درمان سم ها در صور آشکار و صور پنهان
سه شنبه 9 بهمن 1397 ساعت 21:43 | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۸ لژیون ویلیام وایت همسفران ؛ تولد و رهایی یک سالگی مسافر نیکوتین خانم فریده با استادی کمک راهنمای ویلیام وایت سرکار خانم سمانه با دستور جلسه " سم زدایی یا سم نزدایی " راس ساعت ۱۴:۳۰ با شکوه برگزار شد.یا رحمان

خلاصه سخنان استاد :
خانم سمانه: همه ما با آموزش درکنگره توانایی‌های خود را باور کردیم و با تغییر تفکرات خود، همچنین با شجاعت در مسیر، حرکتمان را پرانگیزه آغاز کردیم؛ چراکه هدف، قسمتی بزرگ از زندگی هر انسانی را فرامی‌گیرد تا به آرامش برسد. همیشه ترس، به‌راحتی می‌تواند رؤیاهای ما را نابود کند و حتی در رسیدن به اهدافمان باعث توقف ما بشود.


خانم فریده عزیز هم در ابتدا ترس از حضورش در لژیون ویلیام وایت و دیده شدن خود در میان همسفران شعبه داشتند؛ ولی خدا را سپاس که با کنترل بر ترس خود، بسیار مصمم سفرش را شروع کرد و با تمرکز بر ذهن خود، مراقب بود تا افکار منفی نتوانند مانع رسیدن به اهدافش شوند و همچنین با فرمان‌برداری توانست تا بهار واقعی را در درون خود حس کند و به رهایی برسد، همین‌طور سه ماه بعد از رهایی باانگیزه در آزمون راهنمایی ویلیام وایت شرکت کرد و با قبولی‌اش در آزمون، اینک توانست خودش نشان راه شود و امروز به فضل الهی با خدمت در جایگاه راهنمای ویلیام وایت بر سرمنزل مقصود رسید، از خداوند برای خانم فریده عزیز بهترین‌ها را آرزومندم و الهی قلبش سرشار از آرامش و خوشبختی باشد.


خانم فریده: بسیار خوشحالم در مسیری وارد شدم که توانستم به سرانجام برسانم. لژیون ویلیام وایت مسیری بود که اصلاً دوست نداشتم وارد بشوم و اصلاً دیده شدن خود را در لژیون ویلیام دوست نداشتم؛ اما بعد مدتی متوجه شدم که تقدیر من از این مسیر می‌گذرد و باید این راه را می‌رفتم و با قدم برداشتن می‌توان به مقصد رسید و از راهنمای ویلیام وایتم خانم سمانه که چراغ راه من شدند سپاسگزارم.
امروز تولدم با سم‌زدایی و سم نزدایی مصادف شد که این سمی بود که خودم وارد بدنم می‌کردم؛ ولی چه قدر دیدن سم‌هایی که در صور آشکار هست آسان است و مسیر راحت می‌باشد، همچنین هزاران سم پنهان را بدون آگاهی وارد بدنم می‌کنم و یا گاهی با آگاهی به‌صورت ناخودآگاه سم را به خودم تزریق می‌کنم، البته راه درمانش وجود دارد؛ ولی توانایی قدم برداشتن در آن صراط مستقیم را ندارم و از خدا خواستم تا کمک کند همه سم‌های وجودی خود را بشناسم و با توانایی بتوانم درراه درست قدم بردارم از آن سم‌ها رها شوم؛ چراکه واقعاً حیف از جسم و جانی که خداوند به ما هدیه کرده و ما به آن آسیب وارد کنیم و آرزو می‌کنم همه افراد متوجه این ضد ارزش بشوند و با حرکتشان به درمان برسند، همچنین امیدوارم بتوانم در لژیون ویلیام وایت اثرگذار باشم و تمام عزیزانی که ترس از دیده شدن در لژیون ویلیام را دارند، بر ترس خود غلبه کنند و سفرشان را آغاز کنند تا این حال خوش را تجربه کنند.


مشارکتها
اسیستانت محترم خانم منیره: من هم اولین سال رهایی خانم فریده عزیز را تبریک می‌گویم و قطعاً لایق این جایگاه هستند، برایشان بهترین‌ها را آرزو دارم و می‌دانم که جایگاه‌های بالاتر را تجربه خواهند کرد؛ چراکه پتانسیل خوب و مثبت در ایشان هست، ان‌شاءالله بستری برایشان آماده شود تا بتواند آموزش‌هایش را در اختیار دیگران قرار دهد تا بیشتر و بیشتر آموزش بگیرد.
مرزبان محترم خانم لیلا: به خانم فریده خیلی تبریک می‌گویم و طبق فرمایش خانم منیره، لایق این جایگاه هستند؛ چون همیشه به نحو احسن می‌درخشند.
مرزبان محترم خانم فاطمه: این تولد زیبا را خدمت دوست و خواهر عزیزم خانم فریده تبریک عرض می‌کنم و به نحوی در آموزش‌های شعبه تأثیر خوبی دارند و امیدوارم به فضل خداوند در کنار مسافرش آقای آرش، گل رهایی‌شان را ببینم.
کمک راهنمای محترم خانم نوشین: این تولد زیبا را به خانم فریده تبریک می‌گویم و تصویری که از ایشان دارم این است که خیلی شبیه رودهای خروشان هستند و بسیار عمیق حرکت می‌کنند که همیشه از آموزش‌های خوبی که در جهت مسیر صحیح دارند، همگی انرژی می‌گیریم.
خانم ربابه مسافر نیکوتین: این تولد باشکوه را به خانم فریده تبریک عرض می‌کنم و ان‌شاءالله اتفاقات خوب در مسیر زندگی‌اش رقم بخورد.
کمک راهنمای محترم خانم صدیقه: من هم به خانم فریده عزیز این تولد را تبریک می‌گویم و خوشحالم که این سفر را طی کردند و بهترین‌ها را برایشان آرزومندم.
کمک راهنمای محترم خانم سمیرا: خیلی خوشحالم در این تولد حضور دارم، خانم فریده عزیز برایم نماد یک فرد توانمند است و مانند یک کوه می‌تواند باقدرتِ خود، از سختی‌ها حرکت می‌کند و قطعاً جایگاه‌های بالاتر در انتظارش است و بیش‌تر از پیش خواهند درخشید.
کمک راهنمای محترم خانم معصومه: من هم این روز را به خانم فریده عزیز تبریک عرض می‌کنم و خیلی خوشحالم که روزی من شد تا در تولدش شرکت کنم.
خانم مونا مسافر نیکوتین: تولد یک سال رهایی خانم فریده را تبریک می‌گویم، همیشه مشارکت‌های خانم فریده بسیار برای من تأثیرگذار است و درس‌های بسیاری در کنارشان آموختم.
کمک راهنمای محترم خانم نسیم: من هم این روز زیبا را صمیمانه به خانم فریده عزیز تبریک عرض می‌کنم و برایش بهترین‌ها را از خداوند آرزومندم.

ویراستاری : همسفر الهام

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر حوریه دوشنبه 15 بهمن 1397 16:32
خواهر خوبم،خانم فریده عزیز ،این تولد با شکوه را خدمت شما تبریک میگم و امیدوارم جایگاههای بالاتر را که لیاقتش را دارید را تجربه کنید و همیشه پایدار باشید.
همسفر سکینه1 دوشنبه 15 بهمن 1397 08:45
کمک راهنمای ویلیام وایت،خانم فریده عزیز،بسیار خوشحالم که اولین سال رهایی تان را جشن گرفتید.ان شالله همه ی گرفتاران به سیگار و قلیان در کنار شما قرار بگیرند .موفق و موئد باشید.
تبریک عرض می کنم.و از خداوند بهترین ها را برایت خواستارم.
همسفر رعنا چهارشنبه 10 بهمن 1397 16:49
فریده ی عزیز؛این روز ارزشمند و پر از خیر وبرکت را به شما بزرگوار تبریک عرض می کنم.اطمینان دارم که با استقامت و تلاشتان به آن مقصد الهی تان نزدیک خواهی شد.موفق باشید.
وبلاگ نویسان گرامی خدا قوت. پایدار باشید.
همسفر اکرم چهارشنبه 10 بهمن 1397 10:03
خواهر صبور و مهربانم خانم فریده اولین سال رهایی را خیلی تبریک می گویم شما یکی از خدمتگزارن خوب کنگره و شعبه هستید انشاءالله همیشه موفق وپیروز باشید.
خانم سمانه عزیز این رهایی را به شما تبریک و خدا قوت می گویم .
وبلاگ نویسان محترم سپاس
اعظم (7) چهارشنبه 10 بهمن 1397 08:08
کمک راهنمای محترم خانم فریده ی عزیز این تولد زیبا رابه شما تبریک عرض میکنم وامیدوارم بهترینها نصیبتان گردد
خانم سمانه ی عزیز خداقوت
همسفر سمانه ۱۷ سه شنبه 9 بهمن 1397 23:20
خانم فریده عزیز این تولد با شکوه را خدمت شما تبریک میگم و امیدوارم جایگاههای بالاتر را که لیاقتش را دارید را تجربه کنید و همیشه پایدار باشید.
فروغ از لژیون چهاردهم سه شنبه 9 بهمن 1397 22:20
خانم فریده عزیز این تولد زیبا را به شما تبریک میگوییم و امیدوارم جایگاه های بالاتر را تجربه کنید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic