کارگاه آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60؛ روزهای یکشنبه
یکشنبه 11 شهریور 1397 ساعت 20:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد حیدری | ( نظرات )
نهمین جلسه از دوره شصت و هشتم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران روز یکشنبه 1397/06/11کنگره ۶۰ نمایندگی شادآباد 
استاد: مسافر توحید  نگهبان : مسافر مهدی     دبیر: مسافر رضا
با دستور جلسه: (از سایت کنگره60 چگونه استفاده می کنیم؟ مقاله نویسی ) رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان توحید هستم یک مسافر

خداوند را شکر میکنم که در همه حال و همه جا وجود دارد و همیشه الطاف خداوند شامل حال ما میشود و امروز هم شامل حال من شد تا در کنار شما دوستان توانایی بیشتر پیدا کنم تا بتوانم آموزش بگیرم.

دستور جلسه امروز دو قسمت دارد. مقاله‌نویسی و چگونه از سایت کنگره استفاده می کنیم؟ دوستانی که در روز جمعه در پارک طالقانی حضور داشتند کاملاً در جریان رو نمایی از کتاب 14 مقاله قرار گرفتند. این کتاب به ما آموزش میدهد که چطوری مقاله بنویسیم و مقاله به چه شکل باشد تا بتواند به عنوان یک سند علمی و عملی به مرکز علمی یا فرهنگی ارائه نماییم. سند علمی که ارزش یک جلد آن 151 میلیون و یا بیشتر باشد و شخصاً در رو نمایی از کتاب آقای مهندس به عظمت علم و دانش کنگره پی بردم.

این عظمت نور و روشنایی چگونه اتفاق افتاد؟  امروز رفتم میدان انقلاب تا  ببینم کتابهایی که نویسندگان  مینویسند با چه مبلغی به فروش میرسد و متوجه شدم که ناشر، حق نشر را از نویسنده خریداری میکند و نویسنده کل اثر را به لحاظ مادی و معنوی به ناشر میفروشد. مبلغ پرداختی به عنوان حق نشر و فقط یکبار به نویسندگان بین 50 تا 100 میلیون پرداخت میشود و این مبالغ برای کتب مهم یا کمک آموزشی بود که خریداران زیادی دارند. اما کتاب 14 مقاله آقای مهندس یک جلدش به ‌صورت نمادین به مبلغ 151 میلیون تومان فروخته شد. مطمئنا آقای مهندس هیچ گاه حق نشر اثر خویش را نخواهد فروخت و اگر این اتفاق بیفتد مبالغ بسیار بالایی پرداخته خواهد شد. کتاب 14 مقاله سالیان سال چاپ خواهد شد و من مطمئنم به زودی در بهترین دانشگاه های جهان استفاده خواهد شد. بسیار خوشحالم عضو مجموعه ای هستم که این اتفاق ها در حال وقوع است و احساس لذت و امید فراوانی دارم. برای هر مقاله کتاب یک متخصص سخنرانی نمود و سخنانشان در سایت کنگره 60 منعکس شده است. مراسم با نظم و ترتیب بسیار خوبی انجام شد و روز بسیار باشکوهی بود.

مطلب دوم دستور جلسه این هست که چگونه از سایت کنگره 60 استفاده میکنیم؟ حدود دو ماه سفر بودم راهنمای عزیزم آقای ورمزیار فرمان دادند یک مطلب تایپ کن و در وبلاگ لژیون قرار بده قبول نمودم و این کار را انجام دادم. از گروه وبلاگ نمایندگی یک نفر را برای گفتگو نیاز داشتند و شرط حضور مسافر سفر دوم بود. به راهنمایم گفتم که آماده هستم. خدا را شکر میکنم که لایق داشتن راهنما هستم و ایشان هم قبول نمودند.

از بدو ورود به وبلاگ و انجام گفتگو ها با مسافران، برایم سرشار از انرژی بود. خدمت در وبلاگ برکات زیادی برای من داشت برای اینکه گفتگوی خوبی با مسافران در جایگاه خدمتی مختلف داشته باشم، باید بیشتر تلاش میکردم. از کلمه مجبور بودن استفاده نکردم، چون آموزش و خدمت با اجبار ابداٌ مفید نیست. بیشتر مطالعه میکردم و روی مطالب عمیق ‌تر تفکر میکردم و لازمه یک گفتگوی خوب و مفید هم همین موارد است. باید میتوانستم پرسش خوب و مفید مطرح کنم تا جواب خوب و با آموزش تهیه شود تا مطلب مفید برای وبلاگ و سایت تهیه و منتشر شود.

خدمت در وبلاگ برای من منبع خیر بزرگی است و انرژی های زیادی داشته و دارد، با نوشتارها خیلی زیادی سروکار داشتم که مسافران عزیز زحمت ‌کشیده بودند. با خیلی از نوشتارها گریه کردم و با خیلی از نوشتارها از ته دل خندیدم، وقتی یک نوشته ‌ای را تایپ میکنم در ذهن من میماند شاید نام یک مسافر یک ماه سفر یا دو ماه سفر در ذهن من نماند اما وقتی یک نوشته به وبلاگ داده باشد، قطعاً نام این مسافر در ذهنم میماند چون آن نوشته را کلمه به کلمه تایپ میکنیم ویراستاری میکنیم حتماً روی من تأثیر میگذارد و جنبه آموزشی دارد.

آقای مهندس هم ‌روی این مطالب خیلی تأکید دارند که مسافران و هم‌سفران باید نظرات خودشان را روی مطالب بگذارند وبلاگهای را باید پشتیبانی نمود وقتی نظرات خودتان را ارائه مینمایید برگشت انرژی برای نویسنده و خدمتگزاران وبلاگ دارد. این برگشت انرژی در صور آشکار و پنهان همه تاثیر مثبت می گذارد.این برای خود من خیلی جالب بود اولین نوشته‌های من (صفحه سفید نقاشی) بود چند خطی بیشتر نبود و با اجازه راهنما در وبلاگ منتشر شد. سایت و وبلاگ جزو برتری های کنگره 60 می باشد، مجموعه کنگره 60 ، وبلاگ ها و سایت خیلی فعالی دارد.

در وادی تاریکی نباید دنبال آب میوه بگردیم، من یک زهر استفاده می کردم و مثلاً با آن خوش بودم ولی در کنگره یاد گرفتم که از وبلاگ ش به عنوان یک آب میوه استفاده کنم، از سایتش به عنوان یک آب میوه دیگری استفاده کنم، با حضور در جلسات یک آب میوه دیگری استفاده کنم. از بهترین زمان برای خواندن مطالب سایت و وبلاگ استفاده میکنم و همیشه برایم منبع خیر و برکت است.

امروز مصادف شدن هفته سایت و استاد شدن من هست که باید از همه شماها درس بگیرم دو خبر خیلی خوب برای من بود یک نوزادی متولد شده که چشم انتظار خیلی ها بوده و روز پیمان بستن یکی از برادران م بود. اینها نشان می دهد که برکات کنگره فراوان است و من باید توفیق درک این برکات و نعمت ها را داشته باشم.

از گروه وبلاگ نمایندگی شاد آباد تشکر میکنم که فرصت خدمت گذاری را به بنده محول نمودند تا بتوانم در کنار شما عزیزان آموزش بگیرم. امیدوارم بتوانیم بهتر و پویا تر به جلو پیش برویم، از اینکه به صحبتهای من گوش دادید متشکرم.


مرزبان کشیک: مسافر حسن کریمی
گروه وبلاگ نمایندگی شادآباد

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافرمحمد لژیون۹ سه شنبه 13 شهریور 1397 00:59
آقا توحید عزیز جلسه بسیار عالی و مطالب بسیار خوبی بیان شد.
هفته سایت بر همه خدمتگزان تبریک عرض میکنم
مسافرمحمد لژیون۹ سه شنبه 13 شهریور 1397 00:54
آقا توحید عزیز جلسه بسیار عالی و مطالب بسیار خوبی بیان شد.
هفته سایت بر همه خدمتگزان تبریک عرض میکنم
الهام یاراحمدی دوشنبه 12 شهریور 1397 20:52
خداقوت آقاتوحید ممنون از مطالب خوبتون جایگاه استادی رو به شماتبریک میگویم امیدوارم شمارودر جایگاه کمک راهنمایی ببینیم هفته سایت رو هم به شما وهمه اعضای سایت تبریک میگویم موفق وسربلند باشید
ربابه لژیون پنجم دوشنبه 12 شهریور 1397 14:07
مسافر گرامی آقای توحید جایگاه استادی را به شما تبریک میگویم انشالله هر چه زودتر در جایگاه کمک راهنمایی بدرخشید. من همیشه دلنوشته هاو مطالب شما را در سایت مطالعه میکنم .نوشته های شما همیشه از آگاهی و فهم و دانش بالایی برخوردار است و نکات خوبی را بیان می‌فرمائید.
این هفته را به شما و تمام مسافران و همسفران که در سایت خدمت میکنند تبریک میگویم .
همسفر زهرا دوشنبه 12 شهریور 1397 13:08
مسافر محترم خدا قوت اولین تجربه جایگاه استادی را به شما تبربک عرض میکنم موفق و پیروز باشید
همسفر فاطمه دوشنبه 12 شهریور 1397 11:09
تجربه جایگاه استادی را به شما تبریک عرض می کنم و هفته سایت را و از تمامی زحماتی کهذشما و دیگهمچنبنر بزرگواران در این جایگاه خدمتی قبول زحمت می نمایید سپاسگزاری می کنم و برایتان پرواز در آسمان ... .
سربلند باشید
مجتبی دوشنبه 12 شهریور 1397 10:31
خداقوت خدمت هر سه شما دوستان محترم

توحید جان جایگاه استادی رو خدمت شما تبریک عرض می کنم و جایگاه های بالاتر رو برات آرزو دارم چرا که لیاقت رسیدن به جایگاه های بالاتر را دارید. دستورجلسه را به طور کامل و واضح توضیح دادی. امیدوارم همه ما بتوانیم حرکتی مفید هر چند کوچک در جهت اهداف کنگره برداریم.
سایت و وبلاگ های کنگره 60 پیام رسان کنگره در فضای گسترده مجازی است که هر کدام ما با نوشتن یک دلنوشته، مقاله و تجربه خودمان از سفرمان می توانیم نقشی در این حرکت عظیم داشته باشیم تا بتوانیم به دیگر دردمندان کمک کنیم و چه بسا از خارج شدن و مصرفکننده شدن دیگران پیشگیری نماییم.
همسفر مریم دوشنبه 12 شهریور 1397 08:52
بسیار عالی و مطالب بسیار خوبی بیان شد. هفته سایت بر همه خدمتگزان مبارکباد
محمد حیدری شادآباد دوشنبه 12 شهریور 1397 08:15
خداقوت به سه عزیز اللخصوص به برادر لژیونیهای گلم در وبلاگ نمایندگی شادآباد جلسه خوب و پر باری بود امیدوارم همیشه موفق باشید و در جایگاههای بالاتری شماها را ببینم متشکرم از زحمات شما در وبلاک و تبریک عرض می نمایم این هفته سایت را .
همسفر سکینه1 دوشنبه 12 شهریور 1397 00:56
استاد گرامی،بسیار بسیار عالی بود.سپاس فراوان.
با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
محمودمحمودی یکشنبه 11 شهریور 1397 23:04
توحیدعزیزبسیاربسیارعالی خیلی خوشحال شدم شمارودراین جایگاه مقدس وپرانرژی دیدم، مثل همیشه جملات بسیارعالی ومرتب واموزشی موفق باشی .
تبریک وخداقوت به بچه‌های سایت و وبلاگ
مهدی صافی (21) یکشنبه 11 شهریور 1397 22:44
توحید عزیزم از اینکه شما را در جایگاه استادی دیدم واقعا خوشحال شدم و تبریک میگم. با خدمتگزار بودن در کنگره و گرفتن دست انسانهای دردمند می‌توان مقدار مختصری جبران خسارت نمود که خداروشکر شکر چنین توفیقی نصیب شما شده که در سایت به همراه دوستان به بهترین شکل ممکن خدمت نمائید.این هفته بر همه‌ی خدمتگزاران و وبلاگ نویسان گرامی مسافران و همسفران کنگره و نمایندگی شادآباد مبارک باد.
☆دَرپَناه‌ِحَق‌باشید اِن‌شاءَالله☆
ایرج ورمزیار (21) یکشنبه 11 شهریور 1397 22:06
توحیدعزیز..خداقوت,بسیارعالی بود..به خودمیبالیم که عضوخانواده بزرگ کنگره ۶۰میباشیم..خانواده ای سرشارازغروروافتخاربه پاس وجودابرمردبزرگی به وسعت جناب اقای مهندس دژاکاموخداوندراهمواره شاکریم..توحیدعزیزضمن تبریک هفته سایت بشماوسایرعزیزان خدمتگزاردرسایت..بیادداشته باشیم که تجربه جایگاههای کنونی ازعنایت پروردگاروازطریق کنگره نصیب ماگردیده واین درادامه مسوولیت ماراچندین برابرسنگین ترمیکندوهمیشه بایدشکرخداوندوقدردان کنگره باشیم که مارااحیانموده است وهمیشه ودرهمه حال خودراخدمتگزارانسانهای دردمندوسربازسربه زیروفرمانبردارکنگره باشیم ومواظب نیروهای منفی باشیم وباعمل سالم درمسیرمستقیم گام برداریم تابتوانیم بخشی ازخسارات راجبران نماییم..پیروزوسربلندباشید..تشکرازوبلاگ نویسان محترم..
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic