بلای خانه مان سوز؛گفتگو با مسافر مهدی
سه شنبه 19 تیر 1397 ساعت 06:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر توحید شکیبایی | ( نظرات )

تنها راه درمان همین روش DST و با شربت OT است. آموزش های کنگره 60 در سه مقوله جسم، جهان بینی و روان است. باید این سه مقوله به درمان برسد و تعادل باشد. داروی OT در تعادل رساندن جسم بسیار موثر و کارا است و تعداد درمان شیشه در کنگره نشان دهنده این است که راه درمان مواد صنعتی پیدا شده است ولی داروی مناسب، دوز مناسب و در زمان مناسب مطابق با پروتکل درمان راه گشا است. من همیشه مدیون کنگره 60 هستم. بهترین جایگزین برای مواد صنعتی شربت OT است.

لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید.

سلام دوستان، مهدی هستم یک مسافر

آنتی ایکس شیشه، روش درمان dst داروی درمان شربت ot و مدت 14 ماه و 14 روز سفر نمودم. نام راهنما آقای سعید آبیار و رشته ورزشی فوتبال در حال حاضر 10 ماه و دو روز است که آزاد و رها هستم.

از تخریب های شیشه بر روی خودتان بفرمایید.

شیشه یعنی بلابی خانه مان سوز، هفت سال تخریب شیشه داشتم و توانستم در کنگره به درمان برسم. یک سال اول به صورت تفننی و مدت 6 سال به صورت متاسفانه حرفه ای مصرف کننده شیشه بودم. برخی مواقع تا سه روز بیدار بودم، با همه اطرافیان به مشکل خورده بودم. تمام کارهای ضد ارزشی را انجام میدادم و در مواقعی حتی اقدام به جابجایی مواد هم می نمودم. تخریب های جسمی زیادی داشتم از قبیل پرش افکار، بد بینی، توهم در بینایی و شنوائی، مشکلات روحی و روانی داشتم و در بی تعادل کامل بودم. مبل خانه و تلویزیون خانه را شکستم. تخریب زیاد داشتم و شیشه یعنی تخریب خود و خانواده و اطرافیان...

یک نمونه از تخریب ها که بدون دلیل بوده است را هم بفرمایید.

یکبار از همدان تا کرمانشاه به دنبال یک ماشین نمودم تا بپرسم که چرا جلوی بنده پیچیده بود. یعنی دقیقاً وقتی شیشه مصرف می نمودم از این نوع کارها انجام میدادم. همه تخریب هایم پس از مصرف این ماده خطرناک بود.چگونه با کنگره آشنا شدید؟

از طریق یکی از آشنایان به نام مسافر رضا به کنگره آمدم. یک روز به منزل ما آمد و راجع کنگره صحبت نمودند. البته ابتدا قرار بود که مرا به کمپ ببرند، ولی من مخالف بودم و همه را تهدید می نمودم که اگر کمپ بروم، دوباره شروع خواهم نمود. به واسطه اخلاق و رفتار و تخریب های زیاد بنده، همسفر م به منزل پدرشان رفته بودند، به تنهای سفر خودم را شروع نمودم و همسفر م نیز با پدر خودشان به کنگره می آمدند و برمی گشتند. تا آستانه جدای هم رفته بودیم. متاسفانه ابتدای سفرم را خراب نمودم و گریز زدم. بعد از 4 ماه که حدوداً حال بنده بهتر شده بود و خود بنده هم متوجه شده بودم که امکان درمان وجود دارد، امیدم بیشتر شده بود و بهتر سفر نمودم. همسفر م به خانه برگشتند و منزل را به نزدیکی نمایندگی آوردم. سفر بنده زمانی خوب شد که به یک فرمانبردار، تبدیل شدم. همه جلسات را شرکت می نمودم و پارک طالقانی می رفتم.

از کلمه گریز استفاده نمودید! دلیل گریز شما چه بود؟

جهل و تنها بودن دلیل گریز های بنده بود. آقای مهندس هم می فرمایند نام حقیقی گریز، حماقت است. واقعاً حال و درونم را خراب می نمود. این حماقت ها مرا از کنگره دور می نمود. جالب تر اینکه با چند دود آن دوباره حالم خراب تر میشد و پشیمان میشدم. عین حماقت است که مسیر درمان را با این گونه اشتباه ها به مخاطره باندازیم. البته یکی و دو بار بیشتر نبود و تلاش نمودم تا جبران نمایم.

تاثیر آموزش ناب کنگره در درمان شما چگونه بود؟

بسیار عالی بود، من راه درست زندگی نمودن را یاد گرفتم. در مسیر کنگره بودن بسیار خوب است و یاد گرفتم که چگونه زندگی نمایم. اخلاق و رفتارم بسیار اصلاح شده است. خیلی سعی میکنم که کار ضد ارزشی انجام ندهم و تلاش می نمایم که آدم دیگری در رفتار و گفتار باشم. باید اعتیاد در درون فرد بمیرد و یک فرد بدون اعتیاد به وجود آید. با این آموزشها بود که من توانستم به رهایی برسم.

چرا پس از درمان خدمت میکنید و هر خدمتی نمودید را بفرمایید.

خدمت نمودن حال مرا خوش می نماید و سطح انرژی مرا بالا میبرد. همیشه سعی نمودم که خدمتگزار خوبی باشم. از صندلی جمع نمودن و هر کاری میتوانستم انجام میدادم. در سفر اول و در سفر دوم جزء خدمتگزاران مراسم افطاری نمایندگی بودم. خدمت حال مرا خوب میکند، در سفر اول در وبلاگ لژیون خدمت می نمودم و یک ماه بعد از رهائی، خدمتگزار در قسمت وبلاگ شدم. سپس در قسمت OT و پورتال خدمت می نمایم، پورتال نمایندگی از سال 1392 دست نخورده بود. در OT باید خیلی دقیق و به روز باشیم. چند ماه طول کشید تا پورتال نمایندگی به روز شود و خدا رو شکر الان کاملاً به روز است.

تاثیر خدمت بر روی شخص خودتان را بفرمایید.

خدمت نمودن بسیار خوب و عالی است. شاید اگر خدمت نبود بنده در سفر دوم به مشکل برخورد می نمودم. روند آموزش و درمان در سفر دوم با خدمت کامل شد.

راه درمان در کنگره و روش dst چگونه است؟

تنها راه درمان همین روش DST و با شربت OT است. آموزش های کنگره 60 در سه مقوله جسم، جهان بینی و روان است. باید این سه مقوله به درمان برسد و تعادل باشد. داروی OT در تعادل رساندن جسم بسیار موثر و کارا است و تعداد درمان شیشه در کنگره نشان دهنده این است که راه درمان مواد صنعتی پیدا شده است ولی داروی مناسب، دوز مناسب و در زمان مناسب مطابق با پروتکل درمان راه گشا است. من همیشه مدیون کنگره 60 هستم. بهترین جایگزین برای مواد صنعتی شربت OT است.

تاثیر راهنما بر درمان هم بفرمایید.

همه راهنمایان کنگره 60 بهترین هستند و ما یاد میگیریم که راهنما را به صورت حسی انتخاب نماییم. از اقبال بنده کمک راهنمای بنده هم درمان شده بودند که آنتی ایکس ایشان شیشه بود. همیشه بهترین آموزش ها را از ایشان گرفتم، خیلی روی بنده تاثیر داشتند و این حال خوش را از ایشان دارم و همیشه بهترین راه کار را برایم معرفی نموده است. از ایشان و کمک راهنمای همسفر م هم سپاسگزارم و برای رهایی بنده بسیار زحمت کشیدند.

چرا شیشه مصرف نمودید؟

بخاطر اینکه کار بیشتری انجام بدهم، به مصرف شیشه رو آوردم. از جهل بود که میگفتند که انرژی را زیاد مینماید و من هم بدون تفکر این کار را انجام دادم که اگر درمان نشده بودم، نمی دانم الان در کجا بودم. کسی که برای اولین بار شیشه باهم مصرف نمودیم، هنوز مصرف کننده است و امیدوارم که روزی اذن ورود ایشان به کنگره صادر شود.

امیدوار ترین خاطره سفر اول شما چیست؟

به یاد دارم که بعد از 4 ماه سفر بدی که داشتم، راهنمایم در پارک طالقانی به بنده گفتند که اگر درست سفر کنی به هرچه که می خواهی خواهی رسید و دقیقاً همین اتفاق افتاد و همه مشکلات بنده رفع شد. معجزه در مسیر مستقیم بودن همین است.

تهیه گفتگو و تنظیم: مسافر توحید
عکس: مسافر مجتبی

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
فریدون جنابی سه شنبه 19 تیر 1397 21:55
بااحترام ...مهدی عزیز مطلب شما خیلی خوب بود برای شما در ادامه سفر دوم مسیر پر انرژی طلب می نمایم ...یاعلی
محمودمحمودی L15 سه شنبه 19 تیر 1397 12:26
خداقوت مهدی وتوحیدعزیزمطالب عالی موفق باشید.
خداقوت به گروه وبلاگ
ایرج ورمزیار (21) سه شنبه 19 تیر 1397 10:55
تشکرازمطلب خوبتون..
سه شنبه 19 تیر 1397 10:25
خداقوت توحید عزیز و مهدی عزیز

گفت و گوی زیبا و تاثیر گذاری بود، به راستی که شیشه تماما ضد ارزش و مخرب میباشد، خداروشکر که با روش دی اس تی و شربت اوتی و فرمانبردار بودن به راحتی میتوان این مواد خطرناک و مخرب را درمان نمود و به زندگی دوباره برگشت.
امیدوارم هر دو شما عزیزان همیشه در مسیر آموزش و تکامل باشید و به خواسته های معقول خودتان برسید.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic