وادی دهم و تأثیر آن روی من به قلم مسافر میلاد
یکشنبه 4 خرداد 1399 ساعت 19:05 | نوشته ‌شده به دست مسافر رضا جدیدی | ( نظرات )
نکته‌ای که باید من و امثال من همیشه به آن توجه داشته باشیم همان جاری بودن انسان است که اگر شش‌دانگ حواسمان جمع نباشد ممکن است از نور فاصله بگیریم و بازهم اصوات را نشنویم و شاید بازهم حس، عقل را بکار نگیرد چراکه مطابق وادی دهم که می‌گوید حس ما اگر زشتی را جذب کند زشتی پخش می‌کند

بنام قدرت مطلق

سلام دوستان میلاد هستم یک مسافر

وادی دهم و تأثیر آن روی من

صفت گذشته در انسان صادق نیست

 چون جاری است فارغ از معنای عظیمی که پیام وادی دهم دارد، به این قسمت از پیام وادی دهم که می‌رسم ناخودآگاه به یاد گذشته‌ای می‌افتم که سال‌ها بود که با آن درگیر بودم و اگر رحمت الهی شامل حال من نمی‌شد، معلوم نبود تا به امروز چه سرنوشتی برای خودم رقم ‌زده بودم.

بله رحمت قدرت مطلق شامل حال من شده بود و چون در مسیری قرارگرفته بودم که سرشار از نور الهی بود مجذوب این رحمت شدم،  به‌درستی رحمت خداوند بر ما باریده بود و وارد کنگره شدیم و با قدرت خدادادی اختیار حرکت به سمت نور را انتخاب کردیم و روزبه‌روز بهتر و بیشتر ارتقاء پیدا کردیم.

ما به‌عنوان مسافران  کنگره 60 از سور چرانی دست کشیدیم و بهترین راه را انتخاب کردیم و با توجه به تمنای دل خود که همانا رهایی و رسیدن به خود بوده آموزش‌ها را چراغ راه قرار دادیم و قدم در راه گذاشتیم تا صفت گذشته‌ی خود را تغییر دهیم من و امثال من با توجه به وادی دهم و پیام آن خطوط اختیار خود را به شکل بسیار زیبا پذیرفتیم و آن‌گونه که مایل بودیم ترسیم کردیم و بی‌گمان تمایل ما رسیدن به رهایی بود. وادی دهم  به ما می‌گوید هر انسانی قادر است و می‌تواند هر صفتی را که با خود دارد تغییر دهد و دلیل آن‌هم جاری بودن انسان است مشروط به اینکه خود انسان بخواهد چراکه سرنوشت هر انسانی را خودش رقم می‌زند .

نکته‌ای که باید من و امثال من همیشه به آن توجه داشته باشیم همان جاری بودن انسان است که اگر شش‌دانگ حواسمان جمع نباشد ممکن است از نور فاصله بگیریم و بازهم اصوات را نشنویم و شاید بازهم حس، عقل را بکار نگیرد چراکه مطابق وادی دهم که می‌گوید حس ما اگر زشتی را جذب کند زشتی پخش می‌کند پس باید مواظب دریافت‌های خود باشیم و همیشه تزکیه را مدنظر داشته باشیم. قسمتی از وادی دهم اشاره می‌کند که اولین قدم برای تزکیه تفکر سالم است و تفکر سالم ایمان سالم را پدید می‌آورد از ایمان سالم، عمل سالم و از عمل سالم  ، حس سالم و از حس سالم عقل سالم و از عقل سالم عشق سالم پدیدار می‌شود و آنگاه صفت گذشته تغییر خواهد کرد البته در این قسمت اشاره می‌شود که دو پله اصلی و اساسی در بالا بردن این پارامترها هستند و به‌تدریج و به آرامی جهش‌هایی به وجود می‌آورند و آن‌ها چیزی نیستند مگر آموزش‌های سالم و تجربه مفید.

ما باید همیشه در حال دریافت آموزش باشیم و در صراط مستقیم و اگر به سمت ضد ارزش ها حرکت کنیم دوباره صفات زشت و بد در ما پدیدار میشود.

نویسنده: مسافرمیلاد رهجوی کمک راهنما مجتبی ایرانپور

تهیه و تنظیم: مسافر رضا جدیدی


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
پنجشنبه 8 خرداد 1399 20:03
باسلام خدا قوت عالیه
سیده زهرالژیون دوم چهارشنبه 7 خرداد 1399 11:12
آموزش سالم و تجربه مفید دو پارامتراصلی حس و عمل و عشق و ایمان سالم است.
نکات خوبی بیان کردیدمسافر گرامی ممنون ازشما خدمتگذاران وبلاگ
بهبود لژیون۵ شادآباد سه شنبه 6 خرداد 1399 21:37
سلام و خدا قوت خدمت دوست عزیزم میلاد.
بهترینها را از قدرت مطلق برایت خواستارم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic