تخریب، درمان، باور و راه در گفتگو با درمان شدگان شیشه
پنجشنبه 20 تیر 1398 ساعت 05:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر توحید شکیبایی | ( نظرات )

آیا درمانی برای شیشه این مخوفترین ساخته دست اهریمن هست؟ این سوالی است که با مصرف یک ماه به سراغ مصرف کننده شیشه می آید. آری راه کشف شده است و این راه در بطن روش DST نهفته است. با گروهی از نمونه های درمان نمایندگی شادآباد به گفتگوی مختصری نشتیسم که شما همراهان را دعوت میکنیم این گفتگوی جذاب و مفید را همراهی نمایید.


به نام الله قدرت مطلق

لطفاً ضمن اعلام سفر، مدت تخریب فقط شیشه را بفرمایید، دلیل رهایی شما از دام شیشه چه بود؟

سلام دوستان، علی هستم یک مسافر

با 6 سال تخریب فقط شیشه وارد درمان کنگره شدم، آخرین آنتی ایکس شیشه به روش dst با داروی  ot به راهنمایی علی رضوانی 11 ماه و بیست‌وهشت روز ماه سفر کردم و در حال حاضر 4سال و 6 ماه آزاد و رها هستم.

یکی از دلایلی که من توانستم از این بلای خانمان‌سوز رها شوم، خوردن دقیق و رأس وقت شربت بود، در جلسات کارگاه از اول وقت حاضر بودم و خدمت نیز می‌کردم، راهنمایم نیز تأثیر به سزایی در رهایی من داشت.

لطفاً ضمن اعلام سفر، مدت تخریب خودتان و همچنین بفرمایید که درمان شیشه به روش dst  چگونه است؟

سلام دوستان، رضا هستم یک مسافر

آخرین آنتی ایکس متادون، تریاک و شیشه به روش dst با داروی ot به راهنمایی آقای مجید هاشم‌پور ده ماه سفر کردم و در حال حاضر 4 سال و 9 ماه آزاد و رها هستم.

برای ترک از اعتیاد روش‌های چون URD، متادون درمانی، ماتریکس را تجربه نمودم ولی هیچ نتیجه‌ای نگرفتم. به نظر من مؤثرترین شاخصه درمان کنگره ( جهان‌بینی) است. اعتیاد مانند کوه در من نفوذ بود، چراکه من در افکار و درون بسیار پریشانی داشتم و این برهم ریختگی روانی بعلاوه نیاز جسمی به‌هیچ‌عنوان قابل‌درمان نبود.

اما درروش DST تا 90درصد نیاز جنسی درست می‌شود و با عشق و محبت به‌تدریج با آموزش‌های کنگره روان هم به تعادل می‌رسد و آرامش برمی‌گردد.لطفاً ضمن اعلام سفر، مدت تخریب فقط شیشه را بفرمایید، چگونه برای شما علاقه و خواست ایجاد شد؟

سلام دوستان، سعید هستم یک مسافر

با 6 سال تخریب فقط شیشه وارد درمان کنگره شدم، آخرین آنتی ایکس تریاک و شیشه و حشیش به روش dst با داروی  ot به راهنمایی ابوالفضل رسولی 11 ماه و بیست روز ماه سفر کردم و در حال حاضر 5سال و 11 ماه آزاد و رها هستم.

برای من اینگونه بود که وقتی دیدم که مسافران در کنگره به درمان می‌رسند به کنگره آمدم و با حرکت درست و فرمان‌برداری از کنگره و با نه گفتن به نفس اماره و پرداخت بهاء درمان که همان گذر از وسوسه‌ها است و مهم‌ترین مسئله خواست حقیقی درمان است.


لطفاً ضمن اعلام سفر، مدت تخریب فقط شیشه را بفرمایید، مشوق اصلی شما برای درمان چه بود؟

سلام دوستان، حمید هستم یک مسافر

با 5 سال تخریب فقط شیشه وارد درمان کنگره شدم، آخرین آنتی ایکس شیشه و تریاک به روش dst با داروی  ot به راهنمایی آقای نادری 15 ماه و 3 روز ماه سفر کردم و در حال حاضر5 سال و 10 ماه آزاد و رها هستم.

خواست، من از صمیم قلبم می‌خواستم که از اعتیاد رها شوم، می‌دانستم بارهایی از اعتیاد به آرامش‌خواهم رسید، در ادامه با حرکت درست و روش عالی کنگره به درمان رسیدم و در حال حاضر نیز در سفر دوم به ادامه درمان هم می‌رسم و هم خدمت می‌کنم. 


لطفاً ضمن اعلام سفر، مدت تخریب فقط شیشه را بفرمایید، از تخریب‌های شیشه بگویید؟

سلام دوستان، بهرام هستم یک مسافر

با 3سال تخریب فقط شیشه وارد درمان کنگره شدم، آخرین آنتی ایکس شیشه به روش dst با داروی  ot به راهنمایی سیروس مولایی 12 ماه و 5 روز ماه سفر کردم و در حال حاضر1 سال و 7ماه آزاد و رها هستم.

سردردهای شدید، بی‌قراری و بی‌حوصلگی، قفل شدن مغز و همیشه نیز پرخاشگر و عصبانی بودم و در صور آشکار تنگی نفس، گودی چشم، ضعیف شدن جسم و لاغری شدید داشتم، توسط دوستانم به کنگره آمدم و خدا را شکر می‌کنم که در کنگره هستم و به درمان رسیدم


لطفاً ضمن اعلام سفر، مدت تخریب فقط شیشه را بفرمایید، دلیل رهایی شما از دام شیشه چه بود؟

سلام دوستان، اسماعیل هستم یک مسافر

با 6 سال تخریب فقط شیشه وارد درمان کنگره شدم، آخرین آنتی ایکس شیشه به روش dst با داروی  ot به راهنمایی سعید آبیار 11 ماه و بیست‌وهشت روز ماه سفر کردم و در حال حاصر 11 ماه آزاد و رها هستم.
نزدیک بیست سال تخریب مواد مخدر وارد کنگره شدم، از ابتدا خواست رهایی در من وجود داشت. یا مصرف دارو هیچ گونه نیاز از نظر جسمی و روانی در من احساس نشد، حقیقتاً راه درمان کنگره ساده است و قابل اجرا ست. رهایی از دام شیشه با روش dst بسیار آسان است به شرطی که خواست درمان داشته باشیم.

لطفاً ضمن اعلام سفر، مدت تخریب فقط شیشه را بفرمایید، چگونه باور درمان در شما شکل گرفت؟

سلام دوستان، غلامرضا هستم یک مسافر

با 6 سال تخریب فقط شیشه وارد درمان کنگره شدم، آخرین آنتی ایکس شیشه و تریاک به روش dst با داروی  ot به راهنمایی سهراب خراسانی 12 ماه و 12 روز ماه سفر کردم و در حال حاضر11 ماه و 27ماه آزاد و رها هستم.

نزدیک به 7 سال مصرف‌کننده شیشه بودم و دنبال ترک هم نبودم، چون فکر می‌کردم که همیشه مصرف‌کننده باقی خواهم ماند، از طریق سایت با کنگره آشنا شدم و یک مطلب از شیشه، یک جرقه‌ای در من ایجاد نمود که به کنگره بیایم و درمان شوم. اعلام سفر مسافران در بدو ورود نیز به من کمک نمود تا در من بیشتر خواسته ایجاد شود.

عکس: مسافر رضا
تهیه گزارش: مسافر موسی
تایپ و تنظیم: مسافر توحید
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مجتبی شنبه 22 تیر 1398 09:47
خداقوت
مسافر توحید شکیبایی جمعه 21 تیر 1398 18:31
خداقوت
گوشه ای از عظمت درمان شیشه، گوشه از بزرگی روش درمان DST و گوشه ای از اعجاز کنگره
دست مریزاد به آقای مهندس و خانواده بزرگوارشان و همچنین خداقوت به همه خدمتگزاران کنگره
مهدی صافی پنجشنبه 20 تیر 1398 13:47
خداقوت خدمت همگی عزیزان. ممنون بابت به اشتراک گذاشتن بخشی از تجربیات برای استفاده دیگر دوستان.
وبلاگ نویسان گرامی تشکر
☆دَرپَناه‌ِحَق‌باشید اِن‌شاءَالله☆
همسفر مرضیه لژیون یکم پنجشنبه 20 تیر 1398 09:03
خدا را شکر برای رهایی همه ی مصرف کنندگان بخصوص درمان و رهایی مصرف کنندگان شیشه که قبل از آشنایی با کنگره واقعا هیچ راه درمانی وجود نداشت...
خدا قوت به وبلاگ نویسان محترم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic