وبگردی؛ سایت کنگره باب آشنایی من با درمان
چهارشنبه 6 شهریور 1398 ساعت 20:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر رضا جدیدی | ( نظرات )
اگر سایت کنگره ۶۰ وجود نداشت امروز من در کنگره نبودم و به رهایی نرسیده بودم و این آموزش‌ها را نگرفته بودم و سرنوشت من بعد از دوسال حتماً به نوع دیگری به جهت منفی رقم خورده بود و از این بابت بسیار خوشحالم که آن روز در اینترنت به دنبال راه درمانی گشتم و سایت کنگره ۶۰....

Û²Û±
دستور جلسه :  از سایت کنگره ۶۰ چگدنه استفاده می کنیم؟

سلام دوستان پیمان هستم یک مسافر

 با توجه به  اینکه یکی از رشته های تحصیلی من مهندسی سخت افزار کامپیوتر بوده، همیشه فعالیت های مجازی و فناوری اطلاعات برای من از اهمیت خاصی برخوردار بوده است.
جالب این است که نحوه آشنایی من با کنگره ۶۰ از طریق سایت کنگره بوده.
زمانی که از تمام روش‌های درمانی ناامید شده بودم و راه دیگری به ذهنم نمی رسید،از درون اینترنت شروع به جستجو کردم برای پیدا کردن راهی برای درمان اعتیاد و در جستجوی خودم به سایت کنگره ۶۰ رسیدم.

 در ابتدا سایت خیلی برای من جلوه خاصی نداشت چون دنبال روشی بودم که جواب داده باشد و افراد از آن نتیجه گرفته باشند ،بیشتر داخل پیام هایی که داخل سایت بود جستجو می کردم تا نتایج را ببینم.که دیدم خیلی از افراد زیادی از طریق کنگره به درمان رسیدند و صحبت های خیلی زیبایی به غیر از درمان مواد می‌کنند و بهم انرژی می‌دهند و آموزش‌های بسیار پر باری درون پیامها بود.
 این مرا مجاب کرد که بیشتر با کنگره آشنا شوم و درون سایت جستجو کنم.

در آن زمان سی دی های جناب مهندس درون سایت قرار می گرفت و من چند سی دی را با توجه به نامهای آنها انتخاب و خریداری کردم و آنها را گوش دادم و هی بیشتر جذب کنگره می شدم.

فعالیت‌های ورزشی کنگره را از طریق سایت پیگیر میشدم و رهایی هایی که روز به روز بیشتر میشدند را می‌دیدم.دائم پیام‌هایی که زیر این پست ها گذاشته می‌شد را مرور می کردم و می دیدم که روز به روز به تعداد افرادی که به رهایی می رسند اضافه می شود.
اینن چنین شد که من از داخل سایت به دنبال نزدیک ترین شعبه به محل کارم گشتم و با شعبه شاداباد آشنا شدم و به صورت حضوری به شعبه شاداباد مراجعه کردم.

 به علت اینکه نحوه آشنایی من با کنگره از طریق سایت بوده، همیشه بخش سایت و وبلاگ ها اهمیت خاصی برای من داشت. روزانه به آن ها سر می زنم و همانطور که خودم از طریق کامنت ها با سایت آشنا شدم سعی می کنم حتماً تجربیات خودم را از طریق پیام ها زیر پست ها اعلام کنم و از طریق وبلاگ لژیون اطلاعاتی که در این سالها کسب کردم را در اختیار دیگران بگذارم تا شاید کسی مثل خودم اگر دنبال روش درمان و رسیدن به آرامش است از این طریق بتواند به کنگره دست پیدا کند.

 قسمت مهم سایت کنگره ۶۰ که برای من جذابیت خاصی دارد بخش انگلیسی سایت است که همیشه وقتی میبینم، از تمام کشورهای دنیا  چه اروپایی و چه آمریکایی بازدید دارد، احساس غرور می کنم و خوشحالم که با کنگره آشنا شده‌ام و می دانم که کنگره ۶۰ محدود به مرزهای کشور ما نیست و تفکری است که فراتر از مرزهای خاکی برای احیای نفس انسانی فعالیت میکند.  با توجه به این مسائل که گفتم همیشه خودم را در قبال سایت کنگره و وبلاگها مسئول می دانم.

حتی به اندازه گذاشتن یک کامنت در سایت، چون ممکن است شخصی با خواندن یک پیام من که به درمان رسیده‌ام به کنگره مراجعه کند و در کنار آن خودش و خانواده‌اش و تمام اطرافیانش را به آرامش برساند.
 کمترین کاری که من می توانم برای کنگره و مخصوصاً سایت کنگره انجام دهم ،بازنشر اطلاعات سایت کنگره از طُرُق مختلف در فضای مجازی است و همچنین مشارکت در پیام های زیر پست ها.

اگر سایت کنگره ۶۰ وجود نداشت امروز من در کنگره نبودم و به رهایی نرسیده بودم و این آموزش‌ها را نگرفته بودم و سرنوشت من بعد از دوسال حتماً به نوع دیگری به جهت منفی رقم خورده بود و از این بابت بسیار خوشحالم که آن روز در اینترنت به دنبال راه درمانی گشتم و سایت کنگره ۶۰ به علت فعالیت گسترده جزء برترین جستجوهای گوگل برای درمان اعتیاد بود و من با آن آشنا شدم.
در انتها از خداوند آرزوی سلامتی و بهروزی برای همه عزیزان مخصوصا کمک راهنمای عزیزم آقای ورمزیار را دارم که با اعتماد به بنده اجازه ی خدمت در بخش وبلاگ را دادند و فرصتی پیش آمد که بتوانم از این طریق ذره ی کوچکی از دینم نسبت به کنگره را ادا کنم.
با آرزوی سلامتی برای همه عزیزان و موفقیت روز افزون برای کنگره و تشکر و تقدیر از تمام عزیزانی که در زمینه وبلاگ و سایت کنگره ۶۰ و فضای مجازی برای گسترش این عمل انسانی فعالیت می کنند.

وبگردی از وبلاگ کمک راهنما ایرج ورمزیار
عکس: مسافر مهدی


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر حسن یار احمدی ۲۱ چهارشنبه 13 شهریور 1398 17:58
خدا قوت آقا پیمان عزیز عالی بود
چهارشنبه 13 شهریور 1398 07:37
خدا قوت پیمان عزیز باتوجه ب دلنوشته هاتون چون از نزدیک باشما برخورد کردم خیلی فرداروم و پر انرژی هستی ماهم از کنارشما انرژی مگیریم
سه شنبه 12 شهریور 1398 09:25
پیمان عزیز ممنون بابت دلنوشته زیبا و شیوا و مثل همیشه آموزنده.
امیدوارم همیشه خدمتگزار کنگره 60باشیم.
همسفر زهرا سه شنبه 12 شهریور 1398 00:07
خدا قوت به شما مسافر محترم و ممنون از مطلب ارزشمندتان که با ما به اشتراک گذاشتید و خداوند را هزاران بار شکر بابت وجود کنگره ۶۰ و سایت کنگره ۶۰ که افرادی مانند شما که دنبال راه چاره و راه درمان هستند را به سر منزل مقصود میرساند ،با سپاس از تمامی خدمتگزاران سایت بزرگ کنگره ۶۰
محمود محمودی دوشنبه 11 شهریور 1398 21:56
خداقوت پیمان عزیزعالی بود،من خودم ازطریق سایت آدرس شعبه روپیداکردم واقعا تشکر میکنم ازبچهای سایت کنگره 60وبچهای زحمت کش سایت شادآباد،وهمچنین گروه سایت خانواده.
محمود محمودی دوشنبه 11 شهریور 1398 21:55
خداقوت پیمان عزیزعالی بود،من خودم ازطریق سایت آدرس شعبه روپیداکردم واقعا تشکر میکنم ازبچهای سایت کنگره 60وبچهای زحمت کش سایت شادآباد،وهمچنین گروه سایت خانواده.
همسفر فاطمه دوشنبه 11 شهریور 1398 21:11
هفته سایت را به شما و همه خدمتگزاران این بخش تبریک می گویم و از تمامی زحمات تان سپاسگزارم.
امیدوارم دنیا صدای ما را از سایت کنگره 60 بشنود تا آرامش واقعی را تجربه نماید.

سپاس از شما بابت دل نوشته تان.
مجتبی دوشنبه 11 شهریور 1398 14:34
خداقوت پیمان عزیز عالی بود
ایرج ورمزیار(۲۱) یکشنبه 10 شهریور 1398 11:01
پیمان عزیز..خدا قوت وتشکرازشما بابت مقاله آموزنده تان..تبریک بخاطرموفقیت در آزمون راهنمایی مشاورتازه واردین پیروزوسربلندباشید...
مسافر محمد عاشور خانی شنبه 9 شهریور 1398 17:29
خیلی عالی بود خداقوت پیمان عزیز
سیدمهدی موسوی لژیون ۲۳شاداباد پنجشنبه 7 شهریور 1398 14:19
پیمان عزیز سخنانتان خیلی زیبا بودند خداقوت لذت بردم
خداقوت گروه وبلاک به همه عزیزانی که گروه وبلاک خدمت می‌کنند تبریک میگم و سپاسگزارم بابت زحماتی که میکشید مسافران و همسفران گرامی زندگیتان لبریزاز شادی
سمانه همسفر داود پنجشنبه 7 شهریور 1398 08:25
خدا قوت بسیار عالی.
چهارشنبه 6 شهریور 1398 23:32
خداقوت پیمان عزیز عالی بود..
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic