بذر آموزش و خدمت؛ گفتگو با مرزبان مسافر حسن
سه شنبه 23 مرداد 1397 ساعت 19:10 | نوشته ‌شده به دست مسافر توحید شکیبایی | ( نظرات )

جایگاه فعلی ما در هستی عین عدالت است. هر بذری بکاریم همان محصول را برداشت خواهیم نمود. قبلاً بذر افیون و اهریمن در وجود خودم کاشتم و تاریکی ها را دیدم. حال به لطف کنگره بذر آموزش و فرمان برداری می کاریم و حتماً محصول خوبی درو خواهیم نمود. به قول آقای مهندس هرچه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی.

به نام الله قدرت مطلق

لطفاً به رسم کنگره خودتان را معرفی نمایید.

سلام دوستان، حسن هستم یک مسافر

آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک و متادون به مدت 11 ماه و 9 روز سفر کردم. به روش dst با داروی ot راهنمای علی رضوانی رشته ورزشی باستانی و درحال حاضر 3 سال و 4 ماه است که آزاد و رها هستم.

چرا پس از درمان باید خدمت نمود؟

خدمت دارای بار آموزشی است. برای کاربردی نمودن آموزش ها باید خدمت نمود. در اصل خدمت برای خود من است. خدمت میکنم که دارای تجربه بیشتری شوم و بهتر و بهتر تفکر نمایم. در کنگره بودن دارای برکات زیادی است و مهمترین آن حال خوش است.

چه خدمت های را انجام داده اید؟

بعد از رهایی در قسمت ot نمایندگی شاد آباد خدمت نمودم و حدود 2 سال خدمت کردم و حدود یکسال هم مسئول ot بودم. در همه قسمت های ot خدمت نموده ام. نمایندگی شاد آباد دارای بایگانی نامنظمی داشت و پرونده کمک راهنما ها و ره جویان بسیار بی نظم بود و به کمک دیگر دوستان پرونده ها را جداسازی و اختصاصی سازی نمودیم. دفتر ثبت ot هم بصورتی بود که هر سه کمک راهنما در یک دفتر ثبت میشد و دفتر ها را مجزا و منحصر به فرد نمودیم. برای اینکه از حالت قدیمی خارج نمایم نزدیک به هشت ماه زمان اختصاص دادیم و به کمک همه خدمتگزاران یک نظم منسجم به قسمت ot داده شد. هر لژیون برای خودش پرونده ot مجزا دارد و دسترسی به آمار بسیار راحت و دقیق شد. در حال حاضر هم مرزبان نمایندگی هستم و در حال خدمت و آموزش هستم.

بهترین راه مصرف شربت ot چیست؟

موارد لازم در آکادمی و توسط کمک راهنمایان به ره جویان گفته میشود و تجربه شخصی بنده این است که قبل از شربت حتماً چند لقمه خورده شود و روی زبان یا زیر زبان ریخته شود و چند دقیقه در دهان نگه داشته شود و پس از شربت ot هم چند دقیقه صبر نمایم و سپس چای خورده شود. راس ساعت خورده شود. این شربت تمام سیستم بدنی ما را اصلاح می نماید و برای من بسیار خوب و عالی بود.

آموزش های کنگره در نظم و انضباط چگونه است؟

نظم را در کنگره یاد گرفتم و سعی نمودم همیشه ظاهری آراسته داشته باشم. نظم گمشده زندگی ما بود و کنگره این نظم را به ما یاد داد. آموزش ها نیاز مبرم ماست و با گوش دادن به سی دی ها آقای مهندس متوجه میشوم که بیشتر نمیدانم. همیشه در سخنان آقای مهندس امید هست. باید از گذشته تیره و تار خود درس بگیریم و خودمان را محکوم به گذشته نکنیم. امروز تلاش نمایم تا آینده بهتر و روش تر داشته باشیم. همیشه می توانیم در کنگره باشیم. از سایت کنگره 60 و وبلاگ های کنگره می توانیم برای آموزش استفاده نمایم.

عدالت یکی از اضلاع مثلث کنگره است، در مورد عدالت نظر خودتان را بیان نمایید.

جایگاه فعلی ما در هستی عین عدالت است. هر بذری بکاریم همان محصول را برداشت خواهیم نمود. قبلاً بذر افیون و اهریمن در وجود خودم کاشتم و تاریکی ها را دیدم. حال به لطف کنگره بذر آموزش و فرمان برداری می کاریم و حتماً محصول خوبی درو خواهیم نمود. به قول آقای مهندس هرچه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی.

تاثیر گذار ترین و خاطره انگیز ترین وادی کتاب عشق کدام است؟

وادی هشتم برایم خاطر ساز است. در دستور جلسه وادی هشتم وارد کنگره شدم و در همان دستور جلسه به رهایی رسیدم و همچنین تولد یک سالگی رهایی بنده هم در وادی هشتم بود. وادی هشتم نشان دهنده این است که فقط با حرکت راه نمایان خواهد شد. اگر کسی حرکت نکند به هیچ جا نخواهد رسید. امیدوارم که بتوانم همیشه در حرکت باشم و با حرکت می توان به تغییرات رسید. حرکت مانند آب باید باشد روان و جاری تا به بحر عشق محبت رسید.

تعریف شما از دوره مرز بانی چیست؟

نظم و قانون و در عین حال افزایش نقطه تحمل در دوره مرز بانی شکل میگیرد. حقیقتاً گام در خدمت مرز بانی گام نهادن بر گدازه های آتش است و همیشه باید مراقبت نمود که کار محول شده را به نحو احسنت و به دقت انجام داد. خدمت در مرز بانی باعث پخته شدن من شده است و برای بنده سرشار از آموزش و لذت بوده است و آموزش های بسیاری در این دوره گرفتم و امیدوارم بتوانم بهتر و بهتر خدمت نمایم.

تعریف خواسته چیست؟ خواسته باید چه ویژگی داشته باشد؟

تغییرات باید به گونه ای در من ایجاد شود تا با یاد گیری آموزش ها به تفکر سالم و تجربه مفید برسم تا تبدیل به شخص دیگری شوم. اگر خواسته درمان در فرد باشد، راس ساعت در کارگاه آموزشی و لژیون شرکت خواهد نمود و از حاشیه دور خواهد بود. وقتی درمان در اولویت باشد، با جهد و تلاش به خواسته خودم خواهم رسید. باید از همه لحظات حضور در کنگره استفاده نمود ولی اگر تغییرات نباشد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

لطفاً کوتاه پاسخ دهید.

کتاب عشق: 14 وادی یا سرزمین برای رسیدن به خود

آقای مهندس: عصاره وادی چهاردهم

استاد امین: استاد جهان بینی

شال مرز بانی: آموزش، خدمت و محبت

شال نارنجی: مسئولیت درمان

تازه وارد: باید کمک کنم

نقش کتب و سی دی ها در آموزش را بفرمایید.

بهترین منبع برای افزایش دانایی ما همین کتاب ها و سی دی ها هستند. با یاد گیری علوم کنگره ما مبدل به انسان دیگر میشویم چرا که نگرش ما به هستی ارتقاء پیدا نموده است. سعی می کنم در هفته فرصت مناسبی برای خواندن و گوش دادن به سی دی ها بگذارم و با صدای آقای مهندس بذر امید در من جوانه میزند. هیچ گاه نباید از آموزش ها دور شد و تمام حربه نیروهای منفی این است که ما از قافله آموزش جا بمانیم. خوشبختانه برای یاد گیری مطلب بسیار است و هیچ سی دی آقای مهندس تکرار نشده است و این نشان دهنده این است که علوم کنگره جاری و روان است.

حرف آخر:

از آقای مهندس و خانواده بزرگوار شان تشکر می نمایم و اگر ایشان نبودند، کنگره و این بستر نبود. این آموزش ها باعث شده است که ما آگاه به مشکلات باشیم. از گروه مرز بانی و دیده بان محترم آقای سبزه ای بسیار تشکر میکنم و از ایشان مطالب بسیار در باب چگونه زیستن و چگونه خدمت نمودن آموختم. از همسفر م که صادقانه همیشه در کنار بنده بودند هم تشکر می نمایم. امیدوارم که هر چه زودتر آکادمی کنگره بر پا شود و همیشه خدمتگزار در کنگره باشم.

عکس: مسافر مجتبی
تهیه در گروه وبلاگ نمایندگی شادآباد


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رضا خالدی ۲۳ پنجشنبه 25 مرداد 1397 15:05
اقای کریمی بی شک شما یک فرد لایق و بی ریا در خدمت و تعهد هستی برای شما آرزوی بهترینها رو دارم...
فریدون جنابی پنجشنبه 25 مرداد 1397 13:55
بااحترام...گفتمان بسیار عالی و مفیدی صورت گرفت به حسن عزیز و دوست داشتنی برای این مصاحبه خوب تبریک می گویم شاد و سربلند باشید ...یاعلی
مجتبی پنجشنبه 25 مرداد 1397 12:28
درود بر تمام خدمتگزاران با عضق کنگره 60
خداقوت عرض می کنم خدمت هر دو شما دوستان، به امید تجربه جایگاه های بالاتر
مسافر توحید چهارشنبه 24 مرداد 1397 19:16
خداقوت و بسیار عالی
خدمتگزار بودن یک نعمت بزرگ است. خداقوت
ایرج ورمزیار (21) چهارشنبه 24 مرداد 1397 12:15
درودبرحسن اقاکریمی مرزبان محترم..لطف خداوندهمچنان شامل حالتان باد..به شخصه سپاسگزارم ازشمابابت تمامی زحمات بی منت تان..پیروزوسربلندباشید...تشکرازوبلاگ نویسان محترم..
مهدی صافی (21) چهارشنبه 24 مرداد 1397 07:23
درود بر حسن آقا، مرزبان محترم نمایندگی شادآباد. پرسش و پاسخ های زیبایی بود.
وبلاگ نویسان گرامی تشکر
☆دَرپَناه‌ِحَق‌باشید اِن‌شاءَالله☆
فرحناز سه شنبه 23 مرداد 1397 20:20
خدا قوت خدمت مرزبان محترم شعبه شادا باد هر انسانی با توجه به عملکردش خدمت او را انتخاب می کند واین یعنی عدالت قطعا این مسافر گرامی لیاقت خدمتگذاری را داشته اند به امید روزی که جایگاههای بالاتر ی را تجربه نما یند.
رقیه رهجوی خ معصومه عبدی سه شنبه 23 مرداد 1397 19:20
خدا قوت خدمت برادر خوبم اقای حسن
به راستی عین عدالت است که امروز در جایگاه مرزبانی خدمتگزار هستید
بابت خدمت خالصانه شما بزرگواران قدردان هستیم
ان شاالله پایان خدمت در جایگاه کمک راهنمایی خدمتگذار باشید
گروه وبلاگ نویسان خداقوت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic