مشارکتها در باب دستور جلسه سم زدایی و سم نزدایی
یکشنبه 7 بهمن 1397 ساعت 14:25 | نوشته ‌شده به دست همسفر نوشین | ( نظرات )
سم زدایی واژه ی اشتباهی هست و آن هم اشتباه خیلی بزرگ که آدمی را متعجب می کند . 

 مثل اینکه شهری بمباران شود و با جمع آوری ترکشها بگویند آن شهر پاکسازی شد. 

سلام دوستان اکرم هستم همسفر ،لژیون 12 

سم زدایی و نه سم نزدایی 
مواد مخدر سم محسوب می شود و مصرف کننده مواد مخدر مسموم.  برای درمان و رهایی ابتدا باید اثرات مواد مخدر را از جسم بیمار خارج گردد یا به عبارتی سم زدایی شود . 
بهترین راه برای سم زدایی مصرف میوه ها و سبزیجات و خوردن 8 لیوان آب در روز و زندگی بدون استرس و سرشار از انرژی تا درمان صورت پذیرد . ولی همان طور که گفته شد ، مواد سم هست اما برای آدمهایی که مصرف کننده نیستند ، و برای مصرف کننده نه تنها سم نیست بلکه حکم دارو دارد . خارج کردن سریع اثرات مواد مخدر از جسم نه تنها هیچ کمکی به درمان نمی کند بلکه خماری شدید و آسیب های جبران ناپذیری به سیستم های عصبی وارد می کند . درمان اعتیاد در کوتاه مدت مطلقا امکان پذیر نیست و حداقل 10 ماه زمان نیاز دارد . درمان اعتیاد یعنی راه اندازی سیستم ایکس . درمان اعتیاد یعنی به تعادل رسیدن جسم ، روان و جهان بینی .


سلام دوستان زهرا هستم همسفر ، لژیون 12
سم زدایی و سم نزدایی 
اعتیاد با  روش سم زدایی درمان نمی شود. بعضی ها از آن اول قبول داشتند که سم زدایی کنند تا درمان می شوند، اما نشد ، الان هم خیلی می گویند : که با سم زدایی درمان می شوند و این کار را انجام دادند و بعد به آزمایشگاه رفته و اگر جواب آزمایش منفی شد که خوشحال می شوند که اعتیاد از بدن مصرف کننده خارج شده و دیگر مصرف کننده به درمان رسیده . در صورتی که نه ، اصلا درمانی انجام نشده .مواد که از بدن یک مصرف کننده خارج شود ، درمان نیست و تنها این جسم نیست که باید به درمان برسد بلکه روان هم باید به تعادل برسد . .
در درمان اعتیاد جسم وروان با هم به تعادل می رسند ، آن هم با گذشتن 11 ماه و با خوردن شربت اوتی و جهانبینی هم که با گرفتن آموش ها به درمان و تعادل می رسد . جسم 10 در صد درمان را به عهده دارد و روان 90 در صد . سلام دوستان ثریا هستم همسفر ، لژیون 12 

سم زدایی واژه ی اشتباهی هست و آن هم اشتباه خیلی بزرگ که آدمی را متعجب می کند . 
اطمینان دارم وقتی که ما از طریق درک بسیار صحیح از اعتیاد و درمان آن برسیم ، به آرامی به درمان  تمام بیماریهای دیگر هم خواهیم رسید و این مهم گسترش پیدا خواهد کرد . یعنی در آینده راه گشای خوبی خواهد بود چون دیدگاه ، دیدگاه دیگری بود و به واسطه پیدایش درمان صحیح اعتیاد ، باعث کشف عظیم دیگری خواهد شد . 
و اما ، برداشت من :
چقدر انسانها باید در جهل و نادانی به سر ببرند که بخواهند بیماری اعتیاد را یک روزه درمان کنند . این تعداد از آدم ها توهم درمان دارند . مگر این مشکل یک روزه به وجود آمده که یک روزه هم حل شود ؟! مثل اینکه شهری بمباران شود و با جمع آوری ترکشها بگویند آن شهر پاکسازی شد.  چقدر آقای مهندس با دقت و درایت این راه درمان واقعی را پیدا کردند و خدا هم کمکشان کرد و همواره یار و پشتیبان ایشان هستند . و قطعا در آینده ی نزدیک با این روش به درمان واقعی دیگر بیماریها دست خواهند یافت . 


سلام دوستان منیژه هستم همسفر ، لژیون 18 

مسافر من انواع سقوط آزاد را تجربه کرد، و من بعد از آن ترکهای ناموفق به پیشنهاد برادرم ، مسافرم را در بیمارستان بستری کردم و urd  انجام شد . ولی باز هم  درمانی  صورت نگرفت و  هر بار با شدت بیشتر به  مصرف مواد روی می آورد تا اینکه کنگره آمدیم و تازه شروع به سفر کرده . 
امیدوارم این سفر را به خوبی به پایان برساند و رها بشود . 


سلام دوستان صغری هستم همسفر ، لژیون 18 

مسافر من چند بار به زور هم که شده بود به کمپ رفت و خیلی هم آزار و اذیت شدیم . مسافرم فرار میکرد و مواد تهیه می کرد و مصرف می کرد و سخت ترین روزها را پشت سر گذاشتیم تا اینکه خودش کنگره را پیدا کرد و از من هم خواست همراهش باشم . 
امیدوارم با این روش بتواند به درمان واقعی برسد . 


ممنون از همه ی عزیزان بابت مشارکتهای آموزنده 


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر مینا دوشنبه 8 بهمن 1397 23:41
خدا قوت به همه شما عزیزان.
رقیه لژیون دهم دوشنبه 8 بهمن 1397 10:54
خداقوت به همه عزیزان
موفق وپاینده باشید
همسفر لیلا از لژیون شش دوشنبه 8 بهمن 1397 00:29
سلام و خدا قوت به همه عزیزان
همسفر زهرا یکشنبه 7 بهمن 1397 20:43
خدا قوت به همه عزیزان و ممنون از تجربیات شما
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic