مرزبانی به خدا می‌سپارمت
چهارشنبه 8 اسفند 1397 ساعت 12:02 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا محمد لو | ( نظرات )
مرزهای محبت، عقل و ایمان به خدا می‌سپارمتان، سپاس که مرا مرزدار لژیون‌های عشق نمودی، با سختی، لبخند و گام نهادن بر گدازه‌های آتشِ تزکیه و پالایش، مرا پذیرایی نمودی تا نرمی گلبرگ‌های عشق را در کفِ پای خدمت حس کنم.

به نام قدرت مطلق

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر

خدایا شکرگزار هستم که در مکانی قرار گرفتم که تفکرِ فراگیری و آموزش را رشد داد و در مسیر فعل، خدمت را ارزشی والا قرار داد تا تفکرات انسانی الهی را به بار بنشاند و راه تعادل و تکامل نمایان بنماید. به لطف حق، در سایهٔ آموزش‌های کنگره به‌واسطهٔ راهنمای دانا و توانایم در مسیر خدمت قرار گرفتم تا بیشتر نفس خود را بشناسم و لطف کسانی شامل حال بنده شد که اجازهٔ افتخار خدمتشان را به من دادند تا تزکیه و پالایش شوم و درواقع این‌گونه سعادت یافتم خدمتگزار شوم.

در این مسیر کنگره اعضای مهربانش مرا قابل مرزبانی دیوارهای قلعهٔ عشق و محبت و عقل و ایمان دانستند و در جایگاه مرزبانی قرار گرفتم.

و اینک روی سخنم با مرزبانی کنگره است که منت نهاد و بنده را به‌عنوان خدمتگزار پذیرفت.

 مرزبانی کنگره 60؛

خدمتم را در روز پیمان به خدایم هدیه کردم و اینک در روز وداع تو را به خدا می‌سپارم. مرزبانی کنگره 60، قبل از ورود به جایگاه پاسداری از مرزهای عشق و صداقتت در عالم خواب خانمشانی عزیز را دیدم نشانِ گلی گران‌بها به من هدیه دادند و فرمودند قدرش را بدان و همان زمان دانستم آن نشان گران‌بها تو هستی!

مرزبانی به خدا می‌سپارمت، رشدم دادی، آموزشم بخشیدی و راه رفتن بر جادهٔ سخت و شیرینِ خدمت را به من آموختی. روزهایی دلم را شکستی که باید می‌شکست، اشکم را سرازیر کردی که باید می‌ریخت، قلبم را به درد آوردی که باید باغم و غصهٔ دل‌خستگان به درد می‌آمد، روزهایی جسمم را خسته و دردناک می‌کردی که باید می‌شد، اما در همه حال بر من فرمان لبخند می‌دادی و باید بشاش و مهربان بودم.

مرزهای محبت، عقل و ایمان به خدا می‌سپارمتان، سپاس که مرا مرزدار لژیون‌های عشق نمودی، با سختی، لبخند و گام نهادن بر گدازه‌های آتشِ تزکیه و پالایش، مرا پذیرایی نمودی تا نرمی گلبرگ‌های عشق را در کفِ پای خدمت حس کنم.

مرزبانی کنگره 60؛

قلبم، تفکرم، حسم، دست‌ها و پاهایم را در مسیر خدمت شاد نمودی. سپاس. خداوند با مرزبان‌های عاشقِ دیگر نگهدار حریمت باد.

مرزبانی، تو را از عشق هدیه گرفتم، پس به عشق می‌سپارمت.

از مرزبان‌های قبل به امانت گرفتم و به مرزبان‌های بعد به امانت می‌سپارمت، ممنون هستم که قلبم را به‌سوی خدا اطمینان بخشیدی.

آموزشم دادی تا بالِ خدمت زیر پای اعضای کنگره بگسترانم و قدردان وجود پرمهرشان باشم.

چهارده ماه با تلخی زندگی‌های دردمندان، درد کشیدم و از دیدنِ چهره‌های تکیده و خسته از رنج اعتیاد، قلبم آکنده از غم شد و با نسیم روح‌بخش و احیاکننده روش dst شادمانی را در چهره‌های اعضا دیدم و شاد گشتم که گوشه‌ای از چترِ درمان dst را در دست دارم. تغییر چهره‌ها برایم شادی‌بخش بود و احیای زندگی، دیدگانم را روشن می‌کرد.

همگی آمدیم تا درمان شویم و به‌سوی درمان اعتیاد به روش dst گام برداریم، احیا شویم و در مسیر احیا خدمت کنیم. همگی خدمتگزاران، دست در دست هم رهایی را در لحظه‌لحظهٔ سفر تدریجی رقم می‌زنند و با رعایت اصول، قوانین و حرمت‌ها بذر تعادل را در دل‌زندگی می‌کارند.

اسیستنت، مرزبانان و راهنمایان در دلِ اعضا بارقه‌های نورانی محبت را می‌نشانند تا عقل و ایمان جرقه‌های نور را به‌سوی روشنایی وسیع هدایت نمایند.

خدایا شکر برای درکِ جایگاه مرزبانی.

از اسیستنت محترم، کاردان و توانای شعبه خانم منیرهٔ عزیزم سپاسگزارم که نور و چراغ راه مرزبانان همسفران در مسیر درمان، رهایی، تعادل و احیا بودند.

از ایجنت محترم آقای سبزه ایی و مرزبانان گروه مسافران برای یاری‌رسانی در این مسیر سپاسگزارم.

از مرزبان توانا و مهربان خانم لیلای عزیزم برای تمامی زحمات و تلاش‌هایشان در جهت این خدمت عظیم سپاسگزارم.

از تمامی راهنمایان گروه همسفران، ممنون هستم که در شکوفایی، نظم و فرمان‌برداری شعبه و اعضا بزرگ‌ترین سهم را دارند. از راهنمای متفکر و مهربانم خانم صبای صبورم برای تمامی زحمات و تلاش‌هایشان برای بنده سپاسگزارم.

خدمت مرزبانان محترم خانم سمیه عزیزم و خانم فاطمه عزیزم عرض تبریک و شادباش دارم و از فضل الهی موفقیت در مرزهای محبت و عشق کنگره 60 را برای ایشان خواهانم.

برای کمی و کاستی در خدمتم از خداوند، کنگره و همگی همسفران عزیز حلالیت می‌طلبم.

خدایا شکر که در دوران خدمت مرزبانی توانستم شیرین‌ترین خاطرات را از دیدار خانم آنی بزرگ دیده‌بان گروه خانواده، استاد جهان‌بینی آقای امین، دیده‌بان محترم ورزش گروه همسفران خانم آنی کماندار مهربان و خانمشانی عزیز و بامحبت که قلبشان سرشار از عشق به خانواده‌ها و کودکان کنگره است و همچنین دیده‌بان محترم تحقیقات آقای خدامی بزرگوار را در ذهن و قلبم به یادگار داشته باشم.

باافتخار و سعادت از لطف و فضل پروردگارم، سخن بنیان را در ذهن و جانم یادآور می‌شوم و از خداوند منان می‌خواهم این خدمت عظیم را قسمت و روزی خواستاران و مشتاقان آن بفرماید تا نسیم خوش‌خدمت را با جان‌ودل حس نمایند.

«به‌راستی اگر ایجنت ها و اسیستانت ها نبودند چگونه مرزبانان متحد می‌شدند و به‌راستی اگر مرزبانان نبودند چگونه کنگره قادر بود به چرخش خود ادامه دهد و شعاع اضافه نمایند»

برای این عمل عظیم شکر شکر شکر

 

نگارنده: همسفر فاطمه؛ مرزبان محترم شعبهمی توانید دیدگاه خود را بنویسید
فاطمه همسفر امیر دوشنبه 13 اسفند 1397 08:54
خانم فاطمه و خانم لیلا عزیز در جایگاه مرزبانی درخشیدید و نورتان گرما بخش دل همسفران شد، خدا قوت و بسیار سپاسگزارم در پناه حق موفق و پیروز باشید.
به خانم فاطمه و خانم سمیه تبریک عرض می کنم انشاءالله این جایگاه سرشار از خیر و برکت برایتان باشد.
فرشته لژیون یازده شنبه 11 اسفند 1397 17:50
چه بی غل و غش خدمت نمودین و چه عاشقانه بالهای پر از پروازتان را در گستره خدمت در کنگره افراشتین خوشا زندگی سبزتان باد و برکات نصیبتان و آیندگان رهرو راه پر از عشق و ایمانتان باد.
خدا قوت و تشکر از خانم فاطمه عزیز مرزبان نمونه سابق با این مطالب زیبا و پر از مهر و محبت و نور خدا و همچنین خانم لیلای عزیز .مطالبتان چنان در دلم نشست که ناخواسته غبطه خوردم به خدمتی که این مدت داشتین هر چند لایق ترین ها نصیبشان خدمت میگردد امید که در سایه فرامین عبرت آموزی که این مدت از شما دو عزیز داشتم روزی ما هم را خداوند کنار گذاشته باشد و خیلی خیلی سپاس از تمام زحمات بی شاعبه و دلسوزانتان که این مدت روا داشتین و تبریک به خانم فاطمه عزیز و خانم سمیه برای مرزبانی جدید و تشکر از وبلاگ نویسان .
همسفر لیلا از لژیون شش شنبه 11 اسفند 1397 00:55
خانم لیلا وخانم فاطمه عزیز خدا قوت بابت زحماتی که در دوره مرزبانی کشیدید ممنون انشاالله همیشه در زندگی موفق وموید باشید
فاطمه الیاسی جمعه 10 اسفند 1397 15:29
خدا قوت خانم لیلای عزیزم وخانم فاطمه عزیزم بابت همه خدمتهاتون سپاسگزارم بابت خوبی وعشق ومحبتتون ممنونم واقعا خدمتی خالص وعاشقانه داشتید بوسه به دستهایتان میزنم وسر تعظیم در برابر ابن همه مهربانی ومحبت فرو می آورم.پاینده باشید عزیزانم.
نجمه جمعه 10 اسفند 1397 12:07
خداقوت خدمت خانم فاطمه وخانم لیلای عزیزبابت ۱۴ماه خدمت خالصانه وعاشقانه تان امیدوارم همیشه موفق وسربلندباشیدوبهترینهانصیبتان بشود.
وخدمت خانم سمیه وخانم فاطمه عزیزاین خدمت والاراتبریک وشادباش عرض میکنم وامیدوارم موفق وپیروزباشند.
خداقوت وبلاگنویسان عزیزاجرتان باایزدمنان
ثریا۱۲ جمعه 10 اسفند 1397 11:27
عرض خدا قوت دارم خدمت مرزبانان محترم ومهربان .
بابت ۱۴ ماه خدمت خالصانه وعاشقانه شما فرشتگان زمینی بی نهایت سپاسگزارم .
خداوند به جانتان قلمتان مالتان برکت دهد .
اجرتان با خدای مهربان .
همسفر سکینه1 جمعه 10 اسفند 1397 11:25
خواهر مهربان و صبورم خانم فاطمه و خانم لیلای عزیز،بابت خدمت صادقانه و عاشقانه تان در جایگاه مرزبانی نهایت تشکر را دارم.همیشه با لبخندهای زیبایتان انرزی دادید.از فضل الهی بالاترین خیرها و توفیقات را برایتان خواهانم.موفق و پایدار باشید.
همسفر حوریه جمعه 10 اسفند 1397 01:36
خانم‌فاطمه وخانم لیلای عزیزم ممنون از بابت تمام زحماتتان.خداوند همیشه یاریگرتان باشد ،وبهترین پاداشهای مادی ومعنوی روزیتان شود.
اعظم (7) پنجشنبه 9 اسفند 1397 08:00
خانم فاطمه وخانم لیلاازشما بابت زحمات وخدمات عاشقانه درجایگاه مرزبانی تشکروقدردانی مینمایم وازخداوندبرایتان بهترینهاراآرزومندم
همسفر فاطمه پنجشنبه 9 اسفند 1397 00:57
خداوند به قلمتان برکت دهد خواهر خوبم.
قلمم از نوشتن احساسم بعد خواندن مطلبت ناتوان شد.
آفرین بر شما و احساس زیبای شما.
خوشا به حالتان بابت این همه برداشت های خوب.
کوله بارتان را پر از عشق نمودید و آماده اید که باز بی منت بی چشم داشت ببخشید به آنانی که دست یاری به سویتان دراز نمودند.
یقینا باز سرافراز از این امتحان بیرون خواهید آمد و امتحانات دگر.
خدا قوت بابت 14 ماه تلاش بی وقفه و بی منت.
امیدوارم امانتدار خوبی باشم. محتاج دعایتان هستم.
خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان محترم.
همسفر فاطمه پنجشنبه 9 اسفند 1397 00:56
خداوند به قلمتان برکت دهد خواهر خوبم.
قلمم از نوشتن احساسم بعد خواندن مطلبت ناتوان شد.
آفرین بر شما و احساس زیبای شما.
خوشا به حالتان بابت این همه برداشت های خوب.
کوله بارتان را پر از عشق نمودید و آماده اید که باز بی منت بی چشم داشت ببخشید به آنانی که دست یاری به سویتان دراز نمودند.
یقینا باز سرافراز از این امتحان بیرون خواهید آمد و امتحانات دگر.
خدا قوت بابت 14 ماه تلاش بی وقفه و بی منت.
امیدوارم امانتدار خوبی باشم. محتاج دعایتان هستم.
خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان محترم.
همسفر اکرم پنجشنبه 9 اسفند 1397 00:31
خانم فاطمه عزیز و خانم لیلای عزیز،از شما برای زحماتی که در دوران مرزبانی برای من کشیدید بسیار تشکر میکنم .
انشالله در تمام مراحل رندگی موفق و پیروز باشید.
از خداوند میخواهم که در دوران کمک راهنمایی هم خوش بدرخشید و سربلند باشید.
همسفر نسیم پنجشنبه 9 اسفند 1397 00:01
خداوند به قلمتان، به وجودتان، به دل دریایی تان و قلب سرشار از محبتتان برکت روزافزون عطا کند، همیشه سراسر آرامش ،عشق و صبوری بودید و حقا که به زیبا ترین شکل ممکن خدمت را انجام دادید
در ادامه و تجربه ی جایگاه والای کمک راهنمایی همچون همیشه سرافراز موفق و روشنگر باشید
بدون اغراق بهترین و بی حاشیه ترین و صمیمانه ترین دوره ی مرزبانی برای من بود
از صمیم قلب برای هر دوی شما عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم، در پناه خدا باشید
معصومه همسفر مسعود چهارشنبه 8 اسفند 1397 12:50
خدا قوت خدمت خانم فاطمه عزیز و خانم لیلای عزیز که اینچنین با عشق و محبت بی دریغ خدمت مرزبانی خود را آغاز و به پایان رساندند . از شما دو عزیز بسیار آموختم و سپاسگزار خدمت شما هستم و آرزوی جایگاههای بالاتر خدمتی برایتان از خداوند منان دارم .سلامت و همیشه شاد و موفق باشید .
خدمت خانم سمیه عزیز و خانم فاطمه عزیز تبریک عرض می کنم خدمت مرزبانی را امیدوارم در مسیر این خدمت بهترینها نصیبتان شود .
خدا قوت وبلاگ نویس عزیز خانم لیلا .
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic