حس خوش رهایی
سه شنبه 26 تیر 1397 ساعت 09:36 | نوشته ‌شده به دست همسفر سمیرا | ( نظرات )

تمام دعای امروزم این است که تمام دردمندان این بیشه را که زیر آوارهای اعتیاد فریاد می‌کنند را نجات دهی، در تمام لحظاتم این خواسته را ملتمسانه از خدایم می‌خواستم که آنچه را که روزی ما کرده‌ای، روزی تمام انسان‌هایی بنمایی که سیاهی‌های اعتیاد آن‌ها را بلعیده است.

به نام قدرت مطلق الله
سلام دوستان، فاطمه هستم یک همسفر

روز جمعه هشتم تیرماه است، هوا گرم و خورشید تابنده‌تر است، صبحِ زود وقتی به پارک طالقانی رسیدیم هوای  خنکی بود و نسیم دل‌انگیزی می‌وزید و من در دل غوغایی داشتم از جنس شادی، با باد سخن می‌گفتم و با همه درختان و سبزه‌های پارک، احساس سبکی می‌کردم و واقعاً فکر می‌کردم پایم روی زمین نیست و می‌توانم پرواز کنم احساس می‌کردم شتاب جاذبه زمین نیز کمتر شده است و روی زمین بند نیستم.

به کوه‌ها نگریستم، خود را به آن‌ها نزدیک‌تر می‌دیدم لحظه‌ای خود را در بالای آن کوه دیدم که فریاد می‌زدم خدایا شکرت، خدایا ممنونم، خدایا نجاتم دادی، خدایا صدایم را پاسخ دادی، خدایا از کمکت ممنونم، خدایا قادری و توانا بر انجام هر کاری، خدایا از چنگال شیطان ما را نجات دادی، خدایا از اوج تاریکی‌ها ما را بیرون آوردی و نور الهی بر ما تاباندی، خدایا صدایم را مثل همیشه می‌شنوی و پاسخم می‌دهی سپاسگزارم از تو، ای باد، ای نسیم، ای برگ‌های سبز، ای پرندگان خوش‌آواز، صدای آزادی و رهایی ما را از اوج تاریکی‌ها و ورودمان به روشنایی‌ها را به گوش کائنات، به گوش تمام هستی، تمام انسان‌ها برسانید به گوش تمام دردمندان برسانید که خداوندا چه مهربانانه روزی‌ام کردی این رهایی ارزشمند را.
تمام دعای امروزم این است که تمام دردمندان این بیشه را که زیر آوارهای اعتیاد فریاد می‌کنند را نجات دهی، در تمام لحظاتم این خواسته را ملتمسانه از خدایم می‌خواستم که آنچه را که روزی ما کرده‌ای، روزی تمام انسان‌هایی بنمایی که سیاهی‌های اعتیاد آن‌ها را بلعیده است.

خداوندا سپاس تو را که کمک کردی ما از چنگال این هیولای وحشتناک نجات یابیم و فرزندانم از خوشحالی شب را تا صبح خوابشان نبرد.
از تمامی نیروهای الهی و راستین در زمین و سما تشکر می‌کنم که دست‌هایم را به سویشان دراز کرده بودم و کمک خواستم و آن‌ها کمکم کردند.
سلام بر کنگره 60 و درود بر آقای مهندس که خدمت به همنوع را سرلوحه زندگی خود قرار داده و عشق بلاعوض را در حلقه هستی پراکنده می‌کند کنگره 60 بر رنجدیدگانی نور می‌تاباند که در زیر آوارها می‌روند که مدفون شوند
سلام و درود خداوند بر تمامی اعضای کنگره 60، بر روش دی اس تی، بر شربت اوتی، بر تمام منابع آموزشی کنگره 60 و بر مسیر درست درمان و رهایی کنگره 60 که کمک می‌کنند ما رنجدیدگان از منطقه 60 درجه زیر صفر عبور کنیم، سالم و قوی شویم و به زندگی سلامی دوباره کنیم.
سلام و درود خداوند بر راهنمایان ما که بر سر سفره عشق می‌نشینند و نور امید را در دل‌خستگان روشن می‌کنند و نوید احیاگری و زندگی هستند.

آقای مهندس دستان شما پر از زندگی است و کنگره مکان امن و مقدسی است که تاریک‌ترین انسان‌ها را جذب می‌کند تا مرهم دردهایشان باشد و از ویرانه‌های اعتیاد صدایشان را پاسخ می‌دهد خدایا برای انجام این عمل عظیم شکر، شکر، شکر.
رهایی ما هم‌زمان با دستورجلسه شیشه و تخریب‌های آن بود. آن‌قدر از این مخدر شیطانی رنج‌دیده بودم که دوست نداشتم حس خوش رهایی‌ام را با یادآوری آن‌ها مکدر کنم اما احساسِ دِین می‌کردم تا پیام دهم که چگونه این شیطان که فقط تحت همین عنوان می‌توانم از آن یاد کنم می‌رفت تا ما را درنهایت قساوت و سنگدلی نابود کند، این مخدر گوی سبقت را در پلیدی‌ها از دست شیطان نیز ربوده بود و پیشتاز تمام زشتی‌هاست، شیشه آن‌قدر تلخ و زخم‌هایش برای همسفر دردناک است که هرلحظه خدایم را صدا می‌زدم از این جهان ترس و اضطراب من و فرزندانم را نجات دهد.
شیشه در اندک مدتی تمام شاخص‌های انسانی را از بین می‌برد و مهربان‌ترین انسان را آن‌قدر وحشتناک می‌کند که هرلحظه آرزوی مرگ می‌نمایی.

اما خدا را شکر برای وجود کنگره 60 و روش درمانی دی اس تی که چون پله‌پله با آن پیش رفتیم حالمان بهتر شد و ایمانم عمیق‌تر شد که خداوند قدرت مطلق است و بالاترین و برترین است.
من این رهایی را به خداوند مهربانم و تمامی نیروهای الهی و راستین تقدیم می‌کنم که هرلحظه در این عبور از مسیر سخت به ما کمک کردند.

این رهایی برای من بسان نوزادی است که تازه متولدشده است و تلاش خواهم کرد که از این نوزاد مراقبت کنم و در جهت رشد و شکوفایی‌اش کوشا باشم، آنگاه از میوه‌اش بهره‌مند شوم.
من از خداوند در سفر دوم می‌خواهم که ما را لایق خدمتگزاری در کنگره 60 بگرداند و در آموزش‌ها و کاربردی نمودن آن‌ها برای رسیدن به جایگاه انسانی خود کمک نماید.
سفر یعنی رفتن و رفتن و رفتن و رسیدن، رسیدن و دوباره آغاز کردن، این آغاز را در درون و بیرون جشن می‌گیریم و شکرگزاری می‌کنیم.

نویسنده: همسفر فاطمه از لژیون پنجم
ویراستار :همسفر لیلا

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه شنبه 30 تیر 1397 08:48
خانم فاطمه عزیز، سفری پرفراز و نشیب تر از سفر اول آغاز نموده اید که به بیانی هم سخت است و هم سهل. به یقین نیروهای منفی در راه انسان های پرتلاش و مقرب تر در کمین هستند تا آنان را از صراط مستقیم منحرف نمایند، امیدوارم در این سفر نیز همچون سفر اول محکم و استوار به پیش روید تا برسید به آنجایی که خواهان رسیدن به آن نقطه هستید. این رهایی و جشن هایی که در درون و بیرون برپا کردید بر شما مبارک باد. به امید رهایی همه اسیران در بند اعتیاد.
خدا قوت به گروه وبلاگ.
ایرج ورمزیار (21) پنجشنبه 28 تیر 1397 11:05
همسفرگرامی سرکارخانم فاطمه...هرکس که به نورالله منوربشود,درانجام کارهای خودبسیارکوشاخواهدبودودرنهایت ازبندتاریکی نجات پیداخواهدنمودواین وعده خداونداست ووعده خداوندهمان,حقیقتی است که سالها بدنبالش بودیم این تلالونورانیت گوارایتان باد..پیروزوسربلندباشید..تشکرازوبلاگ نویسان محترم گروه خانواده..
مسافر علی پنجشنبه 28 تیر 1397 10:13
تبریک به مسافر گرامی و همسفر محترم
این رهایی بسیار دلچسب بود. خداقوت به راهنمایان مسافر و همسفر
لطفاً من و تمام سفر اولی ها راهم دعا کنید. ممنونم
الهام قدیری پنجشنبه 28 تیر 1397 08:12
خانم فاطمه عزیز ؛ من هم این رهایی شیرین را خدمت شما ، مسافر گرامی و فرزندان عزیزتون تبریک می گویم و از خداوند می خواهم که این حال خوش را به همه سفر اولی ها عنایت کند .
حرکت عالی شما و مسافر گرامی تون شیرینی این رهایی را صدچندان کرد و یکی از رهایی هایی بود که خیلی منقلب کرد . شادی فرزندانتان بغضی عجیب برایم داشت و خدا را هزاران هزار بار برای این شادی و آرامش شکر کردم .
از خانم سمیرا عزیز و جناب آقای ورمرزیار بزرگوار برای همه زحماتی که در این مسیر کشیدند صمیمانه تشکر می کنم . اجرتون با خدا و نگاه خدا بدرقه لحظه لحظه زندگی شما دو عزیز
با سپاس از گروه وبلاگ
مسافر توحید شکیبائی چهارشنبه 27 تیر 1397 14:20
وعده صادق خداوند است که نوید را برای صابران در نظر گرفته است، صبر،استقامت، تلاش شما برایم الگو بوده است و خواهد بود. بی شک همسفران صدیق نقش والا و بی بدیل در رهایی مسافران دارند و این در مورد شما کاملاً صادق است.
هنر آقای دژاکام است که بال پرواز در کنار ما قرار داده که بتوانیم از چاه اعتیاد و نیکوتین بیرون بیایم و ببینیم هرچه که در ظلمات نمی توانستیم ببینیم.
این رهایی برای شماست. از راهنمای همسفرم هم بسیار تشکر میکنم که نور صراط مستقیم را به ما تاباند تا راه را بیابیم.
البته در اول راه درمان هستیم و قسمت بسیار سهل را طی نمودیم و زین پس باید بیشتر و بیشتر تلاش نماییم...
ایام به کام
مهدی صافی (21) چهارشنبه 27 تیر 1397 12:05
همسفر گرامی سرکار خانم فاطمه، عالی بود. خدمت شما و آقا توحید و فرزندان تبریک میگم. موفق و پیروز باشید.
وبلاگ نویسان گرامی تشکر
☆دَرپَناه‌ِحَق‌باشید اِن‌شاءَالله☆
محمد حیدری شادآباد چهارشنبه 27 تیر 1397 10:32
تبریک تبریک خدمت کمک راهنما اقا ایرج و مسافر اقا توحید و خانواده گرامی امیدوارم همیشه پایدار و سلامت باشید در کنار خانواده و در مسیر خدمت در کنگره 60، رهاییت مستدام باد.
فریدون جنابی چهارشنبه 27 تیر 1397 10:18
بااحترام...سلام بر فرشتگان همسفر سلامو درود بر صابران سلام و درود بر پرواز اندیشه برتر شما همسفران قایق نجات هستید برای مسافران به همه شما عرض ادب دارم پایدار و محکم باشید این رهایی ارزشمند مبارک باد ...یاعلی
همسفر مریم سه شنبه 26 تیر 1397 22:13
تبریک به شما بابت این رهایی عالی
به راهنمای آقای ورمزیار و راهنمای گرانقدر خانم سمیرا هم تبریک عرض میکنم
همسفراکرم لژیون 5 سه شنبه 26 تیر 1397 18:49
سلام وخداقوت به خانم فاطمه عزیز
تبریک به خاطراین رهایی امیدوارم لذت رهایی راتمام سفراولی هاتجربه کنند وبرای شما عزیزان همیشه پایدارباشد.
مریم حسینی سه شنبه 26 تیر 1397 15:31
خدا قوت به راهنما عزیز خانم سمیرا
و خدا را شکر بابت رهایی یکی دیگر از انسان از دام اعتیاد
خانم فاطمه عزیز این رهایی بسیار زیبا را به شما و مسافر تان و فرزندان مهربانتان که آن روز شاهد آرامش زیبا را در وجود شما و فرزندانتان دیدم و خداوند را هزار بار شکر کردم و برایتان در سفر دوم خدمت در کنگره و مستدام بودن این رهایی را از خداوند خواستارم موفق باشید
ربابه لژیون پنجم سه شنبه 26 تیر 1397 13:11
سلام و خدا قوت به خانم فاطمه عزیز
این رهایی را به شما و خانواده محترم تبریک میگویم.حس خوب رهایی را بسیار زیبا و دلنشین بیان فرمودید و خدا را شاکرم که این خوشی رهایی نصیبتان کرد .من هم از کنگره 60 و آقای مهندس سپاسگزارم که این مکان امن را فراهم نمود تا ما هم طعم آرامش و زندگی را لمس کنیم و به لطف خدا و آقای مهندس و کلیه کمک راهنما های محترم به زودی رهایی مسافرانمان را ببینیم.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic