کنکاش در درون؛ عضو لژیون مالی
سه شنبه 29 آبان 1397 ساعت 14:33 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا محمد لو | ( نظرات )
باید علت این موانع را در درون خودم جستجو می‌کردم؛ مثل یک تعمیرکار که برای تعمیر یک دستگاه که مشکلی دارد برای تعمیر آن، تمام قطعات آن دستگاه را باز می‌کند تا علت را بیابد. تمام وجود خود را کنکاش کردم چرا این موانع سر راهم قرارگرفته بود؟ چه فرقی برای من داشت، چند وقت طول کشید تا بدانم گرهٔ وجودی‌ام در چیست؟

به نام قدرت مطلق

سلام دوستان صدیقه هستم همسفر

در کنگره همیشه شنیده‌ام که وقتی خواسته‌ای داریم باید نسبت به خواسته‌مان مثل یک نفر که تشنه آب است مشتاق باشیم ولی فقط شنیده بودم و فکر می‌کردم؛ باور دارم تا اینکه به‌خوبی این موضوع را لمس کردم.

جمعه 19 مهرماه 97 در پارک طالقانی خانم منیره به من گفتند: خانم صدیقه عضو لژیون مالی نمی‌شوید؟ و من با اطمینان گفتم؛ من شرایطش را ندارم.

یک ساعت بعد صحبت‌های خانم فریده در مورد معجزات بخشش که در زندگی‌شان اتفاق افتاده بود اولین جرقه در وجودم زده شد که کاش می‌توانستم من هم عضو لژیون مالی شوم. دو روز بعد به طرز معجزه‌آسایی بیشترین مبلغ جور شد ولی ازآنجایی‌که سیستم هوشمند کنگره به هر خواستهٔ ما اجازه وارد شدن به این سیستم را نمی‌دهد موانع یکی‌یکی سر راهم قرار گرفت.

به توصیهٔ خانم صبا، باید علت این موانع را در درون خودم جستجو می‌کردم؛ مثل یک تعمیرکار که برای تعمیر یک دستگاه که مشکلی دارد برای تعمیر آن، تمام قطعات آن دستگاه را باز می‌کند تا علت را بیابد. تمام وجود خود را کنکاش کردم چرا این موانع سر راهم قرارگرفته بود؟ چه فرقی برای من داشت، چند وقت طول کشید تا بدانم گرهٔ وجودی‌ام در چیست؟

جمعه 27 مهرماه 97 بعد از اولین جلسه هماهنگی لژیون مالی، نسبت به اسامی تعدادی از همسفران که عضو شده بودند؛ نمی‌دانستم چه حسی دارم؟ آیا واقعاً از اینکه انسان‌هایی دارای دلی بزرگ برای بخشیدن بودن من را خوشحال کرده بود؟ و یا حس دیگری بود...

نام دومین و سومین و ... همسفر، من از بودن در کنار این انسان‌های بزرگ با تمام وجود خوشحال بودم و طبق صحبت‌های آقای امین اگر از اتفاقی که برای دیگران افتاده خوشحال شوی کائنات همان را به زندگی شما دعوت می‌کند.

من خودم را در مقابل این مانع به‌شدت ضعیف و ناتوان می‌دیدم از نگاه من قد من از این مانع بسیار کوتاه‌تر بود، خدایا چه کنم؟

5 شنبه 24 آبان ماه 97 پذیرفتم که این مهم، روزی من نمی‌شود بااینکه در این مدت خواسته‌ام رنگ دیگری گرفته بود و بانفوذ در عمق وجودی‌ام به چیزهای جالبی رسیدم. خانم منیره سفارش بافت گل قلاب‌بافی را برای افراد لژیون مالی را به من دادند و من با تمام وجود از خدا خواستم که سال آینده این توفیق را به من بدهد و یک گل را به نیت خودم بافتم.

یکشنبه 27 آبان ماه به طرز معجزه‌آسایی تمام موانع از سر راهم برداشته شد مبلغ موردنظر جور شد، یکی‌یکی موانع رفع شد، راه باز شد و اذن حضور من صادر شد.

خدایا شکر، در تمام این مدت یک نوری در دلم روشن بود و نمی‌گذاشت امیدم کاملاً قطع شود و خداوند معجزه کنگره را به من نشان داد و من توفیق این خدمت را پیدا کردم.

البته وقتی موانع سر راهم قرار گرفت به این موضوع فکر کردم که بخشش آیا بخشش مال است یا روش‌های دیگری هم برای بخشش وجود دارد؟!

بخشش در محبت به عزیزانم را امتحان کردم بخشش از حس‌های خوب را تمرین کردم...

و الآن کمتر از یک روز است که در کنار عزیزان لژیون مالی هستم بسیار خوشحالم و شکرگزار خداوند و من مست از این باده که نوشیدم.

اول از خداوند سپاسگزارم و بعد از دوستان عزیز که در این راه من را حمایت کردند و باعث شکل گرفتن این خواسته در من شدند و از مسافر عزیزم بابت دل بخشنده و بزرگوارش به‌جای ایشان در این جایگاه قرار گرفتم. بهترین‌ها را برایش از خداوند بخشایشگر خواهانم.

 

نگارنده: کمک راهنمای محترم؛ همسفر صدیقه

عکس: همسفر آیدا


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
معصومه همسفر مسعود چهارشنبه 30 آبان 1397 14:02
خواهر عزیز و دوست داشتنی ورودتان به لژیون مالی که همه عشق است را تبریک میگویم به مسافرتان نیز تبریک عرض می کنم از صمیم قلبم برایتان خوشحالم و آرزو می کنم به خواسته قلبیتان برسید به واسطه حضور ور لژیون مالی
سمانه همسفر داود چهارشنبه 30 آبان 1397 09:35
بسیار عالی خدا قوت خانم صدیقه عزیزم واقعا مقاله تاثیر گذاری بود خدایا شکر شکر شکر
همسفر فاطمه چهارشنبه 30 آبان 1397 07:36
اهنگ تیک تاک ساعت ، گذر ثانیه ها را می‌شمارد ، دقیقه متولد می‌شود و ساعت افریده می‌شود ، زمان در گذر است، روز ، هفته ، ماه و سال ، عمر می‌گذرد.
در این ساعات تولدها ، سکون ها ، زندگی و ....رقم می‌خورد.
فرصت ها در عبور است ، و چه زیبا است لحظه های زندگی و احیای قلبها ، کسی ندای مرا یاری کنید سر می‌دهد ، اما در پس پرده ، می‌بینی ، آن صدا می‌خواهد ، تو را ، انسان را و خودت را یاری دهد ، اگر دستش را بگیری ، خواهی دید ، این تو نیستی که دستی را یاری کردی ، بلکه ، دستان خدا ، دستِ تو را گرفته و ندایی میآید که : خوش آمدی ای بنده ی شاکر ، بخشنده و مهربانم، بیا اینک تو مهمان ، در بهشت امنی هستی که وعده دادم ...و وعده ی خدا راست است.
خانم صدیقه عزیز با اعلام هر تاریخ قلبها را به تپش آوردی و ما را در شتاب بسوی بخشش دعوت نمودید. خوشا به احوالِ دلتان...، که خدایی شد ، حالتان خوش شد به رنگ و عطر بخشش ، از سوی خدا. نوزدهم تا بیست و هفتم ، روزهای زیبا و رنگی از سوی خداوند بود ، تا شما در صف جهادکنندگان با مال در راه خدا قرار بگیرید.
چه لحظات زیبایی را طی نمودید ، زمان متوقف شده بود ، و این شما بودید که ثانیه های عشق به خالق و مخلوق را آفریدید و در صف شاکران ، روزهای سخاوت را رقم زدید.
تاریخ های فرج و گشایش در مسیر شما را خداوند بواسطه ی کنگره رقم زد.
و شما چه زیبا این روزها را توصیف و ترسیم نمودید.
نقاش ماهری گشتید برای صفحه ی سفید تفکرتان ، و چه زیبا ترسیم کردید ، مداد رنگی های تفکرات سالم و باورهای قوی در دستان شما زندگی را آفرید.
زندگی که گمگشتگان در پشت دیوارهای درمان ، آن را به انتظار نشسته اند.
آنها طالب زندگی هستند ، ممنون که با احترام و با قلبی مهربان زندگی را به خواستاران تقدیم نمودید.
کاخهای بهشتی با همین آجرهای زمینی سخاوت ، بخشش و شکرگزاری ساخته می‌شود.
قرار گرفتن در خانه ی امن بخشش بر شما مبارک و پرشگون باد

خانم لیلای عزیز راهنمای گرامی ، براستی خداقوت ، اجرتان با خداوند منان ، سپاسی بیکران
ایرج ورمزیار (21) سه شنبه 29 آبان 1397 21:41
کمک راهنمای محترم سرکارخانم صدیقه...خداقوت وتشکرازشمابابت مقاله خوبتون تبریک فراوان بخاطرحضوردرلژیون مالی انشالله همیشه پیروزوسربلندباشید...تشکرازوبلاگ نویسان محترم گروه خانواده..
همسفر حوریه سه شنبه 29 آبان 1397 20:39
خانم صدیقه عزیز،خداوند به مالتان وعلمتان برکت دهد شما یکی از بهترین الگوها در صبر وفداکاری برای من هستید،سپاسگزار خداوند هستم بابت توفیق بودن در کنار شما عزیزان که جزء نیروهای الهی هستید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: