تجربههای بهاری3
سه شنبه 7 فروردین 1397 ساعت 15:52 | نوشته ‌شده به دست همسفر صبا | ( نظرات )
امیدوارم خداوند معرفت دیدن خودمان را عنایت کند، آموزش‌هایی برای پالایش حس، آموزش‌هایی روزی‌مان کند که در عشق، عقل، ایمان یک پله ارتقا پیدا کنیم. امیدوارم دعای استاد سردار در مورد تک‌تک ما اجابت شود و با هر طلوع خورشید قدمی به الله نزدیک‌تر شویم.

سپس از کمک راهنمایان و مرزبانان عزیز خواستیم از تأثیرگذارترین سی دی که در سال 96 گوش دادند، بگویند.

همسفر لیلا ابتدا گفتند:

تمام سی‌دی‌ها، آموزش‌هایی برای ما دارد و جواب سؤال و گره‌های ما هستند. ولی سی دی موج و ذره، به من تلنگری زد که اگر می‌خواهم در تعادل باشم، باید طوری برنامه‌ریزی کنم که در جلسات هم حضورداشته باشم. در غیر این صورت خودم از آموزش‌ها جا می‌مانم. چون مدتی است به دلیل دختر کوچکم، نمی‌توانم از شروع جلسه حضورداشته باشم. ان‌شاءالله در سال جدید، این مسئله را حل می‌کنم.

 

همسفر صدیقه:

 

سی دی خدا، چون متوجه شدم من برداشت درست و صحیحی از قدرت مطلق نداشته‌ام.

 

همسفر سمیه:

 

حقیقتاً سی‌دی‌های هفتگی سال 96، همگی بسیار پربار و پر از آموزش‌ها بودند و انتخاب یکی از آن‌ها کار سختی است ولی تأثیرگذارترین سی دی برای من در سال 96 سی دی سرنوشت آقای مهندس بود که کاملاً تکلیف ما را مشخص کرد که سرنوشت‌ها با خواست خود انسان‌ها رقم می‌خورد و خواستهٔ امروز ما تقدیر فردای ما را شکل می‌دهد و ما در برابر کوچک‌ترین و ذره‌ای از اعمالمان مسئول هستیم و سرنوشت خود را خودمان رقم می‌زنیم.

 

همسفر معصومه:

 

سی دی ساختار درون. با برداشتی که از صحبت‌های استاد داشتم به این نکته اشراف پیدا کردم که در وجود همه ما یک منِ افسرده، یک منِ عصبانی، یک منِ شاد و یک منِ مضطرب و هزاران من وجود دارد که هرکدام که بیشتر از طریق روح و روان و افکارم تغذیه شود پیروز می‌شود؛ پس سعی کردم که ازاین‌پس مراقب تغذیه روحم باشم.

 

همسفر نسیم:

 

سی دی تقدیر؛ همیشه برایم سؤال بود اگر صفحات مهم کتاب زندگی هر شخص پیش از تجربهٔ بُعد زمینی برایش ورق زده می‌شود، چرا و چگونه حاضر می‌شود همهٔ این سختی‌ها را متحمل شود به‌صرف تجربه زندگی زمینی و مگر چقدر این تجربه جذابیت دارد؟

و جواب را در این سی دی گرفتم که گاهی آن‌قدر حجم حساب‌های تسویه نشده از بُعد قبل یا همان به‌اصطلاح حق‌الناسی که به گردنمان مانده سنگین است که تحمل همهٔ سختی‌ها و مسائل در مسیر این سفر زمینی به کم شدن عذابی که نفس در برزخ می‌کشیده قطعاً می‌ارزد و حاضریم برای پاک شدن حسابمان هر بهایی بدهیم.

امیدوارم تا زمان‌داریم و هستیم حساب‌هایمان را تسویه کنیم و بدهکار نمانیم!

 

سپس مرزبانان عزیز در این خصوص مشارکت کردند و گفتند:

 

همسفرلیلا:

 

تمام سی‌دی‌ها در زندگی من مؤثر هستند و از هرکدام درس‌هایی را گرفتم. صحبت‌های آقای مهندس و استاد امین هر بار گره ای از گره‌های من را باز می‌کنند؛ اما اگر بخواهم یک سی دی نام ببرم می‌گویم: سی دی بخشش!

با این سی دی متوجه شدم با یک بخشش ساده می‌توان چیزهایی را به دست آورد و اتفاقات بهتری برایمان می‌افتد. من با فراموش کردن فکر می‌کردم که بخشیده‌ام اما بعد از مدتی متوجه می‌شدم که از ته دل نبخشیده‌ام والان تلاش می‌کنم تابتوانم ببخشم و کار بسیار سختی است اما درنهایت بسیار شیرین!

من می‌توانم با اختیاری که خداوند بر من عطا کرده، قدرت بخشندگی‌ام را بالا ببرم و متوجه سدم برای بخشیده شدن نیاز دارم که ببخشم.

حضرت علی می‌فرمایند: بهترین مردم کسی است که اگر او را به خشم آورند، بردباری کند و چنانچه به او ظلم شود، ببخشاید و چون به او بدی شود، خوبی کند!

 

همسفر فاطمه:

 

سی دی خدا، از بنیان کنگره آقای مهندس. چون باعث شد دیدگاه من دربارهٔ شناخت خداوند عمق پیدا کنم؛ و تفکر کنم از خداوند چه می‌خواهم؟ خداوند را برای چه دوست دارم و پرستش می‌کنم؟ آیا فقط در غم و گرفتاری به یاد خدا باشم؟ آیا اگر دنیا بر وفق مراد من بود خدایم را شکر کنم؟ انسان را به چالش دربارهٔ ایمان خود می‌کشاند که آیا فقط ایمان بیاورم کافی است؟ پس عمل صالح و سالم چه می‌شود؟ رضا، توکل و تسلیم در برابر خداوند چیست؟ آیا من خدا را برای خودم پرستش می‌کنم یا برای ذات لایزال باری‌تعالی. بسیار سی دی عظیم و زیبایی است. برداشتی از این سی دی برای وبلاگ نوشتم و بسیار تفکر دربارهٔ این سی دی را دوست داشتم و دارم. از شما عزیزان نیز می‌خواهم، این سی دی را حتماً گوش دهید و برای خود برداشتی بنویسید که بسیار ثمربخش است.

خدا را شکر برای آموزش‌های کنگره.

در ادامه کمک راهنمایان عزیز توصیه‌هایی برای رسیدن به رهایی کردند و تعدادی سی دی مناسب برای همسفران سفر اولی نام بردند که برای گوش دادن در تعطیلات عید مناسب است.

همسفر آزاده:

 

عدد سال‌ها که مهم نیست من مطمئنم که همسفران شعبه ما و حتماً شعب دیگر در حال حرکت به بهترین وضعیتی که توانش رادارند، هستند من باید فقط یک جمله را در نظر بگیرم که زندگی، صحنه تئاتر است؛ سعی کنم بازیگر عالی باشم.

هر سی دی که از مجموعه سی‌دی‌های آقای مهندس و آقای امین با حس خوب گوش کنند مفید است و حس و حالشان عوض می‌شود ولی حتماً خانواده 1 و 2 را گوش کنند.

 

همسفر عاطفه:

 

در سی دی کوه، آقای امین دژاکام فرمودند که؛ همسفر باید برای خودش بازی کند و تحت هر شرایطی مسافرش را رها کند که این رها کردن باعث بهتر سفر کردن مسافر می‌شود. رها کردن به معنای واقعی؛ یعنی این‌که مسافر هر حال و احوالی که داشت، نباید هیچ تأثیری بر روی سفر همسفر داشته باشد. همسفر برای خودش به کنگره بیاید و به دنبال بالا بردن دانایی خودش باشد.

از دیگر کارهایی که همسفر باید انجام دهد شکرگزاری است. عمل

شکرگزاری باعث بهتر شدن و بالا رفتن توان یک همسفر در امر بزرگ او که پرستاری است، می‌باشد.

به امید سالی پر از رهایی برای سفر اولی‌های کنگره 60

همه سی‌دی‌ها خیلی خوب هستند و هر سی دی با توجه به نیاز ما در هرزمانی گره ای از درون ما می‌گشاید اما سی‌دی‌هایی مثل سی دی جلودار واقعی، بایگانی، انرژی، انتقال صفات، بخشش، یین و یانگ، نفس سی‌دی‌هایی هستند که بار آموزشی خیلی بالایی دارند.

 

همسفر صبا:

 

دنیا قانون امواج است، هر موجی به هستی بدهی همان موج را دریافت خواهی کرد، با تلاش برای رها ساختن خودمان از ضد ارزش‌هایمان امواج رهایی به هستی بدهیم تا بازتابش به زندگی‌مان برگردد.

همه سی‌دی‌ها خوب هستند و امکان ندارد ما سی دی را گوش کنیم و بهره‌ای از آن نبریم، ولی من خودم سی‌دی‌های وادی چهاردهم را بسیار بسیار دوست می‌دارم، عشق قدرت بالایی دارد که از درک ما خارج است، حتی فکر کردن و گوش کردن به مباحث مربوط به آن روی حال انسان تأثیر می‌گذارد و انسان را از خیلی چیزها مثل نگرانی، غم، ترس و ... جدا می‌کند و تفکر در این وادی مقدمه جهش‌های آدمی است.

 

همسفر فرحناز:

 

توصیه من حقیر این است که به‌هیچ‌عنوان در هیچ شرایطی همسفران عزیز حالشان را به حال مسافرشان گره نزنند و از تلاش و پشتکار خودشان فاصله نگیرند و پیگیر گیر آموزش‌های کنگره باشند چون انسان فراموش‌کار است و به‌محض اینکه از آموزش‌های کنگره فاصله بگیرند نیروهای منفی دست‌به‌کار می‌شوند و با القائات منفی همسفران را به عمق تاریکی‌ها هدایت می‌کنند.

تمام سی‌دی‌های کنگره آموزنده هستند و من نمی‌دانم کدامشان را معرفی کنم ولی برای نمونه امواج بازدارنده ذهن. ساختار درون. قضاوت و جهالت. موج و ذره. قیاس. اضداد. موانع محبت. بخشش. بازتاب.

 

خانم نسیم:

 

توصیه من به همسفران سفر اول، رها کردن مسافر به معنای واقعی، نه در ظاهر و برای گول زدن خودشان و صرف انرژی و تمرکز برای برطرف کردن نقاط ضعف خودشان تا به امید خدا اصلاح شود. حتماً نباید همه به سنین بالا برسیم (که با وضعیت امروز اگر برسیم!) تا بفهمیم اگر خودم را تغییر می‌دادم قطعاً جهان اطرافم تغییر می‌کرد.

 

همسفر معصومه:

 

در یک سفر اولی، ناامیدی کاملاً محسوس و ملموس است؛ ولی توصیه من این است که سال خود را با امید و ایمان به خداوند شروع کنند و آگاه باشند که شیطان فقط و فقط با ناامید کردن انسان‌ها می‌تواند آن‌ها را به ته تاریکی‌ها بکشاند و از مسیر اصلی منحرفشان کند.

 

همسفر سمیه:

 

توصیه من به همسفران سفر اول این است که در تعطیلات و همین‌طور در سال 97 سعی کنند که با حفظ اصول و قوانین کنگره 60 و رعایت کردن تک‌تک حرمت‌ها، حرکت کنند و اولویت اصلی‌شان را درمان و رهایی مسافرشان و آموزش‌های کنگره 60 بگذارند و به‌خصوص در تعطیلات سعی کنند که پیوندشان با آموزش‌ها و کنگره قطع نشود و با فرمان‌برداری و پیروی از راهنما بتوانند انشاءا... به رهایی و درمان برسید.

 

همسفر صدیقه:

 

توصیه من به سفر اولی‌ها، صبر، صبر و صبر است.

 

همسفر سمیرا:

 

توصیه‌ام این است که اول به فکر رهایی خودشان باشند، چراکه مسیر تغییر آن‌قدر پیچیده است که تنها کسانی که زود می‌آیند، مشارکت می‌کنند، تکالیف لژیون را انجام می‌دهند و خدمت می‌کنند موفق می‌شوند. چراکه برای رسیدن به رهایی باید از جنس رهایی شد و علاوه بر هماهنگ شدن با برنامه لژیون، توصیه‌ام این است یک لیستی از سی‌دی‌های کنگره تهیه‌کرده و بنا به مسائل و حس و حالی که برایشان پیش می‌آید برای رهایی از آن مسئله سی دی مرتبط با آن را گوش کنند، هرلحظه در مواجهه با هر مسئله و برای خروج از هر حالت ناخوشایندی به دنبال یادگیری باشند وگرنه معرکه‌ها آن‌ها را تا ناکجاآباد می‌برد.

همسفران به فکر رهایی خود باشند که با رهایی خودشان، قطعاً رهایی مسافرشان هم اتفاق می‌افتد.

آقای مهندس عزیز دو سالی هست که برای ایام عید تکلیف می‌دهند و امسال هم بسیار جامع‌تر سی‌دی‌هایی را تکلیف کرده‌اند، امیدوارم این سی‌دی‌ها را با عشق نه از سر تکلیف گوش کنیم تا برایمان راهگشا باشد و با کاربردی کردن آن‌ها لذت تعطیلات برایمان دوچندان شود؛ اما در طول مدتی که در کنگره بودم به توصیه راهنمایم، سی‌دی‌های وادی 14 را گوش دادم و درگیر شدن با امواج محبت برایم بسیار پر خیر بود، از ایشان بابت این توصیه خوبشان تشکر می‌کنم و خوشحالم که پیام محبت ایشان را انتقال می‌دهم.

 

همسفر لیلا:

 

توصیه من این است که فرمان‌بردار باشند، طبق قوانین و حرمت‌های کنگره حرکت کنند، مطمئناً به نتیجه می‌رسند. زمانی که به کنگره می‌آییم باید بدانیم که ما قادر به حل مسائل نبوده‌ایم، پس داشته و دانسته‌های خودمان را کنار بگذاریم. طبق فرمان و آموزش‌های آقای مهندس و راهنمایان کنگره عمل کنیم. صبر هم داشته باشیم.

 

همسفر فاطمه مرزبان شعبه:

 

اطاعت و فرمان‌برداری بدون چون‌وچرا از راهنما در سایه‌سار رعایت اصول، قوانین و حرمت‌ها، در صراط مستقیم. تمامی آنچه باید برای رسیدن به درمان اعتیاد و رهایی از مواد، رسیدن به تعادل و درنهایت احیای انسانی رعایت شود و عمل شود، همین مطیع بودن در برابر راهنما است. ما راه گم‌گشتگان هستیم و فقط یک نشان راه و بَلَد راه می‌تواند منِ رهجو را نجات دهد. اگر راه می‌دانستم! خوب راهی برای درمان اعتیاد پیدا می‌کردم. حال که لطف و فضل الهی شامل حالم شده و راهنما دارم، پس فرمان‌بردار باشم. انشا الله سال 97 سال هزاران رهایی پربار خواهد بود.

سپس از کمک راهنمایان عزیز پرسیده شد که برکت و تأثیر جایگاه کمک راهنمایی برایشان در سال 96 چه بوده است.

همسفر لیلا:

 

به نظر من خدمت در جایگاه کمک راهنمایی، شروع آموزش به شکل دیگری است و مسائل در زندگی انسان‌ها در تمام دوران وجود دارد، نه‌تنها خانواده‌های مصرف‌کننده، تمام انسان‌ها.

برکت این خدمت به نظر من به دست آوردن توانایی بیش‌تر، دانایی بیشتر برای حل مسائل، قوی‌تر شدن است. شاید قبل از کنگره و آموزش‌ها کوچک‌ترین مسئله‌ای مرا از پا درمی‌آورد و در رنج و عذاب بسیاری بودم. ولی کلاً،

آموزش‌های کنگره و خدمت کمک راهنمایی، برای من هدایت است.


همسفر صدیقه:

 

پی بردن به نقاط ضعف و قوت خودم از برکات کمک راهنمایی برای من است.

 

همسفر سمیه:

اول خدا را شکر می‌کنم بابت اینکه من را لایق خدمت در این جایگاه دانست و حقیقتاً خدمت کمک راهنمایی آغاز ورود به پروسهٔآموزشی است و این خدمت بسیار تا بسیار به من کمک کرده و باعث شد بتوانم بیشتر خودم را بشناسم و به گره‌های وجودی‌ام که قبلاً نمی‌توانستم آن‌ها را تشخیص بدهم پی ببرم و آن‌ها را ببینم و انشاءا... بتوانم آن‌ها را در خودم حل کنم و همین‌طور کمک راهنمایی به من کمک کرد که بتوانم محبت‌ها و عشق‌های خالصانه‌تر را تجربه کنم.

 

همسفر معصومه:

با خدمت در این جایگاه احساس می‌کنم خداوند هرلحظه لطف و رحمتش را شامل حالم می‌کند و در سالی که گذشت برکات مادی و معنوی بسیاری را روزی‌ام کرد. در مسیر آموزش‌ها زیبا می‌بینم و زیبا فکر می‌کنم و قدم‌های خود را شجاعانه برمی‌دارم. گاهاً با عبور از ترس‌هایم با شگفتی‌های زیادی در زندگی‌ام روبرو می‌شوم. خداوندا بابت همه این حس و حال خوب سپاس.

 

همسفر نسیم:

 برکت و اتفاقات عجیب و شاید باورنکردنی بسیاری در سال ۹۶ برایم پیش آمد و روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم، اما به برکت آموزش‌های کنگره و خدمت مقدس کمک راهنمایی سعی کردم در مسیر درست حرکت کنم و نتیجه را به خدا واگذار کنم و ایمان‌دارم هر اتفاقی در ادامه بیفتد خیری پنهان از دید من، در آن نهفته است و قطعاً برای پالایش ما همهٔ این‌ها لازم و علاوه بر آن بهترین آزمایش‌ها بوده است و اگر آموزش‌های کنگره و برکات خدمت نبود جایگاه حواس و در کل جایگاه امروزم در هستی بسیار پایی‌تر از این بود، خدا را بیش‌ازپیش شاکرم و امیدوارم اذن حضور و لیاقت خدمت را در سال ۹۷ هم داشته باشم.

سپس از کمک راهنمایان عزیز خواستیم از برنامه و اهدافشان برای لژیونشان در سال 97 بگویند/

همسفر صبا:

اصلی‌ترین هدفم این است که بیشتر یاد بگیرم، بیشتر سی دی گوش کنم، بیشتر کتاب و وادی‌ها را بخوانم، حداقل ماهی یک‌بار به جلسات آکادمی بروم، در پارک طالقانی پررنگ‌تر حضور پیدا کنم، تعداد سی‌دی‌هایی که می‌نویسم بیشتر باشد، خیلی دلم می‌خواهد 80 درصد سی‌دی‌های کنگره را در سال آتی به اذن پروردگار دوباره گوش کنم و حداقل هفت دفتر سی دی مکتوب داشته باشم، به نظرم من اگر من خودم برای بهتر شدنم بیشتر تلاش کنم و بیشتر خودم را به آموزش‌ها و خدمت گره بزنم، امواج به لژیون هم خواهد رسید و رهجوها هم قوی‌تر از قبل برای تغییر حال خود و بهبود زندگی‌شان تلاش خواهند کرد به برکت کنگره و آموزش‌هایش.

 

همسفر عاطفه:

سال 96 سال پر خیروبرکتی برای من بود. از این‌که در این سال توفیق تشکیل لژیون را پیدا کردم، بسیار خوشحالم و ممنون لطف پروردگار بزرگ و قدردان زحمت‌های جناب مهندس و سیستم کنگره 60 و راهنمای خوبم سرکار خانم شهین هستم.

و اما در سال 97 از خداوند می‌خواهم تا کمکم کند لحظه‌ای از صراط مستقیم و مسیر آموزش‌های کنگره 60 دور نشوم و همواره، مدد و همراهم باشد.

برنامه‌ای که به یاری قدرت مطلق در سال 97 دارم این است که آموزش‌ها را خیلی جدی‌تر دنبال کنم و به نحو احسن به وظایف خودم به‌عنوان یک کمک راهنما جامه عمل بپوشانم و از خدمتگزاران کنگره 60 باشم.


همسفر فرحناز:

از خداوند می‌خواهم کمکم کند تا بتوانم از بهترین خدمتگزاران کنگره باشم تا بتوانم ناب‌ترین انرژی‌ها را از لژیونم بگیرم. هدف من برای سال ۹۷ این است که بار آموزشی لژیونم روزبه‌روز بالاتر برود و تمام تلاشم را برای رسیدن به اهداف کنگره انجام خواهم داد و برنامه‌ای که برای لژیونم در نظر دارم این است که کنار مطالب آموزشی کنگره سی‌دی‌های مرتبط با آن را هم در لژیون خوب کارکنم.


همسفر سمیرا:

برای سال جدید از خداوند می‌خواهم، یک سال دیگر توفیق حضور و دریافت آموزش‌های کنگره را روزی‌مان کند، هدفم در این سال این است که به کمک آموزش‌های کنگره رهجوهای دانا پرورش دهم، طوری که اهل محاسبه و خودنگری باشند چون تا زمانی که اهل محاسبه خودمان نباشیم مدام درگیر محاسبه اندازه‌های دیگران خواهیم شد

امیدوارم خداوند معرفت دیدن خودمان را عنایت کند، آموزش‌هایی برای پالایش حس، آموزش‌هایی روزی‌م

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر ربابه سه شنبه 14 فروردین 1397 22:40
خدا قوت و سپاس گزارم از راهنماهای عزیز و مرزبانهای محترم.
سال نو را تبریک میگم به شما عزیزان،انشاءالله سال پر بارو برکتی برای شما بهترینها باشد و اجر زحماتتان در زندگیتان جاری گردد.
و از راهنمای خوبم،بابت همه تلاشهایشان سپاسگزارم و برایتان بهترینها را آرزو دارم.
فاطمه همسفر امیر سه شنبه 14 فروردین 1397 01:37
کمک راهنمایان عزیز خدا قوت امیدوارم سال پر خیر و برکتی پیش رو داشته باشید و اجر زحماتتان در زندگیتان جاری گردد.
مرزبانان عزیز بابت همه تلاشهایتان سپاسگزارم و برایتان بهترین ها را آرزو دارم.
خانم صبای عزیزم بابت همه زحماتتان سپاسگزارم امیدوارم پاداش همه تلاشهایتان را به بهترین شکل از خداوند متعال دریافت کنید.
همسفر حوریه دوشنبه 13 فروردین 1397 06:25
درود خداوند بر سفیران عشق،خدقوت خدمت همه کسانی که نوری شدند در تاریکیهایمان برای پیدا کردن راه درست.
از تمام زحماتتان بی نهایت سپاسگزارم ،اجرتان با خود خداوند ان شالله،
بابت وجود تک تک تان شاکر خداوند هستم،
خداوند به علمتان،عمرتان،هدفتان وبصیرتتان برکت عنایت کند.
فاطمه صالحی یکشنبه 12 فروردین 1397 16:49
بسیار بسیار پست عالی بود و آموختم، خداقوت عزیزان
همسفر مهدیسا شنبه 11 فروردین 1397 21:44
خداقوت به راهنمایان عشق.
با خواندن مطلب بسیار حالم خوب شد. انشالله در سال جدید بهترینها روزیتان شود، از زحمات بی دریغتان تشکر و قدر دانی میکنم.
مریم شنبه 11 فروردین 1397 18:32
سپاسگزارم از مطالب بسیار خوب شما عزیزان موفق باشید .خدا قوت
همسفر سکینه1 پنجشنبه 9 فروردین 1397 20:09
با تشکر از مطالب مفید کمک راهنمایان گرامی.ان شاالله بتوانیم با گرفتن آموزش ها و کاربردی کردن آن ها در صراط مستقیم حرکت کنیم.
با تشکر از وبلاگ نویسان
همسفرسهیلارهجوخانم معصومه پنجشنبه 9 فروردین 1397 07:56
کمک راهنماهای عزیز خداقوت وپرتوان باشید
خانم معصومه عزیز کمک راهنمای مهربانم ممنونم بابت تمامی زحماتتون خداقوت وبراتون ارزوی بهترینهارادارم
همسفرشیماازلژیون دهم چهارشنبه 8 فروردین 1397 10:34
کمک راهنمایان عزیزخداقوت
مسافر توحید(21) سه شنبه 7 فروردین 1397 22:51
سلام
خداقوت، بسیار عالی
نسرین سه شنبه 7 فروردین 1397 19:19
کمک راهنمایان راه عشق وجودتان سرشار ازمحبت الهی
آرزوی بهترینها وزیباترینها رابرایتان ازدرگاه بارتعالیٰ خواستارم.
فهیمه سه شنبه 7 فروردین 1397 16:49
شبی با بید می رقصم ، شبی با باد می جنگم
که من چون غنچه های صبحدم بسیار دلتنگم
همسفر فاطمه سه شنبه 7 فروردین 1397 16:46
خداقوت و سپاس عزیزان کمک راهنما و مرزبان محترم خانم لیلای عزیز.

خداقوت و سپاس از خانم صبای عزیز مسئول محترم وبلاگ شعبه قسمت همسفران و همه ی عزیران وبلاگ نویس، علی الخصوص عزیرانی که در تعطیلات ، زمان قرار دادند و در بخش خدمت رسانی علم کنگره فعال بودند ، نگاه خداوند همراهتان ، خدمتتان پربرکت.
هزاران نفر چشم به سایت کنگره و وبلاگ شعبات دارند، تا نور امیدی در دلشان زنده شوند. هزاران نفر عضو کنگره و هزاران گم گشته ی درمان اعتیاد به سایت علم درمان کنگره 60 روی می‌آورند ، برای آگاهی و آرامش.
هزاران مشتاق روزانه از علم چگونه زیستن در سایت کنگره استفاده می‌نمایند، و حتی اگر یک نفر راه رهایی و احیای انسانی را بیابد، رسالتی عظیم انجام شده است.
ما هر روز بی صبرانه به انتظار پست های زیبا از راهنمایان و خدمتکزاران ، سفر دوی ها و سفر اولی ها هستیم. دردمندانی که با گوشت و پوست خود رنج اعتیاد را متحمل شدند و به فضل خدا راه را یافتند و خود نشانِ راه شدند، افرادی که براستی حاملان علم درمان اعتیاد هستند و در این راه تلاش می‌کنند و با عشق خدمت می‌کنند. و می‌توانند گم گشتگان را راهنمایی کنند.
آموزشها و علم وسیع کنگره 60 بر شانه های خدمتگزاران سایت به دست اعصا و مشتاقان درمان می‌رسد و تجارب این درمان شدگان بوسیله ی این خدمتگزاران نشر داده می‌شود.

خداقوت پرچمداران رسالت عظیم نشر علم کنگره 60، علم درمان اعتیاد و چگونه زیستن.

خداوند را هزاران بار شکر شکر شکر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: