ترسیم مسیر موفقیت ؛ تجربه خدمت در وبلاگ
سه شنبه 13 شهریور 1397 ساعت 12:20 | نوشته ‌شده به دست همسفر صبا | ( نظرات )
من اولین بار خدمت در وبلاگ را زمانی که در سفر اول بودم به پیشنهاد راهنمای عزیزم با تهیه گزارش عملکرد لژیونمان شروع کردم و به‌حق این خدمت در آن روزها کمک بسیاری به من کرد چراکه آن روزها به علت تاریکی اعتیاد، جهان ذهنی‌ام بسیار آشفته و نامنظم بود و از تمرکز کافی برخوردار نبودم و به عبارتی فقط حضور فیزیکی در لژیون داشتم و اما این خدمت به من کمک زیادی کرد تا بتوانم تمرکز پیدا کنم و مطالب لژیون را متوجه بشوم.

یا علیم

سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر

از قلم است که گام‌های بلندش را در سراسر گیتی، روان و جاری می‌شود، گویی جوی‌ها به هم می‌پیوندند تا رود یا رودهای خروشان را تشکیل دهند و آن محتوی را به همهٔ انسان‌ها برسانند.

خدا را شاکرم که قلم را در دستانم قرار داد و به من توانایی نوشتن و خواندن را آموخت تا بتوانم آموزش بگیرم و از اعجاز قلم در زندگی‌ام و رسیدن به تعادل و آرامش بهره ببرم.

اول‌ازهمه هفته سایت و مقاله‌نویسی را به همهٔ وبلاگ نویسان کنگره 60 به‌خصوص نمایندگی شادآباد تبریک می‌گویم و به راهنمای عزیزم خانم صبا که مدیریت وبلاگ همسفران را بر عهده‌دارند تبریک می‌گویم و الحق که در مدت‌زمانی که در وبلاگ شادآباد در کنار ایشان خدمت می‌کنم بسیار از ایشان آموختم.

من اولین بار خدمت در وبلاگ را زمانی که در سفر اول بودم به پیشنهاد راهنمای عزیزم با تهیه گزارش عملکرد لژیونمان شروع کردم و به‌حق این خدمت در آن روزها کمک بسیاری به من کرد چراکه آن روزها به علت تاریکی اعتیاد، جهان ذهنی‌ام بسیار آشفته و نامنظم بود و از تمرکز کافی برخوردار نبودم و به عبارتی فقط حضور فیزیکی در لژیون داشتم و اما این خدمت به من کمک زیادی کرد تا بتوانم تمرکز پیدا کنم و مطالب لژیون را متوجه بشوم.

البته من همیشه علاقه و اشتیاق به خدمت در وبلاگ و وبلاگ نویسی را داشتم چراکه از بدو ورودم به کنگره زمانی که به مشارکت‌های همسفران گوش می‌کردم، متوجه شده بودم که کسانی که در وبلاگ خدمت می‌کنند در مشارکت‌هایشان دید جامع‌تری نسبت به دستور جلسات داشتند و این به علت آموزش گسترده‌ای که در فضای وبلاگ‌ها وجود دارد، بود تا اینکه راهنمای عزیزم به من خدمت نوشتن گزارش تولدهای روز پنجشنبه را در وبلاگ شادآباد دادند و این گزارش‌ها برای من آموزش زیادی داشت چراکه می‌توانستم مسیر موفقیت همسفران و مسافرانی را که به رهایی و تولد رسیده بودند را دنبال کنم و سعی کنم پارامترهایی را که آن‌ها رعایت کردند تا توانسته بودند به پایان سفر اول و رهایی برسند را من نیز در سفرم به کار ببرم و از تجربیات آن‌ها استفاده کنم .

 زمانی که به‌طور رسمی جزو وبلاگ نویسان نمایندگی شدم و تنوع خدمت در وبلاگ مانند دل نوشته‌ها و مقالات و تهیه مصاحبه‌ها و... نیز به من کمک زیادی کرد تا بتوانم روابط اجتماعی‌ام را با دیگران بهتر کنم و نحوه درخواست از دیگران را بیاموزم و یا از دل نوشته‌ها و مقالات همسفران دید گسترده‌تری را نسبت به دستور جلسات پیدا کنم و از طرفی دامنه محبت من نسبت به همسفران بیشتر شد چراکه با همسفران بیشتری در ارتباط بودم و با آن‌ها از طریق نوشته‌هایشان بیشتر آشنا شوم و از طرفی این خدمت به من کمک کرد اعتمادبه‌نفس بیشتری پیدا کنم و روحیه انتقادپذیری داشته باشم و از منیت هایم کمتر شود. به‌راستی خدمت در وبلاگ برایم آموزش‌های زیادی داشته و شاید فرصت نشود که از تمامی آن‌ها در این مقاله بگویم، این خدمت به قلمم و نوشتن من نیز کمک کرد تا بتوانم تا حدودی با فضاسازی و یا ادات ویرایشی و تبدیل گفتگو محاوره به نوشتاری و یا تا حدودی با خبرنگاری و مصاحبه کردن آشنا شوم ودامنه  تفکرم در تهیه مصاحبه و سؤالات گسترده بشود و...

و اما بسیار خدا را شاکرم که این خدمت را روزی من کرد تا در فضایی گسترده‌تر آموزش بگیرم و از راهنمای عزیزم خانم صبا که همیشه مشوق من برای این خدمت بودند و کمک زیادی برای یادگیری این خدمت به من کردند بسیار تا بسیار سپاسگزارم.

و هفته سایت و مقاله‌نویسی را خدمت آقای مهندس و همه خدمتگزاران در وبلاگ‌های تمامی نمایندگی‌ها و خانوادهٔ بزرگ کنگره 60 تبریک می‌گویم.

 نویسنده : کمک راهنما همسفر سمیه وبلاگ نویس همسفران شادآباد 

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر توحید شنبه 17 شهریور 1397 18:02
خداقوت و بسیار عالی
انسان متعالی، انسانس است که آنچه که آموخته به دیگران هدیه نماید و خوشا به سعادت شما راهنمایان که همیشه در خدمت الگو هستید.
خداقوت به گروه وبلاگ خانواده
الهام قدیری شنبه 17 شهریور 1397 12:13
خانم سمیه عزیزم ممنون و خداقوت . شما یکی از الگوهای من در صبر و خوشرویی و آرامش هستید . دوستتان دارم و بهترین ها را برایتان آرزو می کنم

زهرا همسفر علی (۱۶) جمعه 16 شهریور 1397 22:39
تبریک و خدا قوت خدمت راهنمای گرانقدرم خانم سمیه مطالب را به زیبایی بیان فرمودید امیدوارم همیشه در آرامش زندگی کنید
ربابه لژیون پنجم پنجشنبه 15 شهریور 1397 19:04
کمک راهنمای گرامی خانم سمیه
خدا قوت بسیار عالی بود.مم همیشه مطالب سما را مطالعه میکنم ک نکات آموزشی خوبی را از شما یاد گرفتم شما برای من همیشه یک الگو بارزی از صبر ، آرامش ، متانت و اخلاق نیکو هستید.اعجاز را در قلم شما من احساس میکنم .
خداوند بیشترین برکات را به زندگیتان هدیه نماید .
مینا لژیون نهم پنجشنبه 15 شهریور 1397 02:43
سلام خانم سمیه عزیز خداقوت
سمانه همسفر داود چهارشنبه 14 شهریور 1397 08:21
خدا قوت خانم سمیه عزیز
همسفرسمیه( ۱۶) چهارشنبه 14 شهریور 1397 06:36
خدمت راهنمای عزیزم خداقوت عرض میکنم. مقالهء بسیار عالی بود و من بسیار اموختم و امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی دروبلاگ لژیونمان باشم.
خداقوت خدمت وبلاگ نویسان محترم.
همسفر زهرا سه شنبه 13 شهریور 1397 23:53
خانم سمیه خدا قوت و بسیار عالی بود ،ممنون از تجربیات و مقاله ارزشمندتان انشاالله همیشه موفق و موید باشید
همسفر خدیجه .م سه شنبه 13 شهریور 1397 17:47
سمیه عزیزم ممنون که دراین نوع آموزش خدمت میکنید و اطلاعاتتان رادراختیار همسفران میگذارید ازشما تشکر میکنم پیروزباشی
مریم همسفر مهدی 1 سه شنبه 13 شهریور 1397 15:23
عرض ادب خدمت شما کمک راهنمای گرامی خانم سمیه عزیز
این هفته را خدمت شما تبریک عرض می کنم و از زحمات شما سپاسگزارم.
آزاده نظامی سه شنبه 13 شهریور 1397 15:11
تبریک به خانم سمیه عزیز
سه شنبه 13 شهریور 1397 15:09
تبریک به خانم سمیه جان
همسفر حوریه سه شنبه 13 شهریور 1397 14:59
کمک راهنمای محترم وخواهر خوبم خانم سمیه عزیز ،از مطلبتان بسیار آموختم وبه من انگیزه برای خدمت داد،بسیار از شما سپاسگزارم.
ان شالله همیشه ودر همه حال توفیق خدمت به مخلوقین روزیتان شود.
فاطمه همسفر پوریا سه شنبه 13 شهریور 1397 14:27
راهنمای گرانقدر خانم سمیه عزیز خدا قوت از مطالب خوبتان بسیار استفاده نمودم امیدوارم برکت خدمت ها در لحظه ، لحظه زندگیتان جاری و مستدام باشد.

ممنون و سپاسگزارم از تمامی عزیزانی که در وبلاگ خدمت می کنند به خصوص نمایندگی شادآباد.
ایرج ورمزیار (21) سه شنبه 13 شهریور 1397 13:53
کمک راهنمای بزرگوارسرکارخانم سمیه..خداقوت بسیاربسیارعالی بودسرشارازنکات ارزشمندی است که میتواندالگویی مناسب وکاربردی برای سایرین باشدخدمت درجایگاه کمک راهنمایی وهم درقسمت وبلاگ نشان ازلطف وعنایت ویژه خداوندداردانشالله درکمال صحت وسلامت همچنان طی طریق فرماییدوهفته سایت رانیزخدمت شماتبریک عرض میکنم..پیروزوسربلندباشید..تشکرازوبلاگ نویسان محترم گروه خانواده..
رقیه لژیون دهم سه شنبه 13 شهریور 1397 12:32
راهنمای عزیز خانم سمیه بابت مطالب زیبایتان ممنون
چه از مشارکت ومطالب شما همیشه لذت میبرم
این هفته را به شما وعزیزان خدمتگذار تبریک میگویم امیدوارم از فضل الهی برخوردار باشید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic