خانه زیبای دل؛ کارگاه عمومی و جشن یک سال رهایی مسافر مهدی
شنبه 7 مهر 1397 ساعت 14:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی اسکندری | ( نظرات )

سومین جلسه از دوره شصت و نهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 روز پنجشنبه مورخ 1397/07/05؛ نمایندگی شادآباد با استادیمسافرسعید و نگهبانیمسافر حمید و دبیریمسافر محمد با دستور جلسه: (وادی اول و تاثیر آن روی من+ جشن اولین سال رهایی مسافر مهدی ) در ساعت17:00 آغاز به کار نمود.خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان سعید هستم مسافر

خدا را شاکرم که یک‌بار دیگر توانستم در این جایگاه قرار بگیرم تا در کنار شما عزیزان آموزش ببینم و خدمت نمایم.

دستور جلسه این هفته از دو بخش تشکیل‌شده بخش اول دستور جلسه هفتگی ما که وادی اول است و بخش دوم تولد اولین سال رهایی مهدی عزیز است.

وادی اول به ما می‌گوید با تفکر ساختارها آغاز می‌گردد بدون تفکر آنچه هست روبه‌زوال می‌رود.

من خودم قبل از اینکه وارد کنگره بشوم تا با اصول و قوانین وادی‌ها آشنا بشوم همیشه فکر می‌کردم در رابطه هر موضوعی درست فکر می‌نمایم اما تفکرم غلط بود و باعث شده بود به سمت ضد ارزش‌ها بروم یک روز چشم‌باز کردم دیدم هر کاری که تا الآن انجام دادم واقعاً ضد ارزش بوده است.

خداراشکر باکنگره 60 آشنا شدم و همان موقع تازه متوجه شدم که تفکر چیست و واقعاً تفکر کردن یکی از شاه‌کلیدهای اساسی و رمز موفقیت انسان در زندگی‌اش است، آقای مهندس در کنگره این وادی‌ها را بین دستور جلسات قرار داده تا ما قدر چهارده وادی را بدانیم و با تکرار آن‌ها ملکه ذهن ما بشود، وادی اول به ما می‌گوید قبل از انجام هر کاری باید تفکر کنیم و برای انجام هر کاری نیاز است ما تفکر و بررسی نماییم سپس شروع به انجام دادن آن کارکنیم، اگر تفکرمان درست باشد مطمئناً به نتیجه خوبی در آینده خواهیم رسید.

ما زمانی که تفکر می‌نماییم سه نیرو همیشه به ما کمک می‌نماید و این سه نیرو عبارت‌اند از نیروهای القاء، احیا و تحرک که در این راه به کمک بسیار زیادی می‌کند، من خودم زمانی که وارد کنگره شدم اصلاً با این مسائل آشنا نبودم و فقط از ورز اوا فکرم این بود که در کنگره رها بشوم و بروم اما کم‌کم متوجه تمام موضوعات و مسائل کنگره شدم خدا را شکر به درمان رسیدم و کمک راهنما شدم، نیروی القاء توسط کمک راهنمایان محترم و سفر دومی‌ها به سفر اولی و تازه واردین وارد می‌شود این عزیزان احیا می‌شوند سپس شروع به حرکت می‌نمایند و این حرکت باعث می‌شود که ما به خواسته‌هایمان برسیم.

 سخنان استاد در مورد تولد

بخش دوم دستور جلسه ما تولد اولین سال رهایی مهدی عزیزمی باشد.

مهدی از روز اولی که وارد لژیون من شد به من گفت زندگی‌ام در حال به هم ریختن است و می‌خواهم شما کمکم کنید من همیشه خیلی‌ها را در لژیونم مثال می‌زنم اما واقعاً مهدی هم تخریب بالایی داشت و هم زندگی‌اش رو به نابودی بود اما خواست خود مهدی باعث شد تا با کمک هم‌سفرش به درمان برسد، روز رهایی مهدی یکی از باشکوه‌ترین رهایی‌هایی که من داشتم امیدوارم قدر این روز را بداند و من واقعاً به مهدی عشق می‌ورزم اما هیچ‌وقت بهش نگفتم تا امروز که روز تولدش هست باید این موضوع را می‌گفتم، اوایل سفرش یک مقدار باکم کار بود و گریز می‌زد اما از زمانی که وارد سفر با OT شد روزبه‌روز بهتر شد.

مهدی باید قدر هم‌سفرش را بداند واقعاً خیلی اذیتش کرده و ایشان با صبوری ایستادند تا مهدی امروز در این جایگاه قرار بگیرد، مهدی یکی از الگوهای کنگره است چون خیلی‌ها در حال سفر هستند و مصرف موادشان شیشه بوده اما سفر را سخت می‌گیرند وقتی مهدی را می‌بینند به درمان امیدوار می‌شوند، مهدی با اون تخریب وارد کنگره شد درمان هم شد و الآن خدمتگزار بخش OT است.

من این روز عزیز را خدمت راهنماهای هم‌سفرشان و هم‌سفر ارجمندشان و همچنین خانواده‌های محترمشان تبریک عرض می‌نمایم.

از اینکه به صحبت‌های گوش دادید سپاسگزارم

اعلام سفر مسافر:
آنتی ایکس شیشه روش درمان dst با داروی ot مدت 14 ماه و 14 روز سفر کردم به راهنمای آقای سعید آبیار و رزش در کنگره فوتبال و در حال حاضر یک سال و یک ماه است که آزاد و رها هستم.


آرزوی مسافر

امیدوارم همه سفر اولی ها به رهایی برسند و مشکلات سفر اول برای همه سهل و آسان شود تا بتواند جایگاهی رهایی و تولد را تجربه نمایند.

آرزوی همسفر:

امیدوارم همه مسافران به رهایی استاندارد با حال خوش برسند و بتوانند جایگاه را تجربه نمایند.


آرزوی همسفر  کوچک پارسا:

آرزوی میکنم که اوضاع اقتصادی کشور بهتر شود.خلاصه سخنان مسافر:

خدا را شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم. من مصرف کننده فقط شیشه بودم و بدنم با داروی ot سازگاری نداشت. سه ماه طول کشید تا من توانستم دارو را بخورم. اما همان مقدار کم دارو ی درمان من بود، دارو ot مانند معجزه بود. دارو ot تنها داروی درمان است و فقط باید ایمان داشته باشید به راه درمان و دارو، آنگاه خواهید دید که درمان شدن در کنگره بسیار سهل است. هفت سال مصرف کننده شیشه بودم. هفت سال شیطان در من لانه کرده بود. خانواده و همسفر م را بسیار اذیت نمودم و همیشه با مصرف شیشه دچار توهم بودم و چهار تا پنچ روز را بدون خواب سپری می نمودم. وقتی شیشه و قرص کلرازپام را مصرف می نمودم دست به کارهای بسیار خطرناکی میزدم. برخی از کارهای دوران تاریکی و توهم را بیاد ندارم و اطرافیان برایم بازگو میکنند.

یکبار یک دفتر نقاشی پیدا کردم و آن دفتر نقاشی کهنه را مدارک شناسایی همسایه مان می دیم و به همسایه مان میگفتم که اینها مدارک شناسایی شما است. توهم های زیادی داشتم تا جایی که فکر میکردم که همیشه مامور دنبال من هستند و ماشین را در عوارضی قم پارک میکردم و تا خانه با یک ماشین دیگر می آمدم.

ایمان به درمان کنگره، حضور به موقع در کارگاه و خدمت کردن باعث شد تا من به درمان برسم. فرمانبرداری یعنی به درمان خواهی رسید. راه درست درمان باز شده است و امیدوارم که گره همه مشکلات دوستان سفر اول باز شود. وقتی سفر درست باشد، اعتماد به نفس میگیری و دیگران هم به ما اعتماد خواهند نمود. از خداوند شاکرم که راه درمان را گشودند و از آقای مهندس و خانواده بزرگوار شان سپاسگزارم  که در راه درمان قدم برداشتند. از همه خدمتگزاران نمایندگی شاد آباد که در جهت درمان بنده و دیگر مسافران زحمت میکشند سپاسگزارم. از کمک راهنمای گرانقدرم برای تلاش در درمان بنده و خانواده ام تشکر میکنم و از کمک راهنمای سفر اول همسفر م خانم چمانه و کمک راهنمای سفر دوم همسفر م سرکار خانم الهام تشکر میکنم. از همه شما عزیزان که در این جشن شرکت نمودید هم تشکر میکنم و امیدوارم بتوانم همیشه خدمت گزار کنگره 60 باشم.

سخنان کمک راهنمای همسفر:

این تولد را به کمک راهنمای مسافر آقای آبیار تبریک عرض میکنم. همسفر م محترم در سفر دوم به لژیون من آمدند و خوشحال هستم که در جریان سفر اول این خانواده است. به مسافر آقا مهدی تبریک عرض میکنم و امیدوارم که جایگاه های بهتری را تجربه نمایند و اگر خواست کمک راهنما شدن را دارید به جایگاه کمک راهنمای هم برسید. به دو همسفر کوچک تبریک میگویم و امیدوارم که مسافر محترم به عنوان پدر، جبران کننده روزهای تاریک خانواده خودتان باشید. تبریک ویژه به همسفر محترم دارم و بسیار خوشحالم که شما را در این جایگاه میبینم. خدا قوت به خانم سمیه دارم و از زحمات ایشان برای این رهایی تشکر میکنم.

همسفر محترم در سفر دوم وارد لژیون بنده شدند و همیشه با آمادگی به لژیون می آمدند و بسیار مرتب و تمام تکالیف را انجام میدادند و مطمئنا فرمانبرداری را در سفر اول از کمک راهنمای سفر اول خانم سمیه یاد گرفتند. امیدوارم به خواست خودشان در هستی برسند. این تولد را به بنیان کنگره 60 آقای مهندس و تمام اعضای کنگره 60 تبریک عرض میکنم. از اینکه به سخنان بنده گوش فرا دادید از همه شما سپاسگزارم.


سخنان همسفر:

کمک راهنمای مسافر م آقای آبیار در سخنانشان گفتند که اگر خودمان خواستیم میتوانیم از تخریب های قبل از ورود به کنگره بگوییم ولی من فکر میکنم که خانه دل جای مسائل بسیار قشنگ تری است و جای خاطرات بد نیست. هیچکدام از خاطرات دوران سیاهی را در قلبم نگه نداشتم و اعتقاد دارم که همه جایگاه ها عین عدالت است و اگر من در این زندگی قرار گرفتم، حتما عین عدالت خداوند بود و حتما یکسری بدهی های داشتم که باید پرداخت می نمودم. خوشحال هستم که عاقبت مان ختم به خیر شده است و خدا را شکر میکنم که رهایی روزی مان شد و جایگاه تولد را میبینیم و حتماً روزهای بهتری در انتظار ما است.

دستور جلسه وادی تفکر است و من فکر کردم که از خیلی از اشخاص باید تشکر کنم. از خداوند تشکر میکنم که ما را از گذرگاه سخت گذر دادند و از خداوند بخاطر همه الطاف سپاسگزارم. از مسافر م تشکر میکنم که روزهای سخت را در سفر تحمل نمود تا به درمان برسد. ما به نقطه ای رسیده بودم که مجبور به سفر بودند و یا باید خانواده اش را انتخاب مینمود یا تباهی را. در دو راهی سختی بود و از مسافر م تشکر میکنم که خانواده اش و مادرش و فرزندانمان را انتخاب نمود. خواست حقیقی ما رهایی ایشان بود. از پسران عزیزم تشکر میکنم که بزرگترین صدمات را در زندگی ما این نهال ها دیدند و امیدوارم که بتوانیم برایشان جبران کنیم. آرزو میکنم که رفیع ترین جایگاه ها تجربه نمایند. از آقای مهندس دژاکام و خانواده محترم شان تشکر میکنم و همه این رهایی ها و تولد ها بخاطر وجود این خانواده بزرگ است و ما همیشه مدیون خانواده بزرگ آقای مهندس هستیم. از ایجنت و اسیتانت محترم و گروه مرز بانی خانواده و مسافران تشکر میکنم که بسیار زحمت میکشند تا بتوانیم ما خوب آموزش بگیریم. از اعضای لژیون سوم تشکر میکنم که به مسافر م کمک کردند تا به رهایی برسد و از خواهران خوب خودم تشکر میکنم که مرا در رسیدن به این جایگاه کمک نمودند.

از پدر بزرگوارم تشکر میکنم که در گرم ترین روزهای تابستان و در ماه مبارک رمضان مرا از شهریار به نمایندگی شاد آباد می آورد و منتظر می ماند تا کارگاه و جلسه لژیون تمام شود و مرا برگرداند و مانند کوه ایستاد تا زندگی ما دوباره ایجاد شود. از مادر مسافر م خیلی تشکر میکنم، زحمات زیادی برای سفر ما متحمل شدند از فرزندانمان مراقب میکردند و همیشه با روی گشاده با مشکلات ما استقبال میکردم. امیدوارم در زندگیشان غم نباشد و از کسانی که کنگره 60 را به ما معرفی کردند، سپاسگزارم. از کمک راهنمای مسافر م سپاسگزارم که با راهنمای شان مسافر م به رهایی رسید و امیدوارم که کائنات برایشان جبران نماید. از کمک راهنمایان م خانم سمیه و خانم الهام بسیار سپاسگزارم . تمام زحمت سفر ما در سفر اول بر دوش خانم سمیه بود و در سفر دوم در خدمت خانم الهام هستم و از هر دو بزرگوار تشکر میکنم. از همه شما بزرگواران سپاسگزارم که در این تولد شرکت نمودید و از اینکه به سخنان بنده گوش فرا دادید از همه شما سپاسگزارم.

 


سخنان همسفر کوچک پارسا:

یک خاطره میخوام تعریف کنم و یکبار پدرم در کنار بخاری خوابیده بود و قبلش ما رو خیلی اذیت کرده بود. من آچار آلن رو داغ کردم و روی گوشش گذاشتم.

ادامه تولد به روایت تصویر:
دریافت نشان رهایی:


همسفر کوچولوی نمایندگی شادآبادمرزبان کشیک: مسافر محمود نوروزی
مهماندار: مسافر مهدی
گروه وبلاگ نمایندگی شادآباد


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مهدی مرادی رهجوی آقای آبیار سه شنبه 10 مهر 1397 00:06
سلام خداقوت به همه عزیزان از اینکه به من و همسفرم اینقدر لطف دارید خیلی ممنونم و از همه ی شما عزیزان کمال تشکر را دارم که در جشن تولد ما شرکت کردید و آرزوی بهترینهارو برای خودتان و خانواده محترمتان داریموتشکر تشکر تشکر .
ایرج ورمزیار (21) یکشنبه 8 مهر 1397 12:30
مهدی عزیزوهمسفرگرامی سرکارخانم رقیه...شهدشیرین این تولدورهایی که برگرفته ازبوجودآمدن ساختاری زیبابواسطه تفکرواندیشه های زیبای انسانی میباشدگوارای وجودتان باد..کمک راهنمایان ارجمندسعیدآبیاروسرکارخانم الهام مهریزدان بدرقه راهتان باد...
فرشته لژیون یازده همسفر میلاد یکشنبه 8 مهر 1397 12:18
درود و خدا قوت به خانم رقیه عزیز این رهایی شیرین گوارای وجود خود و همسر گرامیتان باد امیدوارم که با طی کردن پله های موفقیت بیشتر شما را در جایگاهی بالاتر ببینم و این تولد زیباترین تولد زندگیتان باشد موفق و سرافراز باشید امید به رهایی تمام مسافران کنگره ۶۰
فرشته لژیون یازده همسفر میلاد یکشنبه 8 مهر 1397 12:17
درود و خدا قوت به خانم رقیه عزیز این رهایی شیرین گوارای وجود خود و همسر گرامیتان باد امیدوارم که با طی کردن پله های موفقیت بیشتر شما را در جایگاهی بالاتر ببینم و این تولد زیباترین تولد زندگیتان باشد موفق و سرافراز باشید امید به رهایی تمام مسافران کنگره ۶۰
فرشته لژیون یازده همسفر میلاد یکشنبه 8 مهر 1397 12:15
درود و خدا قوت به خانم رقیه عزیز این رهایی شیرین گوارای وجود خود و همسر گرامیتان باد امیدوارم که با طی کردن پله های موفقیت بیشتر شما را در جایگاهی بالاتر ببینم و این تولد زیباترین تولد زندگیتان باشد موفق و سرافراز باشید امید به رهایی تمام مسافران کنگره ۶۰
مهدی صافی (21) یکشنبه 8 مهر 1397 11:50
مهدی عزیز تبریک خدمت شما و خانواده محترم.خداقوت و تبریک خدمت راهنمایان گرامی و همگی عزیزان خدمتگزاران.
ماشاءالله به همسفر کوچولوی نمایندگی شادآباد نیکا جان.
وبلاگ نویسان گرامی تشکر
☆دَرپَناه‌ِحَق‌باشید اِن‌شاءَالله☆
مجتبی یکشنبه 8 مهر 1397 11:01
تبریک عرض میکنم خدمت کمک راهنمای محترم آقای آبیار و مهدی عزیز و خانواده محترمشان
سمانه همسفر داود یکشنبه 8 مهر 1397 09:31
خدا قوت بسیار عالی بود.
ناهید یکشنبه 8 مهر 1397 06:35
تا باد چنین بادا خدایاشکرت بابت این رهایی امیدوارم این خانواده بهترین روزها رادرکنارهم داشته باشند
همسفر مینا یکشنبه 8 مهر 1397 00:45
باسلام و خدا قوت خدمت خانم رقیه عزیز و مسافر گرامیشون . شیرینی این تولد گوارای وجودتان باشد. انشالله ما سفر اولیها هم چنین روزهایی را تجربه کنیم.
همسفر مینا یکشنبه 8 مهر 1397 00:45
باسلام و خدا قوت خدمت خانم رقیه عزیز و مسافر گرامیشون . شیرینی این تولد گوارای وجودتان باشد. انشالله ما سفر اولیها هم چنین روزهایی را تجربه کنیم.
فاطمه همسفر پوریا شنبه 7 مهر 1397 23:31
رقیه عزیز امیدوارم بهترین جایگاه ها را همراه مسافرتان در کنگره تجربه کنید.
بی نهایت بابت تجربه شیرین تولدتان خوشحالم و بهترین ها را از خداوند برایتان خواستارم.
مسافر توحید شنبه 7 مهر 1397 21:29
تبریک و شکر شکر شکر
خداوند با صابرین است و خوشا به حال صابرین ثابت قدم...
رضا از لژیون2 شنبه 7 مهر 1397 16:49
تبریک به مهدی عزیز وخانواده محترمش تبریک ویژه خدمت اقای ابیار کمک راهنمای محبوب وخانمهای کمک راهنمای همسفر وتمامی بچه های لژیون سوم وبه امید رهایی همه سفراولی های شعبه شاداباد وتشکر از وبلاگ نویسان عزیز
همسفر خدیجه .م شنبه 7 مهر 1397 16:10
باسلام وخداقوت خدمت خانم رقیه ومسافرمحترمشان شهدشیرین این رهایی گوارای وجودتان خداراشکر برای هر رهایی وهرتولد وخداقوت خدمت خانم سمیه عزیز که همیشه جای ایشان سبز است وخداقوت به خانم الهام عزیز مبارک باشد
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic