معجزه DST؛ باوری در ناباوری
دوشنبه 16 مهر 1397 ساعت 11:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی اسکندری | ( نظرات )
روش dst و داروی شفا بخش   otروی من معجزه کرده بود، روزی که با راهنمایم جهت قطع مصرف و گرفتن رهایی به آکادمی مراجعه کردیم بهترین روز زندگی ام بود چرا که از 3 بند رها شده بودم و هنگام اعلام رهایی من 3 تا رهایی داشتم، رهایی اول از مواد مخدر، دومین رهایی از سیگار و سومین رهایی از بیماری تیروئید.

به نام خدا

سلام سعید هستم مسافر

همان‌طور که همه اعضای کنگره60 معنای سیستم X را می‌دانند یک سیستم ناشناخته است، اما تقریبا در کنگره کارکرد سیستم X برای اعضاء شناخته شده است. روش درمانی کنگره روش نوین و شگفت انگیز می باشد که درمورد شخص خود من اتفاق افتاده، به طور خلاصه و مفید این ماجرا را شرح میدهم.

 من قبل از ورود به کنگره مصرف کننده مواد بودم  و بیشتر اوقات بی حال، کسل و کم حوصله بودم، همیشه وقتی میخوابیدم تا لنگه ظهر خواب بودم و فکر میکردم این به خاطر عوارض مصرف مواد است، دیگر خسته شده بودم تا اینکه توسط یکی از دوستانم که خود در کنگره سفر کرده بود و رها شده بود با کنگره اشنا شدم.

سفر خود را آغاز نمودم، ذوق و شوق خاصی داشتم و سعی می کردم گوش به فرمان باشم، این سفر را اغاز نمودم.

مرتب، منظم و بدون هیچ مانعی سفرم سپری می شد که بعد از دوماه برای درمان سیگار اقدام کردم و وارد لژیون درمان سیگار شدم. 5ماه که از سفرم گذشته بود به یکباره دچار دردهای عضلانی شدم، دوستان، خانواده و برادر لژیونهایی همه می گفتند چرا اینقدر پف و ورم کردی؟ خودم فکر میکردم به خاطر اینکه مواد و سیگار را درمان کردم چاق شدم اما رفته رفته تورمها بیشتر و دردهای عضلانی ام بیشتر شد.


موضوع را با راهنمای عزیزم درمیان گذاشتم وایشان گفتند، حتما یک ازمایش بده، بعد از انجام آزمایش جواب آزمایش را به دکترم نشان دادم متوجه شدم دچار کم کاری شدید تیرویید، چربی خون و کبد چرب هستم، کم کاری تیرویید بنده 20 برابر حد نرمال بود.

زمانی که دکتر جواب آزمایش را دید، گفت تو چطور سرپا هستی؟ اما گفت نگران نباش یک سری دارو برای کبدچرب و چربی خونت می نویسم و یک قرص برای کم کاری تیروییدت که ناشتا برای همیشه استفاده کنی.

زمانی که از مطب بیرون آمدم از لحاظ روحی و روانی  به هم ریخته بودم و به همین خاطر در ذهن خود میگفتم که چرا کنگره رفتی که الان این بیماری را بگیری؟ و بطور کل میخواستم دیگر کنگره نیایم، تنها اتفاقی که منجر به تغییر خواسته ذهنیم شد صحبتهای راهنمای گرانقدر مرا به تفکر درست کشید و با راهنمای عزیزم جناب اقای فرهاد نیکخواه تماس تلفنی برقرار کردم و با رهنمودهای که به من کرد مرا آرام نمود و فرمودند که خیلی ها به خاطر مصرف مواد بیمارهای آنها مخفی شده و بعد از قطع مصرف و وارد درمان  شدن بعد ازمدتی از سفر منظم بیماری نمایان میشود، اما نگران نباش خیلی ها در کنگره بودند و هستند که با سفر منظم و استانداردی که انجام داده اند درپایان سفر بیماری شان مداوا شده، حتی سرطان. هدفت درمان اعتیاد باشد و فقط به این فکر کن و حرکت کن. بعد ازصحبتها و رهنمودهای راهنمای گرانقدرم حال روحی ام نسبتاً بهترشد، با تفکر درست راهم راپیدا کردم و با تمام توان سفر خود را ادامه دادم.

 به مدت 3روز بود که قرص تیرویید را مصرف میکردم که صبح روز جمعه در پارک طالقانی با راهنمای عزیزم خدمت جناب آقای مهندس رفتیم و موضوع را با ایشان در میان گذاشتیم، جناب آقای مهندس فرمودند که از نظر من نباید دارو را مصرف کنی در حین سفر منجر به تداخل و خراب شدن سفر میشود،

جناب آقای مهندس نگاهی به من کرد و با یک لبخند زیبا فرمود احتمال دارد بعد از اتمام سفرت درمان شده باشی ولی تصمیم با خودت است، اینکه قرصها رو مصرف کنی یا نه؟

شاید باور نکنید ولی حالا که این نوشتار را می نویسم اشک درچشمانم حلقه زده و در کمال ناباوری، اکنون در باور خودم نمی گنجد و باوریست درناباوری. پس از صحبت های آقای مهندس انگار الهام شد که قرص ها را مصرف نکنم درمان میشوم.

با همان وضیعت صورتم که ورم شدید داشت، درد عضلانی داشتم تصمیم گرفتم که فرمایش جناب آقای مهندس را به اجرا در آورم ودیگرقرص مصرف نکنم، هرچه سفرم به پایان نزدیک میشدم احساس خوشایندی داشتم، احساس میکردم حالم بهتر میشود، ورم صورتم و دردهای عضلانی کمتر شده تا اینکه  روزهای آخر سفرم بودم، راهنمای عزیزم پیشنهاد داد که آمادگی داری بعد از 7ماه مجدداً برویم ازمایش بدهی؟ من هم پذیرفتم و از آنجایی که راهنمایم دلسوزانه سفرم را پیگیر بود، باهم دکتر رفتیم تا مجدداً ازمایش بدهم.

آزمایش دادم و درهمان حال به دکتر گفتم که شاید مداوا شده باشم، دکتر تصور کرد که میخواهیم مسخره کنیم، برگشت و گفت به هیچ وجه امکان ندارد، مگر اینکه معجزه ای بشود. من ازمایش را دادم، دکتر گفت جواب یک هفته دیگر حاضر میشود، بعد از یک هفته راهنمای عزیزم شخصاً برای گرفتن جواب اقدام کرده بود و با من تماس گرفتند و شیرین ترین و به یادماندنی ترین لحظه بود آنطرف خط کمک راهنمای عزیزم بعد از تبریک گفتن بیان نمود که جواب آزمایش منفی و هیچ اثری از بیماری نیست، کاملا خوب و سالم هستم.

بله روش dst و داروی شفا بخش   otروی من معجزه کرده بود، روزی که با راهنمایم جهت قطع مصرف و گرفتن رهایی به آکادمی مراجعه کردیم بهترین روز زندگی ام بود چرا که از 3 بند رها شده بودم و هنگام اعلام رهایی من 3 تا رهایی داشتم، رهایی اول از مواد مخدر، دومین رهایی از سیگار و سومین رهایی از بیماری تیروئید. و در حال حاضر 10 ماه است که از سفر دوم را سپری کرده ام و آرامش روحی و جسمی خوبی دارم و اینها را مدیون کنگره و آموزش های ناب کنگره می باشد.

در آخر امیدوارم دوستانی که در سفر اول هستند زود قضاوت نکنند و در مسیر درست و آموزش های کنگره قدم بردارند که در انتهای سفر به رهایی و آرامش خواهند رسید.

در پایان از کمک راهنمای گرانقدرم و تمام کسانی که در کنگره برای رهایی مصرف کنندگان خدمت می کنند تشکر می کنم.

 

مسافر سعید از لژیون 18 (کمک راهنما اقای فرهاد نیکخواه)

تهیه و تنظیم: وبلاگ نمایندگی شادآباد

 

 

 


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مهدی مرادی رهجوی آقای آبیار سه شنبه 17 مهر 1397 00:25
سلام خداقوت سعید عزیز بسیار زیبا و عالی بیان نموده اید و موفق باشی
همسفر زهرا سه شنبه 17 مهر 1397 00:06
آقای سعید خداوند را سپاس بابت درمان شما از بند موادمخدر و بیماری تیروئید و خداوند را سپاس بابت وجود آقای مهندس و روشی که خلق نمودند برای دردمندان،الهی همیشه سلامت باشید
روح الله دوشنبه 16 مهر 1397 15:30
سعید جان خدا قوت ، این جایگاه رو بهت تبریک می گم و از صمیم قلب برات آرزوی رشد و آگاهی روز افرون رو دارم
محمد حیدری دوشنبه 16 مهر 1397 13:18
خداقوت مطالب جالبی بود زحمت کشیدید متشکرم اقا سعید.
مجتبی دوشنبه 16 مهر 1397 11:44
سعید عزیز خداقوت ممنون بابت نگارش این مطلب.
شما جواب اعتماد و صبر خودتان را در این سفر به زیبایی دریافت کردید و امیدوارم در نمام مراحل زندگی با تفکر حرکت نمایید و تا در آخر کار پیروز و موفق باشید.
ایرج ورمزیار (21) دوشنبه 16 مهر 1397 10:50
سعید عزیزخداقوت عالی بود...باوری درناباوری وجرقه ای دردل تاریکی تبدیل به عالمی ازنورشدکه هرروزشعاع بیشتری اضافه مینماید وخیل عظیمی جهت رهایی به گردآن جمع میشوندتاراهی بسوی نوربیابند....پیروزوسربلندباشیدتشکرازوبلاگ نویسان محترم ..
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic