عشق بلاعوض به مخلوقین؛ سومین سال رهایی مرزبان محترم مسافر حسن
یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 ساعت 18:01 | نوشته ‌شده به دست مسافر رضا جدیدی | ( نظرات )
چهاردهمین جلسه از دوره شصت و هفتم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 روزهای پنجشنبه مورخ 1397/02/20؛ نمایندگی شادآباد 
استاد: مسافرسعید نگهبان: مسافر ایرج   دبیر: مسافرمهدی
با دستور جلسه: ( الهام از رمضان ) رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.
(در ضمن سومین سال رهایی مرزبان محترم مسافر حسن را جشن گرفتیم)

سخنان استاد:

سلام دوستان علی هستم یک مسافر

خیلی خوشحالم که در این جایگاه قرار گرفتم تا در کنار شما دوستان آموزش ببینم.

همان‌طور که شما عزیزان می‌دانید دستور جلسه ما در روزهای پنج‌شنبه از دو بخش تشکیل‌شده قسمت اول دستور جلسه هفتگی و بخش دوم تولد سومین سال رهایی مسافر حسن، مرزبان نمایندگی شادآباد.دستور جلسه این هفته الهام از ماه مبارک رمضان است.

ماه مبارک رمضان از اهمیت بسیار زیادی در کنگره 60 برخوردار است چون ابداع روش dst برگرفته از این ماه مبارک است، جا دارد از آقای مهندس دژاکام و ماه مبارک رمضان تشکر کنیم بابت به ثمر رساندن این روش در درمان اعتیاد که بسیاری را از تاریکی اعتیاد نجات داده است، کسانی که می‌توانند روزه استاندارد را بگیرند مانند همسفران و مسافران سفر دومی حتماً این کار را انجام بدهند و اما مسافران سفر اولی که توان روزه گرفتن را ندارند به آقای مهندس مراجعه نمایند و من توصیه می‌نمایم که حتماً صحبت‌های این هفته آقای مهندس را گوش بدهید جون اهمیت بسیار زیادی دارد.


خدا را شاکریم که هرسال مراسم افطاری در کنگره 60 برقرار است و این روند سالیان سال در تمام نمایندگی‌ها ادامه دارد و یک موضوع بسیار مهمی هم که وجود دارد این است که آقای امین دژاکام استاد جهان‌بینی ما روز یکشنبه به نمایندگی شادآباد تشریف می‌آورند به امید خدا بعد از سخنان ایشان مراسم گل‌ریزان جهت جمع‌آوری وجوه برای ایام ماه مبارک رمضان راداریم تا بتوانیم مانند سال‌های گذشته خدمتی دیگر درراه کنگره انجام بدهیم.


و اما بخش دوم جلسه تولد حسن آقا:

آقای کریمی سال 93 وارد لژیون بنده شدند، از همان روزهای اول برداشت خوبی از کنگره داشتند و سفر بسیار منظمی داشتند، در تمام جلسات حضور داشتند و تمام سعی ایشان این بود که بدون غیبت سفر خودشان را ادامه بدهند، هر موضوعی را یک‌بار به ایشان می‌زدم به آن عمل می‌نمودند و با ورود به سفر دوم از آن دسته رهجویانی بود که عاشق خدمت بود دوران دبیری و نگهبانی را پشت سر گذاشتند و چند وقتی مسئول OT نمایندگی شادآباد بودند و در امتحان کمک راهنمایی شرکت نمودند و مشاور تازه واردین شدند امیدوارم که امسال در امتحان کمک راهنمایی شرکت نمایند و قبول بشوند چون واقعاً پتانسیل این رادارند، در حال حاضر هم در جایگاه مرزبانی نمایندگی در حال خدمت هستند من به‌نوبه خودم این روز را خدمت خودشان، همسفران محترمشان و کمک راهنمای هم‌سفرشان تبریک عرض می‌نمایم و برای این عزیزان از خداوند متعال بهترین‌ها را خواستارم.

از اینکه به سخنان من گوش دادید سپاسگزارم.اهدای گل و نشان رهایی 

جشن تولد:


اعلام سفر مسافر:

آخزین آنتی ایکس تریاک و متادون، روش درمان DST، داروی درمان OT، مدت 11 ماه و 8 روزبه راهنمایی کمک راهنمای عزیزم آقای رضوانی رهایی 3 سال و 2 ماه

آرزوی مسافر مرزبان محترم آقای کریمی:

آرزو می کنم که همه عزیزان که در این جشن حضور دارند، این جایگاه تولد را تجربه کنند.

آرزوی همسفر سرکار خانم اکرم:

آرزو میکنم که همه مصرف کننده گان بیرون از کنگره به کنگره بیایند و به درمان برسند و این جایگاه را تجربه کنند.

سخنان مسافر مرزبان محترم آقای کریمی:

سلام دوستان، حسن هستم یک مسافر

در سال 84 اولین بار مواد مخدر و تریاک را تجربه کردم. در 2 سال اول به صورت تفننی مصرف میکردم و همیشه همسفرم به من می گفت: که مصرف مواد نکن و اعتیاد پیدا خواهی کرد! بخاطر منیت که داشتم، جواب میدادم که هر وقت دلم بخواهد نخواهم کشید! بعد از دو سال تصمیم گرفتم که مصرف نکنم و در شهرستان دکتری به من معرفی کردند که قرص ترامادول تجویز کرد و باید روزی یک عدد میخوردم! ده روز قرص ها را خوردم و هر ده روز خمار بودم و بدنم درد داشت! واقعاً متوجه شدم که مصرف کننده شدم! بعد از آن بخاطر ترس شدید از درد خماری به همه نوع ترک فکر کردم.

کمپ، سم زدایی، سقوط آزاد که مفید نبود و همه دوستانم که به این روش ها رجوع کرده بودند. دوباره به مواد بر می گشتند! در 2 سال قبل کنگره طوری شده بود که 24 مصرف میکردم و 24 خواب بودم. در کارم هم بواسطه ماموریت بودن کسی متوجه نمیشد. تریاک هم به صورت کشیدنی و هم خوردنی مصرف میکردم. آنقدر در تاریکی بودم که طلوع آفتاب برایم بدترین چیز شده بود! خواب نداشتم و از خماری هم می ترسیدم. با یکی از همکاران که مسافر کنگره بودند و درمان شده بودند برخورد کردم و دیدم که حال بسیار خوبی دارند. از ایشان خواستم که چه کار کرده است و کجا درمان شده است. ایشان به بنده کتاب جناب آقای مهندس را دادند. سه ماه که کتاب عبور از منطقه 60 درجه را خواندم و پذیرفتم که به کنگره بیایم. در چند جلسه اول باورم نمیشد همه افراد که هستند روزی مصرف کننده بودند! یا دکتر هستند یا مهندس! ولی به مرور فهمیدم که شربت جواب میدهد و به درمان ایمان پیدا کردم. با اولین پله که راهنمای عزیزم کم کردند، فهمیدم که حالم خیلی خوب شده است. سفرم را به خوبی انجام دادم و رها شدم. در سفر اول همسفرم به کنگره نمی آمد ولی همسفر واقعی برای من بود و همچنین پسر عزیزم آقا محسن هم خیلی برای سفر من زحمت کشیدند. شربت مرا با اشتیاق به من میدادند و واقعاً مرا کمک کردند. سپس در قسمت OT خدمتگزار شدم و بعد از آن در مرز بانی به خدمت خودم ادامه دادم. 

از جناب آقای مهندس و سرکار خانم آنی بسیار تشکر میکنم و از راهنمای بزرگوارم آقای رضوانی تشکر میکنم و خیلی زحمت برای من کشیدند. از راهنمای همسفرم سرکار خانم سمیرا سپاسگزارم. از همسفرانش خودم هم کمال تشکر را دارم. آرزوی بهترین ها را برای راهنمایان خودم و همسفرم دارم و از دیده بان محترم و ایجنب نمایندگی آقای سبزه ای و گروه مرز بانی و ایجنت سابق آقای صادقی و همه شما عزیزان تشکر میکنم.

سخنان کمک راهنمای همسفر سرکار خانم سمیرا:

خدا را شکر میکنم بابت الهامی که باعث شد کنگره 60 شکل بگیرد. در ابتدا این تولد سه سالگی را به آقای مهندس و سرکار خانم آنی تبریک عرض میکنم. همچنین به کمک راهنمای مسافر آقای رضوانی تبریک میگویم و امیدوارم که در این ماه عزیز درب الهامات الهی به روی شما باز باشد و خدمتتان قبول درگاه خداوند باشد. هر کسی با یک صفتی را زندگی میکند، تجلی آن صفت برای دیگران میشود. عرض تبریک به مسافر محترم آقای حسن دارم. خیلی خوش حال هستم که خدمت به یک خانواده خدمتگزار روزی بنده شده است.

کنگره از ماه مبارک رمضان الگو برداری شده است و از خیلی جهات با ماه رمضان مشترکات دارد. در ماه رمضان مسیر خوب بودن و مسیر حرکت به سمت ارزشها، برای همه انسانها راحت تر است. فرشتگان به سمت زمین می آیند و بال های خودشان را گسترش میدهند که همه خدمتگزاران را در بر بگیرند. در حقیقت کنگره همین ماه رمضان است. همه خدمتگزاران کنگره اولین کسان هستند که بر بال این فرشتگان الهی می نشینند و به پرواز در می آیند. تبریک ویژه به  خانم همسفر اکرم عرض میکنم. در ابتدای مرز بانی مسافر شان به کنگره آمدند و جشن گل ریزان بود. خیلی خوشحال شدم که در این جشن گل ریزان شرکت کردند، با توجه به اینکه هنوز آموزش خاصی را فرا نگرفته بودند. فهمیدم که ایشان خیلی زود موفق خواهند شد. چون برای حرکت در مسیر درست، سعادت یک سرمایه گذاری خوب کردند. علاقه به خدمت دارند و تحصیل علوم کنگره را دوست دارند. امیدوارم که همه ما در ماه نزول کتاب آسمانی، بیشتر با کتب الهی انس بگیریم و نزول کتاب آسمانی در این ماه به معنی آویخته شدن است. ریسمان الهی با این کتاب به زمین می آیند و میدانیم که یک طرف این ریسمان در دست خداوند و دیگر سر ریسمان در دست تمام بندگان است. امیدوارم که همه ما چنگ زدن به این ریسمان، اوج بگیریم و بالاتر برویم. امیدوارم مانند جناب آقای مهندس که درب جهنم اعتیاد را به روی ما بستند ما هم بتوانیم درب جهنم را ببندیم.

سخنان همسفر سرکار خانم اکرم:

تولد سه سالگی مسافر م با دستور جلسه الهام از رمضان مقارن شده است و یک خاطره ای دارم از این ماه مبارک و بزرگ که: مسافر م در ماه رمضان با یکی از دوستانش برای مصرف مواد به خانه آمدند. ناهار و وسایل استعمال مواد ایشان را آماده کرده بودم و در حال گوش دادن و خواندن قرآن بودم. گفتند که: ای بابا خانه ما روضه خوانی شده است! چه وضعی است! خیلی ناراحت شدم و چون نزدیک شب های قدر بود به مسجد رفتم و از خدا خواستم که یک راه خوبی برایشان باز کند، خیلی ناراحت بودم که ایشان داشتند معنویات را از دست میداند! کتاب آقای مهندس برای ما الهام بخش بود. کتاب را بارها خواندم و به این روش ایمان آوردم و مشوق ایشان شدم که به کنگره بیایند. با ورود ایشان به کنگره تغییرات را در ایشان دیدم. نظم، اخلاق و رفتارشان تغییر کرد. خواب و خوراک ایشان درست شد. این مسیر برای ما خیلی خوب بود. خیلی سپاسگزار خداوند هستم که ما را با کنگره آشنا کردند. از آقای مهندس و سرکار خانم آنی بسیار تشکر میکنم که این آرامش را مدیون این دو بزرگوار هستیم. از کمک راهنمای محترم آقای رضوانی تشکر میکنم. از راهنمای بزرگوار خودم سرکار خانم سمیرا تشکر میکنم و در این مدت بسیار مطالب از ایشان یاد گرفتم. از پسر م که همیشه با پدرش به کنگره می آمد تشکر میکنم و از همه شما بزرگوران که در اینجا حضور دارید هم تشکر میکنم.

سخنان همسفر آقای محسن:

دوران مصرف پدرم خیلی دوران بدی بود و با آن دوران کاری ندارم ولی در ساعت 9 شب که داروی پدر را با ایشان میدادم خیلی برایم ساعت خوبی بود. بعد از دادن دارو و چای هر خواسته ای را داشتم را برآورده میکرد! خیلی لحظه های خوبی بود و از آقای مهندس تشکر میکنم که این راه را هموار کردند تا پدرم به درمان برسند. از کمک راهنمای پدرم و کمک راهنمای مادرم هم کمال تشکر را دارم. از آقای علی مختاری دوست پدرم هم تشکر می کنم که به نوعی همسفر پدرم در سفر اول بود. 

اهدای نشان سومین سال رهایی:


 


مرزبان کشیک: مسافر حمید
تصویربردار: مسافر رضا
تایپ: مسافر توحید


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نوشین چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 11:42
مبارک باشه
به همه ی عزیزان تبریک می گم
به امید جایگاه های بالاتر .
همسفر فروغ لژیون 5 سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 14:28
عرض تبریک به کمک راهنمای گرانقدر جناب آقای رضوانی بابت سومین سال تولد خدمتگزار لایق ایشان جناب آقای حسن کریمی و تبریک به کمک راهنمای عزیزم سرکار خانم سمیرا عزیزم وهمچنین تبریک به جناب مسافر حسن وخواهر عزیزم خانم اکرم و بچه های عزیزشان. از خداوند بهترینها را برایتان خواستارم
همسفر فروغ لژیون 5 سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 14:28
عرض تبریک به کمک راهنمای گرانقدر جناب آقای رضوانی بابت سومین سال تولد خدمتگزار لایق ایشان جناب آقای حسن کریمی و تبریک به کمک راهنمای عزیزم سرکار خانم سمیرا عزیزم وهمچنین تبریک به جناب مسافر حسن وخواهر عزیزم خانم اکرم و بچه های عزیزشان. از خداوند بهترینها را برایتان خواستارم
فاضلی لژیون پنجم دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 10:46
تبریک میگم خدمت راهنمای مسافر وهمسفر وتبریک ویژه به خواهر خوبم خانم اکرم وآقای کریمی ان شالله کمک راهنمایی
خداقوت به خدمت گذاران وبلاگ
مسافر توحید (21) دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 10:27
خداقوت و بسیار عالی
سومین سال رهایی را به مرزبان خدوم و زحمتکش نمایندگی شاد آباد تبریک عرض میکنم و خداقوت به راهنمایان مسافر و همسفر
همسفر فاطمه یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 19:24
سپاس و تشکر از همه خدمتگزاران کنگره. سپاس از مرزبان محترم آقای حسن بابت زحماتشان در شعبه و تبریک بابت سومین سال تولدشان. تولدتان مستدام باد.
تبریک به خواهر خوبم خانم اکرم امیدوارم همیشه سربلند و پیروز باشید.
تبریک ویژه خدمت راهنمایان گرامی خانم سمیرا و آقای رضوانی، امیدوارم برکت زحماتتان به زندگیتان برگردد.
خدا قوت خدمت گروه وبلاگ
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic