خدایامرا ازاسارت هوای نفس رهاگردان،حس رهایی؛مسافر توحید
چهارشنبه 13 تیر 1397 ساعت 16:27 | نوشته ‌شده به دست مسافر توحید شکیبایی | ( نظرات )

شربت OT برو به سلامت، برو خانه همه بیماران اعتیاد تا بذر عشق و محبت بکاری، میهمان سرافراز ما برو تا نیکی و محبت را در همه خانه های انسان های دردمند سبز نمایی و در این راه به نگهبان خلقت میسپارم.

به نام خداوند یگانه

سلام دوستان، توحید هستم یک مسافر

اللّهم فکّ کلّ اسیر؛ خدایا مرا از اسارت هوای نفس رها گردان

سپاس یزدان را که اذن ورود به پروسه درمان را برایم صادر نمود، سپاس از قدرت یگانه که از کرامت خویش بر من و خانواده ام عنایت نمود، تا خمر را از وجودم خارج نمایم. خدایا شکر که همزمان با درمان اعتیاد به درمان نیکوتین هم در لژیون ویلیام ال وایت رسیدم. خدایا شکر که چشمانم را با نور خودت مورد لطف قرار دادی تا ببینم که چه دنیای زیبایی آفریدی.

خداوندا به واسطه مصرف شیشه در دل تاریکی ها رفته بودم و با نور بیگانه بودم، خدایا شکر که به من فرصت مجدد دادی تا بدانم که نمی دانم. خدایا می دانم که با دستان خودم به چه تیره روزی رفته بودم و نجاتم دادی.

روش الگوی DST از شما سپاسگزارم، به من آموختی که با صبر و زمان و انجام تکالیف الهی در این روش به رهایی از تمام ضد ارزشها می توانم برسم. کتاب وزین " عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر" می دانم که کتاب بزرگی هستی ولی از درک تمام ابعاد کتاب عاجزم ولی می کوشم که هر روز با شما الفت بهتری داشته باشم، در پیچ های تند سفرم به کمکم آمدی و پیام دادی که باید ماند تا پیروز شد، به من نشان دادی که از کجا آمدی و این نشانه ای بود تا راه حقیقت را گم نکنم.

"کتاب عشق، چهارده وادی برای رسیدن به خود" 14 سرزمین در درونت نهفته شده است. تا مرا با خودم آشنا نمایی، شما آدرس مرا به خودم دادید تا بدانم باید با ابزاری چون شما به خویش، خویشتن برسم .از تفکر تا عشق و باید زلال شد تا به آب معرفت رسید. برای رسیدن به بحر باید روان و زلال بود تا به قدر ظرفیت بهرمند گردم. هر ورقت دفتری است، معرفت کردگار، از خواندن درس میگرفتم و لذت میبردم و هر روز بیشتر به من میفهماندی که نمی دانم.

گنج های نهان معرفت و دانش در تمام CD های کنگره موج میزند، همیشه به کمکم من آمدید تا راهم را گم نکنم. ابتدای سفرم مرا نجات دادید و فهمیدم که می توان از خمر به یوم الفصل نائل شد. شبی را به یاد دارم که افکار منفی هجوم آورده بودند تا تسلیم شوم، ولی با نوشتن 5 سی دی از آقای مهندس به آرامش رسیدم. فهمیدم که برای بیرون بردن افکار منفی باید سخنان و افکار مثبت را بیشتر در ذهن خودم به عنوان خوراک مناسب جای دهم.

DSAP از شما سپاسگزارم که به عنوان یک داروی مکمل و مفید به مدد من آمدی و برای بهتر سفر نمودن به من کمک نمودی.

خداحافظ ای عصاره الهی و ای شربت شفا بخش، شربت OT به خدا میسپارم، به نگهبان آفرینش میسپارم، شما ای شربت مهربانی داروی دردهای من و خانواده ام شدی، 11 ماه میهمان خوش قدم خانه ما بوده ای و جسم مرا از بی تعادلی به تعادل رساندی. جسم مرا از خمر پالایش نمودی و مرهمی بودی بر درد های جسم من.

شربت OT برو به سلامت، برو خانه همه بیماران اعتیاد تا بذر عشق و محبت بکاری، میهمان سرافراز ما برو تا نیکی و محبت را در همه خانه های انسان های دردمند سبز نمایی و در این راه به نگهبان خلقت میسپارم.

عاشق خالق و مخلوق آقای مهندس، میدانم که نمیدانم شما کجا هستی، میدانم که عاجزم از درک شما، ولی تلاش خواهم نمود که در مسیر صراط مستقیم باشم تا هر روز به خودم نزدیکتر شوم. از شما و خانواده بزرگوارتان سپاسگزارم، شما خودتان را وقف عشق نمودید و مبارک تان باد این عشق.

ملاک ارزشمند بودن افعال انسان در اختیار است و گرنه موجودی که تنها یک راه در پیش دارد و آن را بدون اختیار می پیماید، شایسته پاداش یا کیفر نیست. اختیار بالاترین صفت انسان است. از شما سپاسگزارم که در پرتو اختیار و با پای خویش به درمان رجوع نمودم، خود را از خمر رها نمودم و نیک میدانم که فقط خمر صنعتی شیشه از وجودم رفته است و باید با تکیه بر اختیار خویش از همه ضد ارزشها نیز رهایی یابم. چقدر این کار مشکل است. اما به وعده خدا ایمان دارم که پس از هر مشکلی یک سهل به عنوان پاداش برایم منظور خواهد نمود. پس با آغوش باز بر مشکلات به عنوان روزی سلام خواهم نمود.

خدایا در دل کنگره چه مهری نهان نمودی که انسانهای رها شده از بند افیون چه عاشقانه در حال خدمت به همنوع خویش هستند. تمامی خدمتگزاران صدیق کنگره بر همه شما سلام میفرستم و از همه شما سپاسگزارم. خدایا شکر بر من منت نهادی تا لایق داشتن راهنما باشم، از بهترین خلق برایم راهنما معین نمودی، همان برخورد اول با راهنمایم، نور درمان در دلم روشن شد و مرا هدایت نمودی که با عشق انتخاب نمایم. راهنمای عزیزم سلام بر شما که نور را بر من تاباندی تا راه را بیابم و از همه خطرات راه مرا آگاه نمودی و در هدایت بنده، تلاش بسیار نمودی. پاداش شما نزد صاحب پاداش است و زهی سعادت.

خدایا محبت عشق را چگونه در کنگره بست نمودی، که همسفران در این سفره عشق و محبت بنشیند،تا راهنمای همسفر باشند، خدایا به انسان های که به همسفران ما کمک میکنند تا به تعادل و حال خوش برسند نیز برکت ایزدی عطا فرما و از بهترین هایت روزی شان گردان.

همسفر ره عشق، سلام بر شما که نور درمان را با عشق برای من روشن نمودی و همیشه یار و یاور من بودی. بهترین ها را برایت که آرامش است از خداوند خواستارم.

بهترین روزهای زندگی من از زمانی است که به کنگره آمده ام، بهتر و بهتر شده ام. امیدوارم که همیشه در مسیر محبت الهی قرار داشته باشم.

نیروهای بازدارنده و منفی از شما هم سپاسگزارم که باعث ارتقاء من شدید، میدانم که قدرت شما زیاد است ولی در مقابل قدرت عشق هیچگاه پیروز نخواهید شد. بهترین حس دنیا در زمان دریافت گل رهایی از دستان آقای مهندس را برای همه ره جویان خواستارم. این آتش ویرانگر را با عقل و ایمان و شهامت میتوان خاموش نمود. از اینکه فرصت نمودید و این نوشته بنده را خوانیدند، از همه شما سپاسگزارم.

نگارنده: مسافر توحید ره جوی کمک راهنما آقای ایرج ورمزیار


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر منصور دولابی چهارشنبه 20 تیر 1397 10:03
برای این رهایی باید ایستاده ایستاد.
خداقوت به شما و قلم توانای شما
توحید عزیز مبارکت باد این رهایی
فاطمه همسفر توحید دوشنبه 18 تیر 1397 14:58
مسافر عزیزم این رهایی بر تو مبارک باشد .
از تو سپاسگزارم که این بندهای اهریمن و افیون را از دست وپای خود باز کردی واین ارامش و حال خوب را به ما هدیه نمودی.
اما خوب میدانیم که فتح قله بخشی از راه است ومهمتر از ان نشان گذاشتن در قله است .
دعایت میکنم از جنس شکرگزاریهایت روزیت شود.
از تمام خواسته والایت وتلاش وکوششت در این
مسیر سخت سپاسگزارم.
از تمام بردباری هایت برای رسیدن به درمان
سپاسگزارم.
امیدوارم از سفیران الهی کنگره 60 گردی.


همسفر فاطمه یکشنبه 17 تیر 1397 19:04
چه شکرگزاری دلنشینی.
بابت حال خوش شما شکر.
بابت این رهایی زیبا شکر.
بابت آرامش درونتان شکر.
بابت حال خوشتان شکر.

سپاس بابت یادآوریتان که باید شکرگزار همه چیز باشیم.
این رهایی گوارای وجود همه تان.
تبریک به آقای ورمزیار و خانم سمیرای عزیز.
خداقوت خدمت گروه وبلاگ.
مسافر حسن یکشنبه 17 تیر 1397 15:23
عرض تبریک
خداقوت به کمک راهنما مسافر و کمک راهنما همسفر. این یک رهایی عالی را تبریک میگوم و از متن و حس رهایی آقا توحید لذت بردم.
خداقوت به وبلاگ نویسان
همسفر مریم شنبه 16 تیر 1397 17:36
وادع با شربت و سپاسگزاری در این متن موج میزند و از رهایی مسافر محترم و همسفر عزیز خانم فاطمه بسیار خوشحال شدم. این نوع رهایی ها انرزی مضاعف به همه اعضا منتقل میکند و امید را در دل من روشن نمود. امیدوارم که من هم روز رهایی را تجربه نمایم
مریم حسینی شنبه 16 تیر 1397 10:42
خدا قوت به مسافر آقای توحید و همسفره عزیز خانم فاطمه بسیار مبارک باد ،این رهایی را به شما تبریک می گویم و به راهنما آقای ورمرزیار و راهنما خانم سمیرا عزیز تبریک می گوییم و برای همه شما عزیزان آرزوی بهترینها از خداوند خواستارم موفق باشید .
عاطفه شنبه 16 تیر 1397 08:40
خدا را هزاران بار سپاس برای این رهایی و خارج شدن خانواده دیگری از دل تاریکیهای اعتیاد
آقای توحید حس شکرگزاری شما در تک تک کلمات موج میرند و قابل تحسین است
وعده خداوند است و از خصوصیات کریمانه خداوند که از هر جنس شکرگزاری که میکنیم از همان جنس به ما بیشتر و بیشتر داده میشود
از خدمت و اموزشها و قرار گرفتن انسانهای بزرگ در زندگیتان سپاسگزاری کردید که حتما و مسلما از این جنس در آینده بیشتر و بیشتر در مسیرتان درک خواهید کرد
مسلما شما و همسفر گرامیتان در آینده نه چندان دور به کانال پر خیر و برکتی برای انتقال آموزشها و کمک به انسانهای در راه مانده و عاشق خروج از تاریکیها تبدیل خواهید شد و چه مبارک روزی است و چه زیبا خدمتی
خدا قوت و عرض تبریک به آقای ورمزیار و خانم سمیرا عزیز و تبریک به دو پسر گلتان
مهدی صافی (21) پنجشنبه 14 تیر 1397 21:54
آقا توحید عزیز خیلی زیبا نسبت به سفر و ابزارهایی که در اختیارمان قرار داده شده توصیف نمودی. سفر دومی موفق و پربار برای شما و خانواده محترم آرزومندم.
وبلاگ نویسان گرامی تشکر
☆دَرپَناه‌ِحَق‌باشید اِن‌شاءَالله☆
پنجشنبه 14 تیر 1397 16:04
عرض تبریک و لذت بردم
مجتبی پنجشنبه 14 تیر 1397 15:22
توحید عزیز رهایی از بند سیگار و اعتیاد را تبریک عرض می کنم و امیدوارم همانگونه که در نوشتار به آن اشاره کردید با کاربردی کردن آموخته هایتان بتوانید در زمینه های دیگر نیز به رهایی برسید و بتوانید با کاربردی کردن آموزشها همیشه در مسر کنگره قرار داشته باشید.
مسافر علی شعبه عمان سامانی پنجشنبه 14 تیر 1397 14:42
خداقوت مسافر عزیز
لذت بردم و خدارشکر که دیروز همزمان با شما بنده هم رهایی داشتم.
به کمک راهنمایان محترم هم تبریک عرض میکنم.اشک منو که در آوردی
مسافر رضا پنجشنبه 14 تیر 1397 14:37
توحید جان لذت بردم و کلی شارژ شدم. مبارک
به راهنمایان هم تبریک عرض میکنم.
پنجشنبه 14 تیر 1397 12:31
توحید عزیز رهایی از بند سیگار و اعتیاد را تبریک عرض می کنم و امیدوارم همانگونه که در نوشتار به آن اشاره کردید با کاربردی کردن آموخته هایتان بتوانید در زمینه های دیگر نیز به رهایی برسید و بتوانید با کاربردی کردن آموزشها همیشه در مسر کنگره قرار داشته باشید.
امیر پروندی نمایندگی ایمان پنجشنبه 14 تیر 1397 10:36
توحید عزیز، خداقوت به شما که این راه را به خوبی طی کردید. یادت هست که در پارک طالقانی چه صحبتی بین ما شد؟ شما پیروز میدان بودی و خبر نداشتی و حالا پیروز شدی....
به راهنمایان مسافر و همسفر و همچینین همسفر محترم و پسران گل هم تبریک عرض میکنم.
محسن سادات پنجشنبه 14 تیر 1397 09:45
توحید عزیز صمیمانه بهت تبریک میگویم و ارزوی بهترینها را از خداوند میخواهم
همسفرخدیجه . م پنجشنبه 14 تیر 1397 09:26
سلام ،خداقوت خدمت آقای توحید وهمسفرمحترمتان تبریک عرض میکنم وامیدوارم همچنان در سفر دوم پیروزباشید به همسفرهای شیرین زبانتان هم تبریک میگویم خداروبه خاطر این رهایی ها شکر،شکر،شکر
فاضلی از لژیون پنجم چهارشنبه 13 تیر 1397 23:52
تبریک به شما آقای توحید وخواهر لژیونی عزیزم خانم فاطمه خیلی خوشحال شدم از رهایی شما مسافر وهمسفر که خیلی خوب با اعتیاد جنگیدیین وپیروز شدیین نوشته هایتان خیلی خوب بود امیدوارم که شربت اوتی برخانه ما قدم بگذارد وما هم به رهایی برسیم
همسفر فروغ لژیون 14 چهارشنبه 13 تیر 1397 23:34
مسافر محترم آقای توحید شکیبایی وخواهر عزیزم خانم فاطمه عزیزم بسیار خوشحالم شما را دراین جایگاه میبینم وبرایتان بهترینها را خواستارم وبه شما وفرزندان عزیزتان تبریک میگویم وهمچنین تبریک ویژه وخداقوت خدمت استاد وکمک راهنمای محترم جناب آقای ایرج ورمزیار وسرکار خانم سمیرا رعیت پناه شیرینی این رهایی گوارای وجودتان باد. خداقوت گروه وبلاگ نویسان محترم
فاطمه همسفر پوریا چهارشنبه 13 تیر 1397 21:25
خدا قوت خدمت آقای توحید و کمک راهنمای محترم آقای ورمزیار.
امیدوارم کامتان از این رهایی شیرین و درونتان پر از آرامش باشد.
خداقوت و تشکر گروه وبلاگ.
فریدون جنابی چهارشنبه 13 تیر 1397 20:40
بااحترام...توحید عزیز مبارک باشد شما عمق و درون رهایی انسان راخیلی زیبا با قلم زیبا و توانیتان رقم زدید این از درک درست آمزشهای کنگره و تلاش و بکار گیری همه آنها در راستای شناخت خودتان بوده . شادو سرافراز و محکم باشید ...یاعلی
مجتبی نظری شعبه ابن سینا چهارشنبه 13 تیر 1397 19:56
سلام و خداقوت به برادر عزیزم آقای شکیبایی
تبریک عرض میکنم و این نوشته خیلی به دلم نشست.خداقوت به کمک راهنمایان محترم
مسافر مهدی چهارشنبه 13 تیر 1397 18:52
مبارک باد این رهایی شیرین
خداقوت به راهنمای مسافر و همسفر
آقا توحید عزیز شما خیلی خوب به رهایی رسیدین.انشالله جایگاه های بالاتر
محمد رضا چهارشنبه 13 تیر 1397 17:48
عالی
تبریک عرض می کنم
الهام قدیری چهارشنبه 13 تیر 1397 17:39
عرض تبریک خدمت مسافر آقای توحید و خداقوت و تبریک خدمت کمک راهنمای بزرگوار جناب آقای ورمرزیار . در پناه حق برقرار باشید
خدایا شکر شکر شکر
ایرج ورمزیار (21) چهارشنبه 13 تیر 1397 17:33
توحیدعزیز...انسانهاچیزی نیستندمگراین کلام شریف خداوندکه میفرمایند..لیس للانسان الی بماسعی...یعنی سعی وتلاش خودشان...واین عین عدالت خدای مهربان است که هرکسی درهرجایگاهی قرارگرفته عین عدالت است وباتوجه به تلاش وکوشش خودش این جایگاه رابدست آورده است..وجایگاه امروزشماحاصل فرمانبرداری...خدمتگزاری...درک درست آموزشهاوکاردبردی نمودن آنهاتوسط خودوهمسفرمحترمتان حاصل گردیده اماهمواره بیادداشته باشیدهمانگونه که بدست آوردن این حالات خوب مهم هستندحفظ واستمرارآن مهمترازبدست آوردن آن میباشدواین میسرنمیگرددمگرباخدمت نمودن به همنوعان ودردمندان که این تازه آغازمرحله دوم سفرمیباشدکه یک الزام عملی برای رهایی ازاعتیادمیباشد ودرادامه ازالقانیروهای منفی غافل مباش وهمیشه خدای مهربان راجاری وآگاه براعمال ظاهروباطن خودبدان که اگراینگونه کنی قطعاازنیروهای الهی خواهی بودوازالطاف قدرت مطلق پربهره خواهی گشت...پیروزوسربلندباشید...
مسافر علی چهارشنبه 13 تیر 1397 17:12
خدایاشکر و چه قلم زیبایی داریدآقا توحید. این رهایی را به همه تبریک عرض میکنم.وادع با شربت خیلی زیبا بود و اشک ریختم.
خداقوت به راهنمایان مسافر و همسفر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات