در جمع لژیون دهم
چهارشنبه 15 اسفند 1397 ساعت 17:00 | نوشته ‌شده به دست همسفر فریده | ( نظرات )
 بهترین آموزشی گرفتم سعی کردم به داشته‌هایم فکر کنم و با دید مثبت به زندگی نگاه کنم.


به نام قدرت مطلق

با عرض سلام و تبریک به مناسبت هفته راهنما، در جمع لژیون دهم با راهنمایی خانم معصومه عزیز هستیم تا از حس و حال آنها نسبت به راهنمایشان بدانیم، خواهشمند است که در این خصوص با ما همراه باشید.

 

بهترین ویژگی راهنمایتان از نظر شما چیست ؟

همسفر مهین : با آرزوی موفقیت برای تمامی راهنمایان کنگره ۶۰ که به‌راستی اگر آنان نبودند، معلوم نبود، زندگی ما همسفرها و مسافرها به کجا کشیده می‌شد!

خانم معصومه عزیز قبل از هر صحبتی از صمیم قلبم این روز را به شما تبریک می‌گویم و از شاکر خداوند هستم که فرشته‌ای همچون شمارا در مسیر زندگی من قرارداد تا به آرامش برسم. قطعاً اگر شما و تلاش و زحمات بی‌دریغ شما نبود من در این جایگاه قرار نداشتم.

بهترین ویژگی خانم معصومه عزیز ازنظر من صبر و آرامشی است که من در چهره ایشان می‌بینم؛ همیشه یک آرامش خاصی در چهره ایشان هست که من را واقعاً آرام می‌کند. همیشه با صبر و حوصله به حرف من گوش می‌کند و بااینکه بارها من نسبت به ایشان و آموزش‌هایشان کوتاهی کردم؛ خانم معصومه عزیز با بزرگواری من را بخشیدند و دوباره به من مشاوره دادند؛ این نشان از قلب مهربان ایشان دارد.

همسفر سهیلا: بهترین ویژگی خانم معصومه برای من صبر ایشان و محترم شمردن حرمت‌های کنگره و قوانین و اینکه هر چیزی که از ما می‌خواستند انجام بدهیم قبل از آن خودشان آن کار را حتماً انجام می‌دادند و برای ما الگو بودند و آموزش‌هایشان با عشق همراه است.

همسفر رقیه : به نظر من بهترین ویژگی راهنمای بزرگوارم این است که قبل آموزش ما بسیار تحقیق می‌کنند و کارهایی که خود انجام می‌دهند را به ما توصیه می‌کنند.

همسفر فاطمه: بهترین ویژگی که راهنمایم دارد هر موضوعی را می‌شکافد و بازگو می‌کند و راحت می‌فهمم .

همسفر طاهره: بهترین ویژگی راهنمایم صبر و آرامشی که در چهره ایشان است.

 

تأثیرگذارترین جمله ای که از راهنمایتان شنیدید و بهترین آموزشی که گرفته اید چه بوده است ؟

همسفر مهین : تأثیرگذارترین جمله‌ای که از راهنمای عزیزم شنیدم این بود که مسافرت را رها کن. این جمله هنوز که هنوز است بعد از سفر دوم هم به کار من می‌آید. من اوایل این جمله ایشان را درک نمی‌کردم و همیشه در حال جنگ با مسافرم بودم؛ ولی وقتی به اهمیت کلام ایشان پی بردم واقعاً زندگی بهتری پیدا کردم.

همسفر سهیلا: بهترین آموزشی که گرفتم و تأثیرگذارترین جمله‌ای که از ایشان دریافت کردم؛ شکرگزاری است حتی برای کوچک‌ترین نعمتی که خدا داده است. باید سپاسگزار باشیم و همیشه در زندگی بخشش داشته باشیم و ببخشیم.

همسفر رقیه : تأثیرگذارترین جمله ایشان این بود که از امواج منفی همیشه به دورباشیم، مثبت نگر باشیم و آموزش‌هایی که گرفتیم را در زندگی کاربردی کنیم.

همسفر فاطمه :  بهترین آموزش، صبر و بردباری و امید داشتن و منتظر باشم تا اذن خدا صادر شود.

همسفر طاهره : بهترین آموزشی گرفتم سعی کردم به داشته‌هایم فکر کنم و با دید مثبت به زندگی نگاه کنم.

 

حس خود را نسبت به راهنمایتان در یک جمله بفرمایید .

همسفر مهین : حس من نسبت به راهنمای عزیزم اصلاً قابل‌بیان نیست، به خاطر اینکه به‌قدری این فرشته مهربان و خوش‌قلب در دل من جا دارد که نمی‌توانم مهربانی ایشان را توصیف کنم .

خانم معصومه عزیزم از صمیم قلب شمارا دوست دارم و معذرت‌خواهی می‌کنم بابت کم‌کاری‌های این چند وقت اخیر . ممنونم که بزرگواری می‌کنید همیشه در حق من، خیلی دوستتان دارم و همیشه از دیدن چهره آرامش‌بخش شما، دل ناآرام من هم آرام می‌شود. ممنونم به خاطر حضورتان در کنار ما و هفته راهنما را به شما که مثل شمع، تاریکی زندگی من را روشن کردید تبریک می‌گویم.

همسفر سهیلا: با تمام وجود دوستشان دارم و خداوند را شاکرم که روزیم کرد تا در لژیون ایشان باشم و آموزش بگیرم و تا ابد سپاسگزارشان هستم.

همسفر رقیه : وقتی راهنمای عزیزم خانم معصومه را می‌بینم سراسر آرامش و امید و حس زندگی سراسر وجودم را فرامی‌گیرد. خدا را بابت وجود ایشان در مسیر زندگی‌ام شکر می‌کنم.

همسفر فاطمه : حسم به راهنمایم حال خوب و آرامش است. خدا را شاکرم که در این راه خوب قرار گرفتم همهٔ اینها را مدیون آقای مهندس و راهنمای خوبم هستم دعاگویشان هستم.

همسفر طاهره :  حس من به راهنمایم این است که بسیار او را دوست دارم و از صمیم قلب آرزوی سلامتی برایش دارم.

 

 

تهیه و تنظیم: همسفر رقیه و همسفر سهیلا

عکس: همسفر فریدهمی توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic