گفتگوی دوستانه با خانم سمانه
یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 ساعت 07:26 | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )

نگرش انسان تا چه اندازه تأثیرپذیر باشد؟

کائنات آیینه تفکر خود ما هست و به هر چیزی فکر کنیم ارتعاش آن را جذب می‌کنیم و برای موفقیت همان اندازه که ما به توانایی خود نیاز داریم؛ باید نگرش و افکار خود را تغییر دهیم؛ و هر تفکری را که قدرت دهم روی من قدرت خواهد داشت.


یا علیم

با عرض سلام و ادب خدمت راهنمای ویلیام وایت خانم سمانه عزیز؛ امیدوارم در کنار هم گفتگوی خوبی در جهت درمان سیگار و احیای نیروی انسانی داشته باشیم.


لطفاً خودتان را معرفی کنید.

سلام سمانه هستم مسافر ویلیام وایت؛ مدت تخریب ۸ سال؛ روش درمان DST؛ داروی درمان آدامس نیکوتین خوراکی؛ با 8 قطعه آدامس نیکوتین خوراکی سفرم را شروع کردم؛ مدت سفر اول ۱۰ ماه و ۲ روز مدت رهایی به لطف خدا ۲ سال و ۸ ماه 6 روز به راهنمایی سرکار خانم اعظم

 

هدف شما از آمدن به کنگره را می‌فرمایید؟

در ابتدا تنها رهایی مسافرم بود ولی در ادامه هدفم این بود که با آموزش‌های کنگره راه چگونه زیستن را بیاموزم تا زندگی خود را سرشار از آرامش کنم.

 

به نظر شما مسافران سیگار چگونه می‌توانند بازسازی و احیای جسم خود کمک کند؟

اولین عاملی که یک مسافر سیگار باید توجه داشته باشد این است که به راه درمان در کنگره و راهنمای خود ایمان و باور داشته باشد و فرمان‌بردار خوبی چه در پندار؛ گفتار و کردار باشد و تمام فرامین راهنمای خود اعم از: مصرف آدامس نیکوتین؛ گوش دادن به سی دی و شرکت در لژیون و جلسات و... توجه داشته باشد.

 

نگرش انسان تا چه اندازه تأثیرپذیر باشد؟

کائنات آیینه تفکر خود ما هست و به هر چیزی فکر کنیم ارتعاش آن را جذب می‌کنیم و برای موفقیت همان اندازه که ما به توانایی خود نیاز داریم؛ باید نگرش و افکار خود را تغییر دهیم؛ و هر تفکری را که قدرت دهم روی من قدرت خواهد داشت.

 

برای رسیدن به نور نظر شما چیست؟ 

اگر به درخت نگاه کنیم قبل از اینکه شاخه‌هایش زیبایی نور را لمس کند؛ ریشه‌هایش تاریکی را لمس کرده و گاهی ما هم برای رسیدن به نور؛ باید از تاریکی‌ها گذر کنیم.

 

شما در سفر اول خود زمانی که با موانع و سختی‌ها برخورد می‌کردید عکس‌العملتان چگونه بود؟

موانع بی‌دلیل نبودند و من تلاش می‌کردم در مقابل متوقف کردن آن‌ها قوی باشم و همیشه در کل سفر اول خودصدایی را با ندای درونم حس می‌کردم که مرا صدا می‌زدند که بر تمام این سختی‌ها چیره شو که زمان بیداری نزدیک است و قدم‌هایم را قوی‌تر برای رهایی خود برمی‌داشتم؛ و سعی می‌کردم با آموزش‌های کنگره ذهن خود را تحت کنترل بگیرم و تمام ذهنم متمرکز به رهایی باشد؛ چون بعد تمام این سختی‌های سفر اول چیزی که جایگزین آن می‌شد؛ موفقیت و رهایی بود که همانند گنج باارزش بود.

 

چه تعریفی از ذهن دارید؟

ذهن باوجوداینکه استاد حل مسئله هست و می‌تواند در خلق مشکل هم استاد باشد؛ و هرگاه زندگی‌مان با مشکلات مواجه شد باید تغییرات اساسی روی ذهن خود انجام دهیم.

 

مهم‌ترین درسی که از کنگره گرفتید چه بود؟

گاهی انسان در شرایطی قرار می‌گیرد که چندان خوشایند نیست و یا در بحران باشم ولی این من واقعی نیست و باید بدانم که چه کسی هستم؟ پس من حق انتخاب دارم و با تلاش خودم در مسیر مستقیم احساس رضایت‌مندی خواهم داشت.

 

شما تجربه‌ای در مورد مصرف نیکوتین و تخریب سیستم ایکس بدن دارید برایمان بازگو کنید.

تخریب‌های زیادی در سیستم ایکس من داشته و یکی از تخریب‌های زیادی که نیکوتین داشته؛ دچار تپش قلب شده بودم و همچنین کم‌کم مشکلات تنفسی برایم پیش‌آمده بود که حتی توان پیاده‌روی هم نداشتم.

 

راز رهایی رهجویان لژیون ویلیام وایت خود را در چه می‌بینید؟

رهایی تمامی مسافرین ویلیام وایت با اولین حرکت آن‌ها امکان‌پذیر شده و توانایی‌های خود را باور داشته و با غلبه بر ترس و قوی شدن اراده خود؛ فرصتی برای رشد و پیشرفت خود داشته‌اند.شما در کنگره در چه جایگاه‌هایی خدمتگزار بودید؟

مهر ۹۴ در شعبه ایمان دبیر و نگهبان بودم؛ اسفند ۹۴ در جایگاه دبیری روزهای چهارشنبه آقای مهندس خدمتگزار بودم؛ در حال حاضر هم حدود دو سال هست که در جایگاه راهنمایی ویلیام وایت خدمتگزار هستم؛ و الان هم افتخار خدمتگزاری در جایگاه مرزبانی پارک طالقانی را دارم.

 

حال خوشی که در خدمت کردن دارید را برای ما بیان می‌فرمایید؟

ابتدا باید بگویم که هزاران بار خدا را سپاس که توانستم در جایگاه‌های خدمتی کنگره قرار بگیرم چراکه وقتی وجود ما در مسیر خدمت قرار گرفت؛ باید بدانیم مورد انتخاب خداوند واقع‌شده‌ایم و خدمتگزار بودن من در کنار همسفران باعث می‌شود که در کنار همه همسفران عزیز؛ به معنای واقعی احساس آرامش و خوشبختی را داشته باشم.

 

کار اصلی شما در جایگاه راهنمای ویلیام وایت چیست؟

هدف اصلی ما درمان و رهایی از جهان تاریک سیگار و قلیان است؛ اما لازم به ذکر است که بگویم: یک راهنما رهجو را تنها به دانش رهنمون نمی‌کند؛ بلکه سعی دارد که رهجو را تا بالاترین حد توانایی فکری هدایت کند.

 

لطفاً در یک جمله کوتاه بیان کنید.

اراده: کلید راه

زیباترین منش انسان: محبت و خدمت او

راهنما: ساربان علم و عشق

کنگره60: پرتو علم و حقیقت

 

کلام پایانی شما:

زندگی قانون باورهاست؛ همیشه باور داشته باشیم لایق بهترین هستیم و همچنین از آقای مهندس دژاکام کمال تشکر را دارم که آموزش‌هایشان چراغ راه زندگی‌مان شده‌ است. از راهنمای ویلیام وایت خودم سرکار خانم اعظم و راهنمای مهربانم خانم آنی کماندار. خدا را شکر می‌گویم؛ چراکه همچون باران بر کویر خشک اندیشه‌ام باریدند و برایم آیینه تمام نمای عشق و محبت هستند.

 

با سپاس فراوان از سرکار خانم سمانه که وقت خودشان را در اختیار ما قرار دادند.

موفق و سربلند باشید.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مهدی صافی (21) دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 14:32
سلام. راهنمای گرامی ویلیام وایت سرکار خانم سمانه ضمن سپاس از خدمات شما امید است در پرتو آموزشهای کنگره همچنان لژیون پرباری داشته باشید.
وبلاگ نویسان گرامی تشکر.
☆دَرپَناه‌ِحَق‌باشید اِن‌شاءَالله☆
همسفر حوریه دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 12:12
با عرض سلام وخدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم سمانه عزیز بابت خدمت در جایگاه شریف کمک راهنمایی ویلیام وقبولی خانم فریده عزیز در این جایگاه.
بابت پاسخهای خیلی خوبتان سپاسگزارم که هر کدام کلیدی است برای گره های من.
ان شالله هر جا که هستید موفق وپیروز باشید ودر پناه حق‌.
خانم مریم عزیز خدمتتان پر خیر وبرکت ان شالله.
همسفرپوران دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 10:58
خداقوت وتبریک خدمت کمک راهنمای عزیز سرکارخانم سمانه بسیارعالی بود پاسخهای کامل شما گره خیلی از سوالهای ما بود ازشما بسار سپاسگزارم که قبول زحمت کردیدودرشعبه شاداباد حضوردارید وتشکیل لژیون دادید بهشما خیلی تبریک می گویم بابت رهایی رهجویهای موفق .بع شما تبریک می گویم بابت موفقیت خانم فریده درجایگاه کمک راهنمایی شما جایگاههای خدمتی مختلفی راتجربه کرده اید امیدوارم جایگاههای بالاتری راتجربه کنید .
خداقوت به خانم مریم وگروه وبلاگ نویسان
محمد ملاولی دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 08:44
با عرض سلام وخداقوت به همسفر وراهنمای گرامی خانم سمانه، تشکر بابت مطالب ارزنده شما که میتواند راه گشای عزیزانی باشد که به دنبال رهایی از نیکوتین و مواد مخدر هستند.
انشالله در مسیر زندگی وسفرتان همواره موفق باشید.

سلام وخداقوت به وبلاگ نویسان محترم گروه خانواده.
همسفرسهیلارهجوخانم معصومه دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 07:06
سلام خداقوت خدمت خانم سمانه بسیارعالی بود
خانم مریم عزیز ممنون وخداقوت
مسافر ربابه دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 00:45
خدا قوت خدمت راهنمای عزیزم خانم سمانه،مصاحبه بسیار عالی و آموزنده ای بود.
انشاءالله برکت این خدمتها در زندگیتان جاری گردد،واز خداوند بهترینها را برایتان آرزو دارم.
از خانم مریم هم سپاسگزارم،موفق باشید.
الهام قدیری یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 11:18
خداقوت و سپاس خدمت خانم سمانه عزیز . گفتگوی جذاب و دل نشین و مفیدی بود . موفق باشید
مریم عزیزم خداقوت خدمتت پرثمر
مریم حسینی یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 11:02
خدا قوت به مریم عزیز بابت گزراش
و خدا قوت به خانم سمانه برایتان بهترینها را از خداوند آرزومندم موفق باشید
همسـفر مــرضیـه یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 09:26
خانم سمانه ی عزیز پاسخ سوالاتتان بسیار آموزنده و عالی بود، خدا قوت و زندگیتان پر از آرامش و شادی
خانم مریم عزیزم نگاه خداوند همراهتان،
مسافر توحید (21) یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 08:45
خداقوت و بسیار عالی
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic