دستان بخشنده
چهارشنبه 17 بهمن 1397 ساعت 14:15 | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )
اگر زمینی نبود که در آنجا شعبهٔ کنگره برگزار گردد چگونه من و مسافرم می‌توانستیم به رهایی و درمان برسیم، پس قبل از ما افرادی بودند که در این امر یاری‌رسان بودند و حال من به‌عنوان وظیفه در خود این را می‌بینم سهم هرچند کوچکی در این خدمت داشته باشم.

با سلام خدمت خوانندگان گرامی و همیشه همراه وبلاگ، گفتگویی با عزیزانی داریم که برای یاری‌رسانی درمان اعتیاد در کنگره خدمت مالی و انفاق در این راه را برگزیدند. امیدوارم که وبلاگ نیز در راه بسط و گسترش این عمل سالم گامی بردارد.

 

1-هدف و نیت شما بزرگواران از پرداخت کمک به زمین کنگره چیست؟

2- آیا به‌طور منظم می‌خواهید این امر خیر را انجام دهید؟ چند ماه است؟ نیت ادامهٔ این امر را دارید؟

3- بعد از کمک به زمین حس‌هایتان تغییری کرده است؟

4- برکات مادی و معنوی از این امر را تجربه نموده‌اید؟ مایل هستید بیان نمایید.

 

همسفر سهیلا از لژیون 10:

من قبل از رهایی مسافرم وقتی دیدم هم حال خودم و هم مسافرم نسبت به اوایل سفر خیلی بهتر شده احساس دِین می‌کردم و دلم می‌خواست یک‌طوری به کنگره خدمت کنم این تصمیم را گرفتم.

قبل از رهایی مسافرم شروع کردم؛ یک سال و چند ماه می‌شود.

حتماً از خداوند خواستم تا زنده هستم و هرسال توانم بیشتر شود و بتوانم بیشتر کمک کنم.

بله مخصوصاً اوایل  قبل از رهایی یک احساس خاصی یک شادی نمی‌توانم وصفش کنم.

 برکت مادی  هر وقت سر ماه می‌شد و من پولی به حسابم می‌ریختند و من از آن پول اول باید برای کمک به زمین پول پرداخت می‌کردم و هر وقت اول این کار انجام می‌دادم آن ماه آن مقدار پول خیلی برکت داشت و تا آخر ماه کم نمی‌آوردم و ازنظر معنوی به  آن آرامش رسیده بودم که توانستم کمکی کنم و یا قطره‌ای در مقابل دریا  محبت که به من و مسافرم شده بود باشم.

از خداوند مهربان خواستارم تا آکادمی که مدنظر آقای مهندس هست هر چه زودتر تأسیس شود.

 

همسفر فاطمه لژیون 8:

روز جشن گل‌ریزان احساس خوبی داشتم و خیلی دوست داشتم در لژیون مالی شرکت کنم اما متأسفانه نتوانستم این جایگاه باارزش را به دست بیاورم تصمیم گرفتم مبلغی را به کنگره بدهم اما باز هم مشکلی برایم پیش آمد و نتوانستم، این خواسته آن‌قدر درون من قوی بود که به‌شدت ناراحت بودم که چرا نمی‌توانم به خواسته‌ام برسم اما با خودم تصمیم گرفتم هرماه مبلغی را به زمین کنگره بدهم هدفم از پرداخت کمک به زمین یک خواسته و یک عشق قلبی بود.

سعی دارم که این کار را ادامه بدهم این اولین ماه، کمک من است.

احساس می‌کنم یک‌قدم کوچک برداشته‌ام اما مطمئنم این قدم برایم شروع قدم‌های بزرگ‌تر هست، با برداشتن این قدم خودم را به کنگره نزدیک‌تر می‌بینم، حس بسیار خوبی است.

درست همان روزی که به کنگره کمک کردم وقتی از کنگره برگشتم همان مبلغی که داده بودم از جای دیگری به دستم رسید حتی خودم هم باور نمی‌کردم که این‌قدر سریع برکت این امر خیر به من برگردد ازنظر معنوی هم برکات زیادی برایم داشته است.

 

همسفر سمیه از لژیون 10:

هدف من  همان آرزو و هدف آقای مهندس است و دوست دارم قطره‌ای از آن دریا باشم و با این کار به آرامش برسم.

بله تمام سعی خود را می‌کنم و نیت کردم به‌طور منظم این کار را ادامه بدهم.

استارت این کار را در روز گل‌ریزان زدم.

البته قبل از این توسط مسافرم این کار را می‌کردم ولی تصمیم گرفتم هرکدام جداگانه این کار قشنگ را انجام دهیم و نیت ادامه این امر را با تمام وجودم دارم.

من همیشه برکات کنگره در زندگی‌ام حس شده ولی خدا را شکر با این کار واقعاً در همان روز که کمک کردم چند برابر پول به من رسیده و اینکه خانم فریدهٔ عزیز می‌گفت شک نکنید چند برابر آن را از خدا می‌گیرید به من ثابت‌شده است.

البته ازنظر معنوی حسی که دارم قابل توصیف نیست لذت و آرامشی که این کار به من می‌دهد این‌قدر زیاده که بیانش سخت است همین‌که با این کار کوچک خودم می‌توانم قدمی برای خرید زمین داشته باشم و قدردان زحمات آقای مهندس باشم آن‌هم خیلی کوچک  خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم.

  

همسفر لیلا لژیون 6:

هدف من کمک به امثال خودم که دربند تاریکی اعتیاد گرفتار هستند و نیاز به‌جایی مثل کنگره 60 دارند تا جایی باشد آن‌ها هم بتوانند به آرامشی که ما رسیده‌ایم برسند.

بله اگر خدا کمک کند از وقتی اولین بار دیدم که خانم‌هایی که در جلسات حضور دارند و به زمین کنگره کمک کردند.

من متأسفانه نتوانستم آن طوری که دلم می‌خواست، اما با کمک ناچیزم حس خیلی خوبی داشتم.

یادم هست آخرین ده‌هزارتومانی که در کیف پولم دادم و یادم هست که نه‌چندان برابرش برایم از جایی رسید.

 

همسفر رقیه لژیون 10:

طبق مثال که آمده دیگران کاشتند ما خوردیم، اگر زمینی نبود که در آنجا شعبهٔ کنگره برگزار گردد چگونه من و مسافرم می‌توانستیم به رهایی و درمان برسیم، پس قبل از ما افرادی بودند که در این امر یاری‌رسان بودند و حال من به‌عنوان وظیفه در خود این را می‌بینم سهم هرچند کوچکی در این خدمت داشته باشم.

اگر خداوند اذن انجام این خدمت را به من بدهد، می‌خواهم این کار را به‌طور منظم انجام دهم، به‌طور دقیق یادم نیست چند ماه است که این خدمت را انجام می‌دهم ولی به یاد دارم از زمانی که متوجه برکات آن شدم و قبل از موعدی که در نظر داشتم، پول آن فراهم می‌شد و این کار را انجام می‌دادم

بله حس آرامشی که بعد از کمک به دست می‌آورم اصلاً قابل وصف نیست.

از برکاتی که نصیبم شده هر چه بگویم کم است، چه ازنظر مادی و معنوی. ازنظر مادی همین را بگویم که باوجوداینکه مسافرم مدت سه سال است بیکار شده ولی به لطف خداوند مشکل خاصی در این زمینه نداشتیم؛ و خداوند به‌وسیلهٔ انسان‌های الهی که در مسیر زندگی‌مان قرار داده، مشکل خاصی نداشتیم. بهترین برکاتی که داشتم معنوی بود که بعد از 20 سال سفر مشهد نصیبم شد و بعد از آمدن از این سفر، به زیارت کربلا رفتم که در باورم نمی‌گنجد. از خداوند خودم خواستارم که اجازهٔ خدمت در این امر را  برای همیشه به من بدهد و آرزویم این است که جز افرادی باشم که در لژیون مالی خدمت می‌کنند.


 


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مجتبی پنجشنبه 18 بهمن 1397 13:13
خداقوت و ممنون بابت گزارش زیبایتان، وبلاگ نویسان محترم خدمتتان پربرکت.
خداوند به زندگی و درامدتان برکت بدهد.
همسفر نسیم پنجشنبه 18 بهمن 1397 12:01
وجودتان پربرکت و سلامت ، مالتان پررونق
عزیزان وبلاگ خداقوت
علی مختاری پنجشنبه 18 بهمن 1397 10:23
باسلام وخداقوت...ان شاءالله که این خدمت بزرگ.برکتش در زندگیتان جاری شود ....وبلاگ نویسان خداقوت
همسفر مینا پنجشنبه 18 بهمن 1397 07:34
خدا قوت عرض میکنم به تک تک شما عزیزان ، انشالله برکت این زحماتتون در زندگیتون جاری باشه.
همسفر سمانه ۱۷ چهارشنبه 17 بهمن 1397 15:17
خداوند به مالتان برکت دهد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات