ورود به قلب دردمندان؛ دروازه ورود به قلب خدا
شنبه 20 مهر 1398 ساعت 16:43 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مقدم | ( نظرات )
"به نام الله قدرت مطلق"
یازدهمین جلسه از دوره هفتادو دوم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 روز شنبه مورخ 1398/06/20؛ نمایندگی شادآباد
 با استادی: مسافر علی  نگهبانی : مسافر حمید  دبیری : مسافر هادی
 با دستور جلسه: (سیستم ایکس) رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان علی هستم یک مسافر، دستور جلسه امروز راجع سیستم ایکس هست که دستور جلسه بسیار خوبی است و شاید به‌جرئت بگویم که اگر کسی رها می‌شود به دلیل این است که سیستم ایکس در بدن شخص راه‌اندازی شده است.

سیستم ایکس مجموعه نرون های عصبی و یک سری از هورمون‌های درون‌ریز و برون‌ریز و مواد بیو شیمیایی که تأثیر متقابل بر روی اعضاء بدن سیستم ایکس را تشکیل می‌دهد، اما شاید من خودم این تعریف را زیاد متوجه نشوم ولی به‌طور ساده اگر بخواهم بگویم سیستم تولیدکننده مخدرهای طبیعی بدن را سیستم ایکس می‌گویند که این سیستم بسیار حیاتی است برای زندگی انسان و اگر این سیستم از کار بیفتد انسان از تعادل خارج می‌شود.

ما گاهی اوقات به افرادی می‌گوییم دیوانه شاید کلمه درستی نباشد ولی چه اتفاقی افتاده که به این افراد می‌گوییم دیوانه؟ به دلیل این است که سیستم ایکس این اشخاص یا بیش‌ازحد کار می‌کند و یا کار نمی‌کند و از تعادل اصلی خارج است و علم پزشکی قطعاً در آینده توسط همین سیستم خیلی از بیماری‌های ما را درمان می‌کند، پس دارای اهمیت بسیاری است.

در سال 1975 یک دانشمند انگلیسی توانست فقط ده تا از این هورمون‌ها را شناسایی کند و در حال حاضر علم پزشکی تا الآن توانستند پنجاه عدد  از این‌ها را شناسایی کنند که بسیار هم حیاتی است، حال ما متوجه این سیستم شدیم ولی نیازی نیست که روند همه این‌ها را یاد بگیریم ولی آنتی ایکس‌ها را باید یاد بگیریم و یکی از این‌ها مواد مخدر است، وقتی شما مواد مخدر را به‌صورت مکرر مصرف می‌کنید این سیستم از کار می‌افتد مثل کشوری می‌ماند که از تولیدات خارجی استفاده می‌کند و باعث می‌شود که تولیدات داخلی دیگر نتوانند تولید کنند، وقتی مواد مخدر مصرف می‌کنید دیگر در بدن چیزی تولید نمی‌شود و زمانی که مصرف نمی‌کنید به شما خماری دست می‌دهد.

تغذیه خوب و حس و حال خوب براثر محبت و غیرازاین ها می‌شود آنتی ایکس و این عمال است که باعث تولید سیستم می‌شود و انسان دارای حس و حال خوش می‌شود، از بعد جهان‌بینی خیلی از افراد هستند که مواد مخدر مصرف نمی‌کنند ولی حس و حال خوبی هم ندارند به دلیل این‌که سیستم ایکس این افراد در اثر جهان‌بینی منفی مورد تأثیر قرارم گیرد چون جسم و روان مکمل هم هستند و روان تهت تأثیر جهان‌بینی است مانند حسادت، خشم، کینه، انتقام و ... تمام این اعمال هستند که تأثیرگذار هستند، وقتی شخصی عصبی می‌شود آن‌چنان موادی در بدن تولید می‌شود که تمام بدن را تهت تأثیر منفی خود قرار می‌دهد، تمام این افسردگی‌ها به دلیل درست‌کار نکردن این سیستم است ما به هر دلیل جهان‌بینی و نوع نگرشمان این را از کار انداخته‌ایم چون قسمتی از آن مواد مخدر است ولی کسانی که مصرف نمی‌کنند چرا دچار بیماری افسردگی می‌شوند؟ به دلیل نگرش غلت در زندگی و جهان‌بینی افراد.

سخنان استاد در مورد تولد:

امروز تولد دو تا از ره‌جوهای خوب من است به نام‌های آقایان مرتضی و رضا، آقا مرتضی وقتی وارد لژیون من شد ازنظر جسمی خیلی داغون بود ولی یک مقدار جهان‌بینی را داشت و آن ادب ایشان بود و این موضوع باعث شد که بتواند خوب سفر کند و هیچ‌وقت رو حرف راهنما صحبت نکرد حتی اگر به ضرر خودش بود و تمام جلسات را منظم می‌آمد و این عوامل باعث رهایی ایشان شد و سیگار هم درمان کرد و شروع کرد به خدمت کردن و بسیار خوب هم پیش رفت و در آزمون کمک راهنمایی هم قبول شد و این‌ها فقط به خاطر حرکت درست این شخص بود که خواست خداوند هم در کنار خواسته خودش قار گرفت.


آقا رضا با جسمی نسبتاً سالم وارد لژیون شد، در ماه رمضان بود و ایشان آمد و نشست و افطاری آش می‌دادند و یک‌کاسه آش هم گرفتیم و به ایشان دادیم ولی چند کاسه آش را خورد و من گفتم که تو مطمئن هستی که مصرف‌کننده هستی؟ گفت من مصرف‌کننده هستم و آمد سفر خودش را شروع کرد ولی ازآنجایی‌که دیدگاه ایشان کاملاً ضعیف بود وسط سفر به مشکل خورد یعنی ازنظر جهان‌بینی هنوز به هیچ درجه‌ای نرسیده بود و مشکل داشت. دودسته از افراد در کنگره60 برگشت می‌خورند یکی افرادی که ازنظر جسمی خوب ولی جهان‌بینی ضعیف و دیگری کسانی که جهان‌بینی خوب ولی جسم بازسازی نشده باشد، رضا حتی وسط سفر دچار تنش شد و از لژیون رفت ولی بعد از دو هفته برگشت و سفر کرد و به رهایی رسید و در حال حاضر در او تی خدمت می‌کند و تازه متوجه ارزش کنگره60 شده و دیده که خدمت کردن چقدر می‌تواند ارزش انسان را بالا ببرد و امیدوارم که همیشه سالم و شاداب و تندرست باشید.

از اینکه به صحبت‌های من گوش دادید ممنونم.اعلام سفر مسافر مرتضی :

آنتی ایکس مصرفی شیره تریاک مدت سفر 11 ماه به راهنمایی کمک راهنما علی کریمی ورزش در کنگره دارت رهایی از بند اعتیاد یک سال و چهار ماه

اعلام سفر مسافر رضا :

آنتی ایکس مصرفی شیره تریاک مدت سفر 11 ماه به راهنمایی کمک راهنما علی کریمی رهایی از بند اعتیاد یک سال و چهار ماه
بخش تولد:

خلاصه سخنان مسافر رضا:

همه ما از یک جایی اعتیاد را آغاز کردیم و همه ما می دانیم به چه دلیل این کار را انجام داده دایم ؛به خاطر زیاده خواهی یا به خاطر لذت و دلیل های دیگر ؛ولی من می خواهم برای سفر اولی ها صحبت کنم ؛من روز اولی که وارد کنگره شدم دیدم عده ای در جایگاه نشسته اند و مشغول صحبت هستند؛پیش خود گفتم این افراد که اصلا مصرف کننده نیستند اصلا به چهره هایشان نمی آید که مصرف کننده باشند ،اینها متوجه نمی شوند که من چه زجری می کشم این افراد نمی دانند که چه حسی دارد که اجاره خانه عقب بیفتد ؛چه حسی دارد که به دیگران بدهکار باشیم ؛اینها همه در رفاهند که راحت وقت می گذارند و به اینجا می آیند حتما مشکلی ندارند،من تا این حد مشکل مالی داشتم که از مغازه دوستم در محله خودم هر زمانی که میخواستم به کنگره بیایم مبلغ پنج هزار تومان می گرفتم تا خودم را به کنگره برسانم و زمانی که ایشان نبودند من هم نمی توانستم به کنگره بیایم ،مشکل دیگری که برای من اتفاق افتاد حدود سه ماه از سفرم گذشته بود که پدرم به رحمت خدا رفت ،من با این مشکلات در سفرم مواجه بودم ولی چون خواسته قوی داشتم به راهم ادامه دادم و سفرم ادامه پیدا کرد.یادمان باشد همه ما زمانی که وارد کنگره می شویم با کلی مشکل روبرو هستیم ولی این مسائل آرام آرام برطرف می شود.
من از تایم کارم کم می کنم و به اینجا می آیم تا خدمت کنم من هم شاید گاهی مشکلاتی داشته باشم ولی هیچ گاه از خدمت به این مجموعه فاصله نگرفته ام.

شش ماه از سفر دومم گذشته بود که وارد جمعی از مصرف کنندگان شدم ،متوجه شدم که دیگر هیچ حسی به استفاده از مواد ندارم ،آنجا متوجه شدم که به درمان رسیدم و تصمیم گرفتم دیگر به کنگره نیایم این موضضوع دو سه ماهی به طول انجامید ،دیدم حالم رو به خراب شدن است و کمی عصبی و کلافه شده ام ،اینجا بود که متوجه شدم فقط جسمم درمان شده است و باید روی جهان بینی خودم کار کنم.تصمیم گرفتم مجددا به کنگره برگردم و آموزش بگیرم و خدمت کنم.

از همه دوستانی که برای من زحمت کشیدند تشکر می کنم و از راهنمای خوبم تشکر می کنم.خلاصه سخنان مسافر مرتضی :

در ابتدا خدا را شاکرم که این جایگاه را تجربه می کنم ،در سفر اول جاگاه تولد برای من یک آرزو بود و از این بابت خدا را شکر می کنم.از جناب آقای مهندس و خانواده محترمشان تشکر می کنم که این بستر را برای ما فراهم کردند ،از راهنمای خوبم آقای کریمی تشکر می کنم ،ایشان برای من خیلی زحمت کشیدند و آرامش را به زندگی من برگرداندند ؛از همه عزیزان که در تولد من شرکت کرده اند تشکر می کنم ،از آقای سبزه ای تشکر می کنم از مرزبانان و گروه وبلاگ و او تی تشکر می کنم.از همه خدمتگزاران شعبه صمیمانه تشکر می کنم.

من در سن هجده سالگی با مواد مخدر آشنا شدم ، از سیگار شروع کردم و به تریاک رسیدم ، همیشه فکر می کردم که می توانم مصرف مواد را کنترل کنم و تصور می کردم هیچگاه مصرف کننده نمی شوم.فکر می کردم مصرف کنندگان افرادی هستند که کنار جوب می خوابند و چهره های پریشان دارند.خلاصه من هم مصرف کننده شدم ،طوری شد که مصرف مواد خیلی چیزها را از من گرفت ،شغلم را  ،اعتماد به نفسم و زندگی را.چند بار برای ترک اقدام کردم ،سقوط آزاد را تجربه کردم که طبیعتا موفق نشدم ،بار دیگر به پیشنهاد دوستم کپسول گیاهی را تجربه کردم که در ابتدا فکر می کردم که موفق شدم و با قرص موادم را  کنار گذاشتم ولی زمانی که خواستم قرص را کنار بگذارم دیدم که درگیر قرص شده ام و نمی توانم آن را کنار بگذارم ،مجدد  تصمیم گرفتم برگردم به حالت اول و تریاک مصرف کنم که دیدم این قرص ها تخریب زیادی در من ایجاد کرده باید مصرفم را بالا ببرم.خلاصه درگیری من با مواد خیلی بیشتر شد.

خداراشاکرم که بعد از این همه سختی ها با کنگره آشنا شدم ،تصور اولم نسبت به کنگره این بود که افراد می آیند یک کارت می گیرند و مواد خود را بصورت مجاز استفاده می کنند ،تصورات غلطی داشتم و بعد از مدتی فهمیدم که تماما در اشتباه بودم.

زمانی که وارد کنگره شدم دیدم اعضاء این مجموعه واقعا انسانهای موجهی هستند ،هیچکدام سیگار مصرف نمی کنند و بدین ترتیب متوجه شدم جای درستی آمده ام.صحبت های خودم را کوتاه می کنم و عرض می کنم که هر تولدی یک پبام دارد و پیام من برای شما این است که سیستم ایکس در این مکان درمان می شود و کنار آن هم جهان بینی آموزش داده می شود.پیشنهاد من به همه عزیزان این است که اگر می توانند حتما خدمت کنند و به نظرم سیستم ایکس من با خدمت راه اندازی شد.با تشکر از همه شما عزیزان.

مرزبان کشیک: مسافر علی
عکس: مسافر رضا
تهیه گزارش: مسافر موسی
تایپ: مسافر مهدی
ویراستاری: مسافر مجید


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر توحید دوشنبه 22 مهر 1398 20:39
خداقوت و بسیار عالی
عرض تبریک و شادباش
مهدی مقدم دوشنبه 22 مهر 1398 16:50
جلسه بسیار خوبی را اساد برگزار کردند خدا قوت و خسته نباشید.
تولد این دو عزیز را هم تبریک عرض میکنم به امید روزهای بهتری و زیبا تر برای همه عزیزان
مسافر مهدی از لژیون۱۷ دوشنبه 22 مهر 1398 13:33
مرسی علی آقا واقعا شیوا و رسا تعریف سیستم ایکس را در مطالبتون نتوجه شدم سپاسگزارم
ایرج ورمزیار(۲۱) یکشنبه 21 مهر 1398 12:11
خداقوت وعرض تبریک خدمت کمک راهنمای گرامی آقای کریمی ومسافران مرتضی ورضای عزیز..تابادچنین بادا...تشکرازوبلاگ نویسان محترم...
مجتبی یکشنبه 21 مهر 1398 10:49
عرض تبریک و خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم جلسه بسیار پرانرژی بود لذت بردم. تبریک خدمت مرتضی و رضای عزیز که چراغ خاموش در حال خدمت در بخش اوتی نمایندگی هستند.
محسن بشیری یکشنبه 21 مهر 1398 00:10
عرض تبریک خدمت رضاومرتضی عزیزوتبریک ویژه خدمت راهنمای گرانقدر آقای کریمی.امیدوارم همیشه شادوسربلندباشید
همسفر فاطمه لژیون سوم شنبه 20 مهر 1398 23:13
سلام وخداقوت خدمت شما آقای کریمی.سیستم ایکس را خیلی ساده و روان برای ما توضیح دادید. واضح ومبرهن است که از دست استادی دانشمند و فاضل چون شما رهجویانی فرمانبردار وخادم رشد یافته وتحویل اجتماع شوند.
این روز عزیز را به شما وخانواده کنگره 60تبریک می‌گویم.
همسفر فاطمه لژیون سوم شنبه 20 مهر 1398 23:13
سلام وخداقوت خدمت شما آقای کریمی.سیستم ایکس را خیلی ساده و روان برای ما توضیح دادید. واضح ومبرهن است که از دست استادی دانشمند و فاضل چون شما رهجویانی فرمانبردار وخادم رشد یافته وتحویل اجتماع شوند.
این روز عزیز را به شما وخانواده کنگره 60تبریک می‌گویم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
لینک دوستان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic