در جمع لژیون پنجم
سه شنبه 14 اسفند 1397 ساعت 15:04 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا محمد لو | ( نظرات )
به کمک اتفاقات به دنبال گره‌های زندگی‌تان باشید و آن‌ها را یکی‌یکی بازنمایید زیرا تکامل با بازنمودن این گره‌ها صورت می‌گیرد و اگر صفتی در دیگران باعث آزارتان شد و یا از آن صفت بدتان  آمد بدانید در شما هم وجود دارد با کمک آموزش‌ها در رفع آن کوشا باشید.

به نام قدرت مطلق

با عرض سلام و تبریک به مناسبت هفته راهنما، بدین‌وسیله از لژیون پنجم با راهنمایی خانم سمیرای عزیز گفتگویی داریم، خواهشمند است که در این خصوص با ما همراه باشید.


بهترین ویژگی راهنمایتان ازنظر شما؟

همسفر اکرم: بهترین ویژگی ایشان همیشه و به‌موقع در جلسات حضور دارند، فرد منظم و آگاهی هستند و از دانش کنگره‌ای بسیار خوبی برخوردار هستند و اینکه بدون هیچ چشم‌داشت و ادعایی صادقانه برای دلشان خدمت می‌کنند.

 

همسفر معصومه: مهربانی و صداقت

 

همسفر فاطمه: مثبت بودنشان، همیشه از یک منظره دیگر به مسائل نگاه می‌کنند و این ویژگی‌شان به من امید بسیار داد.

 

همسفر سحر: منظم بودن و حس مسئولیت‌پذیری

 

همسفر فرزانه: ویژگی بارز ایشان مهربانی و آرامشی است که در صورتشان پیداست و دل‌نشینی کلامشان است.

 

همسفر پروانه: قدرت بیان خیلی خوب و برخورد خیلی خوب با رهجو


همسفر فاطمه، مرزبان محترم: در کنار صبور بودنشان مملو از آرامش هستند و من وقتی کنارشان قرار می‌گیرم و یا وقتی به ایشان فکر می‌کنم به ناگاه افکار طوفانیم آرام می‌گیرد و مرا به آرامش دعوت می‌کند، حسی که واقعاً دوست دارم.


همسفر ربابه: روزمان را خوب شروع کنیم چون با این کار ذهن ما آرام خواهد شد همان اول صبح باید فرکانس خوب انتقال بدهیم و برمبنای همان موج سرنوشت و روز ما رقم خواهد خورد.

باورهای خودمان و حس‌هایمان را باید خوب شناسایی کنیم چون وقتی خودمان را باور داشته باشیم می‌توانیم صفت‌های قبل خودمان را تغییر بدهیم و یا ارتقاء دهیم.

شکرگزاری کردن باعث می‌شود نعمت‌های که در اطراف خود و زندگی داریم را بهتر ببینیم و باعث می‌شود بهتر به دنبال روشنایی‌های زندگی و نعمت‌های خود برویم و ضلع امنیت ما رشد کند.


همسفر مریم:

بسیار عاقل با توانایی بالا در جایگاه راهنمایی می‌باشند بسیار قلب مهربانی دارند و وقتی چیزی بیان می‌کنند خود کاملاً تجربه کردند.

 

تأثیرگذارترین جمله که از راهنمایتان شنیدید و بهترین آموزشی که گرفتید.

همسفر اکرم: صبر کردن در انجام امور، شکرگزاری، نادیده نگرفتن این‌همه نعمت که در اختیار ما است؛ و اینکه همیشه ما را به خدمت در کنگره و خانواده دعوت می‌کنند.

راهنما چون با حس قلبی انتخاب می‌شود، قطعاً وقتی‌که در کنارش هستی از یک آرامش خاصی برخوردار می‌شوی و این درباره من کاملاً صادق است و این‌که این موهبت الهی شامل حالم شده خیلی خدا را شکر و از وجود راهنمایم خوشحالم.

 

همسفر معصومه: بهترین آموزش ایشان از دید من پیدا کردن صورت‌مسئله و پیدا کردن راه درست برای حل مشکلات که همین آموزش خانم سمیرا باعث شده که من در کارهایم خیلی موفق بشوم.

 

همسفر فاطمه: جمله‌های زیبای زیادی از ایشان شنیدم "مثلاً خورشید در تاریک‌ترین لحظه شب طلوع می‌کند" پس در مسائلتان بی‌صبری نکنید؛ و بهترین آموزششان محبت، بخشش و آموزش گرفتن بود.

 

همسفر سحر: اینکه هر انسانی در مسیر ما هست هم انرژی ماست.

 

همسفر فرزانه: تشویق به صبوری و امیدوار کردن

 

همسفر پروانه: اینکه دیگران آینه‌های ما هستند و ما اگر هر صفتی را در هر کسی ببینیم و آزارمان بدهد درواقع خودمان آن صفت را داریم. آموزشی که از راهنمای خوبم گرفتم این بود که صبر را به من یاد داد و این‌که مؤثر باشم برای مسافرم و کمکش کنم هرچند که به کنگره نمی‌آید.


همسفر فاطمه؛ مرزبان محترم: هر اتفاقی در زندگی و یا وجود هرکسی یا هر چیزی در زندگی‌تان حامل درس و پیامی برای شما هستند از اتفاقات و مشکلات نهراسید و از آن‌ها درس بگیرید و به دنبال حکمت آن باشید از امتحانات الهی، آن درسی که قرار است بگیرید، بگیرید زیرا در غیر این صورت تکرار تاریخ رخ خواهد داد و شما مجبورید دوباره در همان زمینه امتحان پس دهید. به کمک اتفاقات به دنبال گره‌های زندگی‌تان باشید و آن‌ها را یکی‌یکی بازنمایید زیرا تکامل با بازنمودن این گره‌ها صورت می‌گیرد و اگر صفتی در دیگران باعث آزارتان شد و یا از آن صفت بدتان  آمد بدانید در شما هم وجود دارد با کمک آموزش‌ها در رفع آن کوشا باشید.


همسفر ربابه: به عقیده من تمام راهنماهای کنگره 60 فرشتگانی از طرف خدا هستند و راهنمای من منجی نجات من از تاریکی‌های درونم بودند. خیلی خوب من را متوجه تاریکی‌های خودم کردند به نظر من خیلی خوب می‌توانند مشکل را در درون پیدا کنند و راه‌حل را به‌آسانی ارائه نمی‌دهند. قسمتی از راه و مسیر را نشان می‌دهند و بقیه را باید خودمان پیدا کنیم و این بهترین روش راهنمایی ایشان بوده است بسیار صبور و مهربان و خوش‌برخورد هستند.


همسفر مریم:

تمامی حرف‌هایشان برایم آموزش بود و اینکه خدمت کنید تا با خدمت اوج بگیرید و عاشق باشید.

 

از حس خود نسبت به راهنمایتان بگویید.

همسفر اکرم: راهنما چون با حس قلبی انتخاب می‌شود، قطعاً وقتی‌که در کنارش هستی از یک آرامش خاصی برخوردار می‌شوی و این درباره من کاملاً صادق است و این‌که این موهبت الهی شامل حالم شده خیلی خدا را شکر و از وجود راهنمایم خوشحالم.


همسفر معصومه: بااینکه منظم نمی‌آیم ولی واقعاً همان پنجشنبه‌ها هم کلاس و حرف‌های خانم سمیرا در زندگی‌ام تاثیرگذاربوده است.

 

همسفر فاطمه: خانم سمیرا عزیزم بدون اغراق بهترین چراغ راهم بودند، در تاریک‌ترین روزهای زندگی‌ام با آموزش‌های نابشان و تأثیر کلامشان آن‌چنان به من و زندگی‌ام روشنی بخشیدند که هیچ‌گاه از یاد رفتنی نیستند، گاهی در خانه به ایشان فکر می‌کنم و ناخودآگاه اشک بر گونه‌هایم جاری می‌شود با خود میگویم کاش پیشم بودند و ساعت‌ها در آغوششان می‌گرفتم.

بهترینم روزت هزاران بار مبارک.

 

همسفر سحر: خیلی دوستشان دارم و حس دلسوزی  ایشان ستودنی است.

 

همسفر فرزانه: مسلم است که چون خود ایشان را حسی انتخاب کرده‌ام از صمیم قلب دوستشان دارم و احساس می‌کنم ایشان فرشته نجات زندگی من هستند.

 

همسفر پروانه: خیلی دوستش دارم و از خداوند بهترین تقدیرها را برایشان می‌خواهم. خیلی آموزش‌ها ازشون گرفتم و مدیونشان هستم.


همسفر فاطمه؛ مرزبان محترم: خوشحالم در اوج احتیاجم  به یک راهنما در مسیر تکاملیم، شما وارد زندگی‌ام شدید سپاسگزارم که مسئولیت راهنماییم را قبول کردیدممنونم که آمدید. سپاس و هزاران سپاس که هستیدامیدوارم باز باشید در نشان دادن ادامه  راه زیرا به راهنمایی‌هایتان محتاجم.


همسفر ربابه: حس من نسبت به ایشان از همان جلسات اول خیلی خوب بود و همیشه حس می‌کنم تنها نیستم و در زندگی‌ام و مسائل خودم فرد توانا و دانایی در کنارم حضور دارند و به‌خوبی به حرف‌های من گوش می‌دهند و گره‌گشای من هستند این حس همیشه به من آرامش و دلگرمی و امید داده است.

 

همسفر مریم:

خانم سمیرا عزیز بسیار دوستان دارم، این هفته را به شما تبریک می‌گویم که در مسیر اعتیاد دستمان را با مهربانی گرفتید. احترام زیادی برایتان قائل هستم با عشق و ایمانی که دارید در زندگی برایم الگو هستید دوستتان دارم و از خداوند برایتان بابت این‌همه عشق و ایمان بهترین عشق را خواستارم همیشه در زندگی موفق باشید و به اهداف قشنگتان برسید.

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مریم حسینی سه شنبه 14 اسفند 1397 17:10
خدا قوت به وبلاک نویسان
من هم این هفته را به راهنمایی عزیزم تبریک میگویم و بسیار خوشحالم که در کنار ایشان آموزش می گیرم و خداوند را بابت تمام انسانهای که در مسیر شناخت انسان بودن و خداوند ما را هدایت میکند سپاسگزارم و برای شان بهترینها را از خداوند خواستارم ممنون
سه شنبه 14 اسفند 1397 16:00
سلام وخداقوت به خانم سمیرای عزیزم
هفته راهنمارابه شما صمیمانه تبریک میگویم وبهترینهاراازخداوند برای شماخواستارم.
خداقوت به خواهرای عزیزم امیدوارم همه شمااین حس خوب راتجریه کنید وهریک بتوانیم ازنیروهای موثردرکنگره باشیم .
خداقوت به گروه وبلاگ
همسفر مهدیسا سه شنبه 14 اسفند 1397 15:28
خداقوت فراوان به خانم سمیرا عزیزم روز و ماه و سالتان مبارک، امیدوارم بتوانم قدردان زحماتتان باشم بهترینهای هستی روزیتان.
خداقوت به خواهر لژیونی های عزیزم الهی که همیشه و هر لحظه در نور و آرامش باشید و خداقوت به وبلاگ نویسان محترم.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic