لژیون پانزدهم از کمک راهنمایشان می گویند
چهارشنبه 15 اسفند 1397 ساعت 09:21 | نوشته ‌شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
تاثیر گذارترین جمله ای که از راهنمایم شنیدم این بود که، هیچ وقت خودم را در مقابل مشکلات و مسائل زندگی قربانی فرض نکنم و بدانم که من ناجی این زندگی هستم .
واقعا بعد از عمل به این فرمان، حس ارزشمند بودن پیدا کردم و حس ارزشمند بودن را بهتر درک کردم. 


یا علیم
ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت هفته راهنما به تمام راهنمایان و کمک راهنمایان دلسوز و عاشق کنگره ۶۰ و کمک راهنمایان نمایندگی شادآباد، در خدمت اعضا لژیون پانزدهم هستیم تا از حس و حال زیبایشان در مورد راهنمای خوبشان خانم صدیقه عزیز بپرسیم .

۱_ بهترین ویژگی راهنمایتان از نظر شما چیست ؟
همسفر فتانه:بهترین ویژگی راهنمایم آرامشی است که در چهره و کلامشان موج می‌زند .  
همسفر سکینه:بهترین ویژگی راهنما و استادم، خانم صدیقه عزیز، مهربانی و چهره خندان و پایبندی به اصول و قوانین کنگره است و با محبت به من درس بهتر زیستن می‌دهند . 
همسفر معصومه:بهترین ویژگی راهنمای من خانم صدیقه،  مهربانی  و آرامش است .
همسفر فرزانه:از نظر من بهترین ویژگی راهنمای من، صبوری و مهربانی و فداکاری ایشان است.
همسفر عزیزه: بهترین ویژگی راهنمایم، صبر و مقاومت و اینکه به سوالات ما با دقت گوش می دهند و در مقابل جواب منطقی می دهند .
همسفر معصومه:بسیار منضبط  بودن راهنمایم در کنگره ، بهترین ویژگی وی می‌باشد. ویژگی‌های زیادی نیز دارد؛ ولی انضباط شاخص ترین آنها می‌باشد .
همسفر حمیده:خیلی مهربان هستند و آرامش در چهره شان موج می‌زند و با گذشت هستند.
همسفر آمنه:صبور، گوش کردنشان، روشن صحبت کردنشان، ذهن شفاف و روشن داشتنشان، لبخند داشتن راهنمای عزیزم

۲- تاثیرگذارترین جمله ای که از راهنمایتان شنیدید و بهترین آموزشی که گرفتید چه بوده است؟
همسفر فتانه:تاثیرگذارترین جمله استفاده از کلمه ( می شود ) که در این کلمه امیدی عظیم نهفته است و بیانگر این است که هر اتفاقی شدنی است فقط کافیست که بخواهی . 
همسفر معصومه:بهترین آموزشی که من گرفتم این بود که در تمام سختی های زندگی ام شکرگزار نعمتهایی که خداوند به من داده است باشم ، این شکرگزاری باعث شد که بیشتر به داشته هایم توجه کنم و بیشتر صبوری کردن را یاد بگیرم.
همسفر فرزانه:بهترین آموزشی که گرفتم این بوده که صبور باشم و اینکه من اوایل سفر همیشه فکر می‌کردم به خاطر مسافرم به کنگره می آیم؛ ولی با حرفهای خانم صدیقه به این نتیجه رسیدم که به خاطر خودم و خوبی حال خودم باید به کنگره بیایم و منتی به مسافرم نداشته باشم.

همسفر عزیزه: تاثیرگذارترین جمله ای که از راهنمایم شنیدم این بود که هیچ وقت خودم را در مقابل مشکلات و مسائل زندگی قربانی فرض نکنم و بدانم که من ناجی این زندگی هستم . واقعاً بعد از عمل به این فرمان، حس ارزشمند بودن پیدا کردم و حس ارزشمند بودن را بهتر درک کردم. 

همسفر معصومه:تمام صحبتهای ایشان در من تحول جدیدی ایجاد می‌کند؛ ولی بیشتر از همه صحبتهای ایشان اینکه قبل از جواب دادن به هر سوالی یا هر کاری اول ۳۰ ثانیه مکث کنید، تفکر کنید بعد جواب بدهید یا آن کار را انجام دهید و من با استفاده از این صحبت ایشان چندین اتفاق را از زندگی ام دور کردم، با توجه به اینکه در هنگام خشم ابتدا فکر کنم بعد تصمیم بگیرم .
همسفر حمیده:در کنار مشکلات باید صبور باشیم و همیشه آرامش خود را حفظ نماییم؛  زیرا با گذر زمان مطمئناً درست می شود. آموزش گرفتم که با گذشت باشم و خودم باید مشکلاتم را حل کنم و اینکه خدا را شکر نمایم که بدون مسافرمی‌توانم کنار راهنما و خواهر لژیونی های عزیزم و کنار خانواده کنگره ۶۰ به آموزش ادامه بدهم.
همسفر آمنه:حس خوب داشتن به خودم و زندگی ام
همسفر سکینه:بهترین آموزش ایشان این است که برای خود و دیگران و حتی کره زمین ارزش قائل باشم و دیگر اینکه بهترین رنگ را انتخاب و استفاده کنم. 
تاثیرگذارترین جمله ایشان این بود که خداوند سلامتی و پاک زیستن و بهترینها را بین انسانها پخش و تقسیم می‌کند، اگر کسی از این نعمت ها استفاده نکند و دچار سوء مصرف شود، در حقیقت ابتدا خودش را از این همه نعمت و خوبی و سلامتی محروم کرده است.

۳-از حس خود نسبت به راهنمایتان در یک جمله بگویید.
همسفر فتانه:حس من نسبت به راهنمایم، حس دوست داشتن و مهربانی و محبتی است که خودشان با کلام و رفتارشان هدیه مان دادند. گویی ایشان درختی هستند سبز که من زیر سایه ایشان آرامش بگیرم . گویی خورشیدی هستند که با کلامشان دل هایمان را گرم می کنند و الگویی هستند که بدون شک گام هایم با آموزششان مسیر راه او را طی می کند . خوشحالم و شاکر از خدایم به خاطر وجود نازنینشان.
همسفر معصومه:من حتی وقتی به راهنمایم فکر هم می کنم تمام وجودم پرمی‌شود از خوشحالی . وجودش،چهره پر از آرامشش،کلام پر از مهرش ،ساده بگویم حال دلم را خوب می کند،دوستش دارم و همیشه مدیونش هستم.
همسفر فرزانه:حسم به راهنمام این است که عاشقانه دوستش دارم.
همسفر عزیزه:حس من به راهنمایم مثل حس فرزند به مادرش است و عاشقانه دوستش دارم .
همسفرمعصومه: بسیار حس نزدیکی دارم، طوری که وقتی در منزل هستم حس می‌کنم او در کنار من است  و من را راهنمایی می‌کند و هر لحظه حرفهایش به من آرامش می‌دهد و در ضمن مشکلاتم برایم آسانتر شده است و لحظه شماری می‌کنم برای رفتن به کنگره که زودتر او را ملاقات کنم .
همسفر حمیده: راهنمای عزیزم خدا را شکر می‌کنم که خداوند شما را در زندگی من قرارداد تا بتوانم ازآموزش‌های نابتان استفاده کنم و آموزش ببینم.
 من هرگز نمی توانم قدردان زحمت هایتان باشم آن گونه که لایقش هستید. از اینکه کنار فرشته ای مثل شما قرار گرفتم هزاران هزار بار خدا را شکر می‌کنم  و بهترین ها را برای شما از خداوند خواستارم.
همسفرآمنه:راهنمای عزیزم به خاطر تمام زحماتت که صبورانه به من کمک کردید ممنونم و سپاسگزارم و خیلی دوستتان دارم.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مریم جمعه 17 اسفند 1397 14:25
خدا قوت عزیزان خیلی زیبا کلامتان رو جاری کرده اید. إن شاء الله راهنمایی روزیتان گردد .
مریم جمعه 17 اسفند 1397 14:24
خدا قوت عزیزان خیلی زیبا کلامتان رو جاری کرده اید. إن شاء الله راهنمایی روزیتان گردد .
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic