفتم؛ اما نتیجه نگرفتم که آخرین آن هم متادون درمانی بود. به مدت یک سال، متأسفانه حال مسافرم خوب نشد، اما زمانی که متوجه شدم، اوتی در کنگره جواب داد و چون شناختی در ابتدا نسبت به این ماده جادویی نداشتم، شک به دلم راه دادم اما سیل عظیم درمان شدگان با این دارو و از طرفی چون به آقای مهندس اعتماد داشتم، در دلم ایمان به این ماده را حس کردم، احساسم به من می‌گفت: این دارو با سایر داروها متفاوت است و جواب می‌گیریم که به شکر خدا نیز این‌گونه شد.


به نظر شما روش DSt چه فرقی با روش‌های دیگر دارد؟
روش دی اس تی یک روش تجربه‌شده و دارای پروتکل است، پس علمی که پروتکل دارد یک حقیقت است و بر راستی و درستی دلالت می‌کند اما روش‌های دیگر نه پروتکلی دارند و نه تجربه‌ای و اکثر آن‌ها فقط دهان‌پرکن هستند مثل یو آر دی.

آیا دخالتی در مصرف داروی مسافرتان داشته‌اید، تأثیر مخرب آنچه بوده است؟
به‌عنوان یک همسفر با آموزش‌هایی که گرفته بودم، سعی کردم در مصرف داروی مسافرم دخالت نکنم اما در تجربیات قبلی هرگونه دخالتی در این زمینه کردم، کار خراب‌تر و تخریب بیشتر یافت.

از تأثیرات این دارو در درمان مسافرتان، در اخلاق، رفتار و کردارشان برایمان بگویید.
این دارو به‌راستی یک معجزه است و به نظر می‌رسد تمامی جسم و روح را صیقل می‌دهد و تعادل مصرف‌کننده را به حالت استاندارد می‌رساند که صدالبته در مورد مسافرم نیز این معجزه رخ داد و در تمام سطوح ایشان را به تعادل خوبی رساند و به‌جرئت می‌توانم بگویم حتی بهتر از قبل مصرفش؛ گواه سخنانم نظر نزدیکان، دوستان، آشنایان و همه‌کسانی که ما را می‌شناختند، بود. همه از اخلاق و رفتار مسافرم متعجب بودند.

چرا بنیان کنگره 60 شربت OT را برای درمان اعتیاد انتخاب کردند؟
تجربه‌های قبلی ترک‌های مختلف و شکست‌های ناشی از آن این تفکر را در اندیشه‌های جناب مهندس به وجود آورد که به فکر ابداع و تأثیر دارویی باشد که بتواند بیشترین راندمان و بازدهی را در درمان انواع اعتیاد به مواد مخدر و همچنین بازسازی سیستم ایکس به‌صورت یکسان و طبیعی داشته باشد و چون اوپیومی که اکثر مسافران استفاده می‌نمودند دارای ناخالصی بود جناب مهندس با شربت OT موفق شدند گامی بلند در درمان اعتیاد با شربت OT بردارند و از سویی این شربت روند یکنواختی را در درمان اعتیاد طی می‌کند و تمامی الکالوییدهای مفید آن هم سبب بازسازی سیستم ایکس و تولیدکننده‌های شبه افیونی بدن می‌شوند.

در مورد تأثیر زمان مناسب و میزان مناسب در مصرف شربت OTتوضیحاتی بفرمائید.
امروزه ثابت‌شده است که بدن موجودات و سلول‌های آن 21 روز برای انجام تغییرات از خود مقاومت نشان می‌دهند و بعد از طی نمودن این زمان بازسازی و تغییرات صورت می‌گیرد و برای بازسازی کلی هم بین 10 تا 11 ماه زمان به طول می‌انجامد. حال این تغییرات و بازسازی‌ها زمانی انجام می‌پذیرد که به نحو احسن مسیر خود را طی می‌نماید که میزان و دوز آن بر اساس پروتکلی باشد که اثبات‌شده و تجربه‌شده باشد و توسط فرد آموزش‌دیده و حاذقی مثل راهنما و کمک راهنمایانی که قبلاً این مسیر را طی نموده باشند تجویز گردد.

از خانم نسرین تشکر می کنیم و برایشان بهترین ها را آرزو می نماییم.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فروغ لژیون 5 پنجشنبه 19 بهمن 1396 12:07
خانم نسرین عزیزم خدا قوت بسیار تا بسیار مصاحبه کامل وخواندنی وتاثیر گذاری انجام دادید واقعا توضیحات کاملی دادید متشکرم استفاده نمودم.
همسفر فاطمه پنجشنبه 19 بهمن 1396 08:27
خداقوت و سپاس بیکران خدمت خواهر عزیزم خانم نسرین ، بسیار عالی پاسخ ها را بیان نمودید ، و از تجارب خود سخن گفتید . درس آموختم و به داشتن خواهر توانایی‌ چون شما افتخار می‌کنم.
شما همسفری دانا و توانا بودید و نشانه ی آن موفقیت ، تعادل و خدمتگزاری مسافر ارجمندتان ، راهنمای گرامی آقای ورمرزیار است ، چون همسفری مهربان و صبور ، و تلاشگر چون شما را در کنار خود داشتند. عرض تبریک خدمت شما دو بزرگوار را دارم.
به فضل الهی سلامت و موفق باشید و در راه اهداف کنگره ، مانند همیشه گام بردارید.
کمک راهنمایی را برایتان از خداوند منان خواهانم
خداقوت و تبریک خدمت خانم صبا راهنمای عزیزم برای وجود خانم
نسرین
خانم فاطمه ی عزیز مصاحبه عالی بود ، خدمتتان پربرکت ، اجرتان کمک
راهنمایی
مهدی صافی (21) سه شنبه 17 بهمن 1396 21:51
سلام. همسفر گرامی سرکار خانم نسرین، به زیبایی در مورد شربت مقدس و شفابخش OT بیان فرمودید. درود بر شما.
وبلاگ نویسان گرامی تشکر.
☆دَرپَناه‌ِحَق‌باشید اِن‌شاءَالله☆
مسافر توحیدرهجوی لژیون(21) سه شنبه 17 بهمن 1396 20:52
سلام
خداقوت،بسیار عالی و جامع بیان نمودید و از این گفتگو آموزش بسیار گرفتم
سالیان آینده مشخص خواهد شد که این کشف عظیم روش DST و شربت OT چه بوده و چه معضلاتی از بشیریت دور خواهد نمود. این شربت الهی است که یک بیماری سه بعدی و پکیچ کامل ضد ارزشها را درمان نموده و جدای از درمان حال خوش و آرامش و تعادل را به خانواده ها هدیه نموده است.
به امید تاسیس دانشگاه بین المللی با دستان الهی و پرتوان جناب آقای مهندس دژاکام بزرگ.آمین یا رب العالمین
خداقوت به گروه وبلاگ نویس خانواده
مریم همسفر مهدی (1) سه شنبه 17 بهمن 1396 20:24
خانم نسرین عزیز ممنون از مصاحبه خوب و مطالب آموزنده ای که بیان فرمودید پیروز و سربلند باشید
الهام یاراحمدی سه شنبه 17 بهمن 1396 20:08
خانم نسرین عزیز مساحبه ی خیلی خوب وکاملی بود از مطالب خوبتان استفاده نمودم موفق وپیروز باشید
همسفرزندی سه شنبه 17 بهمن 1396 18:58
خداقوت به گروه اوتی
خداقوت به خانم نسرین ممنون ازمطالب بسیارعالیتون
خداقوت به گروه وبلاگ نویسان
الهام قدیری سه شنبه 17 بهمن 1396 17:18
خانم نسرین عزیزم ؛ از مطالب مفیدی که فرمودید استفاده کردم . موفق و موید باشید .
تشکر از همه عزیزانی که در بخش OT زحمت می کشند . خداقوت ، در پناه حق برقرار باشید .
گروه وبلاگ خداقوت و سپاس
فریماه سه شنبه 17 بهمن 1396 09:16
سلام عزیز انتظار زیادی ازتون ندارم فقط دلم میخواد بهم سر بزنید و نطرتون را بگین و با هم تبادل لینک داشته باشیم منتظرم گلم
فریدون جنابی سه شنبه 17 بهمن 1396 08:47
بااحترام...همسفر محترم بسیار گفتمان شما در مورد شربت اوتی و اثر گزاری و مسیر تکاملی در روی مسافر خواهان ریزش مواد و اعتماد به آن را بصورت جامع بیان نمودید خداقوت شاد و سربلند باشید ...یاعلی
ایرج ورمزیار(21) سه شنبه 17 بهمن 1396 08:01
همسفر عزیزم...تشکر ازشما بابت مطالب خوبی که بیان نمودید..سالهابودکه انسانهابدنبال این کیمیادرتکاپو بودندامادرست همان لحظاتی که ناامیدی داشت به برتری میرسیدجناب مهندس مثل نوری پلیدیهای افیون رابااین شربت درهم شکست وجرقه امیدرادردلهای سکسته پدیداورد وامروزه سیل عظیم رهایافتگان ازچنگال تاریکیهای اعتیادخودسندی بدون نقص ومهرتاییدی برکامل بودن شربتotوروش dstمیباشد واین بیانگراین نکته مهم میباشدکه همه بایستی درحفظ وسپاسگزاری ازاین شربت شفابخش کوشابوده وازآن بدرستی وطبق پروتکل استفاده نماییم وبه نسلهای بعدازخود این امانت گرانبهاراکه زحمات فراوانی برای بوجودآمدن آن کشیده شده بدرستی تحویل نماییم دارویی که درآینده ای نه چندان دورتبدیل به معجزه قرن حاضرخواهدشدوشفابخش بسیاری ازبیماریهاخواهدگردیدبحول وقوه الهی...تشکرازوبلاگ نویسان محترم گروه همسفران..
خدیجه باقری سه شنبه 17 بهمن 1396 07:09
خانم نسرین خواهر خوبم خلیی خوب وعالی بود
همسفرسهیلا رهجو خانم معصومه سه شنبه 17 بهمن 1396 07:05
خانم نسرین عزیزخداقوت
خیلی واضح درموردشربت otتوضیح دادید

به تمامی عزیزانی که درقسمت ot خدمت میکنند خداقوت میگم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: