قدمهایی اثر بخش؛ مصاحبه با همسفر معصومه
سه شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 10:40 | نوشته ‌شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
ما در کنگره آموختیم که فرمان‌بردار راهنما بودن ما را به سمت رهایی سوق خواهد داد و طبق تجربه مسافران و همسفرانی که این مسیر را پیموده‌اند و به رهایی شیرین رسیدند همگی از فرمان‌برداری از راهنما و اصول کنگره می‌گویند و هر چه در کنگره به‌عنوان قانون و اصل در نظر گرفته‌شده طبق تجربه و برای آرامش و هموار شدن راه بوده است...

به نام قدرت مطلق الله 

پیرامون دستور جلسه این هفته، وادی هشتم  و تأثیر آن روی من، خدمت خانم معصومه عزیز از لژیون دوازدهم رسیدیم و سؤالاتی را از ایشان پرسیدیم و ایشان بامتانت خاص خود، به زیبایی تمام پاسخ سؤالات را دادند.

 

در وادی هشتم از داشتن خواسته و هدف صحبت شده است، آیا تنها مشخص کردن خواسته کافی است؟ لطفاً دراین‌باره شرح مختصری بفرمایید.

خیر، زمانی که من هدف و خواسته‌ای را برای خود مشخص می‌کنم در راستای آن باید قدم بردارم و حرکت کنم که در اینجا کاملاً تیتر وادی این را برای ما مشخص کرده که با حرکت راه نمایان می‌شود.

 

با توجه به‌ظاهر فریبندهٔ شیطان برای منحرف کردن انسان، تفکر چه اثری می‌تواند دریافتن و انتخاب راه داشته باشید؟

تأثیر بسزایی خواهد داشت زمانی که ما تفکر می‌کنیم تمام خیر و شر بودن یک مسیر تا حدود زیادی برای ما نمایان می‌شود و آن موقع است که انتخاب راه و مسیر حرکت برای رسیدن به هدف معلوم می‌شود که این راهی که انتخاب کرده‌ایم شیطانی است یا نه.

 

در کنگره 60،  حفظ بنیان خانواده بسیار مهم است و در وادی هشتم دراین‌باره از جبران خسارت گفته‌شده است، آیا برای همسفران نیز این جبران خسارت وجود دارد؟ لطفاً شرح بفرمایید.

قطعاً برای همسفران جبران خسارت وجود دارد و من همسفر باید بدانم که چقدر به جسم و روان خود تخریب وارد کرده‌ام و در جبران خسارت از خود تلاش کنم و در وهله اول خودم را دوست داشته باشم و برای سلامتی روح، روان و جسم خود آموزش‌هایی را که در کنگره می‌گیرم کاربردی کنم. چون همسر سالم و مادر سالم در خانواده در حفظ آرامش و شاد بودن افراد خانواده و حفظ بنیان خانواده بسیار تأثیرگذار خواهد بود. با دوری از افکار منفی، ورزش کردن، تغذیه مناسب و خواب درست می‌توان از جسم خود خسارت و تخریبی که واردشده کاست.

 

آیا پیمان وادی هشتم را اجرا نمودید، یا قصد بستن پیمان را دارید؟ از این حس و حال در صورت تجربه برای ما بفرمایید و اگر انجام ندادید، احساس می‌کنید چه تغییرات و یا حسی را تجربه خواهید کرد؟

خیر من هنوز سعادت انجام این پیمان را نداشتم و روزیم نشده ولی قصد بستن پیمان را در این سال جدید دارم و احساس می‌کنم با بستن این پیمان دوباره باخدای خود پیمان می‌بندم مانند روز الست و بیشتر از قبل مراقب رفتار خود هستم و به سمت ارزش‌ها حرکت می‌کنم و گره‌های وجودیم برایم نمایان‌تر خواهد شد و در رفع آن‌ها برمی‌آیم برایم دعا کنید که روزیم شود و این عمل نیک را انجام دهم.

 

در مورد این پاراگراف در وادی هشتم برایمان توضیح مختصری بفرمایید. «در این شرایط، نترس، پروا مکن، حرکت کن، قطعاً درحرکت، راه و یا مسیر، نمایان خواهد شد».

زمانی هست که ما هدف و خواسته خود را مشخص کرده‌ایم ولی ترس و پروا داریم از به اجرا درآوردن آن و قدم درراه برداشتن برای رسیدن به آن‌که در این وادی جناب آقای مهندس به زیبایی هر چه تمام‌تر همه جوانب را در نظر گرفته‌اند و برای ما راه‌کار عنوان کرده‌اند که وقتی ما هدف و خواسته خود را مشخص کردیم و در آن زمینه مطالعه کنیم دیگر ترس به خود راه ندهیم و حرکت کنیم که در ادامه در مسیر انسان‌هایی سر راه ما به ما یاری خواهند رساند؛ مانند همین درمان در کنگره ۶۰ که وقتی مسافران خواسته درمان دارند وارد کنگره می‌شوند و راه برایشان نمایان می‌شود و در ادامه راهنماها تا روز رهایی‌شان در کنار آن‌ها هستند و به آن‌ها کمک خواهند کرد که مسیر را آسان‌تر بپیمایند.

 

به نظر شما در مسیر درمان اعتیاد به روش dst, و رسیدن به رهایی چه بهره‌هایی از وادی هشتم می‌توان گرفت؟

بهره‌های فراوانی می‌توان گرفت که بدون ترس در مسیر حرکت کنم و خود را باور کنم و بدانم که هر هدفی با تلاش در مسیرش به انجام خواهد رسید کافی است که تفکر کنیم مطالعه کنیم و بعد حرکت کنیم.

 

به نظر شما اطاعت از راهنما و اصول و قوانین کنگره چه تأثیری درحرکت یک مسافر و همسفر می‌تواند داشته باشد؟

ما در کنگره آموختیم که فرمان‌بردار راهنما بودن ما را به سمت رهایی سوق خواهد داد و طبق تجربه مسافران و همسفرانی که این مسیر را پیموده‌اند و به رهایی شیرین رسیدند همگی از فرمان‌برداری از راهنما و اصول کنگره می‌گویند و هر چه در کنگره به‌عنوان قانون و اصل در نظر گرفته‌شده طبق تجربه و برای آرامش و هموار شدن راه بوده است و من به‌شخصه از روزی که وارد کنگره شدم سعی کردم که فرمان‌بردار راهنمای خود باشم و تأثیرات مثبت آن را در زندگی‌ام دیده‌ام.چون راهنماها این مسیر را پیموده‌اند و چراغ راه ما می‌شوند و مسیر را برای ما روشن می‌کنند و من رهجو اگر فرمان‌بردار راهنمای خود باشم قطعاً مسیری سبز و پر از اتفاقات خوب و شیرین را تجربه خواهم کرد تا به رهایی برسم.

 

در آخر از شما راهنمای محترم سرکار خانم عاطفه، عزیز کمال تشکر را دارم و امیدوارم توانسته باشم با جواب دادن به سؤالات تأثیرگذار باشم و امیدوارم همه افراد کنگره و خانواده جناب مهندس و خودشان سالی پر از موفقیت و سلامتی و رسیدن به اهداف را پیش رو داشته باشند.

 

با عرض تشکر و خدا قوت خدمت خانم معصومه عزیزم

ممنونم بابت وقت گران‌بهایی که در اختیار من و دوستانم قرار دادند.

برای ایشان آرزوی موفقیت و سالی پر از اتفاقات زیبا را داریم.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
اکرم همسفر مهدی چهارشنبه 28 فروردین 1398 23:50
خدا قوت خانم عاطفه عزیز امیدوارم همیشه موفق و پایدارو سلامت باشید
اکرم همسفر مهدی چهارشنبه 28 فروردین 1398 23:49
خدا قوت خانم عاطفه عزیزم امیدوارم همیشه موفق و پایدار و سلامت باشید
نوشین چهارشنبه 28 فروردین 1398 12:27
خداقوت به خانم عاطفه عزیز .
همسفر لیلا لژیون شش چهارشنبه 28 فروردین 1398 01:46
سلام خدا قوت خدمت خانم معصومه عزیز عالی بود ان شاالله در جایگاههای بالاتر ببینم شما رو خدا قوت به خانم عاطفه عزیز
همسفر لیلا لژیون شش چهارشنبه 28 فروردین 1398 01:46
سلام خدا قوت خدمت خانم معصومه عزیز عالی بود ان شاالله در جایگاههای بالاتر ببینم شما رو خدا قوت به خانم عاطفه عزیز
همسفر لیلا لژیون شش چهارشنبه 28 فروردین 1398 01:46
سلام خدا قوت خدمت خانم معصومه عزیز عالی بود ان شاالله در جایگاههای بالاتر ببینم شما رو خدا قوت به خانم عاطفه عزیز
چهارشنبه 28 فروردین 1398 00:10
خانم معصومه عزیزخداقوت بسیارتابسیارزیباودلنشین پاسخ دادیدلذت بردم واستفاده کردم ان شاالله همیشه موفق وسربلندباشید.
خانم عاطفه عزیزخداقوت
چهارشنبه 28 فروردین 1398 00:10
خانم معصومه عزیزخداقوت بسیارتابسیارزیباودلنشین پاسخ دادیدلذت بردم واستفاده کردم ان شاالله همیشه موفق وسربلندباشید.
خانم عاطفه عزیزخداقوت
لیلا محمدلو سه شنبه 27 فروردین 1398 15:09
خداقوت خانم معصومه عزیزم. بسیار عالی بود موفق و پیروز باشید.
خانم عاطفه جان خداقوت و سپاس بابت طرح سوالات، عالی بود
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic