شگفتی درمان شیشه؛ جشن آزادمردی کمک راهنما سعید
جمعه 2 شهریور 1397 ساعت 06:01 | نوشته ‌شده به دست مسافر توحید شکیبایی | ( نظرات )
چهاردهمین  جلسه از دوره شصت و هشتم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 روز پنجشنبه مورخ 1397/06/01؛ نمایندگی شادآباد 
استاد: مسافر ابوالفضل   نگهبان: مسافر ابراهیم   دبیر: مسافرمحسن
با دستور جلسه: (قضاوت و جهالت+ جشن آزادمردی کمک راهنما مسافر سعید) رأس ساعت17:00 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

سلام دوستان ابوالفضل هستم یک مسافر

خوبی جمله شاهدان مات شد و کساد شد       چون بنمود ذره‌ای خوبی بی‌کران تو

بازبدید چشم ما آنچه ندید چشم کس              بازرسید پیر ما بیخود و سرگران تو

هر نفسی بگوییم عقل تو کو چه شد تو را         عقل نماند بنده را در غم و امتحان تو

هر سحری چو ابر دی بارم اشک بر درت           پاک‌کنم به آستین اشک ز آستان تو


بسیار خوشحالم که امروز در خدمت شما عزیزان هستم، این تولدها باعث وصل بودن بنده به کنگره می‌شود. باعث افتخار است که حضورداشته باشم و دوستان را از نزدیک ببینم و شاهد رشد و شکوفایی و درمان اعضای کنگره هستم. امروز روز آزادمردی یکی از کمک راهنمایان کنگره 60 است که سال 90 به نمایندگی استاد معین تشریف آوردند. ایشان به‌اتفاق هم‌سفرشان به کنگره آمدند و باحال خراب و تخریب زیاد، مصرف حدود 8 گرم شیشه و 5 گرم تریاک و حشیش هم استفاده می‌نمود. در برخورد اول به ایشان گفتم که راه درمان در کنگره کشف‌شده است و می‌توانی با امید درمان به سفر وارد شوید و مسافر سعید درمان خودش را شروع نمود.


 باید بنازیم به کنگره 60 که همه ما را به درمان سوق داد. درمان اعتیاد به روش اصولی و درست در کنگره به‌راحتی انجام می‌شود. با سختی زیاد سفر را شروع نمود و زمانی که انسان می‌خواهد در صراط مستقیم قدم بردارد، بایستی یکسری امتحانات را بگذراند. در سفر سعید مسائل کاری زیادی پیش آمد و به ایشان گفتم که باید صبر و تلاش کنی و باقی را به خداوند بسپاری و باید این دوران را سپری نمایی. با جدیت سفر خودش را آغاز نمود و با آن تخریب الآن یک خدمتگزار خوب برای کنگره 60 است. راه درمان همین راه است و با حرکت همه به درمان خواهند رسید. از اینکه به سخنان بنده گوش فرا دادید از همه شما سپاسگزارم.
اعلام سفر مسافر:

آنتی ایکس با بیست سال تخریب وارد کنگره شدم. مصرف روزانه 9 گرم شیشه و 4 گرم تریاک خوراکی و 6 گرم حشیش به روش dst و با داروی ot مدت 11 ماه و 20 روز سفر کردم باراهنمای راهنمای گران‌قدرم آقای ابوالفضل و در حال حاضر 5 سال و 25 روز است که آزاد و رها هستم در ادامه سفر درمان نیکوتین داشتم به راهنمای گران‌قدرم آقای علی و در حال حاضر 8 ماه و 23 روز است که از بند نیکوتین آزاد و رها هستم.

آرزوی مسافر:

امیدوارم که همه سفر اولی‌ها که در مسیر سفرشان دچار مشکل هستند، راه خودشان را پیدا نمایند و خودشان و خانواده‌شان به آرامش و آسایش برسند.

آرزوی هم‌سفر:

از صمیم قلب می‌خواهم که همه سفر اولی‌ها به رهایی برسند و سفر دومی‌ها به جایگاه آزادمردی برسند.


خلاصه سخنان مسافر:

در پشت چهارچرخه فرسوده کسی خطی نوشته بود               من گشته‌ام تو دیگر نگرد نیست

این آیه ملال در من هزار مرتبه تکرار گشت و گشت                  چشمم برای این‌همه سرگشتگی گریست

ما را تمام معنای زندگی به جستجوست           پویندگی تمامی معنای زندگی‌ای است

از اظهار لطف همه دوستان تشکر می‌نمایم. خدا را شکر می‌کنم که مصرف‌کننده مواد مخدر شدم، خدا را شکر می‌کنم که در عصری زندگی می‌کنم که مهندس دژاکام هستند و توانستند راه و مسیر درمان را کشف نمایند. خدا را شکر به‌واسطه مواد مخدر با کنگره 60 آشنا شدم و توانستم اعتیاد خودم را درمان نمایم. درمان اعتیاد در کنگره 60 از ابتدای کار کنگره 60 است و من به‌واسطه مصرف مواد مخدر بندهای به خودم زده بودم که نمی‌دیدم. از کودکی با مشروبات الکی آشنا شدم و از ابتدا خواسته نفسانی میل به سیگار را داشتم. حتماً این خواسته نفسانی مخرب را از حیات گذشته به همراه خودم آورده بودم. از سال 71 مصرف‌کننده سیگار، حشیش، تریاک و بعدازآن خود شیطان وارد زندگی من شد. اگر من امروز این جایگاه را تجربه می‌نمایم و اگر در مسیر درمان هستم همه را مدیون هم‌سفرم هستم. هر چه در زندگی چه معنوی و چه مادی کسب نمودم همه را از حضور هم‌سفرم دارم. در حال خراب من همراه و همدم من بوده حتی زمانی که همه قطع امید نموده بودند که من درمان نخواهم شد ایشان ماندن و اصرار نمودن که من درمان خواهم شد.

به هر دری زد تا من درمان شوم. علم پزشکی در درمان من و شیشه درمانده شده بود. همه نوع ترک را تجربه نمودم. حتی جلسات ماتریکس درمانی را در مرکز ملی مطالعات گذراندم ولی نتوانستم ترک مواد شیشه نمایم. مشاوره من در آکادمی بود و هم‌سفرم از سهروردی جنوبی تا منزل گریه می‌کرد، به نمایندگی استاد معین مراجعه نمودیم و در بدو ورود از متانت و ادب راهنمای گران‌قدرم مرا جذب خودشان نمودند و به لژیون ایشان وارد شدم. همان‌طور که راهنمای عزیزم گفتند در سفر دوم از محل کارم مرا معلق نمودند ولی با آموزش‌های ناب کنگره مشکلات را برطرف نمودم. همیشه مشکلات هست باید یاد بگیریم که چگونه این مشکلات را رفع نماییم. در کنگره 60 ما علم زندگی کردن را یاد می‌گیریم. در مورد سفر نیکوتین باید مطلبی عرض نمایم که بنده دو بار اقدام به سفر سیگار نمودم و موفق نبودم ولی برای بار سوم با تلاش و کوشش فراوان و با اتکا به آیه شریف لیس الانسان بما السعی به درمان رسیدم و همیشه مشکل خوردن ناخن را داشتم حتی پس از درمان مواد این مشکل با من بود و بعد از درمان سیگار خودبه‌خود این مشکل محو شد. استرس و خوردن ناخن در من پس از درمان سیگار درست شد. برای رسیدن به تعادل حقیقی به قول آقای مهندس درمان سیگار واجب است. از همه شما عزیزان و همچنین از خانواده آقای مهندس و راهنمای گران‌قدرم آقای رسولی تشکر می‌نمایم.

خلاصه سخنان هم‌سفر

امروز یکی از بهترین روزهای زندگی من بود. خیلی خوشحالم که امروز این جایگاه را تجربه می‌کنم و در این چند سال آن‌قدر روزگار خوب و با آرامشی داشتم که واقعاً سختی‌های قبل یادم رفته بود. گذشته و زمان مصرف را دیگر به یاد نمی‌آورم و انگار همه گذشته را فراموش نموده‌ام. پس از درمان سرشار از روزهای قشنگ و زیباست و نباید ناامید شد و باید ایستاد و مبارزه نمود تا مسافران به رهایی برسند. ما زندگی خودم را مدیون کنگره 60 میدانیم و تمام لحظات خوب را پس درمان تجربه نمودیم. از آقای مهندس و خانواده محترمشان و همچنین راهنمای مسافرم و راهنمای گرامی خودم سپاسگزارم. امیدوارم در محل جدید نمایندگی شاهد رهایی‌های زیادی باشیم. از اینکه به صحبت‌های من گوش دادید از همه شما سپاسگزارم.

 

ادامه تولد به روایت تصویر... 

 

در ادامه به مسافرانی که به تازگی از بند مواد مخدر و نیکوتین رها شده بودند گل نمادین رهایی و مسافرانی که موعد نشان آنها فرارسیده بود نشان رهایی اهدا گردیدمرزبان کشیک: مسافر محمد علی هاشمی

عکاس: مسافر رضا جدیدی

تهیه گزارش و تنظیم: گروه وبلاگ نمایندگی شاد آباد


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سکینه1 سه شنبه 6 شهریور 1397 12:58
اقای آبیار آزاد مردی تان خدمت خانواده محترمتان و اعضای کنگره تبریک و تهنیت عرض می کنم.توفیق حضور نداشتم ،ولی با خواندن مشارکت ها و عکس ها انرژی گرفتم.همیشه از مشارکت های شما لذت می بردم و استفاده می کنم.از خداوند می خواهم سالیان سال از خدمتگزاران کنگره باشید.در پناه حق،پیروز باشید.
با تشکر از عکاس و وبلاگ نویسان محترم.
همسفر مرضیه سه شنبه 6 شهریور 1397 08:39
تولد بسیار خوب و پرانرژی بود، آقای آبیار تبریک عرض میکنم خدمت شما و خانواده ی محترمتان، پایدار باشید
گروه وبلاگ خدا قوت، سپاس بابت انعکاس تولد و مطالب آموزشی،
مجید مرادی لژیون 19 یکشنبه 4 شهریور 1397 22:38
آقا سعید عزیز من شما رو خیلی دوست دارم.
تبریک به خودتون و خونواده محترم و راهنمایان گرامی و خانواده بزرگ کنگره ۶۰.
خداقوت به وبلاگ نویسان عزیز
یکشنبه 4 شهریور 1397 18:53
باسلام و تبریک به جناب آقای آبیار تا باد چنین بادا وتبریک به همسفر محترم ،، وتبریک خدمت مسافران محترم به جهت نشان راستین که دریافت نمودند موفق وپیروز باشید ،وتبریک به کمک راهنماهای محترمشان
مهدی صافی (21) شنبه 3 شهریور 1397 21:59
راهنمای گرامی جناب آقای آبیار عزیز،آزاد مردی مبارکتان باد. تبریک خدمت راهنمای گرامی و خانواده محترم و دوستان لژیون سوم.
مجتبی جمعه 2 شهریور 1397 21:39
خداقوت خدمت وبلاگ نویسان محترم
مجتبی جمعه 2 شهریور 1397 21:39
درود بر همه دوستان محترم
عرض تبریک دارم خدمت کمک راهنمایان محترم و خانواده محترم این دوستان، امیدوارم این تولد و آزاد مردی آقا سعید شروع دوباره تولدها در نمایندگی جدید باشد و شاهد تولدها در همه هفته باشیم.
سولماز فداکار جمعه 2 شهریور 1397 07:32
راهنمای محترم جناب آقای آبیار عرض تبریک خدمت شما و همسفر محترمتان ، خدا را شکر که بعد این همه تاریکی وارد روشنایی ها شدید وامیدوارم به لطف خداوند جایگاه های بالاتری را تجربه کنید و تا همیشه خدمتگزار کنگره باشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic